Karštis į Klaipėdos paplūdimius atviliojo žmones

Karšti ir saulėti orai klaipėdiečius ir poilsiautojus atviliojo į pliažą. Antradienį Pirmosios Melnragės paplūdimyje žmonių buvo daug. Tačiau pliažas juos pasitiko ne visai svetingai – čia dar neveikė nė viena kavinė.

Deginosi ir nuogalės

Saulės išsiilgę žmonės į paplūdimį pradėjo plūsti įsidienojus. Daugiausia čia buvo jaunų mamų su vaikais, močiučių su anūkais, jaunimo. Pliaže kiekvienas pramogavo kaip išmanė.

Vieni mėgavosi saulės voniomis. Tačiau ne visų oda atlaikė pirmuosius saulės spindulius. Kai kurie šviesaus gymio žmonės buvo persikaitinę. Jiems teko slėptis nuo saulės spindulių.

Einant molo link, tradiciškai saule džiaugėsi nuogales. Moterys neapleidžia šios vietos, nors oficialus joms skirtas pliažas yra kitoje vietoje.

Neveikė nė viena kavinė

Žmonės nepabijo niurktelėti į dar šaltos Baltijos bangas. Ypač ši pramoga žavėjo vaikus. Tėvams buvo sunku juos išvaryti iš vandens. Kadangi gelbėtojai savo darbo sezoną pradeda nuo trečiadienio, informacijos apie vandens ir oro temperatūrą informaciniuose stenduose dar nebuvo pateikta.

Meteorologų duomenimis antradienį uostamiestyje termometro stulpelis pakilo iki 28 laipsnių šilumos. Vandens temperatūra ties Klaipėda siekė apie 14 laipsnių šilumos. Jūra buvo rami.

Paplūdimio lankytojai pramogavo– žaidė ir tinklinį, kitus žaidimus su kamuoliu. Vaikai turėjo galimybę nemokamai pasisupti sūpynėse, kituose atrakcionuose, kurie paprastai būna mokami. Buvo ir tokių, kurie pliaže tradiciškai neapsiėjo be alkoholinių gėrimų: alaus, kokteilių.

Vis tik pliažas klaipėdiečius ir poilsiautojus pasitiko šiek tiek nesvetingai. Pirmosios Melnragės paplūdimyje neveikė nė viena kavinė. Atvykę darbininkai vieną jų tik ruošėsi statyti.

Take vedančiame jūros link taip pat po pietų nedirbo nė vienas kioskas. Ledais buvo prekiaujama tik vienoje vietoje. Tačiau po kiek laiko keli kioskai atvėrė duris pirkėjams.

Paplūdimio prieigose jau buvo galima įsigyti ir akinių nuo saulės, įvairių skrybėlaičių.

Dėliojo gelbėtojų postus

Antradienį paskutinius pasiruošimo darbus atliko ir gelbėtojai. Trečiadienį jie pradės savo darbo sezoną. Iš pagrindinio Pirmosios Melnragės paplūdimio postai traktoriumi buvo velkami į moterų pliažą.

Sunkiasvorę transporto priemonę tarp poilsiautojų lydėjo gelbėtojai, važiuojantys keturračiu. Jie įspėjo žmones pasitraukti. Klaipėdos skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Aleksandras Siakki tvirtino, jog nors žmonių buvo daug jie buvo geranoriški ir pasitraukė.

Iš viso Smiltynės, Melnragės ir Girulių paplūdimiuose išdėliota vienuolika gelbėtojų postų. Kiekviename jų iš pradžių dirbs po du gelbėtojus. Vėliau jų pajėgos bus stiprinamos. Uostamiesčio gelbėtojai saugumą paplūdimyje užtikrins nuo 9 iki 21 val.


Šiame straipsnyje: vasaraoraikarštispaplūdimys

NAUJAUSI KOMENTARAI

Neptūnas

Neptūnas portretas
Kaip fainiai viskas. Noriu prie jūros.... ir kuo greičiau

Undinėlė

Undinėlė portretas
Kaip gerai saulutė glostė nuogą krūtinę ir šlaunis...Ryt vėl eisiu.

Ruonis

Ruonis portretas
Niekas iki galo nespėja nieko padaryti,tačiau aikštelėje aplink mašinas sukiojasi kontrolierius su fotoaparatu,kuris fotografuoja,kas nesumokėjo arba per mažai sumokėjo ir ramiai lepinasi saulutės malonumais.Norėčiau pamatyti tą idiotą,kuris sugalvojo tokį atsiskaitymo būdą.Kaip gali ži noti,kiek laiko praleisi paplūdimį.Būna,kad norisi ilgiau pabūti,kartais tenka greitai išvažiuoti.Tai kad per mažai sumoki,aišku būsi nuskalpuotas,o jeigu sumokėjai ,ir netikėtai planai ar aplinkybės pasikeičia,ar kas grąžins permokėtus pinigus.Esmė ne tai,kad tai nedideli pinigai,bet esmė ta,kad mokėti turėtume už faktą.Nereikia išradinėti naujo dviračio.Visi esame buvę oro uostuose,ten už aikštelėje pastatytą mašiną mokame už išstovėtą laiką.Įvažiavai,gavai talonėlį su laiku,sumokėjai-išvažiavai.Alio.didieji savivaldybės protai,ar daug naktų reikėtų posėdžiauti,kad tą atradimą pajūryje pritaikyti.
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių