Klaipėdą stumia į užribį?

Nusivylusi valdžia

Nusivylusi valdžia portretas
Kažkas yra pasakęs: buką tautą valdyti lengviau, nei išsilavinusią... Mūsų šiuometinė valdžia tik ir stengiasi tai padaryti, nes kuo toliau, tuo liūdnesni dalykai vyksta...

Kai runkeliai valdo

Kai runkeliai valdo portretas
tai kas lieka? Kam i politika isileidote verslininkus?

Stanislovas

Stanislovas portretas
Valdžiai reikalingi juodadarbiai. Gabių, protingų, meniškų sielų žmonių Lietuvoje nebereikia. Valdžiai reikia tarnų ir vergų.

Ruta

Ruta portretas
A. Puodžiukas supranta tik skaičius, menai ne jo sritis.

A

A portretas
Na, ir Grubliauskas dabar turi unikalią galimybę užsidirbti karmos taškų bei rinkėjų balsų būsimuose rinkimuose. Pamatysim, kaip jis traktuojamas sostinėje - kaip pastumdėlis ar kaip rimtas bičas.

Aušra

Aušra portretas
Jau steponavičiaus laikais buvo bandoma uždaryti vaikų muzikos mokyklas, jas paversti "būreliais", veikiančiais bendrojo lavinimo mokyklose. Mat godu pasidarė - muzikos mokyklų pastatai brangūs, prižiūrėti, gerose vietose stovi... Tada muzikos mokytojų ir tėvų bendruomenė taip stipriai pasipriešino, kad liberalams teko atitraukti letenas. Tik toks kelias yra ir šiuo atveju - susivienyti ir pasipriešinti.

Kur mes gyvename?

Kur mes gyvename? portretas
Net viduramžiais protingi, išsilavinę žmonės suprato koks svarbus žmogui yra meninis ugdymas. Ką jau kalbėti apie Renesanso epochą. Net Rusijos carai, didikai savo vaikus greta užsienio kalbų, mokė būtent muzikos. net kunigaikštis Oginskis ( taip pat Tiškevičius, Plateris ir kt.) savo dvaruose steigė orkestrus, mokė jaunimą muzikos. ir t.t. O štai, dabartinė valdžia nusprendė, kad to nereikia. Tamsuomenė, nemokšiškumas, chunveibiniškumas, neišsilavinimas, nekultūringumas valdo Lietuvą.

to L

to L portretas
Šiuo atveju kalbam apie gandragalvius pažaliavusius kolchoznykus.

L

L portretas
Ką norėti? Liberalai. Tuo viskas pasakyta.

Anonimui

Anonimui portretas
Neplakim visko į krūvą. Yra vaikų muzikos mokyklos (Klaipėdoje - Kačinsko ir Karoso), kurių paskirtis - popamokinė veikla, estetinis ugdymas ir t.t. Dar yra ir Dailės mokykla. Jos paskirtis tokia pati. Tos mokyklos yra visiškoje savivaldybės dispozicijoje ir renka už lankymą, gal ir simbolinį, tačiau mokestį. Jos niekur nedings. Gi menų gimnazija - Balsinė, skirta gabiausiems regiono vaikams profesiškai orientuoti ir lavinti. Tokios pat paskirties ir Šimkinė, tačiau ji surenka tik į paskutines baigiamasias klases. Čia mokėti jau nereikia, bendrabutiniams dar ir maitinimas dykai. Šiuo atveju Balsinė yra biudžetui kur kas brangesnė mokykla. Todėl galandami dantys dėl Šimkinės ir Balsinės sujungimo. Pirmas žingsnis - sumažinti Balsinę ir paskelbti "nerentabilia" dėl santykinai mažo mokinių skaičiaus, po to sujungti su Šimkine, atkabinti nuo tiesioginio ministerijos pavaldumo (ir finansavimo - svarbiausia!) , tada numesti ant savivaldybės galvos kaip bet kurią kitą eilinę gimnaziją.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip išeina, jog jei nori ugdyti žmogų sąmoningą, suvokiantį meną, matantį ir girdintį daugiau nei "Eurovizija" to nebegalėsi padaryti. Nes arba a) turi vaikas būti pačių neeiliniškiausių gabumų, jame turi būti išugdytas didelis EGO, noras konkuruoti ir visada visur įrodyti, jog yra numeris vienas; arba b) jis bus priverstas žiūrėti "Euroviziją" ir lieti savo pyktį delfio komentarais. Dievas nedavė man milijonierių tėvų, milijardierių uošvių. Turiu dirbti. Vadinasi po pamokų nuvesti savo mažamečio vaiko negaliu į muzikinę mokyklą (kur turbūt tik laiko klausimas kada ši bus uždaryta). Vadinasi dirbdama tam, kad turėčiau būstą ir maistą aš būsiu priversta susiaurinti savo vaiko protą, sąmonę ir žiūrėjimo kampą. Nes papraščiausiai nebebus palikta galimybė - suformuota tik viena klasė. Čia sąmoningas sisteminis žmonių intelekto, sąmoningumo naikinimas?

Sigis

Sigis portretas
Tai kaip ir senokai aišku kas valdo Klaipėdą...

Ir dar

Ir dar portretas
Yra nepaneigiamas faktas, kad Šimkiniukai, pasimokę pas Jurgį Barakauską ir pas Virgį Nemaniūną (kuo ypač įžymi paskutinių dešimtmečių Šimkinė) šiandien yra be konkurencijos apsėdę pagrindines kėdes ne tik Lietuvos simfoniniuose, bet ir daugelyje pvz. Skandinavijos orkestrų. Tačiau... šiandien pasidarė taip, kad visus talentingus, arba ne, vaikus kviečia ne įrodyti savo ego ar gabumus, o tik atnešti savo "krepšelį. Nes mokytojai kažkaip turi susiorganizuoti krūvį. Čia jau niekas nebeskaičiuoja ką turėsim. Svarbiausia - kiek. Ta prasme Čiurlionkė kur kas gyvybingesnė. Šimkinė gi priverstinai renkasi skaitlių. Ir labai sunkiai. Dabartinė kolchoznykų pozicija suprantama. Nacija mąžta, tai reikia užraukti visa, kas dar kvėpuoja. Balsinė papuolė į tas girnas. Ramūnas.... Ak, koks puikus vardas, ypač tinkantis autos atpirkėjui... Elementorius:

To visiem pasipiktinusiem

To visiem pasipiktinusiem portretas
Esmė yra ta, kad mes čia svaigstam, kokie mes puikūs Klaipėdoje. Kaip gražiai beatrodytų Dainų dainelė, net ir ten yra nuožmi konkurencija. Mamos viena kitai plaukus rauna ir nebeišmano, kaip prieiti su kyšiu iki komisijos. Tačiau profesionalaus meno pasaulis kiek skiriasi nuo Dainų dainelės. Tai, ką mes puoselėjame kaip vietinius talentus, jie dažniausiai palūžta ir dažniausiai atrodo nekonkurencingi platesniuose vandenyse. Tiesiog Klaipėdos situacija ir jos mentalitetas sunkiai leidžia suvokti kur mes ir ką darome su vaikais. Vaikomės krepšelių, vardų, apsitapšnojame, tačiau... Tragedija yra ta, kad mūsų pedagogų supratimas (totaliai, gal tik išskiriant vieną - kitą pavardę) baigiasi tik ties tuo, kad bet kokiu atveju išmušti gerenį pažymį, kas automatiškai patvirtintų jų (sorry) nepakartojamą kvalifikaciją. Jei reikės, perkąsiu gerklę tam, kuris nori numarinti Balsinę, tačiau įpraskime taip pat daiktus vadinti savais vardais.

to,Tam,kas rašė Žiauriai tiesai

to,Tam,kas rašė Žiauriai tiesai portretas
Yra žmonių,kuriuos nepilnavertiškumo kompleksas kamuoja taip senai ir sunkiai,kad jie to net nebesuvokia.Jie įpratę užverstomis galvomis žiūrėti įDIDMIESČIO (suprask Vilniaus ar Kauno)gyventoją,o ką jau bekalbėti apie ten esančias mokyklas.Tokiems žmoniems saviplaka,ir savęs menkinimas bei niekinimas yra absoliučiai normalus dalykas,jiems objektyvūs faktai neturi jokios reikšmės.

Elvinai

Elvinai portretas
Elvina, įstoti į Fakultetus tai jau pasiekimas? O kodėl bent jau ne į VDU menų akademiją ar, juo labiau į LMTA? Ten jau per žemas lygis po Balsinės? Balsinė yra unikali mokykla Klaipėdoje. Čia išgyvendintos, veikiau nebuvo leista susiformuoti patyčių atmosferai. Vaikai myli šią mokyklą ir joje jaučiasi labai gerai. Net ir "atsikandęs menų" iš jos niekas nenori išeiti. Šiuo aspektu nepalyginsi su Čiurlionke ar Naujaline. Garbė visam kolektyvui ir direktoriui Gintautui. Tačiau... lazda turi du galus. Mene nuo mažų dienų visur ir visada vyksta žiauri konkurencija. Išgyvena ne visi. Talentas talentu tampa tik tada, kai jis realizuotas. Balsinėje trūksta vidinės konkurencijos. Ta maloni "šeimyniška aplinka" ir puikūs santykiai nepadeda vystytis konkurencingai asmenybei. Neatsiradus tinkamam specialistui, imamasi pusinių sprendimų, dažnai užsiliūliuojama savo vidiniuose pasiekimuose, kas kontekste, bent jau Lietuvos,... na, nekomentuosiu.

Auksinis kadras

Auksinis kadras portretas
...stagnatų, nupušusios bohemos ir sovietizmo bei švogerizmo lizdas čia, o ne menų kalvė...

Elvina

Elvina portretas
Negaliu patikėti tokiomis žiniomis. Man šita mokykla davė labai stiprius pagrindus tolimesniam mano gyvenimui! Be jos nebučiau įstojusi i menų fakultetą ar nebučiau tokia sėkminga savo pasirinktame profesiniame kelyje! Įstojau į Balsio menų mokyklą 9-je klasėje iš provincinio miestelio Nidos. Tai buvo didelis žingsnis dėl kurio dėkoju tiek savo dailės mokytojams, tiek savo tėveliams. Valstybė turi suteikti šansą visiems vaikams. Tokios mokyklos išmoko jaunus žmones matyti, girdėti ir pajausti. Lavina ne tik jų sugebėjimus, bet skatina dalyvauti renginiuose, juos renkti ir gražinti ir garsinti Lietuvą. Joje dirba nuostabūs mokytojai, kurie atiduoda visą save. AČIŪ, kad esate. Labai tikiu, kad šita problema išsispręs, nes kitaip net būti negali! Nes kolkas atrodo, kad nori sumažinti klasių kiekį ir palaipsniui uždaryti? Tokių mokyklų reikia Lietuvoje ♡

Anonimas

Anonimas portretas
Grubliausko paties vaikai čia mokosi. Negriautų jis savo mokyklos. Čia ŠMM darbuojasi.

A

A portretas
Pati mokiausi šioje mokykloje, nežinau net kaip atsidėkoti tėvams, kad mane jie nusprendė į ją vesti. Turėjau nuostabius mokytojus, aišku ne visi man jie patiko, bet dauguma jų yra intelektualūs žmonės, kurie daug išmano apie savo profesiją. Su kai kuriais vis dar susitinku kavos išgerti. Mokyklos atmosfera buvo visiškai kitokia nei kitų mokyklų, kai pasiklausydavau, kokie cirkai vykdavo kitur, džiaugdavausi, kad bent pas mus ne žvėrynėlis. Labai liūdna, kas vyksta su Klaipėda. Ir taip jaunimui nėra daug ką tenais veikti. O menas, koncertai, spektakliai gi pagyvina atmosferą. Nereikia menininku būti, kad suprastum, jog žmogui tokių dalykų bent kartas nuo karto reikia.

Tam, kas rašė Žiauriai tiesai

Tam, kas rašė Žiauriai tiesai portretas
O Jūs pasidomėkit Čiurlionkės ir Naujalinės pasiekimais ir galimybėmis, tad advokataukite. Talentingų vaikų pasitaiko visur, tračiau bendras esamas lygis tikrai neskatina talentų vystymosi. Pagaliau pedagogų kvalifikacija ir pedagoginis bei kūrybinis potencialas, nepaisant visų vietoje pasigamintų "ekspertų" titulų, tikrai ne pačių aukščiausių kondicijų, lyginant su konkuruojančiomis mokyklomis. Kai kurių specialybių pedagogai net su Klaipėdos fakultetų diplomais. Provincija ir tiek. Nėr iš ko rinktis. Kas kur įstojo dar ne viskas. Tam reikia tik noro ir pasiryžimo. Paprasčiausias kelias - įstoti Lietuvoje, po paskui išvažiuoti su ERAZMUS programa pasidairyti. Nemaža dalis taip užmezga ryšius ir pasilieka mokytis. Gabūs vaikai "medžiojami" visur, labiau atsižvelgiant į potencialą, nei į konkrečius pasiekimus, nes kai yra infrastruktūra, profesoriams reikia realaus konkurencingo rezultato, kurio su bet kuo nepasieksi.

Balsys

Balsys portretas
TAIGI GRUBLIAUSKAS PRIE MENO. AR BABKIU SKAICIAVIMO MASINELES GARSAS PASIDARE MALONESNIS AUSIAI?

A. V.

A. V. portretas
Džiaugiuosi šia mokykla, labai geri ir gražūs žmonės dirba, valdininkai lai tik netrukdo dirbti ir prisiima asmeninę atsakomybę, nepateisinama pono Puodžiuoko kompetencija, neva buvo kalbėta rudenį su mokyklos direktoriumi. Primena valdančiosios partijos metodus. Gėda .

to Žiauriai tiesai

to Žiauriai tiesai portretas
Balsinė visada pažymėjo ypatingai aukštu paruošimo lygiu.Ją baigę absolventai įstoja į prestižinius meno universitetus ir akademijasAustrijoje,Didžiojoje Bitanijoje,Oandijoje Vokietijoje ir kt.,jau nekalbant Muzikos ir teatro ar Dailės Akademijas Lietuvoj.Prieš rašant reiktų pasidomėti.

Žiauriai tiesai

Žiauriai tiesai portretas
Gal, Tamstele, geriau gal nesapaliotum apie pridėtinę vertę, bo suprataimas apie ją labai jau... kaip čia švelniau pasakius.... Ekonomistų skaičiavimu (čia ne Lietuvos) kultūra sugeneruoja apie 15% viso nacionalinio produkto. Balsinės parceliavimas turi, tikriausiai, kitą prasmę. Kadangi populiacija mažėja, santykinai talentingų vaikų taip pat. Tai tiesiog reveransas Čiurlionkei. Nori mokytis menų - važiuok į Vilnių. Kita vertus, Balsinė niekada nepasižymėjo kokybe ir lygiu. Dažniausiai gabesni ir pasiryžę rimtesniei profesinei karjerai, vyresnėse klasėse važiuodavo į tą pačią Čiurlionkę. Tačiau pradėti vistiek kažkur reikia. Labai galimas daiktas, kad nori "atpiginti" menininkų ugdymą ir tiesiog numesti savivaldybei - žinokitės. Beje, panašia taktika buvo praktiškai marinamas ir KU "Menų fakultetas": tiesiog drastiškai buvo palaipsniui mažinamos studentų kvotos. O kur dar centralizuoti kvalifikaciniai stojamieji muzikantams...

Kl

Kl portretas
Liberalų irštva ateities neturi

Oho

Oho portretas
ŠMM Mokyklų veiklos skyriaus vedėjas Alvydas Puodžiukas aiškino, kad "jie nori, jog tokiose meno mokyklose mokytųsi daugiau regiono mokinių". Tai todėl priėmė sprendimą formuoti tik vieną klasę - tilps ir miestiečiai, ir iš regionų. Paaiškinimas daugiau, negu juokingas.

vot teip

vot teip portretas
į ES ir buvom priimti tik dėl rinkos ir pigios darbo jėgos,ten tualetų valytojais galim dirbt ir be aukštojo baigimo popiergalio,jei kas to nesupranta,tai kieno čia bėda?

zemaitis

zemaitis portretas
kas nori sovietiniu laiku prasom i rusija ----ten rasit ir stalinu laiku ---as zemaite ie nenoriu atsiskirti nuo lietuvos kam nepatinka galit varytis----kur patinka afrika ----ten tikrai patiks isdavykams visada blogai trolininkai---putino gerbejai,,,,,

Marius

Marius portretas
Žiauru ką norima padaryti su Klaipeda. Nuostabiausią Lietuvos miestą nori paversti provincija. Klaipėda ir jos kraštas - nuostabūs, čia turėtų kaip tik bandyti pritraukti daugiau žmonių, verslų, talentingo jaunimo, o dabar atvirkščiau, viską nori atimti ir palikti tik darbininkų miestą. Atvažiuoja iš Vilniaus valdininkai ir nori viską Klaipėdoje panaikinti, uždrausti, išsiųsti likusius žmones į Vilnių ar Kauną.

>saulius

>saulius portretas
Tai jau aišku kad ši tarybos dauguma neišliks.Meras tai tikrai..Nebent gaus iš kažkur pinigų nusipirkti didžiulę reklamą, reitingus ir balsuojančius.Dar gali būti/paklausius gandų/kad dabar paslapčia greituoju būdu kuriami nevykėlių / buvusių valdžioje ir išspirtų von frikų, bei kitokio netikusio šlamšto/ pilni ,,judėjimai" ar ,,visuomeniniai komitetai", kurie per rinkimus supykins-šokiruos visuomenę ir ji ,,ant keršto" prabalsuos už dabar esančius brudus.Kaip kad buvo per seimo rinkimus

to Žiauri tisa

to Žiauri tisa portretas
Kas tamstą išmokė skaityti ir rašyti,kad galėtumėt ,,kurti pridedamąją vertę''?O gal ryte įsijungęs radiją girdite tik spengiančią tylą ,kai norite išgirsti muziką?Gal jūsų namų nepuošia joks paveikslas?Gal Jums miela,kai jus supa NEKULTŰRINGI žmonės? Ko vertatada,,prdėtinė vertė''?

saulus

saulus portretas
tai neveiklios miesto valdzios pozymis....su tom ministerijom kazkas nenormalu....laikas juos rimtai isvaikyt

Paskutiniam

Paskutiniam portretas
tau gal ir gerai.Nieko be saves nemyli nieko tau nereik.Gerai kap yra.O kitiems ne vistiek.Gerai ka yr tokiu žmoniu.O ne gyvunu

Klaipeda

Klaipeda portretas
Kada Žemaitija atsiskirs nuo lietuvos ?

Paskutiniam

Paskutiniam portretas
Sudie. Verksniu nepasiilgsime.

Lietuvos naikinimo laikai

Lietuvos naikinimo laikai portretas
Jei jau Klaipėdoje totaliai kertamo ne tik medžiai, bet iš miesto varomi ir vaikai, tai jau katastrofa. Žadėjome savo dvynukus leisti būtent į E. Balsio menų gimnaziją. Jie turi ryškius muzikinius gabumus. Dabar darosi tai neįmanoma. Ilgokai svarstėme dėl emigracijos.Ko kas likome. Tačiau šis faktas, ši nesąmonė padėjo apsispręsti. Išvykstame į Italiją. Klaiku gyventi šioje šalyje.

Ita

Ita portretas
Tai atstovekit klerkai ,juk jums neliks darbo vietu ,na o miesto bendruomene tikrai labai nukentes ,mus Vilnius prisimena tik vasara kai sviecia saule o toliau mes jiems provincija

Aksioma

Aksioma portretas
Skurdo Lietuva.Didžioji dalis valstybinio turto,šalies resursų yra išplėšta ir sunaikinta.Atiduota verslui, siekiančiam tik savo naudos ir pelno.Milijonas gyventojų dingo užsienyje.Atėjo eilė kultūrai, švietimui ir dvasinėm vertybėm-jų naikinimui.Ko nepadarė suliberalėję tvariniai ir kiti siaurapročiai netyčia atsiradę valdžioje ir gavę veiksmų laisvę, dabar padarys negudrūs, riboti valstiečiai, irgi netyčia atsidūrę ten pat.Mes ne tik nykstame-mus daro tik aptarnaujančia terpe ir primityvia žaliava.Sudie Lietuva.

M

M portretas
Mėlynasis proveržis

V. Grubliauskas

V. Grubliauskas portretas
Su artėjančia džiazo švente, miestelėnai!

Nojus

Nojus portretas
Visose sferose matome Klaipedos nuopoli. Ka i tai miesto valdzia?

klp

klp portretas
taip ir norisi šaukti, grąžinkit sovietmečio laikus, kai buvo statomos mokyklos, institutai, darželiai, meno mokyklos ir..... dabar tik Vilnius pasiliko tokią teisę, o kitiems tik špygą taukuotą atkišo.

lietuvos pakraštys - kaimas

lietuvos pakraštys - kaimas portretas
Klp niekada nebuvo aukšto mokslo įstaigų ne šiaip sau. Univrsitetuose turi studijuoti patys gabiausi, o ne bet kuris panorėjęs. Klp verteivos iš aukšto mokslo įstaigų padidarė sau lesyklas ir šiltas vietas. Kokybiškas švietimas jiems paskutinėje eilėje. Vilnius, Kaunas - švietimo Meka, ten ir turi vykti jauni žmonės studijuoti aukštą mokslą, o nevegetuoti Klp. Jei ne uostas ir pajūrys, klp niekuo nesiskirtų nuo kokios Plungės ar Telšių. Beje, atvykus į klp į Vilniaus ar Kauno, labai stipriai jaučiasi provincialūs bendravimo ir aplinkos provincialumas. Ir nieko blogo, kad klp taptų pensininkų miesteliu.

Ziauri tiesa

Ziauri tiesa portretas
Visi muzikoriai, ir visi kiti nekuria pridedamos vertes, yra valstybes islaikytiniai(mokesciu moketoju saskaita).....valstybe biedna. nereikalinga tiek menininku. O baige vis tiek duonos kasni uzsidirbs uzsienyje vergaudami , Norvegijoje zuvies galvas kapodami ir pan. Ziauru, bet tokia tiesa.

Visa Lietuva kaimas

Visa Lietuva kaimas portretas
Visa Lietuva kaimas. Siulau tik pavazineti pi pasauli, isitikinsite. O Klaipeda gili provincija, didelis kaimas......

Dalia

Dalia portretas
Tada tikrai Klaipėda bus tik pensininkų miestas.Ir taip čia labai nyku.Gerai ,kad dar turime jūrą o šiaip-tikras kaimas.

g

g portretas
Kultūra, menai, masinis o ne elitinis sportas, turizmas, miestiečių gyvenimo kokybė ir kiti niekai nepapuolė į Mėlynojo Proveržio strategiją, todėl šios gyvenimo sritys Klaipėdoje skatinamos nebus. Gal toleruojamos, bet sistemingai investuojama į jas valstybės mastu nebus. Šie dalykai nėra būtini monoindustriniame mieste, kuris skirtas vien nuolat augančių uosto poreikių aptarnavimui. Tokioje realybėje gyvenam.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Sugedus kabeliui – užgeso šviesoforai
  Sugedus kabeliui – užgeso šviesoforai

  Judrios uostamiesčio gatvės kuriam laikui liko nereguliuojamos. Vykstant elektros kabelio remonto darbams, uostamiestyje laikinai užgeso 2 šviesoforai. ...

 • Senamiesčio grindinį pritaikys neįgaliesiems
  Senamiesčio grindinį pritaikys neįgaliesiems

  Klaipėdos senamiesčio šaligatviai bus pritaikyti negalią turintiems žmonėms. Netrukus šalia Tiltų ir Turgaus gatvių prasidės gatvių bortelių ir šaligatvių gludinimo darbai. ...

  2
 • Rinkimų komisijose trūksta darbuotojų
  Rinkimų komisijose trūksta darbuotojų

  Šią savaitę jau išrinkti ir patvirtinti visi Klaipėdos miesto apylinkių rinkimų komisijų pirmininkai, tačiau dar trūksta 58 darbuotojų pačiose komisijose. Trūkstamus žmones turėtų teikti Teisingumo ministerija. Tačiau kaip ir kada ...

  1
 • Dėl vietos darželyje – nežinia
  Dėl vietos darželyje – nežinia

  Į darželius vaikus užrašę tėvai virtualioje erdvėje nerimaudami stebi eilių sąrašus. Prieš keletą mėnesių prašymą dukrai lankyti darželį internetu pateikusi mama džiaugėsi ekrane išvydusi, jog registracija pav...

 • Susirūpino treniruoklių likimu pajūryje
  Susirūpino treniruoklių likimu pajūryje

  Sporto entuziastai sunerimo dėl Pirmojoje Melnragėje įrengtų lauko treniruoklių. Erdvė, kur jie sustatyti, žiemą vis dar veikia, tačiau nuo šalčio, lietaus ir žvarbių pajūrio vėjų įrangą dengia tik stogelis. Negana to, ilgapirš...

  4
 • Uosto vadovas A. Vaitkus išeina atostogų ir nusišalina nuo dalies sprendimų
  Uosto vadovas A. Vaitkus išeina atostogų ir nusišalina nuo dalies sprendimų

  Susisiekimo ministras Rokas Masiulis nušalino Klaipėdos mero posto sieksiantį  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto (KVJUD) vadovą Arvydą Vaitkų nuo dalies sprendimų, susijusių su įmonėmis, kurių atstovai taip pat dalyvaus rinkimuose. ...

  17
 • Paaiškėjo, kur mieste įrengs papildomas vaizdo stebėjimo kameras
  Paaiškėjo, kur mieste įrengs papildomas vaizdo stebėjimo kameras

  Klaipėdai – galimybė išbandyti pažangias saugos technologijas. Tai tarptautinės kompanijos, dirbančios informacinių technologijų srityje, sukurta ir nemokamai testuoti siūloma įranga, kuri dirbtinio intelekto pagalba realiu laiku analizuo...

  1
 • Patvirtino: S. Skvernelis dalyvaus prezidento rinkimuose
  Patvirtino: S. Skvernelis dalyvaus prezidento rinkimuose

  Ilgai slėptą savo sprendimą dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose premjeras Saulius Skvernelis atskleidė labai netikėtoje vietoje – Rusnėje. ...

  55
 • Klaipėdos gyventojus kamuoja virusai ir infekcijos
  Klaipėdos gyventojus kamuoja virusai ir infekcijos

  Šaltuoju metų laiku gyventojai turėtų pasisaugoti ūminių infekcijų. Iki praėjusių metų pabaigos uostamiestyje užregistruota tūkstančiai kvėpavimo takų ir kitų infekcijų atvejų. Kadangi žiema dar nesibaigė, gyventojai raginami pasirūp...

 • Smiltynėje už 3 mln. eurų išdygs įspūdingas objektas
  Smiltynėje už 3 mln. eurų išdygs įspūdingas objektas

  Aplinkos ministerija kartu su Lietuvos jūrų muziejumi ketvirtadienį pristatė pradedamą kurti Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centrą šalia Jūrų muziejaus Smiltynėje. Reabilitacijos centre bus gydomi, rengiami tolesniam gyvenimui laisvėj...

  7
Daugiau straipsnių