Iškrypėlis pliaže merginų dėmesį atkreipti mėgino tūpčiodamas

„Labas, ką tu? Aš tai plikas kopose deginuosi“, – trijų merginų dėmesį staiga patraukė telefonu kalbėjęs vaikinas. Bendrame Melnragės paplūdimyje įsikūriusios draugės suglumo – čia pat už jų gulėjo Adomo kostiumu pasipuošęs jaunuolis.

Stengėsi atkreipti dėmesį

„Ot „gražų“ vaizdelį atsisukusi pamačiau – stypso sau vaikinukas, kaip ką tik mamos pagimdytas“, – įspūdžiais iš paplūdimio dalinosi studentė Orinta.

Poilsiautojos pripažino net nepastebėjusios kaip nuogalius atsidūrė taip arti. „Kai pasakiau draugėms, jos skeptiškai pažiūrėjo į mane, tačiau galvų pakelti nedrįso“, – prisimena ji.

Pasak merginų, pajutęs, jog gauna mažai dėmesio, iškrypėlis atsistojo ir pradėjo daryti įvairius judesius: tūpčioti, blaškytis pirmyn atgal.

„Aiškai matėsi, jog taip stengiasi atkreipti mūsų žvilgsnius“, – pastebėjo Orinta, prisimindama jo itin drąsų elgesį ir įžūlų savo „grožybių“ demonstravimą.

„Po kokių 10 minučių pasirodymo, nieko nepešęs, jis vėl atsigulė ant smėlio, tik dar įstabesne poza“, – pasibjaurėjimo negalėjo nuslėpti draugės.

Su tokiu atveju merginos susidūrė pirmą kartą, tačiau sakė girdėjusios apie ekshibicionistus, kartkartėmis slapminėjančius pajūryje.

Susiduriama net mieste

Klaipėdos viešosios policijos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Arūnas Pužauskas tikino, kad paplūdimys nėra vienintelė vieta, kur galima sutikti tokį iškrypėlį.

Dažniausiai, pasak pareigūno, jie renkasi jaunesnes ir drovesnes merginas, o kur – nėra labai svarbu.

„Ekshibicionistai yra pastebimi ir pačiame mieste, tačiau savo kaltę dažniausiai neigia“, – pasakojo A. Pužauskas, primindamas, jog pamačius tokį žmogų derėtų laikytis nuo jo atokiau.

„Deja, gyventojai į tokius dalykus vangiai reaguoja, dažniausiai apie tai pranešama jau gerokai vėliau“,– pripažino A. Pužauskas. Pasak jo, viešas lytinių organų demonstravimas traktuojamas kaip viešosios tvarkos pažeidimas, todėl kreiptis į policiją visgi derėtų.

Už neleistiną elgesį viešoje vietoje ekshibicionistams gresia baudžiamoji atsakomybė.

Komentaras

Viktoras Šapurovas, seksopatologas-psichoterapeutas

Ekshibicionizmas  – nukrypimas demonstruoti savo lytinius organus. Nors tai labai rimtas sutrikimas, 99% jį turinčiųjų nėra pavojingi. Didžiausia šių vyrų problema, kad jie tik tokiu būdu gali susijaudinti.

Ekshibicionistai dažniausiai lindi krūmuose, šalia moterų daboviečių ar masinių susitikimo vietų. Ypatingai jie mėgsta slėptis ten, iš kur gali netikėtai pasirodyti.

Teigti, jog nė vienas ekshibicionistas prie savo aukos nelįs fiziškai, negalima, tačiau dažniausiai turintiems šį sutrikimą tiesioginis kontaktas su moterimi nėra reikalingas. Juos jaudina tik išprovokuota emocinė reakcija, – labiausiai išgąstis ir nuostaba. Tada masturbavimosi ar kitu būdu jie gali pasiekti maksimalų pasitenkinimą ir orgazmą.

Pagrindine šio sutrikimo priežastimi galima įvardinti blogą auklėjimą. Dažniausiai – netinkamą motinų elgesį su sūnumi.

Kadangi tai yra giluminis sutrikimas, gydymas psichoanalitine terapija nelabai padeda. Suvokdami savo elgesį kaip normalų, tokie žmonės motyvacijos pasikeitimui neturi. Vaikystės ar paauglystės metu atsiradęs nukrypimas išlieka visą gyvenimą.

Kaip elgtis sutikus ekshibicionistą? Svarbiausia kuo mažiau į jį reaguoti, išlikti ramiai. Pamatęs, jog jo veikla nesėkminga, pastarasis nusvils ir atsitrauks.NAUJAUSI KOMENTARAI

g

g portretas
O bobos ir mergos, besidegindamos pliaže nuogos ne ekshibicionistės? Taip kad nereikia ant vyrų varyti.

Vytas

Vytas portretas
Nu ir nedrasus,kazkur plezia,tai paziurekime kaip pasirodo pagrinde merginos visokiuose sau arba vadinamos zvaigzdes,kai kam jau net iskrinta ,ir tai daroma specialiai kad visi matytu,pamate ir cypia jeigu vyrai cyptu kiek tu grozybiu mato ,jau net ir pabode pradejo kritikuoti tuos pieno kombinatus

kazkoks briedas

kazkoks briedas portretas
kazkoks briedas ,jei tai butu buvus nuoga merga butu tada buve viskas ok ,kaip tai yra su molu ir nuogom tiotkom prie jo ,o kai pamate nuoga vaikinuka tai prasidejo visokie isvedziojimai .Reikia pradziai mastyma ir stereotipus keisti o veliau straipsniuose kategoriskai teigti apie iskrypeliskumus .
VISI KOMENTARAI 48
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių