Geriausia krepšinio mėgėjų lygos pirmenybėse – „Lemminkainen“ ekipa

„Švyturio“ krepšinio mėgėjų lygos pirmenybėse aukso medalius ir Mero taurę pelnytai iškovojo „Lemminkainen“ penketukas, kurį į pergales vedė dukart olimpinis prizininkas Eurelijus Žukauskas.

„Kelininkai“ nuo sezono pradžios žengė priekyje – laimėjo reguliarųjį čempionatą, nesuklupdami įveikė ketvirtfinalio ir pusfinalio etapus.

Paradoksalu, finalinės rungtynės tarp „Lemminkainen“ ir „Delikateso-Dexteros“, buvo vienos iš lengviausių Rolando Razgaičio auklėtiniams, tarp kurių buvo neseniai „Naftoje-Uni-Laivitėje“ žaidę Remigijus Kasparavičius, Andrius Žymantas. Jie šventė įtikinamą pergalę beveik 30 taškų skirtumu – 83:55.

Rungtynes geriau pradėjo „Delikateso-Dexteros“ ekipa – 7:3, 12:6. Po „Lemminkainen“ minutės pertraukėlės skirtumas ištirpo beregint – 12:12.

Prieš didžiąją pertrauką busimieji čempionai pabėgo į priekį 38:27. Po pauzės E.Žukauskas su draugais dar labiau padidinę skirtumą, nuramino žiūrovus ir varžovus.

Ir rungtynės dėl bronzos medalių nebuvo atkaklios. 2011 metų vicečempionai „Danvitės“ krepšininkai lengvai nugalėjo „JRV Manjaną“ – 104:68. Šiame susitikime intrigos neliko nuo pirmųjų minučių, kai „Danvitė“ šoktelėjo į priekį 25:6. Po pirmojo kėlinio ji pirmavo 28:11, po antrojo – net 55:28.

Rungtynių statistika

„Lemminkainen“ – „Delikatesas- Dextera“ 83:55 (19:16; 19:11; 25:16; 20:12). E.Žukauskas ir M.Lapas po 16, A.Žymantas 12, A.Zaburas ir R.Kasparavičius po 10/D.Banys 19, E.Sova 12, M.Granzbergas 11.

„Danvitė“ – „JRV Manjana“ 104:68 (28:11, 27:17, 25:20, 24:20). P.Žurna 40, R.Bražas 25, A.Viršilas 20/D.Kurmis 25, R.Žilevičius 15, D.Joskaudas 13, D.Ivanauskas 11.