„Kirai“ sutriuškino „Skatą – 95“

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Vakarų diviziono „B“ grupėje Klaipėdos „Kirai“ net 7:1 (2:1, 2:0, 3:0) sutriuškino Klaipėdos „Skatą – 95“ ir išsaugojo nedideles viltis pakilti į trečiąją diviziono vietą.

„Kirai“ pirmavo 2:0, tačiau „Skatas – 95“ buvo sušvelninęs skirtumą iki minimumo. Antrajame kėlinyje „Kirai“ padidino persvarą iki 4:1, trečiajame kėlinyje dar trimis įvarčiais baigė triuškinti varžovus.

„Skato – 95“ neišgelbėjo ir tai, jog „Kirai“ surinko net 32 baudos minutes – trečiajame kėlinyje beveik 6 minutes žaidė aikštelėje trise prieš penkis.

Po šios pergalės „Kirai“ išsaugojo šansus kautis dėl trečiosios diviziono vietos, kurioje šiuo metu įsitaisęs „Skatas – 95“.

„Skatas – 95“: Ervinas Bazevičius 1 įvartis.

„Kirai“: Vilius Kaušys, Sergejus Skurstenas po 2, Maksimas Fediukinas, Ernestas Stonkus, Olegas Zbarazskis po 1 įvartį.

Vakarų diviziono „A“ grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Sadvita“          12 12 0 0 0   92:20  36
2. Šiaulių „Ledo linija“        11  9 0 0 2   80:16  27
3. Klaipėdos „Skatas-95“        11  6 1 0 4   57:52  20
4. Klaipėdos „Kirai“            11  4 2 0 5   50:42  16
5. Plungės LRK                  10  4 0 1 5   42:49  13

Dar vieną pergalę Vakarų diviziono „B“ grupės rungtynėse iškovojo Panevėžio LRK „Olimpas“, kuris lengvai rezultatu 7:4 (3:0, 2:1, 2:3) nugalėjo Mažeikių „Lederą“ ir priartėjo prie pirmosios diviziono vietos, kuri suteikia teisę kautis finaliniame „B“ grupės ketverte.

Panevėžiečiai neturėjo didesnių problemų šioje dvikovoje. Paskutiniajame kėlinyje „Ledera“ bandė grąžinti intrigą dvikovoje, tačiau „Olimpas“ tučtuojau atsakydavo į visas sėkmingas varžovų atakas.

Panevėžio klubui sutrukdyti grupės nugalėtojais gali Kretingos „Grifai“, kurie dar turi realias galimybes pavyti varžovus.

„Olimpas“: Deividas Kuneikis 4, Laurynas Tribaldovas, Stasys Kirdeikis, Artūras Blažinskas po 1 įvartį.

„Ledera: Andrejus Konovalovas 2, Algis Liubavičius, Viktoras Čiginskas po 1 įvartį.

Vakarų diviziono „B“ grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Panevėžio LRK „Olimpas“      11 6 0 0  5   45:43   18
2. Mažeikių „Ledera“            11 4 0 2  5   43:54   14
3. Kretingos „Grifai“            9 3 0 0  6   35:31    9
4. Gargždų „Ledžinga“            9 2 0 0  7   18:55    6
5. Klaipėdos „Toras“            11 0 0 0 11    4:100   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje Kauno derbyje tik baudinių serijos Kauno LRK rezultatu 4:3 (1:0, 1:3, 1:0, 0:0) įveikė kitą laikinosios sostinės ekipą – „Charlie pizza“.

Principinėje dvikovoje buvo sprendžiamas paskutiniosios vietos likimas.

Komandos žengė šalia viena kitos iki antrojo kėlinio pradžios, kuomet jau 2:0 pirmavo LRK, tačiau varžovai atsakė 3 įvarčiais – 2:3.

Trečiajame kėlinyje LRK išlygino rezultatą.

Bulitų serijoje geriau sekėsi LRK komandai, kurios gynėjas Benas Šilinskas antruoju komandos bandymu iš trijų pelnė įvartį ir tai buvo vienintelis bulitų serijos įvartis, atnešęs pergalę LRK, o tuo pačiu ir priešpaskutiniąją vietą divizione.

LRK: Sergejus Kiršys, Benas Šilinskas, Andrius Petraitis, Remigijus Guoga po 1 įvartį.

„Charlie pizza“: Ričardas Ramaška, Tomas Fedekinas, Arnoldas Bosas po 1 įvartį.

Rytų-Centro diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų SCP                12 10 0 0 2  63:43   30
2. Kėdainių LRK                 11  6 1 0 3  51:45   20
3. Vilniaus „Vanvita“           11  5 0 0 6  50:53   15
4. Kauno LRK                    12  3 1 0 8  47:60   11
5. Kauno „Charlie Pizza“        12  3 0 2 7  37:46   11

„Ober – Haus“  dėkoja „Meteoro“ komandai

Finišavusioje Rytų diviziono „B“ grupėje Vilniaus „Meteoro“ klubas sugebėjo partiesti Vilniaus „Ice Wind“ komandą 7:4 (1:3, 4:0, 2:1) ir padovanojo pirmąją Rytų diviziono „B“ grupės vietą bei bilietą į finalinį „B“ grupės ketvertą Vilniaus „Ober – Haus“ ekipai.

„Ice wind“ puikiai pradėjo rungtynes, tačiau antrajame kėlinyje karaliavo „Meteoras“. Pastarajai ekipai dvikova nieko nebelėmė, tad nieko neslegiama ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas ir iškovojo pergalę, taip atverdama kelią į finalinį „B“ grupės ketvertą Vilniaus „Ober – Haus“ komandai.

Finaliniame ketverte žais trijų divizionų nugalėtojai ir viena geriausia iš antrąsias vietas užėmusių ekipų, kurios tarpusavyje sužais po vienerias rungtynes.

„Meteoras“: Edvinas Malcius 4, Rokas Parangovskis, Andrejus Česnovičius, Rytis Vasiliauskas po 1 įvartį.

„Ice wind“: Andrejus Milevskis 2, Jonas Matusevičius, Vytautas Mikalionis po 1 įvartį.

Rytų diviziono „B“ grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Ober-Haus“         12 9 1 0  2   85:31   29
2. Vilniaus „Ice Wind“          12 8 1 1  2   65:39   27
3. Vilniaus „Meteoras“          12 6 0 2  4   73:57   20
4. Vilniaus „Vilkai“            12 3 1 0  8   35:71   11
5. Vilniaus „Hockey Punks“      12 1 0 0 11   31:87    3