Klaipėda skęsta: užlieti kiemai, sugedusios mašinos (draudikų komentarai)

Anonimas

Anonimas portretas
Poilsio 16 buto nrs 13 nuomoja

to RK

to RK portretas
Jeigu esi debilas, tai eik ir šluok savo kiemą ir mokėk dar namo administratoriui už tai, kad jis nevalo. O jeigu pats gyveni ne daugiabutyje arba nesudarei valymo sutarties ir nemoki kiemo valymo mokesčio, pasilaikyk savo smirdančia nuomone sau...

NIEKO TOKIO

NIEKO TOKIO portretas
BISKI PALIJO IR PANIKA ANT VISOS LIETUVOS,NIEKO CIA NEBUVO.VAT PVZ IRAKE,IRANE ZEMES DREBEJIMAS BUVO,VAT CIA PANIKA,STIHIJA.GALI BUT CUNAMI ANT LIETUVOS,VISTIEK SUDO UBAGU VALSTYBE.

Per plauką nuo tragedijos

Per plauką nuo tragedijos portretas
Atkimšo kanalizac šulinius gerai kad su botais eidami nieks neįkrito

to rk

to rk portretas
uz KET pazeidima gausi bauda ,ir skaudzia bauda .o mieste anarchija ,pernyksciai lapai nevezti ,prie siuksliu konteineriu mini savartynai ,tinklai neisvalyti...ir kaltu nera ....tai kad nelygink gero daikto su pirstu ...

RK.

RK. portretas
Už saugų eismą keliais atsakinga policija (gal ne policija, gal kokia nors kita institucija, ne tai svarbu). Bet ar tai reiškia, kad jei jūs padarysite KET pažeidimą, tai dėl to kalta policija? Ne, kaltas esate jūs. Taip ir čia. Prisiimkite atsakomybę. Mano kieme nėra nei vieno medžio, jokių lapų, lietaus net nepastebėjau - šlapia ir tiek, balutės ant šaligatvio.

Miesto valdžia

Miesto valdžia portretas
Valykites ir tvarkykite PATYS mes gitam ,kad surinkti mokescius

Pilietis

Pilietis portretas
Čia daugiamettės apsileidimo pasekmės. Klaipėdos vandeny splėstis moka, esamų tinklų neprižiūri, šulinių nevalo. Greitai fekalai plaukios gatvėse. Net savo panosėje nesusitvarko šulinių.

Jis

Jis portretas
Čia ne potvynis- čia lapus reikia laku valyti ir tiek. Apsileido komunalininkai Klaipėdoje, va ir turime ką turime. Kanalizacija velniai žino kada valyta, o ir rudenį pramiegojo kaip visada. Truputis daugiau lietaus ir jau balos. Čia ne stichija- čia aplaidumas ir noras sutaupyti, panašiai kaip gaisras- kam man investuoti į priešgaisrinę sistemą, juk gaisro nebuvo 10 metų...it ti bac. plikas lauke...

Tam RK

Tam RK portretas
Na jūs kaip visada arogantiškai nusikalbate.Kiemus ir nusišluojame ir apsitvarkome,o kas atsakingas jūsų nuomone,kad pasemtos gatvės,kemšasi kanalizacija,yra neprižiūrima,gatvės nevalomos.Viskuom pagal jus kalti gyventojai,bet jei gyventojai valys gatves,rūpinsis kanalizacija tai už ką tada imami mokesčiai.

Kalnupietis

Kalnupietis portretas
Klausimas Klaipėdos savivaldybės klerkams: kodėl Kalnupės ir Rambyno gatvių sankryža po visos dienos taip ir liko visiškai apsemta ir nepravažiuojama?..

VIdas

VIdas portretas
Gal susimastykime apie klimato atšilimą. Tokių potvynių tik daugės, prieš 10 m. skaičiau kažkur, kad per ateinančius 20-30 metų užlies iki Priekulės maždaug... Ir ką daryti? Kur dingti?

Vokietija

Vokietija portretas
Penkias gatves apsėmė ir tai vadinasi stichija ? Per gerai žmonės gyvenat, nes nežinote kas yra tikra stichija

to rk

to rk portretas
Viešųjų teritorijų tvarkymą ir valymą organizuoja ir koordinuoja Klaipėdos miesto savivaldybė. Už šių Taisyklių pažeidimus taikoma atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 161 straipsnį. 36. Šių Taisyklių laikymąsi kontroliuoja Savivaldybės administracijos direktorius ir jo įgalioti asmenys. Taip pat šių Taisyklių laikymosi kontrolę užtikrina ir policijos pareigūnai. ka darysi kai kontroles nera ,ar ne ? subines nepakelia kad paziureti kaip tvarkomasi aplink daugiabucius ,siuksliu konteinerius

>

> portretas
Manipuliatoriai,Baltijos jura pakilo metru ...,vien zo "prasided","pasaulio pabaiga" nuo Klaipedos?.Stai kas buna,kai svonderiai "valdo",o ne dirba,juk ne tam "barikadose kovesi",kad dirbtu ... ?

RK.

RK. portretas
Draudikai nuostolius atlygins, o po to išsireikalaus iš kaltųjų - kiemų tvarkymas yra gyventojų pareiga ir atsakomybė, reiškia jie ir atlygins visus nuostolius. Niekas už gyventojus jų kiemų tvarkyti neturi. Eikit ir šluokit.

Atsargus pirkejas

Atsargus pirkejas portretas
Perekupai dabar tures darbo dziovinti ir vezti i Kauna bei Vilniu skenduolius automobilius is Klaipedos:)

kinziulis

kinziulis portretas
pamenu anuometinę žiemą su neplanuotu sniegu, planuotu atšilimu ir neplanuotu pašalimu. kiek džiaugsmo klaipėdiečiams suteikė nevalyti apledėję šaligatviai. pats kokį trejetą kartų šventosios nekaltosios liberastinių kombinatorių savivaldybės garbei visu ūgiu ir plačiai rankas išskleidęs buvau išsidrėbęs vidury miesto laimingu snukiu į dangų.

Pilietis

Pilietis portretas
Ne medziai kalti ir ne lapai o tas kas gauna pinigus uz situ situaciju prevencija, Ka Vokietijoj nera medziu ar Amerikoj ten jie visur ir lapai krenta ir uzsikimsa tik ten yra pilna instanciju kurie valo nuoteku sistemas renka lapus ir tvarko gedimus. Mes mokam pinigus uz kiemu tvarkyma ir prieziura ir ne mazas sumas ir kam kad jie nupirktu naujas masinas ir statytu namus. Prisiminkit kaip keletas meta atgal ziema neisvezinejo siuksliu. O mes kaip mokejom taip ir mokam ir dar kaz kas raso kad patis klaipedieciai, tai uz ka mes pinigus tada mokam, siap sau? Kad valdininkai nauja masina galetu nupirkti ar zmonai papuosalus.

Anonimas

Anonimas portretas
OCH tu beproti beproti. Dudorius kaltas , kad lyja. Tai gal tu kaltas?Tu vagini zmogu, o gal pats toks esi.Vienu zodziu esi nedaliokij, bazarnovo intelekta

Yt

Yt portretas
Tiek sniego Klaipėdoj! oho!

Klaipedieciai tinginiai

Klaipedieciai tinginiai portretas
Jei ir ka sulauzyti, tai sovietini klaipedieciu mastyma, kad uz viska atsakinga valdzia, mums nieko nereikia daryt, tik sedet prie kompo ir keikt valdzia. Ji, pasirodo, ir uz stichines nelaimes atsakinga...

Narataupa

Narataupa portretas
Milijonai skiriami "Civilinei pagalbai", pasiruosimas nulinis. Net sirenos ne visada girdimos. Neduok dieve, atsitiktu kas rimciau, manau butu snipstas. Viskas tik popieriuje.

dudorius uz nieka neatsako

dudorius uz nieka neatsako portretas
ko Jus prikibote prie dudoriaus ,jis statytinis,svarbu sulauzyti senajai Taraskaus gvardijai stubura,jie valdo ir vagia mokesciu moketoju mokescius.Kiek valdo senoji gvardija Liepu 11,Klaipeda nuo nepriklausomybes laiku,pvz,Kastytis Baltalytis,Taraskus..

cha

cha portretas
turim ka turim,miestas paskes ir like gyventojai issibegios net neulauke,kol rusas uzkurs savo tankus garazuose pasienyje su Lietuva,bet perkam 100 milijonus kainuojancias priesliektuvines technologijas rusams atgrasint,ar jums nejuokinga?man ne

Vikas

Vikas portretas
Uzklupo netiketai... :D

Juze

Juze portretas
Ale tu pamislyk,tvanas,tik nojaus laivo truksta,ot bjaurybes,lapu po mano langais nenuvale,ziuriu pro langa,ale tie lapai pamazu,pamazu kaupiasi ant kanalizacijos dangcio,galvoju,nu tu pagalvok ,neatvaziuoja ir nenuvalo,uzsikimso kol galvojau,manoji pasiuto,kol vepsojai patvino,ziopli tu,juk galejai iseiti ir nuvalyti.Gal ir teisybe. Sakau,o kaimynai tai irgi nevale,juk cia principo reikalas.Bet ne kas ,rusys pilnas vandens,ne kieno kito o mano.

savaitėlė

savaitėlė portretas
o kiek trunka naktis iš SEKMADIENIO į ŠEŠTADIENĮ?

Anonimas

Anonimas portretas
na sugedusios masinos tik durnu vairuotoju deka... kas stumia i ta bala? matai bala sustoji ir nevaziuoji... o ne leki iki stogo o paskui verki kad "uzliejo"

Du du du du

Du du du du portretas
kažkur girdėt trimitų garsai

Anupras kinziuliui

Anupras kinziuliui portretas
Bent kindziuli be klaidu rasytum. O ar ne pats juos jau kelis desimtmecius i valdzia renki?

kinziulis

kinziulis portretas
tai čiupk Anuprai grėblius ir pirmyn į savivaldybę. ten keli šimtai įmitusių, šiltuose kraštuose šviežiai nusiskrudinusiu vyrukų ir moterėlių nuobodžiaujančiais snukučiais niekaip nesulaukia kas pagaliau juos ištemps ką nors kur nors gryname ore nuveikti.

Anupras

Anupras portretas
Nu ir tupi jus klaipedieciai. Gerai, kad del visko kaltus randate- miesto valdzia. O kiek jusu paciu lapu grebimo talkose dalyvavo? Kiek besirupinanciu miesto svara? Apgailetinai mazai. Ka neblogai sugebate- tarskinti kompiuterio klavisus. Apsileideliai tinginiai, bambekliai esate.

KLB

KLB portretas
O ka kelininkams neaisku,kad jau ruduo,kad krinta lapai,kad uzsikisa groteles?Tai ar nereiketu jas valyti pastoviai,kaip kad valome ziema sniega?Gal tai ne kelininku reikalas,tai yra kitos miesto tvarkymo tarnybos.Buvo anksciau kiemsargiai ar kas ten jie tokie-nezinau,bet jau nuo 4val.ryto sluotraziu bruzindavo saligatvius,nubraukdavo ir nuo groteliu ir tokiu ciudu nebudavo,na,nebent tada,kai buvo issiliejus Dange ir apseme senamiesti.

futu

futu portretas
Ir kituose Lietuvos miestuose lijo nemažiau, tačiau tokių siaubų neįvyko. Bet kiti miestai neturi tokios "superinės" valdžios, tokio "šaunuolio" pozuotojo mero, tokio kultūrininko, "Mieto ūkio žinovo" Šulco, tokio Budino, tokio Dūdos, tokios Šakalienės ir panašių. Tai Klaipėdos nelaimė.

Lina

Lina portretas
Žardes rajone tai normalei,nėra patvine

Anonimas

Anonimas portretas
Kurvos Putino darbas. Reikia daugiau Amerikos puveku karines technikos. Mes sutvarkysim atakuojancius burliokus, uzmetysim pampersais tai zinos kaip uzkimsti miesto lietaus kanalizacija. Dega is gedos Kremliaus agresoriai.

Efa

Efa portretas
Va ir parode kaip dirbama ,aisku kad LIETAUS nuoteku kanalizacijos

Anonimas

Anonimas portretas
Supistas ,,demokratinis,, rezimas BYBI deda ant VISKO. Svarbiausia daug PAVOGTI cia ir dabar. Pochui kad nevalomi kanalizacijos suliniai, pochui kad netvarkomos lietaus kanalizscija. Bendrai VISKAS POCHUI. Svarbiausia graziai primeluoti rinkejams ir ramiai 4 metus galima VOGTI ir SUKTI AFERAS. PO MANES NORS IR TVANAS. Ka ir matome. Tokiu isgamu pilna miesto Taryba, o kiek administracijoje svogeriu, dedziu ir tetu kurie pirsto nepajudins, bet prie kasos PIRMI. Tegyvuoja runkeliu idiotizmas ir vagiu DERMOKRATIJA. VALIO, tovarisci.

didžiausia

didžiausia portretas
stichinė nelaimė liepų gatvėje...

jakai

jakai portretas
as buvau sios situacijos dalyvis ,bet kur buvo policijos ekipazai su informacija nukreipiancia eisma

Banan

Banan portretas
Sakote lapai užkišo kanalizacijas ? Manau jog čia Kremliaus darbas, sabotavo Klaipėdą, kitas etapas, ateis žalieji žmogeliukai su humanitarine pagalba, dievaži, tik jokiais būdais neklauskite, kur tos lėšos pradingo mieto tvarkymui !

Agnė.

Agnė. portretas
Sako laiko neatsuksi atgal. "Klaipėda" atsuko "… iš sekmadienio į šeštadienį".

Informacija

Informacija portretas
Įsijunkite savivaldybės internetinį puslapį ir pažiūrėkite kaip apie potvinį informuoja savivaldybė.

Ši.kasklaida

Ši.kasklaida portretas
Kur nuotraukos iki puses dureliu???

šimkui

šimkui portretas
DANGĖS upė

Kas atlygins nuostolius?

Kas atlygins nuostolius? portretas
Bet uz tai dziazo festivalis......siuzetai su ponia meriene buvo rodomi...rodomi......bet valdzios darbus matome kasdien- issiklaipusius saligatvius, suvargusias groteles nuo sovietmecio, ko pasekoje po lietaus uzpiltas gatves ir t/t.....o ka draudikai pasakys, kas dengs nuostolius?....visi liks vietose sedeti, kur priskaiciuojama ar ne virs 4oo galvu ....

Bankrotas

Bankrotas portretas
Po tokios stichinės nelaimės, kuriai nebuvo pasiruošta, savivaldybė privalo BANKRUTUOTI. Valdininkai,, kurie turėjo tuom rūpintis ūkio skyrius, "Klaipėdos vandens" specialistai užsiimantys vandentiekio ir kanalizacijos reikalais TURĖTŲ NEGAUTI ALGŲ. Štai šiais pinigais ir kompensuoti užlietas mašinas, rūsius ir namus.

kiek proto tiek toli važiuoji :D

kiek proto tiek toli važiuoji :D portretas
gera foto pagrindinė kur kažkoks medis visu greičiu per balą vos ne iki durų rankenėlių šauna :DDD poto staiga užgesta ir apsižliumbęs kaltina kas jo auto sugadina :D

tai ką daryt draudėjau

tai ką daryt draudėjau portretas
privažiavai bala nežinai koks gylis o iš paskos mašinų eilė galo nesimato-stovėt kol dings vanduo su pernykščiais lapais?atsibuskit

"žmogau"

"žmogau" portretas
jeigu tau nuo mūsų--"bloga", tai nusipirk ilgesnį mėšliną pantį, nueik pas tavo dievinamą dūdorių, ir pasikarkit abudu. Teisingai sako: saugok Dieve nuo tokių "draugų" (padėjėjų), o jau nuo priešų aš pats..." Tau, tur būt, visiškai neįdomu, kur keliauja miesto tvarkymui skirti pinigai, kad dabar mokesčių mokėtojai privalo dirbt kažkieno "atliktą" darbą. Ir koks patogus "kaltininkas"--lapai. Ką , tu juos į teismą paduosi, kiekvieną atskirai? Na, o jeigu--ne, tai "liekam draugais".

Zmogus

Zmogus portretas
As nei is merijos nei ka. Tad nenusikalbekit. Toliau du kart per metus tikrina sirenas visoje Lietuvoje kaip ir visame pasaulyjem jos yra naudojamos karo povojui. Sms zinutes yra siunciamos is vilniaus. Jis skelbia apie ekstremales situacijas ir siuncia visos Lietuvos gyventojams. Cia tik klp paskendo. Ka butu pakeitusi tau ta sms? Butum begus i lauka lapus sluoti. Tai viska turejo sutvarkyti kielsargiai. Nuostoliai dideli. Nieko nesakau. Bet kai jus kalbar kad kalti liberalai ar jazz festivalis del to tai jus svaigstat visi. Tikekimes kad draudimas padengs zmonems nuostolius

Vidas

Vidas portretas
Prie ko čia meras dėtas?

An

An portretas
Gal žinote ar autobusai nuo geležinkelio stoties iki debreceno važiuoja ?

Rimtai?

Rimtai? portretas
Nenoriu tikėti, kad jus, žmonės, kai kurie esate tokie durni... Mieste įvyko stichine nelaimė, o jūs merą kaltinat, ar išvis kosmosus šnekat... O svarbiausiai tokie protingi jaučiatės

Svarbiau buvo nupirkti brangiausia masina

Svarbiau buvo nupirkti brangiausia masina portretas
Na kaip? Ar gerai naujas Volvo vazioja per upes?

Muzika

Muzika portretas
Kaip šlykščią netiesą komentatoriai skleidžia, lapai ne pernykščiai, o šių metiniai. Miesto valdžia ketino medžius pjauti, o "žalieji" pasipriešino. Kur dabar "žalieji", kas lapus nuvalys nuo vandens išleidimo grotelių? Ne gi viską meras turi daryti? Kas jam į pagalbą ateis su grėbliais?

Jazz

Jazz portretas
Be panikos, Liepų gatvė dar neapsemta, taigi viskas gerai...

juokas

juokas portretas
Tai ką dūdoriau privogei sau o net klaipėdos tvarkymui neliko kur pinigai kiemų gatvių valymui dingo sas tai šaukė kad pasiruošę esat žiemai o dabar kaltas ruduo su lapais oi reikia jūs visus šluoti kaip šiūkšles

f

f portretas
Kas nors is valdzios pateikti normalu zemelapi negali? Kuriose vietose apsemta, kuriose vietose neapsemta? Sunku nusamdyt koki zmogu, kuris su spec dzipu vazinetu po miesta ir suzymetu apsemtas teritorijas? Zmones dabar istaskys belenkiek daugiau pinigu vazinedami po ezerus ir gadindami masinas...

ot betvarkė

ot betvarkė portretas
Neūkiškumas,nesitvarkymas va ir tokie rezultatai,lapai matai užkimšo,vanduo nenubėga,tai kodėl nevaloma?Dar tegu apkaltina rudenį,kad lapai krinta.Dar tegu pasapalioja apie Bastionų tiltą,kažkokį mėnulį Atgimimo aikštėje ir dar velniai žino kokias fantazijas,gal geriau susirūpinkit kanalizacijos būkle.

visi

visi portretas
Visiems tik rupi kaip sukelti kainas , o ne tvarkyti miesta !!!i

Anekdotas

Anekdotas portretas
Kalti liko.....lapai pernyksciai....

to žmogui iš merijos

to žmogui iš merijos portretas
tokios nelaimės po kiekvieno stipresnio lietaus.

Sirena

Sirena portretas
Nuo pat 6 ryto Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius turėjo skelbti potvynio pavojų sirenomis, o apie tai informuoti per visuomenės informavimo priemones. O dabar... susirenka 9 val. dienos aptarti ar nereikėtų skelbti ekstremalią situaciją. Dabar dar laukiama vidurdienio, kuomet miesto valdžia galės konstatuoti, jog nėra jokios ekstremalios situacijos...

Teisybė

Teisybė portretas
Nėra žodžių apie visa šita siaubingą rytą.. ir visas šitas parodo tikrąją Lietuvos vietą, kad Lietuva jau yra senai skendusi šalis tiek tiesiogine žodžio prasme, tiek perkeltine pinigų nutekėjimo atveju.

Taikos 55

Taikos 55 portretas
Pjauti medzius,be gailescio ir ju vietoje sodinti skiepytus,kaip Akropolyje.Cypdavatkes ignoruoti

Zmogui

Zmogui portretas
Zmogau, o kas turejo tuos lapus surinkti???? O nelaukti, kol jie virs kose?Klaipedieciai arba atsakingos institucijos, gaunancios uz tai pinigus. As esu pikta, nes apie tai galejo pranesti is pacio ryto, nes apie rusu puolima tai nuolat pranesa per sirenas ir zinutes, o kad miestas neparvaziuojamas ir nepraeinamas tai ph, kaip nors patys gyventojai susiprotes, juk akis visi turime.

Zmogus

Zmogus portretas
Perskaiciau visus komentarus ir supratau, kad cia beveik visi kvaili. Kokie dar liberalai kalti? Kokios dar mero dudos? Jums tik kazka pasakyti. Kazka apkaltinti. Bet kaltinant kazkokias nesamones. Puteikiene cia gal raso tuos komentarus? Ivyko mieste nelaime. Kalti aiskus. LAPAI!!!! O ne meras su jazz festivalium bloga man nuo jusu!! Siaip noreciau su jumis visais susitikti padiskutuoti apie miesto dudeles ir merus ir festivalius. Mes esam vienintelis Lietuvoj miestas, kuris neturim skolu. Cia gyvena tik laimingi zmones (aisku ne jus). Ir jums reikia zyzti. Ivyko nelaime. Einam kartu. Padekim susitvarkyti. O ne prie pc sedet

cha

cha portretas
miesto mera Dudoriu dabar gali isgelbeti tik cunamio banga uzvirtusi ir nuplovusi nuo zemes pavirsiaus Klaipedos miesta su visais gyventojais,automatikai ir su visais skundais ir pikciais del neukiskai valdomo miesto,mero vietoj as atsistatydinciau,bet cia misija turbut neimanoma,yra toks saldus zodis - valdzios lovys

to Klaipėdietė

to Klaipėdietė portretas
jei pati neturi smegenų apsidrausti, tai paprašyk dangaus gal jis tau ir kompensuos

d

d portretas
dziaugiasi svaros broliai ir kiti nelegalai broliai autopuckintojai. bus svaraus darbelio kainos kils.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
O tai kas ponas Dūda kompensuos gyventojams nuostolius už jūsų aplaidumą?ar daug turite finansų kad visiems gyventojams kompensuotumėte nuostolius?

Ne medziai kalti,VISKA REIKIA DARYTI LAIKU !!!!!!

Ne medziai kalti,VISKA REIKIA DARYTI LAIKU !!!!!! portretas
A girdi tu medkirti, 100% tu busi is tu alia nauju lietuviu-bizneriu,tvariai, jau visus medzius mieste ir aplink ji dal savo sipos i Bio- katilines kurenimui baigiat iskirst. Kad jus paspringtumet tais pinigais.

Laikas

Laikas portretas
ne bezdarną kultūrą ir orkestrus finansuot, o kanalizacijos vamzdžius valyt, gatves lygint,kelius asfaltuot. Ir visokius turbožedus,terminalus prie ligoninių kaip savo sapnus pamiršti.Kultūra prasideda nuo paprastų buitinių dalykų tai yra gražių sutvarkytų gatvių, lygaus asfalto ir patogių šaligatvių, ne nuo agitbrigadų ar chorų.

be vardo.

be vardo. portretas
O todel,kad. Cis Lietuva,cia visiems ant visko poh,svarbu pamaina datempti ir namo.

kodėl ?

kodėl ? portretas
Aš manau,kad apie ekstremalią padėtį ,kai kurios miesto gatvėse, ar šiaip mieste,jau turėjo būti nuolat pranešama nuo 6 val. ryto. ,kai žmonės rengėsi važiuoti į darbus ar mokyklas.Apie tokias, užsemtas, gatves , jau žinojo visos tam pasirengusios tarnybos, tame tarpe ir policija,tai kodėl niekas nieko nepranešinėjo per informacines laidas, kodėl niekas nereguliavo eismo,kad užkirstų kelią žmonėms, skubantiems į darbą ir nukreiptų kitu keliu?

Medžių gerbėjams

Medžių gerbėjams portretas
Nu,gebiami glušai,tai ar ne laikas kirsti medžius Klaipėdoje? Matot, ką pridarė jų lapai?Ar matot,avinai jus avinai?

ką galiu pasakyc?

ką galiu pasakyc? portretas
Kaune lodariai--biurokratai bent bijo krabo, ir "tarptautinių žodžių" , o jūsų "meninykai" --patys sau "karaliai", ir vienintelis jų sugebėjimas--pirštu nosį rakaliot.Užuojauta klaipėdiečiams.

Miestetis

Miestetis portretas
Klaipeda skesta...tik neskesta Klaipedos liberalai, juos saukia Grubliausko trimitas, kuris isves i sausesne vieta.Nenuskes ir amzinasis Makunas, pasislepes po nukritusiais lapais ir kanalizacijos grotom..svarbu, kad liberalai labai greit suranda kaltus, tai nukrite lapai.....kaip nusikaltelius juos nubaus ir isves dar pas viena liberala i KRATC, na o miestelienai... ..ir toliau gales klausytis dudoriaus raminamai puciamos populistines melodijos...bet ar ilgam?

Nikė

Nikė portretas
Taip būna kai kiemsargis operuoja ligonius o menininkas valdo miesto ūkį. Pamiršo meras savivaldos priedermę sulindo į kultūros inkubatorius, Briuseius, uosto valdybas. Pamiršo meras lietaus nuotekų tinklus - ne meriškas darbas purvinais sovietiniais vamzdžiais rūpintis.

Algis

Algis portretas
Tegul AB "KLAIPEDOS VANDUO" dar daugiau sumazina darbuotojus, tuomet vanduo dar daugiau pakils. sieks ir palangiu

Razbaininkai nebeuzpuls

Razbaininkai nebeuzpuls portretas
Duda dziaugiasi, kad alyvas prie 3 poliklinikos iskirto. matote ten galejo veistis narkomanai ir razbaininkai...sako , dabar jiems nebebus kur sleptis, o kad miestas patvino, vanduo uzliejo rusius ir gatves......tai normalu, nes nenumatytas toks ilgas lietus.....tokia valdzia issirinkome....

Anonimas

Anonimas portretas
Tas, kas sako tvarkos nėra ir nebus čia, matomai pas tuos pačius namuose gal ir nėra tvarkos. Miestas yra nuostabus ir džiaugiuosi meru ! Liūdna, kad Klaipėda nukenčia dažniau nuo stichinių nelaimių...

Kas dabar

Kas dabar portretas
nuostolius žmonėm atlygins?Valdžia taupo ,,ant valytojų",eilinį kartą matosi rezultatas.Kokie dabar pinigai ,,plauks''kanalizacijų skubiem valymam ir dar visokiem papildomiem darbam.Jeigu būtų reguliariai sezonam ruošiamasi,manau žymiai,,taupiau'' viskas gautųsi.Kažkaip sunkiai mūsų mieste tie reikalai tvarkosi.Nėra tvarkos.Ir pasekmės-ŽMONĖS KENČIA.Suprantama visiem,kad lietus lyja,lapai krenta,bet kodėl puolama valyti tada,kai kažkas ,,įvyksta'' ir tada daug brangiau kainuoja.

Lietus

Lietus portretas
nieko kai šū.dai pradės plaukt vo bus

Nieka tokio

Nieka tokio portretas
sakė kanalizacijoj dispečerė ,lietus žada baigtis 12 val.reikia pakentėt,viskas bus gerai ....taip jau 26 metus:)

dieduks

dieduks portretas
Buvo Birutės- Rūtų sankryžoje lietaus šulinys su grotelėmis.preiš kelis mėnesius išmontavo. Dabar padaryta plaukimo trasa .Laikas atrodo pensininkui eiti į pensiją o ne vadovauti įmonei, nes toks vadovavimas paskandins Klaipėda. Ar bus atsakingu, manau ne, viska suvers ant gamtos motulės, jik partija kuri vadovauja miestti yra ne prie ko.

tetulė

tetulė portretas
Bet gražiai padūduoja ,pakudakuoja,pakniauksi.K ur rasite tokią valdžią? tik Klaipėdoje. SVARBU IŠRIMKTIEJI,o žmonės ir jų bėdos tarp kitko.

O

O portretas
Kam kiemus valyti juk pinigai surinkami, valo simvoliskai. Pasloja del vaizdo. Tvarkos nera ir nebus.

Stai kas buna kai muzikontai valdo Miesta-Lietuva.

Stai kas buna kai muzikontai valdo Miesta-Lietuva. portretas
Reikia buti visiskai bukam,NE STOP,visiskai nekontrolioti savo gobsumo,savo draugu,draugeliu interesu,kad vienu metu pradeti tvarkyti ir dar ARTEJANT ZIEMAI praktiskai visus svarbius ivaziavimus-isvaziavimus is MIESTO ? Kad kai atsitikus tokiai gamtos nelaimei net is miesto niekur negali isvaziuoti ir tik bejegiskai stebeti kaip gamtos stihija naikina tavo turta. ALLO VAGYS GAL JAU GANA ?

Julė

Julė portretas
Nespėja valytojai (kiemsargiai),nes jei namas priklauso valdom pasidomėkite kiek jam namų priklauso aptvarkyti o gauna minimumą.Ir turbūt nepaslaptis,kad daugelis jų negsta išgerinėti ,va ir visas paaiškinimas.

valdzia kelkite nosis

valdzia  kelkite nosis portretas
alio ar kas is valdzios girdi SKESTA KLAIPEDA GELBEKITE gana miegoti kol kas niekur nejuda nieko nedaro pusti kiemai tik sniegas ir vanduo

Tvarkelė

Tvarkelė portretas
kai laukia kol nukris visi lapai,tada suvarys visus valytojus ir bus talka už visą lapų valymo laikotarpį.Kiemai pilni lapų,gatvės valomos tik kaikurios ir tai tik daugiau centrinės.Ir garsiai kalbėjo,kad pasiruošę lapų tvarkymui.Negana,kad kanalizacijas užkemša,bet nesugrėbti,sušlapę lapai,pavirsta į ,,lapų košę'',paslysti teko ne kartą.Ir tai kartojasi daug metų,tai lapų per daug nukrito,nes valytojai nespėja valyti,tai sniegas nelaiku iškrito ir pašalo. Sportininkų g.rajone valytojas retenybė tapo.

Nojus

Nojus portretas
ei Sulcai - zadink Makuna, dudoriu, miesto tavrkymo skyriaus planktona ir mars valyti lietaus kanalizaciju!!!! ar vel naglu snukiu mojuosi samatom , kad sie darbai jau atlikti ir apmoketi?

Rozalija

Rozalija portretas
Nusišnekėti šitaip reikia sugebėti. Rado gražų vaizdą į šiukšles žiūrėti, po plaukiojančias šiukšles braidyti.

Remis

Remis portretas
Radot beda mat.pasidziaukit geriau,namie pabukit galit pafilmuot pro langus,kito karto gali ir nebuti

Rozalija

Rozalija portretas
Vaikas negalėjo iki mokyklos nueiti, vandens iki kelių, nesėdės juk mokykloje visą dieną šlapias.

santechnikas

santechnikas portretas
bastionu tiltas padetu .... :D krw krw , kanalizacijas sutvarkytu ,lapus surinktu ,svaigsta visokie sulcai apie tiltus naujus ,park and ride aiksteles ,begarsi asfalta liepu g . mankurtai o ne miesto valdzia liepu g.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių