Gyventojai pyksta: šiukšlių dėžės perpildytos šunų išmatomis

SOS

SOS portretas
Rėikia miesto valdžios įstatymo dėl šunų išmatų surinkimo ir kiemuose atskirų išmatoms konteinerių. Jei miestas matom, kad tvarkosi, tai turi sutvarkyti, kad kiemuose neliptume į šunų išmatas. Moralizavimas nieko nepadeda, reikia rimtų baudų.

Nuomone

Nuomone portretas
Jei nera vietos vienam konteinery, metu i kita, svarbiausia yra surinkti, nes dabar neimanoma perlipti per ismatas, net slykstu darosi. Ir matosi tie patys sudukai, tu paciu sunu, tik kitoj vietoj,reikia isidemeti, kas ten nesurenka.Ir dar, blogai isveza siuksles, juk taip brangiai mokam, pagal kvadratura, nors butuose praktiskai po 1 ar 2 zmones gyvena. Saligatviai siukslini, nes tvarko tik apie namus 20 metru, kitur siukslynai, niekas nevalo ir netvarko. Kur dingsta musu surinkti mokesciai, kad gyvenam tokiam bardake, saligatviu plyteles isnesiotos, sudauzytos, kiemai duobeti, masinu ner kur statyti, o pinigai praplaunami nezinia kur.

Tik taip.

Tik taip. portretas
Sunu laikytoju saskaita sucipuoti visus,aplankyti visus namus.Jei turi pinigu sunu islaikymui tai tegu susimoka uz viska.Ir baudas dideles,priziuretojai kiemu,gatviu uz sunu myletoju pinigus samdomi.Juk iseiti i pievute su vaikais neimanoma,visur sunu ..

Anonimas

Anonimas portretas
Nutirpo sniegas ir baisu eiti saligatviu.Nera tvarkos su tais sunu ,meletojais.Kaunas ,studentu miestelio prieigos kryciupio,Sauletekio ir aplink pilna sunu ismatu einant saligatviu nera kur kojos statyti.Kas padarys tvarka su tais sunu myletojais.Dabar suo didesnes teises turi negu zmogus.

TUOJ

TUOJ portretas
vel ives naujas baudas ir tures kazkiek laiko pinigeliu siuksledeziu turiniui isvalyti.

Aloyzas

Aloyzas portretas
Tai rinkti,ar ne.

jhr

jhr portretas
Kauniečiai, neberinkit šunšūdžių - budulajai nepatenkinti pilnomis šiukšlių dėžėmis. Motto - ljiems VISKAS BLOGAI, taip kad dėl jū stengtis - tuščias laiko gaišinimas.

Mėnulio fazė

Mėnulio fazė portretas
Kažkas čia nesiriša. Kiek tenka matyti, tai visos šiukšliadėžės užpildytos žmonių atliekomis, net ir šunų kakiui skirtos. Tad matyt esmė ne tame...

c

c portretas
visu pirma nelaikyk tu nesąmonių didžioji ponia lina rašini biski skirk ir šūda reikia nemėtyti ir augintinius užmiršti kur matyta ponios tiesiai šviesiai po papu laiko lovitėse miega su baidikle ir dar bučjuoja oi gražumas taip smagumas net cibulis restas apsiseilyja bridku žiūrėti , į tas užtarėjas ,baudas tikras o ne basjerius ivesk , bus nauda ,, mATAI TAIP TAS NEGERAI TAIP TAS PRIEKABIAUJA , ir eitynes sudaromos ir kokios ten ponios susirenka net seimo didžiules vadoves ,.

cirko

cirko portretas
taip nėra buvę prie sovietu kur yra tarnybos šunu tramdytoju kodėl taip po sniego pilnos minu skveru kiemu net gatvių kampai už mėtyti šūdais ar negalima susitvarkyti, pasižiūrėkite kas darosi rytais vaikai ima ir tampo šunį didesni už save o tas ta vaiką taso su pavadeliu ir tas viska teršia o vaikas palieka ir bėga namo kaip niekur nieko nebuvo, kur yra tarnybos spec kada reikia tvarka daryti suižuliejo juodai, va kokios bėdos policnikai sargai tik gaudo šaudo vairuotojus ir fokusus atlieka , o kad per rajona pralėktu ir drausmintu šertu baudomis taip kaip kenčia tie prie vairo žmonės ten matote yra lengviau sudinti, ir tvarkyti, o čia kaip buvo kada petrausku tokia laida dar sovietu laiku kaip tos šunis biski pašaipė tos ponios pavardes nereikia taip ir laida dingo ir petrauskai išsiskirė, va jūsų dopingas ,brangieji ,

paprastas sprendimas

paprastas sprendimas portretas
Kaunas tvarkosi ir tvarkysis, kitais metais senus konteinerius isves, naujus pastatys, o kol tai ivyks pamokykit savo augintinius nedaryti ismatu...

Boleslovas

Boleslovas portretas
Lina, prie ko cia vaikai ir sunu ismatos? Ar Jums skauda del savo vaiku ar del ko ?

nereik perlenkt lazdos

nereik perlenkt lazdos portretas
tiesiog laikantys gyvūnus žmonės turi būti atsakingesni ir neteršti aplinkos,kaip ir tėveliai auginantys vaikus. Jei vaikas numetė popierėlį tai reik jam paaiškinti,kad taip nedera daryt,galiausiai net už popierėlio numetimą turi būti baudos kaip visose civilizuotose šalyse. Taip pat turi būti pirma minimali 50 lt.bauda žmogui nusprendusiam išsituštinti ar palengvinti šlapimo pūslę viešoje vietoje.Neturi kaip susimokėti,tada priskiriami vieši darbai .O už šuns išmatų nerinkimą,turi būti didelės baudos. Ir reik bausti įmones,kurių darbuotojai dirba lauke,o BIO tualetų niekur nėra.Tad viskas įmanoma,tereik tik noro ir kad gamta nebūtų apdergta,ir kad žmonės taptų atsakingesni.

Lina

Lina portretas
Vaikai atseina pigiau nei šunýs? Iškreipta meilė Šunį aplink darželį vedžioja, o vaiką darželý palieka penktadienį- mamadienį.Kas tai? Prie jūros - su šunimi palakstyti, pakakoti , o vaiką- seneliams su planšete ,,pasidžiaugti" . Nenorėkit mirdami vandens- šuo neatneš.

Bobutes nuomone.

Bobutes nuomone. portretas
Kai pasiziuriu ,,Facebook,,gyvunai protingesni uz zmones..O zmones virsta i neapsakomus ir sikancius,siukslinancius bet kur ir bet kam.Ir dar vadina save zmonemis.Jie baisus padarai ir zodziu nerandu tokiem apibudinti.Manau jaunimas turi mobiliuosius ir fotografuokite siuskite savivaldybem tegu baudzia.O ir kaime su sunimis turi buti tvarka.Nakciai uzdaryti i patalpas,o ne skalyti per nakti.

Laikas tvarkai ivesti.

Laikas tvarkai ivesti. portretas
Dabar sunis ir ju seimininkai didesnes teises turi uz kitus.Manau reikia uzdeti didelius mokescius sunu laikytojam,kitaip nebus tvarkos.Nebus kur kojos padeti nei saligatviuose neiparkuose vie sunu ismatos.Manau ,kad ir sunu veisejam reikia didesniu mojesciu ir didesniu ipareigojimu.

Katinas

Katinas portretas
Uždraust šunimis šikt lauke, tegul namuose šika kaip žmogus.

bevarde

bevarde portretas
Gyvenu sulupes g .baisu darosi matant kaip elgiasi kai kurie sunu myletojai.laiko po 5 ar6 sunis .isleidzia i lauka.patys salia pavaiksto.sunys isitustina.o ismatu nesurenka. o dar ar galit isivaizduoti kaip smagu gyventi salia tokiu kaimynu

Betvarkė

Betvarkė portretas
Visur kur einu vien gyvūnų o neretai ir žmonių fekalijos... Baisūs dalykai. Kas su žmonėmis pasidarė? Gal ir žmonėms nemokamų tualetų reikia daugiau? O šunis tik mažų veislių laikyti? Nes mieste mėšlynas... Kojos nebėra kur padėti, visada reikia žiūrėti, kad neįlipti... Tai kaip vaikams žaisti, lakstyti? Sniegas pilnas "bombų", vasarą pievoje nesimato... Krūmuose žmonių pridergta...

taip

taip portretas
jeigu yra šiukšlių dėžės, jos,šiukšlės, turi būti išvežamos, kas jose bebūtų, deja....

Baisi netvarka

Baisi netvarka portretas
Del siuksliu Klaipedos mieste TRAGEDIJA. Teko vieseti Siauliuose. Vezejai kas kart atvyke surenka visas siuksleles, nelieka nei popierelio, uzdaro dangcius, viskas blizga. O ir zmones- neteko regeti, kas metytu aplinkui, viskas sudeta i siukliadezes, svaru, tvarkinga. Bet ir veza kur kas dazniau, neteko matyti perpildytu konteineriu, ar per sventadienius baisiu kruvu. Mokame pinigus. Jeigu neuztenka, kelti reikia kainas, bet tvarka turetu buti. Kas uz tai atsakingi is klerku, kodel netikrinama? Pagaliau ir gyventojus galima ismokyti- pastatyti stovus su telefonu ir uzrasu, tai netvarkinguosius gal kiek sudrausmintu. Kazkoks Bangladesas ta Klaipeda.....

fekalas

fekalas portretas
daug bangladeso dezuciu gyventoju sika i maisus,kad nereiktu moketi uz kanalizacija,isnesa ilauka ir krauna i siuksledezes,vedziodami versius lauke......

pikta ,

pikta , portretas
Mieste tegul laiko mazus sunelius ,o prie budos kaime ,koki tik nori ,nes jau atsibodo ,tie dideli,palaidi ,visur dergiantys sunys ,matosi ,kad turintys seimininkus ,nes ant kaklu ,antkakliai ,seim8ninkai tingi vedzioti ir rinkti "dovaneles",isleidzia pasilakstyti vienus

As

As portretas
Nu ir asilai kai kurie, nuosavuose bustuose zmones gali laikyti kokius tik nori sunis,nes tai ju nuosavybe! Jus savo vaikus prisiziurekit, siukslina, kur papuola, ne karta maciau, girti brudai laiptines apmyza, bet visi eina pro sali ir niekam neidomu. Ypatingai,kas darosi ziema, pries sventes, su petardom, bijok I lauka iseiti. Taigi, problemu butu gyventojams yra kur kas didesniu,o cia komentatoriai matosi cariniai ubagai, kurie apart problemu rimtu sprendimo, sugeba tik savo purvinas mintis I viesuma leisti. Ir taip istatymas toks, kad susirinkti gyvunu ekstrementus privalu, nuo to rankos niekam nenukris, bet jei kalbant apie betvarke mieste, tai didziausia betvarke yra siukslynai, nes tvarkingumo truksta jums visiems.

Demesio

Demesio portretas
Isvis uzdraust laikyt suni mieste!!! Suo turi gyvent kaime !!!

siutina

siutina portretas
gyvūnų šeimininkai.Išveda šunis ir dar paleidžia nuo pavadėlio,tas visur laksto ir dergia,o šeimininkai apsimeta ,kad nemato.Kodėl negriežtinama bauda,kad šuo,didelis ar mažas , turi būt vedžiojamas su pavadėliu.Taip pat,rašant tokius straipsnius turi būti skelbiami tel.numeriai ,kur skambinti , bei duoti adresai laiškų siuntimui. Kodėl po straipsnių apie nelaimes,nurodomi psichiatrų tel.numeriai,o kur kreiptis dėl gyvūnų fekalijų nerinkimo tel.numeriai nenurodomi ?

Petras

Petras portretas
Aha, buvau pasakes vienai bobutei kad nemestu savo siuksliu. Tai isvadino visais zodziai kuriuos ismoko per visa savo gyvenyma.

lai tie gyventojai

lai tie gyventojai portretas
kurie taip pyksta,sulaiko asmenis, kurie meta buitines šiukšles į tas šiukšledėžes.Ne kartą teko matyti tokius veiksmus.Patys teršia ir patys pyksta.Išmokit būti tvarkingais ir nešiukšlinkit kur papuola.

Petras

Petras portretas
Miela redakcija, atvaziuokite i aleja tarp Statybininku pr. ir Naujakiemio gatves. Zmones meta i mazas siuksliadezes savo butines atliekas! O kai kurios kiaules net palieka savo maisus tiesiai ant suoliuku! Sako, kad pasalino konteinerius ir nera daugiau kur mesti siuksles. Nors ir kas ryta atvaziuoja darbuotuojai ir viska isveza, vakarop jau vel viskas perpildyta. O dar pauksciai isdrasko tuos maisus, ir siuksles issimeta po visa aleja... Geda

jolita

jolita portretas
Visi šunininkai pasiskirstykit grupelėmis ir apsivalykit o geriausiai būtų kiekvieną mėnesį uždėti mokestį pvz.didelis šuo 200eurų mažiukas 80eurų būtų iš ko mokėti atlyginimus valytojams, o dabar pridergta visur.Laiko veršius butuose.

Daina

Daina portretas
Dar labai nervina žmonės- tinginiai, kurie vietoje to ,kad išmestų savo buitines šiukšles į tam skirtus konteinerius-jas palieka prie šiukšliadėžių,skirtų tik smulkiems popieriams ar cigarečių nuorūkoms išmesti.Tokius gudručius reiktų pastebėti ir nubausti ,nes jie dergia aplinką.

Anonimas

Anonimas portretas
Ot ir atliekų rūšiavimo tikroji esmė! Valdininkė Sakaliene pasiūlė kakučius mesti į buitinių atliekų konteinerį. Rūšiuokim toliau, klaipėdiečiai

Sandra

Sandra portretas
Gyvenu Kauno gt. Vedžiojau šunelį ryte.Ir kaip tik sutikau 3 valytojus kurie valė šiukšlių konteinerius.Paklausiau kodėl perpildyti šunų konteineriai, man gražiai atsakė, kadangi turėjo labai daug darbo gatvių valymo, nes sninga,tai ir apleido .Kadangi Ąžuolyno giraitei be galo daug vedžiojamų šunų,tai spec. talpos šunų fekalijom prisipildo per diena, o jos tik 2vnt. Tenka mesti į žmonėms skirtas prie suoliukų.

Ita

Ita portretas
Su siukliu valymu tikrai mieste negerai ,o apie konteinerius sluoja viena kart menesi ,baisu

Anonimas

Anonimas portretas
Puiku. Kuo ilgiau valdys liberastai tuo greiciau viskas sugrius. Chmm, renka sunu sudus - NEGERAI, sunys sika kur nori ir praeini neymanoma - vel bliovimas kad NEGERAI. Nusisaukit, PRIDURKAI.

Heras

Heras portretas
Tam ciuhuahu tu asilas iš prigimties arba juo tapsi būdamas vadovu

Cihuahua

Cihuahua portretas
Dvi desimtys siuksliadeziu?! Juokinga. Jei miestas toks atsilikes ir ubagiškas: siulau ideja. Šiukšliu deziu pirkimas ir statymas uz miestieciu lešas. As pirmas duosiu 1000€ pradinei investicijai. As gimiau klaipedoje ir gyvenu iki siol. Bet labai miestas neukiskai tvarkosi. Dirba senos kartos atstovai kuriems jau energijos nebera . Juk visi vadovai zino kad geras ir energingas vadybininkas tik iki 35 metu, toliau vilku buves vadybininkas pereiina i karves stadija kuri yra melziama ir dirba dar is inercijos. Sekanti stadija jau pasyvumas. Tai naturalu. Sena karta greit pasitrauks kai padarys el balsavimus internetu. Viskas krypsta i gera. Klaipeda - judekim pirmyn!!! Imones vadovas

Gaila ,kad telefonas ne ...

Gaila ,kad telefonas ne ... portretas
Dar yra ir tokiu kurie nerenka savo sunu ismatu.Pavaikstai Kaune Saules,Gryciupio ir kitom gatvem ziurek kur koja deti.O ir i parkeli veda sunis ir nesinesa maisiuku.manau tokius reikia fotografuoti ir bausti.

idomu

idomu portretas
O ka, gyventojai tikrina, kas tuose siuksliu dezese? As galvojau, kad tik bomzai tuo uzsiima
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Palangoje snigo „Gintarinėmis snaigėmis“
  Palangoje snigo „Gintarinėmis snaigėmis“

  Šeštadienį vakare Palangos koncertų salė atvėrė duris visiems, kas norėjo pabūti kartu ir pasidžiaugti septyniais vietos bendruomenės pamatytais ypatingais žmonėmis. ...

 • Palanga pasipuošė nauju paminklu ir Signatarų alėja
  Palanga pasipuošė nauju paminklu ir Signatarų alėja

  Palangoje iškilmingai atidengtas paminklas, priminsiantis ateities kartoms apie Lietuvos nepriklausomybės akto signatarus, čia lankiusius gimnaziją, bei jiems atminti skirta alėja. ...

  12
 • Klaipėdiečiams – apie Atgimimo aikštės praeitį
  Klaipėdiečiams – apie Atgimimo aikštės praeitį

  Penktadienio vakarą kelios dešimtys Klaipėdos praeitimi besidominčių žmonių rinkosi prie uostamiesčio Biržos tilto. Čia prasidėjo neįprasta ekskursija aplink Atgimimo aikštę. Išnykusio miesto pėdsakais susirinkusiuosius vedė ...

  18
 • Res­pub­li­ki­nė Klai­pė­dos li­go­ni­nė pa­cien­tams grą­ži­na svei­ka­tą
  Res­pub­li­ki­nė Klai­pė­dos li­go­ni­nė pa­cien­tams grą­ži­na svei­ka­tą

  Ar­tė­jant me­tų san­dū­rai įpras­ta ap­žvelg­ti nuei­nan­čius me­tus, pa­si­džiaug­ti nu­veik­tais dar­bais ir įver­tin­ti gal­būt net il­ges­nio įdir­bio pa...

  19
 • Miesto žemėlapį perkels į 3D erdvę
  Miesto žemėlapį perkels į 3D erdvę

  Klaipėdiečiai miesto žemėlapį netrukus stebės trimatėje erdvėje. Skaitmeniniame miesto modelyje miestiečiai matys ne tik uostamiesčio gatves, pastatus, bet ir saulės energijos pasiskirstymo bei šešėlių analizes aplink visus gyvenamuo...

 • Kas mokės algas mokytojams?
  Kas mokės algas mokytojams?

  Už streiko dienas mokytojams atlyginimai mokami nebus. Dalį negautų pajamų jiems nusiteikusi kompensuoti pedagogų profesinė sąjunga, tačiau turimų pinigų veikiausiai nepakaks. ...

  39
 • Dailininko mūzai jos lėlės – lyg vaikai
  Dailininko mūzai jos lėlės – lyg vaikai

  Kol uostamiesčio dailininkas Vladimiras Bogatyriovas stovi prie molberto, kitame to paties buto kambaryje jo žmona Natalija gamina lėles. Moters pasaulis kupinas spalvotų minkštų siūlų bei medžiagų atraižų. Pripažintas dailininkas savo žmon...

 • E. receptas – tarsi prievolė
  E. receptas – tarsi prievolė

  Nuo kovo pradžios gydytojai vaistų receptus privalo išrašyti elektroniniu būdu, tačiau ši naujovė uostamiesčio vaistinėse vis dar kelia sumaištį. Nors e. sveikatos sistemos projektas jau pareikalavo dešimčių milijon...

  5
 • Orai klaipėdiečių nedžiugins
  Orai klaipėdiečių nedžiugins

  Uostamiestyje ir toliau vyraus permainingi orai – krituliai ir teigiama temperatūra. Bent jau kol kas šilti orai labiau primins rudenį nei žiemą. ...

 • Apleisti automobiliai – ilgapirščių taikiklyje
  Apleisti automobiliai – ilgapirščių taikiklyje

  Klaipėdiečiai skundžiasi dėl jau ne vienerius metus daugiabučių namų kiemuose paliktų transporto priemonių. Gyventojai nepatenkinti, jog savininkų pamiršti ir niekam nereikalingi automobiliai užima stovėjimo vietas, kurių ir taip stinga. ...

  6
Daugiau straipsnių