Jei konteinerių vietos nevalytos – vežti šiukšles neprivaloma

Atsakydama į spaudoje teikiamą informaciją, daugkartinius gyventojų skambučius dėl Klaipėdos miesto kiemuose vis didėjančių atliekų kiekių, Klaipėdos miesto savivaldybės administracija pakartotinai informuoja, kad Klaipėdos mieste galioja Klaipėdos miesto savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklės, kuriose yra nustatyta, jog atliekų turėtojai ir/ar teritorijų valymo paslaugų teikėjai privalo žiemos metu valyti konteinerių stovėjimo vietas nuo sniego ir ledo, to nepadarius, atliekų surinkėjas turi teisę atsisakyti tuštinti konteinerius.

Atkreipiame dėmesį, jog valyti konteinerių stovėjimo vietas nuo sniego ir ledo privalo ir daugiabučius namus administruojančios bendrovės, ir daugiabučių namų savininkų bendrijos.

Antradienį Savivaldybės administracijos organizuotame pasitarime su komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkėjais, namų valdų administratoriais buvo sprendžiama, kaip skubiai pašalinti miesto kiemuose atsiradusius sąvartynus. Atliekų vežėjai konstatavo, jog ši problema iškilo dėl ypač gausiai iškritusio sniego, nenuvalytų nuo sniego į daugiabučių namų kiemus įvažiavimų ir konteinerių stovėjimo vietų, netinkamai pastatytų lengvųjų automobilių. Pasitarimo metu buvo nutarta, kad atliekų vežėjai ir namų valdų administratoriai turi glaudžiau bendradarbiauti tam, kad užtikrintų, jog atliekos būtų surenkamos ir išvežamos laiku.

Nuspręsta, jog  kai kuriose miesto vietose laikinai, žiemos sezono metu, bus keičiamos komunalinių atliekų konteinerių stovėjimo vietos arba 0,77 ir 1,1 m³ tūrio komunalinių atliekų konteineriai bus pakeisti didesnės talpos (nuo 7 m³ tūrio) konteineriais. Sutarta, jog namų valdas administruojančios bendrovės ir atliekų vežėjai apie konteinerių vietos pakeitimą informuos gyventojus daugiabučių namų informaciniuose stenduose.

Esant perpildytiems komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteineriams, iškilus klausimams dėl konteinerių stovėjimo vietos pakeitimo Klaipėdos miesto gyventojams siūlome pirmiausia kreiptis į namo administratorių.

Tikėdamiesi supratingumo ir geranoriškumo, visų klaipėdiečių prašome statyti lengvuosius automobilius taip, jog šiukšliavežei būtų pakankamai vietos pravažiuoti iki konteinerių, konteinerių neužstatyti automobiliais, o taip pat nemesti atliekų buvusioje konteinerių stovėjimo vietoje.


Šiame straipsnyje: šiukšlės

NAUJAUSI KOMENTARAI

Joo

Joo portretas
Jei gatves ir keliai blogai nuvalyti, neprivaloma moketi mokescius valstybei. Kazin savivaldybe pajegi pakeisti sutarties salygas, jei jose net nekalbama apie siuksliu isvezima esant blogam susisiekimui. Jei pajegi tada galetu pakeisti sutarties salygas su bankais, jei zmogus tampa bedarbis, jis neprivalo moketi paskolos dalies

Raimis

Raimis portretas
Kodel savivaldybe negali pasiusti dalies bedarbiu, gaunanciu pasalpas, nuvalyti sniego nuo tu konteineriu aiksteliu? Bus nauda visiems.

RK.

RK. portretas
Raimiui: jūs turite automobilį? Civilinės atsakomybės draudimu jį apdraudėt? Įsivaizduokit - padarėte avariją, jūs nekaltas, surašėt popierius ir kreipiatės į draudimą. O ten sako - pinigus sumokėsim tik tada, jei nuvalysite mums visiems batus. Sodra - tai socialinis draudimas. Mes draudžiamės nuo įvairių rizikų, taip pat ir nuo darbo praradimo.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių