Klaipėdiečiai išlydėjo jachtas į Joninių nakties regatą

Šeštadienį saulei ritantis link jūros klaipėdiečiai išlydėjo būrį jachtų į „Švyturio Joninių nakties regatą“.

21.30 val. sugaudė ragas ir spalvingas bures išskleidusios jachtos leidosi Kuršių mariomis Nidos ir Ventės rago link. Apiplaukusios numatytą distanciją, jos turėtų sekmadienį paryčiais finišuoti Klaipėdoje, simboliškai apiplaukdamos visas Kuršių marias.

Palydintys į regatą žmonės mojo jachtų įguloms, fotografavosi jų fone, o po palydų klausėsi puikios muzikos.

Likę krante žmonės neskubėjo skirstytis, mėgavosi šiltu vakaru bei puikia muzika.

Vienintelė naktį Klaipėdoje rengiama regata šiemet tapo ne tik buriavimo renginiu, bet ir miesto Joninių šventės dalimi. Du vakarus Kruizinių laivų terminale vyks nemokami gyvos kokybiškos muzikos koncertai.

Tikėtasi, kad regatoje dalyvaus 30 jachtų, tačiau žiūrovai suskaičiavo 24 spalvingas bures išskleidusių laivelių.

Po bemiegės nakties tradiciškai visi regatos dalyviai bus vaišinami pusryčiais, o Jonų arba Janinų dalyvavimas jachtų įgulose suteikia ir pranašumo perskaičiuojant jachtų lenktyninius balus.

„Penktą kartą organizuojama „Švyturio Joninių nakties regata“ jau tapo vienu įsimintiniausių buriavimo sezono renginių. O Klaipėda yra neatsiejama ne tik nuo jūros, vėjo, burių, bet ir nuo geros muzikos skambesio. Tad šiemet apjungėme šiuos du dalykus į vieną“, – džiaugiasi regatos globėjas, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Šventę šeštadienį pradėjo dainininkas Gražvydas Sidiniauskas. Sceną iš jo perėmė klaipėdiečiai „Vokalis“ ir „Fans of the Sky“, savo muziką vadinantys pop ir alternatyvaus roko deriniu.

Antrojo vakaro programoje – dar daugiau atlikėjų, koncertuos ir svečiai iš užsienio. Regatos uždarymo vakarą pradės „Grock“ studijos grupė. Taip pat koncertuos itin turtinga instrumentuote pasižyminti ukrainiečių grupė „Spiritual seasons“.

Regatos uždarymo koncerte dalyvaus ir kylanti džiazo žvaigždė iš Kaliningrado Ilya Khvostov su grupe „Thoughts Aloud“. O vakarą užbaigs ir į džiazo šėlsmą įtrauks „Saxy sprede“ – ryškiausias Klaipėdos virtuozas Laimonas Urbikas, kerinčio balso savininkė Kristina Jatautaitė ir DJ Averijano.


Šiame straipsnyje: regatajūralaivaijoninės

NAUJAUSI KOMENTARAI

lochatronas

lochatronas portretas
o "Kauno diena" kažkodėl niekada neparašo apie Kauno mariose vykstančias regatas... ir "Joninių" šiandien , ir "Naktinės" ir t.t.

Lenkevich

Lenkevich portretas
Matyc, nėr tien ką parodzysc...Paymtų chebron jaunys fotografys ir...būto kco porodzash... A mozhno y wpenkne pazglondach....

info LIETUVOS ŽEMĖ

info LIETUVOS ŽEMĖ portretas
Visiems visiems visiems Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti Vengrijos žemės ūkio sklypus. Tačiau Lietuvos įstatymų leidėjams vengriškas pavyzdys yra nereikalingas. Todėl mes patys išsaugokim protėvių palikimą Lietuvą savo vaikams. Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas. Lietuvos žemės referendumo savanorių grupė didėja, bet nėra pakankamai didelė pradėti parašų rinkimą. Labai trūksta žmonių, kurie galėtų padėti organizuotis ir platinti žinią. Reikalinga suburti bent 3000 žmonių savanorių grupę daugiau nei 300000 parašų surinkimui. ******************* Registracija: tel. 8 698 02118 pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt ********************* Šie metai yra lemtingi Lietuvai. Aktyviai dalyvaukim v i s i.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių