Klaipėda ilgisi išvykusiųjų

a

a portretas
Ir vel tie patys komentarai, pakelkit algas bla bla.. Ar jus tuom patys tikite? Valstybinese istaigose darbuotoju daugiau nei paciu gyventoju.. Verslininku kainos 2-3kart didesnes nei toj pacioj Lenkijoje.. Emgiravo lietuviai, atvyks kiti, kaip Airijoj emigravo airiai ir juos pakeite kiti.. Pasiziurekite kokios auto vazineja gatvese, kiek namu pristatyta aplink, kokios kainos butu/namu, kas blogai gyvena Klaipedoje?

Jonas

Jonas portretas
Patekau į gana painią situaciją. Kadangi netekau gyvenamosios vietos Klaipėdoje, o, kaip žinia, prie žemės nepregistruoja, tai Klaipėdos savivaldybės klerkai su dideliu džiaugsmu per 1 mėn. išregistravo iš mano miesto. Dar dabar ir pensiją atėmė, atseit, - neregistruotas. Tai ką daryti? Nereikia dūdoriui jo miestelėnų, kad su tokia iniciatyva per 1 mėn. išbraukia savo gyventojus

Kad

Kad portretas
tie "isvyke" klaipedieciai tik uz Palangos plento nusikrauste. Kiek padaugejo rajono gyventoju?

Anonimas

Anonimas portretas
Labas. Nesusilaikysiu nesusikeikęs. Puspročių diskusijos. Reikia ne išvykusių ilgėtis, o likusiais rūpintis... Dar klausimų bus?

Pasiūlimas niekinis

Pasiūlimas niekinis portretas
Ponai ruošia dirva rinkimams ir ravi šieną kad lengviau į juos būtų eiti.Jokie emigrantai ponams nerūpi.Jei rūpėtų tai pasiūlytų ka nors tikrai verto.Kad ir sugražinti ankstesnę gyvenamosios vietos registraciją ,,prie savivaldybės".Pons Čiaps tą gali jau dabar padaryti, nes yra Klaipėdos savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos narys.Šventė, žinoma, yra smagiau.O ir darbo nedaug-pasigarsinai vienkartiniame renginyje ir puiku.

Tikrai rūpi

Tikrai rūpi portretas
Emigrantai nepatikės, kad likusiems valdininkams jie staiga ėmė ir parūpo. Duokite normaliai uždirbti žmonėms, kad likę neemigruotų, supaprastinkite verslo sąlygas, sumažinkite mokesčius, kad ir mažos uab galėtų išgyventi. Bet kaip daro mūsų vežėjai. Už labai mažus atlyginimus atsiveža ukrainiečių, ir visai nepagalvoja, kad lietuvis, kuriam nenori mokėti normalaus atlyginimo, emigruos. Ukrainiečiams kurie čia apsigyvens reikės rusakalbių mokyklų, darželių, grupių universitetuose, - kils mokesčiai, nes tai kainuoja. Žodžiu kažkas susikraus kapitalą šalies ir jos gyventojų smukdymo sąskaita. Tai rodo tik viena, kad valdininkams visai niekas nerūpi. Jei emigravus 10 tūkst. gyventojų iš savivaldybės burtu keliu būtų atleidžiami 10 darbuotojų, tai jau imtų labai, labai rūpėti.

Idomu

Idomu portretas
O ka toje sventeje svesime? Kad jie emigravo is Klaipedos? Na tam Čepui jau nuo to sedejimo savivaldoje atbuko mastymas isvis. Ka darysi, kol rinksime tas fosilijas, tol ir turesime tokiu pasiulymu.

vot teip

vot teip portretas
emigravau iš kaimo į miestą,po to iš miesto į kitą kontinentą,po to planuoju emigruot į kitą planetą,galutinis tikslas emigruot į kitą visatą

Ponai

Ponai portretas
geriau pasirupintu tikrais dalykais katri galėtu paskatinti emigrantus gryžti.Visu pėrma nėr registracijos.Anksčiau buvo galima prisiregistrouti prie savivaldybės.Dabar niekur tik pas savivininkus kur nei viens nesutinka.Antras dalyks yra algos ir pragyvenimo brangums.Net uostas moka du ar tris kart mažiau kur užsienije toki pat darba dirbantis gauna.Mieste iš viso vieni minimumai.KAS ČIA GAL GRYŠTI?Susikišket savo švente ten kur nesutenka.Nenervouket

Kokio angelo

Kokio angelo portretas
čia atsirado ta žukienė?Kodėl jau nerūpi žalieji ekologijos klausimai o parūpo išvykusieji?Populiari tema-visa valdžia nuo ryto iki vakaro šneka kad reik gražinti emigrantus bet nieko nedaro.Tikriausiai žaliaDalia į rinkimus eis nes galvoja kad visi pamiršo kaip ji dirbo kuomet prie valdžios buvo:D)

.

. portretas
Oho mažai dar švenčių. O per jūros šventę negalit savo idėjų įgyvendinti tarybos nariai, ar nu jau labai norit įsiamžint idėja.

Anonimas

Anonimas portretas
O as vis galvoju: ir ko jie negryzta?Pasirodo,truksta informacijos apie salygas sugryzus! Genialu! D.Zukienei diiiidele premija.Manau,kad tai irgi numatyta programoje.

Graudu...

Graudu... portretas
Ne emigrantams šventes darykite, o ką įmanoma su dirbančiaisiais... pvz. tegu didina soc darbuotojams atlyginimus ar kitiems darbuotojams, kurie dirba biudžetinėse įmonėse ir atlyginimas siekia šiek tiek daugiau nei 400 eur... Graudu...

FM

FM portretas
Eilinė machinacija kaip praplauti mokesčių mokėtojų pinigus.

cha

cha portretas
lietuviskiau butu isvykusieji ir atvykusieji...

Emigrantė

Emigrantė portretas
Labai graži idėja, tik reikėtų, tą pavadinimą- "Emigrantų dienos"- pripildyti turiniu. Nežianu, ar emigrantai kitur turi miestų krepšinio komandas, bet čikagiečiai turi, tad per "Emigrnatų dienas" galėtų vykti klaipėdiečių iš skirtingų šalių krepšinio varžybos. Tuo pačiu metu galėtų vykti ir seminarai apie grįžimo sąlygas, supažindinimas su veikiančiais įstatymais sveikatos draudimo, pensijų, mokesčių ir t.t., bankai galėtų pristatyti savo programas nekilnojamam turtui įsigyti, darbo birža turėtų turėti programą emigrantams susigrąžinti- juk žmogui labai svarbu darbas ir socialinės garantijos. Grįžti po 20 ar daugiau metų yra ta pati, tik atvirkštine kryptimi emigracija. Elektroninio puslapio idėja yra puiki. Reikėtų kviesti į Lietuvą ir jau emigracijoje gimusius vaikus, kurie studijuoja, intership programoms, ir taip pabandyti ne tik tėvus, bet ir jų atžalas susigrąžinti. Organizuoti vasaros stovyklas emigrantų vaikams prie Baltijos jūros ir t.t. Nelengva, bet tai reikia daryti.

Elfas

Elfas portretas
I sudvienkiemi imigrantai bus tik is afrikos ir tik del pasalpu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių