Jaunieji sportininkai garsino Klaipėdos vardą Gdynėje

Keturias dienas ( gegužės 8-12 dienomis)  per 70 jaunųjų  sportininkų, garsino Klaipėdos vardą.  XXI Gdynės (Lenkijoje) rengiamose  susigiminiavusių miestų  varžybose jaunieji sportininkai varžėsi  stalo teniso, futbolo, krepšinio, plaukimo varžybose. Klaipėdiečiams teko varžytis su Gdynės, Kylio, Liepojos, Karlskronos, bei Kaliningrado komandomis.

Geriausiai pasirodė V. Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinės su trenere D. Anužiene -  jaunosios Klaipėdos krepšininkės laimėjo 1 vietą. Merginos nugalėjo komandas rezultatu: Klaipėda-Kylis105:27, Klaipėda-Gdynia 65-28.

Finale klaipėdietės prieš Liepojos merginas laimėjo rezultatu 82 -60.

Aukštus rezultatus demonstravo ir Klaipėdos plaukikai. Nugalėtojais ir prizininkais tapo: K. Andriejav (tren. N. Juščiuk), L. Lučka (tren. M. Doviakovskij), E. Ežerskytė (tren. M. Doviakovskij). Komandinėse varžybose berniukai taip pat tapo prizininkai ir nugalėtojai.

Auštais rezultatais džiaugiasi stalo teniso treneris L. Udra. Merginų dvejetų kovose M. Kuraitė ir G. Vaičytė  iškovojo antrąją vietą. Treneris pažymėjo, kad auga labai gabi stalo tenisininkė - U. Badrenkovaitė ( gim. 2002 m.), kuri sportuoja vos metus ir asmeninėje įskaitoje užėmė 6 vietą.

„Tai yra labai aukštas pasiekimas, tokių metų mergaitei, ji turi įgimtą talentą, tikimės ateityje labai gerų rezultatų“, - sakė treneris L. Udra.

Bendroje įskaitoje stalo tenisininkai nuo trečios vietos atsiliko tik per keturis taškus. 1 vietą iškovojo Kaliningradas, 2 vietą – Karlskrona, 3 vietą – Gdynia, 4 vietą – Klaipėda, 5 vietą – Kylis, o 6 vietoje liko Liepoja.

Futbolininkams (1998 metų gimimo) sekėsi  prasčiausiai. Klaipėdiečiai pralaimėjo visas 3 varžybas: Liepoja  – Klaipėda 6:0, Kylis – Klaipėda 3:0; Kaliningradas – Klaipėda - 3:0. Jiems teko tenkintis 6-ąją vieta bendroje įskaitoje.

Susumavus visų sporto rungčių taškus Klaipėdiečiai liko 4 vietoje. Jie buvo apdovanoti didele taure.

Pakalbinus Klaipėdos delegacijos vadovą XXI Susigiminiavusių miestų varžyboms, A. Vaicekauskas (Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centro metodininkas) pažymėjo, kad varžybos tarp Europos miestų  suorganizuotos labai aukštame lygyje, ir Klaipėdai tai yra  gera proga ne tik vaikams parodyti savo sportinius gabumus, bet taip pat puiki galimybė pasireklamuoti Klaipėdos miestui.

„Šiuo atveju pasigedau reprezentacinių sportinių kostiumų, apšilimo marškinėlių su Klaipėdos miesto simbolika.  Sportininkai nuolat važinėjasi į įvairiausio lygio sporto varžybas, todėl miestas turi turėti savo skiriamąją aprangą. Esu tikras, kad  klaidą galima lengvai ištaisyti“, - sakė jis.

Be oficialių varžybų jaunieji Klaipėdos sportininkai taip pat dalyvavo kasmetiniame Gdynios maratone,  jiems buvo leista bėgti dviejų kilometrų atkarpą. Šiemet maratone dalyvavo per 3000 dalyvių. Kita dalis sportininkų dalyvavo PYDOS( Prevention of Youth Drop Outs in Sports) projekto vykdomose veiklose, kurio pagrindinis tikslas - skatinti jaunimą nemesti sporto dėl žalingų įpročių, dėl draugų blogos įtakos.

„Trijų šalių jaunimas iš Karlskronos, Gdynės ir Klaipėdos dalyvavo švedų rengiamuose seminaruose, darbo grupėse, susitikimuose su sporto psichologu, taip pat jaunimas turėjo galimybę treniruotis su Lenkijos žymiais sportininkais, treneriais, išbadyti naujas treniruočių metodikas, susipažinti ir kartu pasitreniruoti su amerikietiško futbolo komanda “Seahawks“, dalyvauti įvairiose Gdynės sporto centro rengiamose veiklose, - pasakojo projekto vadovė A. Brazauskaitė (Sporto ir kūno kultūros skyriaus specialistė).

Video akimirkos iš renginio čia:NAUJAUSI KOMENTARAI

Tėvas

Tėvas portretas
Šaunuoliai treneriai, kad dar tuos vaikus kažkur ištempia. Ačiū jiems.

Vytiokas

Vytiokas portretas
Tai tipo Grubliauskas saibu sportui numete. Kaip cia buvo ? O dziazams uzteks ? :)
VISI KOMENTARAI 2

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Šaltukas vairuotojams pasiuntė išbandymų
  Šaltukas vairuotojams pasiuntė išbandymų

  Dar sekmadienio vakarą spustelėjęs šaltukas pirmadienio naktį į gatves ir kelius išginė barstymo mašinas. Tai padėjo išvengti masinių avarijų. ...

 • Virtęs akcine bendrove Klaipėdos uostas mokės ir dividendus
  Virtęs akcine bendrove Klaipėdos uostas mokės ir dividendus

  Valstybės įmonė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija kitąmet pirmąkart po septynerių metų pertraukos išmokės dividendus. ...

  1
 • Konkurse – tūzų dalybos
  Konkurse – tūzų dalybos

  Palangos savivaldybė dvejus metus neranda koncertų salės valdytojo. Viešasis koncesininko atrankos konkursas jau lyg ir įvyko, tačiau intrigą jame kuria du dalykai – kurorto valdžia prieš galutinį susitarimą su šio objekto v...

 • Mieste prasidėjo eglučių vajus
  Mieste prasidėjo eglučių vajus

  Prekyba kalėdinėmis eglutėmis įsibėgėja. Verslininkų teigimu, gyventojai savo namams ieško ypatingo medelio ir šiai šventinei puošmenai pinigų negaili. Tačiau susiduriama su kita problema – Klaipėdoje kasmet mažėja...

  3
 • Uoste – modernus narų laivas
  Uoste – modernus narų laivas

  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos laivynas pasipildė nauju, moderniu laivu. ...

 • Iš fontano liko griaučiai
  Iš fontano liko griaučiai

  Danės skvere esančio fontano demontavimas kiek stabtelėjo. Ypač kieto betono neatlaikė statinį ardančios įmonės technika. Darbus žadama tęsti, kai bus pašalinti gedimai. ...

  18
 • Jūrininkų ligoninė – šiltesnė, gražesnė ir taupesnė
  Jūrininkų ligoninė – šiltesnė, gražesnė ir taupesnė

  Pernai prasidėję Klaipėdos jūrininkų ligoninės fasado šiltinimo ir modernizavimo darbai – jau finišo tiesiojoje. Plika akimi matoma, kaip ligoninė išgražėjo. Tačiau pagrindinis tikslas buvo kitas. Tikimasi, kad sėkmingas p...

  7
 • Užteršto grunto į jūrą negabens
  Užteršto grunto į jūrą negabens

  Uosto gilinimas yra sudėtingas procesas, kurį griežtai reglamentuoja taisyklės. ...

  1
 • Kviečia dalytis su gausiomis šeimomis
  Kviečia dalytis su gausiomis šeimomis

  Kaip ir kasmet prieš Kalėdas, klaipėdiečiai skatinami pasidalyti gerumu ir prisidėti prie prasidedančios tradicinės kalėdinės akcijos "Būk draugiškas daugiavaikei šeimai". Prasmingą iniciatyvą palaiko ir dienraš...

 • KLASCO krantines pritaiko didžiausiai krovai
  KLASCO krantines pritaiko didžiausiai krovai

  Uosto direkcija paskelbė konkursą kapitališkai remontuoti 7–9 krantines. ...

  4
Daugiau straipsnių