Istorinė „Kirų“ sėkmė Lietuvos ledo ritulio čempionate

Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono „A – B“ grupės rungtynėse Klaipėdos „Kirai“ pirmą kartą oficialiose rungtynėse rezultatu 5:2 (3:1, 1:0, 1:1) įveikė Kretingos „Grifų“ ekipą ir užsitikrino teisę žaisti pirmajame Vakarų diviziono penketuke, kuris tęs kovą dėl čempionato apdovanojimų.

Dvikovą galingai pradėję „Kirai“ įvartį pelnė jau pirmąją rungtynių minutę, o 10 minutę pirmavo jau 3:0.

„Grifai“ nepasidavė ir sušvelnino skirtumą, tačiau po dviejų kėlinių klaipėdiečiai išsaugojo trijų įvarčių persvarą.

Lemiamu rungtynių epizodu tapo trečiojo kėlinio vidurys, kai rezultatui esant 4:2, trise prieš penkis žaidę „Kirai“ atsilaikė, o netrukus pelnė 5 įvartį, kuris lėmė klubo pergalę.

„Kirai“ po pergalės pakilo į ketvirtąją diviziono vietą ir ateinantį sekmadienį paskutiniosiose pirmojo rato rungtynėse susitiks su Klaipėdos „Skatu – 95“.

„Klubui ši pergalė labai svarbi. Sezono tikslas – patekti į pirmąjį penketuką įgyvendintas, dabar kausimės dėl trečiosios vietos, kuri sutriks teisę kovoti dėl patekimo į Lietuvos čempionato finalinį ketvertą. Pirmosios dvi diviziono vietos klubui sunkiai pasiekiamos, tačiau dėl trečiosios kovoti galime ir komanda pasiryžusi įrodyti savo jėgą“,- po istorinio pasiekimo sakė „Kirų“ klubo treneris Algis Poškis.

„Kirai“: Vilius Kaušys 2, Aleksandras Šemetovas, Olegas Zbarazskis, Sergejus Skurstenas, po 1 įvartį.

„Grifai“: Raimundas Puškorius, Igoris Kuzminovas po 1 įvartį.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Sadvita“           9 9 0 0 0   68:18  27
2. Šiaulių „Ledo linija“         8 7 0 0 1   67:9   21
3. Klaipėdos „Skatas-95“         8 5 1 0 2   49:28  17
4. Klaipėdos „Kirai“             8 3 2 0 3   37:28  13
5. Panevėžio LRK „Olimpas“       9 4 0 0 5   35:38  12
6. Mažeikių „Ledera“             8 3 0 2 3   26:38  11
7. Plungės LRK                   8 3 0 1 4   33:41  10
8. Kretingos „Grifai“            9 3 0 0 6   35:31   9