Gyventojų ramybę trikdo gaidžiai

o jo tikėjotės?

o jo tikėjotės? portretas
kaimo žmogus apsigyveno mieste ir atsivežė gaidį :), jam jis reikalingas, kaip oras :), kad giedodamas rytais gimtinę primintų :), ir čia ne didžiausia bėda, žmogus iš kaimo gali sumanyti ir bulvių po langais pasisodinti, jis gi įpratęs ir su žeme draugauti :)

Svieto pabaiga...

Svieto pabaiga... portretas
Gydyti tuos išminčius, dirbančius neva labai atsakingus darbus, kuriuos gaidžiai pakelia anksti, o katinai nuo vakaro neleidžia užmigt. Nejuokinkite svieto, Klaipėdos gyventojai visi yra kilę iš kaimų, neįskaitant imigrantų iš trečių šalių ir pavirtusiai ale dideliais miestiečiais. Klyksmai mergelių per naktis ir baubimas vyriukų :) :) :) populiarinant kamasutrą tikrai, kad nieko nepabudina. Pijokai myžantis prie konteinerių, dergiantys, šikantys kur papuola, geriau nei senukas su šuniuku, prie smėlio dėžės. Pasiklausykite kaip šneka ir kaip elgiasi jūsų sterilūs, idealūs vaikai kai vieni gatvėje. Man rodosi, kad trūksta pakantumo, mandagumo mums visiems, tai lietuvio kaimiečio bruožas visame kame matyti blogį tik ne savyje.

apie meilę ...

apie meilę ... portretas
gyvenu daugiabutyje , o mūsų kieme yra vaikų žaidimo aikštelė , kurioje žaidžia būrys miestiečių vaikų . Deja jau kurį laiką matau garbaus amžiaus senjorą TOJE AIKŠTELĖJE išvedžiojančią savo šuniuką , net ne mūsų namo gyventoją . Vieną rytą pagalvojau - atsitiktinumas , bet kiek dabar matau - tai jos maršrutas . Aš labai norėčiau mylėti tą ponią ir jos šunelį , bet aš myliu savo vaiką , kuris toje aikštelėje žaidžia , todėl tos ponios prašysiu nevedžioti aikštelėje šuns. Tai aš būsiu bloga , o ponia bus mylinti ir gera ? Manyčiau reikia gerbti ir kaimynus , o ne tik savo šunis , kates ir gaidžius bei jausti atsakomybę už savo gyvenamą aplinką . Yra labai šaunių mano namo kaimynų , kurie per kiemą bėgte perbėga, kad tik šunelis nepridirbtų , o jei ką ir surenka , tokiems aš šypsausi ir myliu jų augintinius .

na tik nereikia apie chunveibinus :)

na tik nereikia apie chunveibinus :) portretas
ir "meilė nemeilė " gyvūnams iš vis mano komentare ne prie ko :) Jei gyvenčiau kaime turėčiau ir šunų ir kačių ir gal net gaidį su vištomis ir tikėtina , kad gyvenčiau pagal gamtos laikrodį , bet gyvenu mieste ir dirbu , o miegu kaip ir daugelis ir geriau ir blogiau , visokių būna naktų ir žmonių yra įvairiai jautrių . Todėl man keista , kai tie atseit " mylintys" miestų daugiabučiuose bando gyventi kaip "vaikystėje pas mamą kaime " , o kalti lieka tie, kurie suvokia , kad gyvenimas daugiabutyje ir kaimo name , tikrai turi skirtumų , todėl nenori pabusti nuo gaidelio penktą ryto , nes jis turi kokybiškai atlikti savo darbą , reiškia nors išsimiegojus, nes gyvename nuolatiniame strese . Tiesiog tokios gyvenimo taisyklės ir nereikia kaltinti kitų , kai pats neskiri esmės . Aš nenoriu tapti priklausomu nuo migdomųjų ar kitų vaistų , nes kaimynui patinka gaidelio žadinimas . Ar mano sveikata niekis svarbu gaidelis ir "meilė" ? :

šiaip

šiaip portretas
to nesvaikite-jei nesimiega naktimis,tai dar nereiškia gerai dirbi,antra,pamenu nuotraukas iš Kinijos,kur chunveibinai sėdi didžiulėse mašinose ant žžvirblių lavonėlių,skaitos,suėda derlių,o kas gavosi,-po to badas.Dievas davė teisę gyventi visiems,ne ti žmonėms,Kaune jau žvirblį sunku pamatyti,ištisai kertami krūmai,negražūs,,,,

nesvaikite :)

nesvaikite :) portretas
aš todėl ir gyvenu daugiabutyje , o ne kaimo sodyboje , kad ramiai galėčiau išsimiegoti ir keltis kada AŠ noriu , o ne pagal gaidelį :) Taip gyventi gali tik pensininkai , kuriems nesvarbu kada eiti miegoti ir kada keltis - jiems visos dienos šventos , o dirbančiam , keltis penktą ryto vietoje septintos yra didelis skirtumas , kaip gali dirbti mokytoju , gydytoju ar pardavėju ir t.t. kai esi nuolat neišsimiegojęs ? Nuolatinis stresas , o darbe reikia būti ir atidžiam ir maloniam. Todėl - gaidys turi gyventi kaime , net ne sodo sklype , nes ten taip pat žmonės eina į darbus .

Ramunė

Ramunė portretas
Skaitau ir juokas ima, žmonės džiaugtis turėtų, kad įnešami į jų teritoriją gyvūnijos vėjo, jug ir taip gyvenate kaip inkiluose tuose daugiabučiuose, o dar skundžiatės. Nejau ne gera atsikelti ryte nuo gaidelio giedojimo, balandėlio burkavimo ar kačiuko miaukimo. Šiais laikais vaikai nebežino kaip gaidys beatrodo, ir kad ne jis kiaušinius deda :), ką jau kalbėt apie medžių pavadinimus. Užsibarikadavę norim visai be gyvūnijos likt. Manau reiktų tokiems Marse gyvent, tada nei balandžio nei gaidžio girdėtumėt.

Va

Va portretas
stai del ko buvo iskirsti medziai ir krumai prie Danges ties Joniskes kapinemis!!! Ten lakstingalos perejo!!! Ir naktimis nedave kazkam miegot. Tik nesuprantu, kur ziuri gamtosaugininkai kai arboristai siauteja. Juk be medziu yra ir gyvunija.

Hahaha

Hahaha portretas
Kiek nesveikų žmonių ,nebežino prie jo kabintis, o Tetons kurioms maišo gaidys ,patariau mažiau žiūrėti pro durų skylutę į laiptine

Aš portretas
MATOSI,KAD ŽMONĖS GYVENIME TIKRŲ PROBLEMŲ NETURI...

Bangų gatvė skundikų laukia

Bangų gatvė skundikų laukia portretas
Vargas Lietuvėlėj, dejuoja, inksčia,skundžiasi, nu viskas blogai: trukdo žmonės, trukdo katinai, šunys ir.kt. Pabandykite rūpintis tik savimi, kritikuoti tik save, o aplinkui esantiems tik nusišypsoti. Ir suprasite, kad nebetrukdo niekas, kad esate daug laimingesnis, sveikesnis ir aplinkinių gerbiamas. Vargas su skundikais visiems: merijos darbuotojams, kaimynams ir šiaip žmonėms, kurie mieliau rūpinasi gyvūnu nei skundiku kaimynu. Merija turėtų tuos skundikus: dėl gaidžių, balandžių ir visus kitus sergančiuosius nukreipti į gydymo įstaigas .....Ir nesiterlioti.

aš portretas
nieko baisaus...burokėliai ir Nicoje tarp gėlių auga....labai gražūs lapai...:)

naktim

naktim portretas
pauksciai miega, skraido siksnosparniai ir tai labai mazai kur

visai rimtai

visai rimtai portretas
miestuose yra tarnybos kurios privalo vykdyti savo pareigas .pvz Kaune jau senlai viesojoje tvarkoje( ir ne tik joje) didele betvarke. Miesto centra okupavo tukstanciai lizduose isperetu varnu , medziai su lizdais neisgeneti ,Laisves alejoje grindinys ir suolai aptersti ismatomis . Parduotuviu darbuotojai nera mate kad butu valoma, plaunama , o tamsiu paros metu baisu jog busi ju ismatomis apdergtas. Kiemuose varnu kolonijos , naktys daugiabuciu gyventojams bemieges , nes langai vedinimui praverti,,,Kas dirbs, miesto t v a r k d a r i a i ? ??

KA NORETI

KA NORETI portretas
Net seimunai raso skundus vieni ant kitu ir skundze NATO. Matyt dar toks zemas musu lygis.

Jonas

Jonas portretas
O kaip dirba , su protu ar ne dar klausimas?Sakykim pilietis gavo siuntinį su įpakavimu aišku .Laimingas išbėgo į gatvę .Dabar šita šiukšlė Valiulio nuosavybė. Bet Valiulis nepasirūpino kad prie paštų ir kitų potencialių šiukšlinimo vietų būtų pastatytos šiukšlių dėžės. Už gerą darbą, ko gera ,buvo pagirtas ir premijuotas. Tada galima džiaugtis kad savivaldybėje tokie protaujantys ir išmintingi žmonės dirba , nes matosi dar labai daug darbų su protu,pagal Gogolį...

Anonimas

Anonimas portretas
valdininkai matote kiek turi gyventojai problemų o jūs tik apraminate žmogų o naudos jokios spręskite problemas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių