Girto policininko vairuojama mašina rėžėsi į namą (papildyta)

Stipriai išgėręs pareigūnas Drevernoje automobiliu tėškėsi į namą ir bandė tartis, kad gyventojai nekviestų policijos. Paaiškėjo, kad vyras buvo kone mirtinai girtas.

Mašina rėžėsi nestabdydama

Pamario miestelyje ties posūkiu mūriniame name gyvenantys žmonės vakar perpiet išgirdo trenksmą ir pajuto, kaip sudrebėjo visas pastatas.

Paaiškėjo, kad statinį sudrebino ne gamtos stichija, o visiškai girto policininko vairuojamas automobilis.

"Audi 100" į namą rėžėsi nestabdomas, pakeliui nuvertęs tvorą ir pervažiavęs per krūmus.

Laimė, apsiniaukusią dieną toje vietoje nežaidė vaikai.

Namo gyventojai ir kaimynai matė, kaip iš automobilio išlipo du vyrai. Pasak jų, automobilio keleivis iš įvykio vietos dingo.

Dreverniškiai matė vairuotoją

Netikėtas, daug triukšmo sukėlęs įvykis atviliojo aplinkinius žmones. Visi jie liudijo matę du vyrus. Lygiai taip pat kategoriškai jie teigė, kad iš įvykio vietos pabėgo ne vairuotojas, o keleivis.

Automobilį vairavęs vyras taip pat esą bandė kalbinti atskubėjusiuosius, kad šie nekviestų policijos.

Tačiau pagalbos telefonu apie įvykį jau buvo pranešta.

Netruko paaiškėti, kad avarijos kaltininkas – Klaipėdos rajono policijos patrulis Mindaugas Bulvydas. Jis įvykio metu buvo be uniformos, tądien nedirbo.

17 metų ir 4 mėnesius policijoje dirbęs vyras į alkoholio matuoklį įpūtė daugiau nei 4 promiles alkoholio garų. Dar neseniai medikai teigdavo, kad tai mirtina žmogui dozė.

Tačiau pareigūnas negriuvinėjo ir net bandė tvarkyti reikalus.

Iškart po avarijos uostamiesčio policijos Vidaus tyrimo tarnybos pareigūnai apsilankė įvykio vietoje ir pradėjo tarnybinį patikrinimą. Jie kalbino įvykio liudininkus.

Vyras tamsiais drabužiais

Pradžioje vietos žmonėms kalbėjęs apie tai, kad reikalą galima sutvarkyti be policijos, vairuotojas netrukus pradėjo pasakoti istoriją apie tai, kad automobilį vairavo ne jis, o kitas kartu važiavęs vyras.

Naujoji versija buvo panaši į istoriją, sukurptą siekiant išsisukti iš keblios padėties.

Drevernos gyventojams įtarimų sukėlė nežinia iš kur atsiradęs vyras tamsiais drabužiais, kuris vis taikėsi kalbinti eismo įvykį fiksavusius pareigūnus.

Pakalbėjęs su jais, jis grįždavo į savo automobilį, kalbėdavo telefonu, o netrukus vėl prieidavo prie uniformuotųjų. Kažkuris iš dreverniškių jį pažino kaip anksčiau policijoje dirbusį asmenį.

Pasakojo gudrią istoriją

M.Bulvydas atvykusiems policininkams aiškino nevairavęs savo mašinos. Jis tikino ketinęs parduoti savo automobilį. Atsiradęs pirkėjas, kuris norėjo pabandyti pavairuoti "Audi", kad galėtų apsispręsti, ar verta šį automobilį pirkti.

Pasak M.Bulvydo, pirkėjas sėdo prie vairo, o mašinos šeimininkas važiavęs keleivio vietoje.

Kas tas žmogus, kuris neva vairavo, jis tikino nežinąs, nes jo nepažįsta.

Kad po avarijos iš automobilio vairuotojo pusės išlipo būtent M.Bulvydas, vakar liudijo ne vienas dreverniškis.

Vietos gyventojai fotografavo

Namo, į kurį rėžėsi mašina, pirmajame aukšte su dvejų metų dukrele buvo Rima Idzelienė. Moteris išgirdo garsų trenksmą ir pirmą akimirką pamanė, kad tai perkūnija. Supratusi, kad kažkas atsitrenkė į verandos kampą, ji sugriebė vaiką ir nuskubėjo į virtuvę.

Antrajame namo aukšte buvęs 21 metų Rytis Grauslys pasakojo, kad namas sudrebėjo panašiai kaip 2004 metais per žemės drebėjimą.

Vaikinas išbėgo į lauką ir pamatė du kaktas susikruvinusius vyrus, lipančius iš į namą įsirėžusio automobilio.

Vairuotojas iškart pradėjo kalbinti į įvykio vietą atskubėjusius žmones, klausinėdamas, kuris jų – namo šeimininkas.

Šį momentą savo fotoaparatu užfiksavo vietos gyventojas.

Laimė, kad nebuvo vaikų

"Verandos siena įskilo. Apžiūrėjau, kaip pakenktas pastatas, ir supratau, kad reikės labai daug darbo ir lėšų jį sutvarkyti. Manau, reikės ne vieno tūkstančio litų", – pasakojo namo gyventojas.

R.Idzelienė tikino, kad po smūgio arčiausiai verandos esančiame kambaryje palei žemę pučia vėjai. Moteris abejojo, ar nebus atsiradęs plyšys ir mūro apačioje.

Į įvykio vietą atskubėję Drevernos žmonės džiaugėsi, kad apsiniaukusią dieną kieme nežaidė vaikai. Geru oru čia jie laksto ir tragedijos, panašios, kokią išgyveno Skuodo rajono Aleksandrijos kaimas, būtų nepavykę išvengti.

M.Bulvydas dirba policijos padalinyje, kurio pareigūnai ne tik užtikrina viešąją tvarką, bet ir atlieka kelių policijos pareigūnų funkcijas.

Anksčiau M.Bulvydas dirbo Transporto policijoje, o panaikinus šią tarnybą prieš keletą metų perėjo dirbti į Klaipėdos rajono policijos komisariatą.

Šio komisariato viršininkas Edmundas Zbarauskas tikino, kad jam M.Bulvydas neįsiminė nei gerais, nei blogais poelgiais.


Šiame straipsnyje: girtas policininkas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Eziukas ruke

Eziukas ruke portretas
Pareigunai kaimuose jauciasi kaip dievai, vazineja girti ir virsina greiti visada. O kas jiems? Ju savi pareigunai bendradarbiai nebaudzia. (nes padys taip daro) Tokios tiesos ir realijos...

Omletas

Omletas portretas
tai dabar atsistatydins generalinis Skvernelis? Policijos vadai keicias, o mentukai kaip lupa taip lupa. Ir vis i avarijas paliuna.

saunuoliai

saunuoliai portretas
namo gyventojai, pranese apie ivyki, padare foto su masinos numeriais. Tik toks pilietiskas elgesys gali mus visus isgelbeti nuo beprotisko, kilerisko pareigunu siautejimo.
VISI KOMENTARAI 46
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Seniausiam Europoje kurėnui gali būti suteikta valstybės apsauga
  Seniausiam Europoje kurėnui gali būti suteikta valstybės apsauga

  Neringos savivaldybė šiemet planuoja paprašyti Kultūros paveldo departamento (KPD) įtraukti į Kultūros vertybių registrą seniausią Europoje kurėną „Kuršis“, šeštadienį rašo „Lietuvos žinio...

  5
 • Žuvininkystės tarnybai sunkiai sekasi rasti naujas patalpas Klaipėdoje
  Žuvininkystės tarnybai sunkiai sekasi rasti naujas patalpas Klaipėdoje

  Nuo kitų metų rengiantis į Klaipėdą perkelti pagrindinius Žuvininkystės tarnybos skyrius, pareigūnams sunkiai sekasi rasti tam reikalingas patalpas uostamiestyje, šeštadienį rašo „Lietuvos žinios“. ...

  3
 • Azijoje viešėjusiai klaipėdietei nustatyta vidurių šiltinė
  Azijoje viešėjusiai klaipėdietei nustatyta vidurių šiltinė

  Azijoje viešėjusiai klaipėdietei nustatyta vidurių šiltinė, ji gydoma ligoninėje, penktadienį pranešė LNK Žinios. ...

 • Dėl triukšmo – diskusijos
  Dėl triukšmo – diskusijos

  Uostamiesčio pramonininkams neaiškumų sukėlė rengiamos Triukšmo prevencijos viešose vietose taisyklės. Jos bus teikiamos tvirtinti miesto tarybai. ...

  1
 • Klaidos ir vėl rėžia akį
  Klaidos ir vėl rėžia akį

  Maisto prekių parduotuvei "Grūstė", kuri gamina ir parduoda sausainius "Mažoji gaspadinė", teks gilinti kalbos žinias. Kalbininkai šiuo metu aiškinasi, kodėl šios prekės pavadinimui nebuvo pasirinktas lietuvi&sc...

  43
 • Vilkikai įsikraustė į svetimą žemę
  Vilkikai įsikraustė į svetimą žemę

  Teritorija šalia Centrinio Klaipėdos terminalo virto sunkiasvorio transporto lūkuriavimo vieta. Vilkikų vairuotojai savavališkai okupavo privatų sklypą ir jame jaučiasi lyg šeimininkai. ...

  12
 • Ciklonas suks „garbės ratus“
  Ciklonas suks „garbės ratus“

  Sinoptikai gerų naujienų neturi. Savaitgalį Klaipėdą vėl užklups gausūs krituliai – lietus su šlapdriba, neišvengsime ir stiproko vėjo. Saulė pasirodys gal tik ateinantį trečiadienį. ...

 • Geležinio žmogaus fenomenas: skrydis iš 11-o aukšto
  Geležinio žmogaus fenomenas: skrydis iš 11-o aukšto

  Klaipėdietis Kirilas Trofimovas iškrito pro viešbučio langą iš vienuolikto aukšto. Nelaimė nutiko viename Kinijos mieste, kur vyras lankėsi darbo reikalais. Stebuklas yra tai, kad jis ne tik liko gyvas, bet neįtikėtinomis val...

  8
 • Dalį pontonų perduos irkluotojams
  Dalį pontonų perduos irkluotojams

  Dalis pontonų, prie kurių vasarą Dangėje švartavosi regatos "The Tall Ships Races" burlaiviai, bus perduoti naudotis Klaipėdos irklavimo centrui. Ką daryti su likusiais, bus svarstoma. ...

 • Poliklinika turėtų įsikurti naujame pastate
  Poliklinika turėtų įsikurti naujame pastate

  Naujas pastatas Klaipėdos Jūrininkų sveikatos priežiūros centrui turėtų iškilti sklypuose Birutės g. 5 ir 5A  – tokiam variantui šiandien, spalio 17 d., pritarė Savivaldybės tarybos kolegija. Sprendimas priimtas atsižvelgus ...

  5
Daugiau straipsnių