Girto policininko vairuojama mašina rėžėsi į namą (papildyta)

Stipriai išgėręs pareigūnas Drevernoje automobiliu tėškėsi į namą ir bandė tartis, kad gyventojai nekviestų policijos. Paaiškėjo, kad vyras buvo kone mirtinai girtas.

Mašina rėžėsi nestabdydama

Pamario miestelyje ties posūkiu mūriniame name gyvenantys žmonės vakar perpiet išgirdo trenksmą ir pajuto, kaip sudrebėjo visas pastatas.

Paaiškėjo, kad statinį sudrebino ne gamtos stichija, o visiškai girto policininko vairuojamas automobilis.

"Audi 100" į namą rėžėsi nestabdomas, pakeliui nuvertęs tvorą ir pervažiavęs per krūmus.

Laimė, apsiniaukusią dieną toje vietoje nežaidė vaikai.

Namo gyventojai ir kaimynai matė, kaip iš automobilio išlipo du vyrai. Pasak jų, automobilio keleivis iš įvykio vietos dingo.

Dreverniškiai matė vairuotoją

Netikėtas, daug triukšmo sukėlęs įvykis atviliojo aplinkinius žmones. Visi jie liudijo matę du vyrus. Lygiai taip pat kategoriškai jie teigė, kad iš įvykio vietos pabėgo ne vairuotojas, o keleivis.

Automobilį vairavęs vyras taip pat esą bandė kalbinti atskubėjusiuosius, kad šie nekviestų policijos.

Tačiau pagalbos telefonu apie įvykį jau buvo pranešta.

Netruko paaiškėti, kad avarijos kaltininkas – Klaipėdos rajono policijos patrulis Mindaugas Bulvydas. Jis įvykio metu buvo be uniformos, tądien nedirbo.

17 metų ir 4 mėnesius policijoje dirbęs vyras į alkoholio matuoklį įpūtė daugiau nei 4 promiles alkoholio garų. Dar neseniai medikai teigdavo, kad tai mirtina žmogui dozė.

Tačiau pareigūnas negriuvinėjo ir net bandė tvarkyti reikalus.

Iškart po avarijos uostamiesčio policijos Vidaus tyrimo tarnybos pareigūnai apsilankė įvykio vietoje ir pradėjo tarnybinį patikrinimą. Jie kalbino įvykio liudininkus.

Vyras tamsiais drabužiais

Pradžioje vietos žmonėms kalbėjęs apie tai, kad reikalą galima sutvarkyti be policijos, vairuotojas netrukus pradėjo pasakoti istoriją apie tai, kad automobilį vairavo ne jis, o kitas kartu važiavęs vyras.

Naujoji versija buvo panaši į istoriją, sukurptą siekiant išsisukti iš keblios padėties.

Drevernos gyventojams įtarimų sukėlė nežinia iš kur atsiradęs vyras tamsiais drabužiais, kuris vis taikėsi kalbinti eismo įvykį fiksavusius pareigūnus.

Pakalbėjęs su jais, jis grįždavo į savo automobilį, kalbėdavo telefonu, o netrukus vėl prieidavo prie uniformuotųjų. Kažkuris iš dreverniškių jį pažino kaip anksčiau policijoje dirbusį asmenį.

Pasakojo gudrią istoriją

M.Bulvydas atvykusiems policininkams aiškino nevairavęs savo mašinos. Jis tikino ketinęs parduoti savo automobilį. Atsiradęs pirkėjas, kuris norėjo pabandyti pavairuoti "Audi", kad galėtų apsispręsti, ar verta šį automobilį pirkti.

Pasak M.Bulvydo, pirkėjas sėdo prie vairo, o mašinos šeimininkas važiavęs keleivio vietoje.

Kas tas žmogus, kuris neva vairavo, jis tikino nežinąs, nes jo nepažįsta.

Kad po avarijos iš automobilio vairuotojo pusės išlipo būtent M.Bulvydas, vakar liudijo ne vienas dreverniškis.

Vietos gyventojai fotografavo

Namo, į kurį rėžėsi mašina, pirmajame aukšte su dvejų metų dukrele buvo Rima Idzelienė. Moteris išgirdo garsų trenksmą ir pirmą akimirką pamanė, kad tai perkūnija. Supratusi, kad kažkas atsitrenkė į verandos kampą, ji sugriebė vaiką ir nuskubėjo į virtuvę.

Antrajame namo aukšte buvęs 21 metų Rytis Grauslys pasakojo, kad namas sudrebėjo panašiai kaip 2004 metais per žemės drebėjimą.

Vaikinas išbėgo į lauką ir pamatė du kaktas susikruvinusius vyrus, lipančius iš į namą įsirėžusio automobilio.

Vairuotojas iškart pradėjo kalbinti į įvykio vietą atskubėjusius žmones, klausinėdamas, kuris jų – namo šeimininkas.

Šį momentą savo fotoaparatu užfiksavo vietos gyventojas.

Laimė, kad nebuvo vaikų

"Verandos siena įskilo. Apžiūrėjau, kaip pakenktas pastatas, ir supratau, kad reikės labai daug darbo ir lėšų jį sutvarkyti. Manau, reikės ne vieno tūkstančio litų", – pasakojo namo gyventojas.

R.Idzelienė tikino, kad po smūgio arčiausiai verandos esančiame kambaryje palei žemę pučia vėjai. Moteris abejojo, ar nebus atsiradęs plyšys ir mūro apačioje.

Į įvykio vietą atskubėję Drevernos žmonės džiaugėsi, kad apsiniaukusią dieną kieme nežaidė vaikai. Geru oru čia jie laksto ir tragedijos, panašios, kokią išgyveno Skuodo rajono Aleksandrijos kaimas, būtų nepavykę išvengti.

M.Bulvydas dirba policijos padalinyje, kurio pareigūnai ne tik užtikrina viešąją tvarką, bet ir atlieka kelių policijos pareigūnų funkcijas.

Anksčiau M.Bulvydas dirbo Transporto policijoje, o panaikinus šią tarnybą prieš keletą metų perėjo dirbti į Klaipėdos rajono policijos komisariatą.

Šio komisariato viršininkas Edmundas Zbarauskas tikino, kad jam M.Bulvydas neįsiminė nei gerais, nei blogais poelgiais.


Šiame straipsnyje: girtas policininkas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Eziukas ruke

Eziukas ruke portretas
Pareigunai kaimuose jauciasi kaip dievai, vazineja girti ir virsina greiti visada. O kas jiems? Ju savi pareigunai bendradarbiai nebaudzia. (nes padys taip daro) Tokios tiesos ir realijos...

Omletas

Omletas portretas
tai dabar atsistatydins generalinis Skvernelis? Policijos vadai keicias, o mentukai kaip lupa taip lupa. Ir vis i avarijas paliuna.

saunuoliai

saunuoliai portretas
namo gyventojai, pranese apie ivyki, padare foto su masinos numeriais. Tik toks pilietiskas elgesys gali mus visus isgelbeti nuo beprotisko, kilerisko pareigunu siautejimo.
VISI KOMENTARAI 46
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Šimtai klaipėdiečių prie uosto vartų pasitiko jūrų milžiną
  Šimtai klaipėdiečių prie uosto vartų pasitiko jūrų milžiną

  Sekmadienio pavakarę Klaipėdoje sulaukta paties didžiausio ligi šiol į uostamiestį atplaukusio laivo. 363 metrų ilgio konteinerius atplukdžiusio jūrų milžino neoficialios sutiktuvės tapo savotiška atrakcija. Prie uosto vartų laivą pa...

  7
 • Neringos miškus puola naktinių drugių verpikų vikšrai
  Neringos miškus puola naktinių drugių verpikų vikšrai

  Smiltynės miškus užpuolė lapus ir spyglius graužiantys kenkėjai – naktinių drugių verpikų vikšrai. Šių kenkėjų invazijas Lietuvos miškuose girininkai stebi kone kasmet, tačiau šiemet – ypatingas antpl...

 • Klaipėdiečiai pirmieji atšventė Jonines
  Klaipėdiečiai pirmieji atšventė Jonines

  Didieji trumpiausios metų nakties renginiai visoje Lietuvoje prasidės tik šeštadienį, Joninių išvakarėse, tačiau klaipėdiečiai buvo pirmieji ir šią šventą atšventė jau penktadienio vakarą. ...

  12
 • Neringoje atsiradę mielos išvaizdos gyvūnai žmonėms krečia nemielus pokštus
  Neringoje atsiradę mielos išvaizdos gyvūnai žmonėms krečia nemielus pokštus

  Poilsiautojai ir vietiniai gyventojai Neringoje jau ne kartą yra susidūrę su šernais, lapėmis, briedžiais. Kai kurie juos mėgsta šerti ir tai tampa savotiškai tradicine, nors ir nelabai skatintina, poilsio dalimi. ...

  5
 • G. Burbulis rado kelią į laimę
  G. Burbulis rado kelią į laimę

  Prieš kelis dešimtmečius buvęs vienas įtakingiausių Rusijos žmonių, pirmojo Rusijos Federacijos prezidento Boriso Jelcino pavaduotojas Genadijus Burbulis nebedalyvauja tiesioginiame savo valstybės valdyme. Tačiau jis nesėdi sudėjęs ran...

 • Kariniuose įtvirtinimuose – naujas muziejus
  Kariniuose įtvirtinimuose – naujas muziejus

  Giruliuose esantys kariniai įtvirtinimai netrukus gali padovanoti dar daugiau istorijos žinių apie Antrojo pasaulinio karo mūšius pajūryje. Šeštadienį būrys Pasieniečių klubo vyrų rankomis atkasinės pietinės gynybinių įtvirti...

  2
 • Vyrų pliaže – mažos mergaitės
  Vyrų pliaže – mažos mergaitės

  Pajūriu ėjusį klaipėdietį šokiravo vyrų pliaže tarp nuogalių laigančios dvi nuogos mažametės mergaitės. Jos esą čia veikiausiai atėjo su tėčiu. Tačiau kilo klausimas, ar šis paplūdimys išties tinkama ir saugi vieta ma...

  22
 • Vaikystę pavogė karas
  Vaikystę pavogė karas

  Smurtas, išdavystės, nuolatinė baimė ir šiurpios kasdienės mirtys. Tokia buvo tada penkiametės Marijos Rėklaitytės vaikystė. Dabar Klaipėdoje gyvenanti moteris gimė ir augo Kaune, kur ji išgyveno ir karą. Šiandien 77-eri...

  13
 • Per Jonines pajūryje lis
  Per Jonines pajūryje lis

  Vasarvidžio savaitgalis nenudžiugins geru oru. Lis ir bus vėjuota, užtat kitą savaitę oras pamažu rims, po kelių dienų sugrįš tradicinė lietuviška vasara. ...

  5
 • Palangoje apsistoję svečiai mėgaujasi ne tik jūra
  Palangoje apsistoję svečiai mėgaujasi ne tik jūra

  Palangą savo poilsiui pasirinkę svečiai vis aktyviau renkasi ne tik pasyvų poilsį, bet ir galimybę „atrasti“ dar nematytą Palangą. Tad kurorto Turizmo informacijos centro siūlomos nemokamos apžvalginės ekskursijos po Palangą nestokoja p...

  1
Daugiau straipsnių