Ieškos priešnuodžių spūstims Klaipėdoje

As

As portretas
Pastatykit vezejam salygas ,keltai pareina ir iseina nuo 02iki06 valandos ryto .

Roliss

Roliss portretas
Dudorius gali įsikišti dūdą į vieną vietą ir ją pūsti, dar visus medžius Klaipėdoje iškirsti gali, o priimti protingus sprendimus jam protelio neužtenka

klaipedietis

klaipedietis portretas
ši valdžia su dūdorium priešakį tik ieško priešnuodžių, svarsto, posėdžiauja, sprendžia galvosūkius, ieško galimybių, tik nedaro jokių konkrečių darbų, su liežuviu gali malt kiek tik nori, nuo to eilės neišnyks, laikas pradėt dirbt.

mano galva ,

mano galva , portretas
priešnuodis yra , reikia aktyviai sudalyvauti rinkimuose į savivaldą ir pagaliau pakeisti miesto valdžią - liberalus . Manau kol "nesutraukysime" veikiančių "lobimo ir negalvojimo " schemų , tol gyvensime "mėšle".

Ne vairuotojas

Ne vairuotojas portretas
Siulau komisijai daryti atvirksciai - leisti eisma Klaipedoje tik 2 val. Po to komisijos nebereikes.

Arūnui

Arūnui portretas
Velniam tame Baltijos pr. estakada? Kaip žmonėms gyvent reikės? Tunelius kast reikia čia. Jei jau tos nelaimės - terminalo - niekas negrąžins ten, kur jam ir vieta - už miesto.

Arunas

Arunas portretas
Pas mus mero nera. Meru buvo Taraskevicius. Vaziavo i Vilniu, prase estakados, kurios visgi nepabaige. O toliau.. Nieko. Niekas nepraso nei estakada pabaigti, nei Baltijos pr. ... Tik Dabar susiruose liezuviu pamalt, kai bedos akivaizdzios. Dar laukia giliavandenis!!! Pasimetusios furos visur bus, ir papludimiuose, ir miske. Gelytes laukia.

Aris

Aris portretas
Jokių jūs priešnuodžių nerasite šioje situacijoje,galit neieškoti sliekų šiknoj. Audros Baltijos jūroje buvo ir bus. O miesto pusgalviai vis sudarinės komisijas išsiaiškinti kaip čia nutiko kad miestas užsikišo? Gražinkit terminalą į senąją vietą ir kol nebus įgyvendinta visa infostruktūra iš uosto pelno apie šią vietą neleisti net pagalvoti. Pelnas keliauja į Vilnių,o problemas turi Klaipėdos gyventojai. Ir kada pagaliau įvardinsit kas įsakė ar užsakė,ar pageidavo čia statyti terminalą.

Petras

Petras portretas
Tiek pinigu sudejo i terminala. Ir pabego. Pasidare kaskas sau is to nados ir sedi siltai.

Elfas

Elfas portretas
Furas nukreipti i kalote dudoriaus gatvej puikiai lukurios

Ita

Ita portretas
Tik i MUKRANA grazinkit tam buvo skirtas terminalas nesityciokit ir gyventoju ,jie galvos iki pavasario ACIU ponai valdininkai

Audrius

Audrius portretas
Tai grazinkit atgal ketus ir bus viskas tvarkoj.

Juozas

Juozas portretas
Pries darant reik galvoti

siaip

siaip portretas
ir dar.....O gal pats terminalas šiandien pakeitė savo pirmine paskirti ir tie srautai dėl to atsirado. Tad kodėl politikai ir institucijos tyli. Daug tame neaiškumu. Kodėl niekas nesprendžia kad ir laikinai gražinti srautus i buvusia Perkėla. Čia vėl turbūt interesai, nes jau garsiai skambama kad Perkėla reikia remontuoti. Vizijas piešią O gal reikia ta remontą sustabdyti ir kas kaltas, jų sąskaita atnaujinti laikinai Perkėlos veikla. Kodėl miestiečiai turi kentėti? Vardan to kad Grubliauskas ar Šulcas galėtu politikuoti????

siaip

siaip portretas
Skaitai p. Šulco „rimtus“ postringavimas ir supranti kad jo kvalifikacija ne miestą, jo ūki valdyti o viename iš mūsų miesto laikraštuke didelius dirbtinus straipsnius apie negeroves rašyt ir būti didvyriu, nes realias miesto problemas spręsti ne jam. Noras valdžios paklausti, kodėl niekas iš valdžios nekelia klausimo kodėl tai įvyko kad terminalas pradėjo veikti ir atsirado problema. Čia kas? Kai projektavo ji, jo busimus pajėgumus nuslėpė? Tai gal tada projektuotojus reikėtu vietoje policininkų statyti kad eismą reguliuotu. O jei jie nenuslėpė terminalo pajėgumu, tai kur tada buvo visos projektą derinusios tarnybos ? Kaip jos nesuskaičiavo srautu praeinamumą mieste ir neuždėjo veto kol nebus sutvarkytos miesto infrastruktūros - terminas nedirbs. Kažkaip apie tai nekalbama. Čia kaip? Gal tas institucijas tuo metu aplanke Kalėdų senelis tai dabar jos po lapais pasislėpė. O šiandien tos institucijos imituoja kad dirba miestiečiu labui. O gal pats terminalas šiandien pakeitė savo pirmi

klonn

klonn portretas
Durniu laivas viska padare savo rankomis: 1.patys leido uostui isikurti cia 2.patys nubalsavo uz tokia uosto pletra 3.leido nestatyti pozeminio ivaziavimo O dabar jau verkia- mulkiai savivaldoje KLP !

Arunas

Arunas portretas
Tegul padaro aikstele prie Svyturio arenos,ten laukas bus sutvarkytas ir prie teminalo aikstele gali isplesti vietos yra

Vytas

Vytas portretas
Dar neperkelus terminalo buvo aisku,kad srautas bus didziulis ir bus bedu..... Bet musu valdzia is pradziu prisidirba,tik po to kuria komisijas ir "sprendzia" problemas. Pries darydami pakeitimus visada protinga valdzia pasiziuri sekmingu terminalu veikla. Pries kiekviena uosta ar terminala yra dideli parkingai kur ivaziuojama be jokiu slakbaumu ir tuose parkinguose kaupiasi vilkikai,neapkraudami miesto. PVZ. KYLIO UOSTAS.

BORFas

BORFas portretas
Dabar iki pavasario rinks komisijas problema spresti - cia tipo jie dirba ir problema sprendzia, cia tokie lodyriai ir veltedziai! Pries pradedant krovinius is to terminalo Rugsejo gale irgi buvo visu tarnybu susirinkimas ir uosto barygos raportavo kad jie pasirenge - parose kelio zenkla su kriptym i terminala, na visi mate ji Minijos gatveje! Va ir viska ka uosto barygos padare - o tada klausymu musu veltedziams nekylo??? Dabad rodo vizijas su isoriniu uosto - jachtos, restoranai, barai uoste, parkas, o nors vienas is miesto proto boksto paklause ju kur keliai, kur isvaziavimai is to uosto??? Ne! Ir bus paskui uzkimsta vienintele gatve is pajurio i miesta o mums kabins makaronus kad proektas dar nebaigtas, pinigu neuzteko!!! Ir vel prasides komisijos ir darbo imitacija!!!

Valdžia priešnuodžių neras

Valdžia priešnuodžių neras portretas
Situaciją gali išspręsti tik patys gyventojai, blokuodami įvažiavimą į terminalą

būkim biedni bet teisingi

būkim biedni bet teisingi portretas
Centrinis terminalas buvo statomas keleiviniams laivams. Už jo vadovų nesugebėjimą rasti terminalui apkrovimą, dabar kenčia visas miestas, o šulcai su grubliauskais dangsto daromą nusikaltimą...

Jonas D.

Jonas D. portretas
Pasilpusi liberalioji miesto valdžia pasitarusi su negarbinga Lietuvos valdžia pataikūniškai leido buv.merui Petrauskui pasistatyti šį Terminaląir ir tuo pačiu įklampino visą miestą dėl dabartinės klaikios padėties miesto magistralėse.

i

i portretas
ka kreiptis kompensacijos kai susirgsiu plauciu veziu?

gryna

gryna portretas
betvarke

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Centrinio terminalo teritorija yra apie 120 000 m2, apie po 60 000 m2 viršuje ir apačioje. kodėl DSDF negali pakeisti priėmimo tvarkos ir suleisti vilkikų į savo teritoriją? nereikia didelių naujų aikštelių, jau kaip minėjau jos yra, tik patys terminalo valdytojai pakoreguot priėmimo tvarką vietos tam tikrai turi.

brainwashed

brainwashed portretas
normalūs gyventojai, kuriems ne vis tiek, užblokuotų gatvę ir lai pasiunta visi. mūsų gi mužikai tik burnoti tesugeba, nes patiems yra px ant savo vaikų ir ant visko. tad eikite lenkti nugaras, kaip esate įpratę, o grįže po lažo, įsipilkitę pigios LIDL'o vodkės ir dar kartelį paburnokite.

vairuotojas

vairuotojas portretas
Grazinti i mukrano perkela ir kuo skubiau.

sudmaliai

sudmaliai portretas
kai state centrini terminala tai savininkui Lubiui buvo iskelta salyga pritraukti naujas keltu linijas. kai pastate pamate kad nauju liniju nera ir reikes europos pinigus idetus i terminala 50 proc. grazint tai nuejo paprasciausiu keliu perkele DFDSa ir gavosi toks hemorojus kapitalinis miestui...klausimas kodel privacios kompanijos problemas turi spresti miestieciai ir kokia miestelio valdzios role siame subtiliame klausime galbut reikejo B. Petrauska ipareigoti pastatyti tiltus per Baltijos prospekta ir tik tada leisti kelti keltus i CKT

Buja

Buja portretas
Arba jie kelia tas "furas" i uzmiesti, arba reikia skustis i Briuseli, nes Vilniuj galimai akys "uzlipdytos", nekalbant apie musu diletantus.

Ita

Ita portretas
Tik grazinti i mukrano perkela ir bus gerai,o daba iki pavasario galvos GEDA

Romka

Romka portretas
Sugalvos sumontuoti dar 10 kalniuku, apriboti greiti ir panaikinti pirmąją Baltijos prospekto juostą, tvarka bus.

Anonimas

Anonimas portretas
mukranas tegu ilsisi o gyvenamas rajonas gali uostyti smarve nes pas mus near nei vaiku nei serganciu

E

E portretas
Kol vadovaus visokio plauko dudoriai,taip ir bus...

Efa

Efa portretas
Grazinkit i MUkRANA ir bus tvarka tam si perkela buvo statoma kam dusinti miesto gyventojus ,nervuoti vairuotojus GEDA

Ita

Ita portretas
Proto bokstai ha ha ha tariasi, leidzia pinigus galimybiu studijoms ,sudaro komisijas o gyventoju nera tose komisijose

das ist fantastisch

das ist fantastisch portretas
neblogas darbas,imi otkatus is verslo,kuri "darbo" grupes,puti duda ir prie to pacio uz tai dar alga gauni

medis

medis portretas
Realiai miestiečiai susimetę, galėtų paduot į teismą miesto savivaldybę už gyvenimo sąlygų pabloginimą. Nes tik visiški mulkiai galėjo sutikti perkelt linijas į centrą

Anonimas

Anonimas portretas
Kas projektavo ir kas tuos statybų projektus patvirtino?Tai gal nežinojo,.kad miesto centras ir dar gyvena žmonės?Ar tik rūpėjo 'otkatus" susirinkti ir tegu viskas dega nors ugnimi.Kas tiems veikėjams.Miestas įsileido monstrą be jokių mokslinių tyrimų,o dabar komisijas sudarinėja,kurios konstatuos,kad nieko pakeisti negalima.Reikalaujame,kad būtų paskelbtos tų "kūrėjų" pavardės,kad žmonės žinotų,kam dėkoti už užgrūstą miestą,vargstančius vairuotojus bs elementarių san.patogumų.

bespredielas

bespredielas portretas
patys neaisku kokiais tikslais vedini, pritare kroviniu terminalo perkelimui i miesto centra, o dabar patys priesnuodziu iekso...visai gedos neturi....akivaizdus kenkimo miestui faktas, tik niekam nerupi...teisingai vienas komentuotojas rase - DIDELE PINIGO GALIA.......nieko nepridursi....gal ir mums reiktu priesnuodziu nuo tokios valdzios paieskoti....

klaipedietis

klaipedietis portretas
Si rudeni buvo atremontuotas Baltijos prospektas,paklota nauja asfalto danga, pasiurekite ypatingai sausa diena, kokios provezos jau atsirado nuo furu. Greitaibus kaip Jurininku prospektas.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Gyvenu Baltijos pr. Mintis apie dviejų lygių sankryžą, švelniai tariant, nedžiugina... Atsidursime autostradoj. Normaliame pasaulyje uostą stengiamasi iškelti iš miesto. Pas mus atvirkščiai - uostą iš užmiesčio perkėlė į centrą. Didelė to pinigo galia, nieko nepasakysi... Kiek laikys nauja Baltijos prospekto danga su tokiu kiekiu sunkiasvorio transporto?

Gyventojas

Gyventojas portretas
Darbo grupių kiek nori gali sukurti šiuo klausimu, bet jos visos yra pastatytos prieš jau įvykusį faktą - Klaipėda užsikimšo. Vienintelis galimas problemos sprendimas - uždrausti lengvojo transporto eismą gatvėmis, kurios reikalingos uosto transportui. Arba pastatyti atskirus krovinių transporto koridorius, kuriais sunkvežimiai be sustojimų ir šviesoforų judės iš terminalo už miesto ribų iki uosto vartų. Kitų efektyvių sprendimų realiai nėra.

Laukiam rinkimu

Laukiam rinkimu portretas
Terminalas iskilo planuotai is anksto zinant apie furu judejima. Klaipedos gyventojai valdziai ir verslui yra po...xui. Siulyciau pamacius situos naglus rudus snukius paprasciausiai spjauti i veida - tai nebus smurtas, nes visada gali pasakyti kad vejas uzpute. Musti per lupas draudziu, nes jie groja su verslininku fleitom.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Baltijos prospektas yra tik pradžia. Uosto direkcija sakė, kad išorinio uosto statyba turėtų prasidėti po dviejų metų, o uostas veiks nuo 2025. Naujas uostas priims laivus, kurie gabena 10 000 konteinerių ir tokie laivai turi būti apdorojami per 6-7 valandas. Kol kas numatoma, kad tas visas krovinys įvažiuos ir išvažiuos iš miesto tom pat gatvėm, sankryžom su šviesoforais, kaip ir mes važiuojam. Jokių vien uosto kroviniams dedikuotų transporto koridorių nei miestas, nei uostas kol kas neminėjo kad ruošiasi statyti, prieš pasidarydami išorinį uostą. Privalom reikalauti pastatyti atskiras transporto arterijas nuo autostrados iki uosto dar iki pradedant uosto statybas - kitaip miesto laukia labai sudėtinga situacija, kurios jokie specialistai nebus pajėgūs jokioj grupėj suvaldyti.

KUR BUVO PRIEŠ KELIS METUS?

KUR BUVO PRIEŠ KELIS METUS? portretas
Kažkoks vaikiškas kretinizmas. Kas trukdė tą daro grupę sudaryti prieš 4-5 metus? Vaikiškas infantilumas - atrodo tik toks atsakymas. Festivaliams ir šventėms tai grupes sudaro dar prieš kelis metus.

ezys

ezys portretas
>>>Proto bokstai. Sitai problemai jokios estakados nepades, genijau :) Jei vilkikai negales ivaziuoti i terminala, nes laivai negali iplaukti i uosta del audros kelias dienas, tai ta eile iki pat Gargzdu nusities ar su estakadom ar su ziedais ar su tuneliais. Tokiu atveju vilkikai tiesiog neturetu ivaziuoti i miesta.

Hhh

Hhh portretas
Pirma padaro, o poto pradeda galvoti ir kurti visokio plauko komisijas. Slove tokiam miesto merui... Well done Vytautas...

Monika

Monika portretas
Kol sunkiasvorius krovininius automobilius keldavo iš Mukrano perkėlos, problemos nebuvo, niekam jie ten netrukdė. Nesuprantama kas sukūrė ir kam naudinga ši problema. Atstatykite viską kaip buvo ir problema, bent dalis jos, išnyks.

Protu bokstai

Protu bokstai portretas
Rekostruokite kuo greiciau sankryzas ir problemos issispres, o ne apie vejus susirinke kalbekite.

Geka

Geka portretas
Nemuno gatve-Jurininku prospektas-uzmiestis.

to klp

to klp portretas
Tai gražink, ko lauki?

nepolitikas

nepolitikas portretas
bla bla bla,bla bla bla,kaip ir viskas Lietuovoje.Kaltu nera,niekuo negalime padeti:)Nu tokia neigali valstybe...Nors kita vertus,patys kalti,kad leidziame tokiem darmajedam buti valdzioje.Dabar megaukimes savo vaisiais

klp

klp portretas
Grazinti terminala i sena vieta!!! O, tai daug smegenu reikia???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Žvejų ir jūrininkų vaišių neliko per valandą
  Žvejų ir jūrininkų vaišių neliko per valandą

  Šeštadienį Teatro aikštė Klaipėdoje pakvipo žuviene. Išlaikydami gražią tradiciją, jau septynioliktą kartą šia sriuba bei kareiviška koše miestiečius vaišino Lietuvos žvejų ir žuvų perdirb...

  2
 • Tėvai nori atgauti pinigus
  Tėvai nori atgauti pinigus

  Šiuo metu mokestis už mokslą Klaipėdos Vydūno gimnazijos pradinukams siekia beveik 38 eurus mėnesiui. Dalis tėvų norėtų susigrąžinti įmokas už tą laiką, kai mokytojams streikuojant pamokos nevyko. Šis klausimas tėvų prašym...

  11
 • Iš apleistų pastatų veja su pagaliais
  Iš apleistų pastatų veja su pagaliais

  Uostamiestyje kasmet nugriaunama dešimtys pastatų vaiduoklių. Niekam nepriklausantys, apgriuvę statiniai tapo tikru galvos skausmu valdininkams – savavališkai avarinės būklės objektus užėmę miestiečiai ne visada juos apleidžia ge...

  4
 • Orai: pajūryje laukiama sniego
  Orai: pajūryje laukiama sniego

  Savaitgalį į uostamiestį turėtų atkeliauti žiemiškų orų banga, pūs stiprokas vėjas, kiek pašals, laukiama ir gausesnio sniego. ...

 • Ligoninei – ypatingos draugystės dovanos
  Ligoninei – ypatingos draugystės dovanos

  Klaipėdos jūrininkų ligoninė ir Lietuvos dailininkų Klaipėdos skyrius tęsia jau trečią dešimtmetį puoselėjamą bendrystės tradiciją. Šiemet menininkai dalį savo kūrybos vėl nutarė įkurdinti ligoninėje. Jos kolekciją papildė 2...

 • Klaipėdiečiai – prieš Migracijos paktą
  Klaipėdiečiai – prieš Migracijos paktą

  Klaipėdos visuomenininkai parengė raštą šalies Prezidentei, ragindami ją nepasirašyti Jungtinių Tautų inicijuoto vadinamojo Migracijos pakto, kuriam jau pritarė Seimas. Šio pareiškimo iniciatoriai tame įžvelgia reali...

  32
 • Santykiuose su uostu – miesto pralaimėjimas
  Santykiuose su uostu – miesto pralaimėjimas

  Klaipėdoje prieš kitų metų pradžios rinkimų maratoną formuojasi situacija, kai atrodytų, buvęs stiprus meras staiga susilpnėjęs suka į marginalinę pusę. ...

  22
 • Po tragiško incidento uoste, kai žuvo du vyrai, fiksuota ir aplinkos tarša
  Po tragiško incidento uoste, kai žuvo du vyrai, fiksuota ir aplinkos tarša

  Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (AAD) praneša, kad ketvirtadienio rytą Valstybiniame Klaipėdos jūrų uoste ties koncerno „Vakarų laivų gamykla“ krantine įvykus tragiškam incidentui, kurio metu žuvo du...

  4
 • Ateityje – sankryžos Klaipėdoje rekonstrukcija
  Ateityje – sankryžos Klaipėdoje rekonstrukcija

  Klaipėdos miesto savivaldybėje ketvirtadienį vyko pasitarimas dėl P.Lideikio, Herkaus Manto g., Liepojos pl. ir Šiaurės pr. sankryžos rekonstrukcijos. Susitikime analizuoti pasiūlymai, kaip pertvarkyti vieną pagrindinių miesto arterijų, mat, v...

  6
 • Uosto direkcija – sėkmingai dirbanti įmonė
  Uosto direkcija – sėkmingai dirbanti įmonė

  Lietuvos pramonininkų konfederacija baigiantis metams įvertina ir pagerbia sėkmingai dirbusias šalies įmones. Tarp sėkmingai dirbančių įmonių – ir VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. ...

  3
Daugiau straipsnių