Klaipėdiečiai kviečiami miesto gimtadieniui padovanoti fejerverką

Klaipėda pasiryžusi savo gimtadienį atšvęsti iškilmingai ir triukšmingai, nors jis bus darbo dieną. Padėti sukurti įspūdingą šventę kviečiami visi klaipėdiečiai.

„Nors rugpjūčio 1-oji – Klaipėdos 760-ojo jubiliejau diena šiemet bus trečiadienis, nusprendėme, kad gimtadienio nevalia nukelti ir jį švęsime tikrąją dieną“, - pabrėžė Klaipėdos savivaldybės Ugdymo ir kultūros departamento direktorė Nijolė Laužikienė.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas visus oficialius svečius būtent tądien kviečia atvykti į uostamiestį.

Šventinė diena prasidės iškilminga miesto vėliavos pakėlimo ceremonija, teatralizuotomis akcijomis.

Vėliau vyks iškilmingas posėdis, skirtas Klaipėdos jubiliejui. Jame bus prisiminta uostamiesčio istorija, pasiekimai, meras priims svečių sveikinimus. Jubiliejaus dieną numatyta aplankyti senąsias kapines, esančias Skulptūrų parke.

Pagrindinis renginys vakare vyks Klaipėdos piliavietėje. Anot N.Laužikienės, tęsiama tradicija miesto jubiliejui sukurti oratoriją.

„Paprašėme, kad šio darbo imtųsi kompozitorius Giedrius Kuprevičius ir režisierius Gytis Padegimas. Jie ir kuria oratorija „Miestas ir žmonės“ – šviesos, ugnies ir muzikos spektaklį, kuriame bus parodytas Klaipėdoje gyvenusių ir gyvenančių žmonių paveikslas“, - intrigavo N.Laužikienė.

Ji juokavo, jog po renginio bus gimtadienio tortas, kuriam įspūdingų žvakučių pasiūlė asociacija „Mano miestas – Klaipėda“, antradienį pradėjusi akciją „Klaipėdiečių dovana Klaipėdai“.

„Ilgai svarstėme, kaip galėtume suburti klaipėdiečius, kad jie kartu atšvęstų mylimo miesto gimtadienį ir kiekvienas galėtų pasakyti, kad prie šventės prisidėjo nors ir maža dalele. Todėl ir sugalvojome akciją, kurios tikslas – surinkti lėšas pirotechnikos šou, kuris vyks Klaipėdos piliavietėje rugpjūčio 1-ąją“, - teigė asociacijos „Mano miestas – Klaipėda“ prezidentas Raimondas Beliauskas.

Jis ragino visus klaipėdiečius nepagailėti po kelis litus, už kuriuos ir bus surengtas pirotechnikos šou. Pinigus galima pervesti į specialiai atidarytą sąskaitą, aukoti trumposiomis SMS žinutėmis.

„Kiekvienas surinktas litas bus iššautas į orą. Aišku, gal ir atsiras skeptikų, kurie aiškins, jog pinigus paleisime veltui. Tačiau yra laikas dirbti, bet yra laikas ir švęsti“, - pabrėžė R.Beliauskas.

Jis tvirtino, jog reikėtų surinkti bent 50 tūkst. litų, kad fejerverkai būtų įspūdingi. Jei suma bus didesnė, tuomet pavyks sukurti tokį pirotechnikos šou, kokio nei Klaipėda, nei Lietuva dar nėra mačiusi.

Akcijos ambasadoriumi antradienį tapo Klaipėdos meras V.Grubliauskas. Jis trumpąją SMS žinute pats iškart padovanojo 10 litų.

„Iš asmeninio telefono dar ne kartą išsiųsiu žinutę. Prisipažinsiu, kad nesu karštas fejerverkų gerbėjas, tačiau kai pamačiau, kokia euforija apima žmones žiūrint į fejerverkus, kurie buvo per Laivų paradą, supratau, kad taip bent trumpam galima pamiršti problemas. Todėl tikrai palaikau šią akciją ir kviečiu visus klaipėdiečius prisidėti, kad galėtumėme grožėtis įspūdingu pirotechnikos šou“, - ragino V.Grubliauskas.

Informacija

Pinigų akcijai „Klaipėdiečių dovana Klaipėdai“ dovanojimo būdai:

SMS žinutėmis trumpuoju numeriu 1670 su tekstu KLAIPEDA2 (įnašas 2 litai), KLAIPEDA5 (įnašas 5 litai) arba KLAIPEDA10 (įnašas 10 litų)

Pervesti į specialią visuomeninės akcijos lėšų rinkimo sąskaitą banke, kurios numeris LT085016300014000181. Specialiai šiai sąskaitai atidariusi Klaipėdos kredito unija ją aptarnaus nemokamai.

Grynaisiais pinigais įnašai be aptarnavimo mokesčio priimami Klaipėdos kredito unijos filialuose Rūtų g. 4/Alyvų g. 2 ir Butkų Juzės g. 9 (Klaipėdos autobusų stotyje)


Šiame straipsnyje: fejerverkaipirotechnikos šou

NAUJAUSI KOMENTARAI

Jau nerasytu

Jau nerasytu portretas
Jis trumpąją SMS žinute pats iškart padovanojo 10 litų. Ar ne is valdisko telefono???

pirmam...

pirmam... portretas
Svarbu kabinetis, nesvarbu kad straipsnyje parasyta "is asmeninio" :)

Gerai

Gerai portretas
Kad pagaliau daejo kaip galima BUVO surinkti pinigu Meridiano remontui:)
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Sporto metai išjudino sporto bazių tvarkymą
  Sporto metai išjudino sporto bazių tvarkymą

  Dienraštis "Klaipėda" tęsia rubriką "Klausk Klaipėdos valdžios drąsiai", kur tradiciškai skelbia miesto mero Vytauto Grubliausko ir savivaldybės administracijos atsakymus į skaitytojų klausimus. Šį kartą į s...

  1
 • Uosto direkcijai socialiniai reikalai neberūpės
  Uosto direkcijai socialiniai reikalai neberūpės

  Vyriausybėje svarstytas įstatymų paketas dėl dalies valstybės įmonių, tarp jų ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, pertvarkymo į akcines bendroves. ...

  5
 • Uostamiesčio kapinėse – konteinerių ralis
  Uostamiesčio kapinėse – konteinerių ralis

  Klaipėdiečiai ir aplinkinių miestų gyventojai jau gerą savaitę traukia į uostamiesčio kapines tvarkyti artimųjų kapų. Uostamiesčio savivaldybės Kapinių priežiūros skyrius perspėja gyventojus, jog lapkričio 1-ąją, Visų šventųjų die...

  4
 • Lietuvius vilioja darbas prestižiniuose laivuose
  Lietuvius vilioja darbas prestižiniuose laivuose

  Užsienyje atsiveria naujos galimybės Lietuvos verslui ir atsakingiems žmonėms. ...

  4
 • Klaipėda neteks ES paramos?
  Klaipėda neteks ES paramos?

  Po susitikimo su vidaus reikalų viceministru Dariumi Urbonu Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas liko sukrėstas. Pasirodo, ES projektams įgyvendinti skirtos lėšos vis dar neįsisavintos, o uostamiesčiui iškilo reali grėsmė netekti paramo...

  87
 • Klaipėdoje pradedamas šildymo sezonas
  Klaipėdoje pradedamas šildymo sezonas

  Klaipėdoje pradeda šilti ir gyventojų radiatoriai. Savivaldybės administracijai paskelbus apie oficialią šildymo sezono pradžią prižiūrėtojai šilumą daugiabučiuose namuose paprastai įjungia per vieną ar dvi dienas. ...

  38
 • Kruiziniai laivai atsisveikino su Klaipėda
  Kruiziniai laivai atsisveikino su Klaipėda

  Paskutinio kruizinio laivo „Marco Polo“ apsilankymu penktadienį Klaipėdoje uždarytas 2018 m. kruizinių laivų turizmo sezonas. ...

  5
 • Gatvės lenktynes nutraukė lietus
  Gatvės lenktynes nutraukė lietus

  Šeštadienį Taikos prospekte, netoli prekybos centro "BIG", grėsmingai riaumojo motociklų ir automobilių varikliai, garsiai cypė padangos. Paskutinį kartą šiais metais vyko gatvės automobilių lenktynės, kurias užbaigti ...

  7
 • „Sodo diena“ suvienijo Priekulės bendruomenę
  „Sodo diena“ suvienijo Priekulės bendruomenę

  Šeštadienį Priekulės kultūros centre vyko sodo dienai paminėti skirtas renginys, kurio metu gyventojai įsigijo įmantrių veislių obelų ir paragavo 16 skirtingų rūšių obuolių. ...

  3
 • Kruiziniame terminale – audinės šou
  Kruiziniame terminale – audinės šou

  Klaipėdiečiai ir miesto svečiai visą pusdienį stebėjo Kruizinių laivų terminale apsigyvenusios kanadinės audinės kasdienybę. Laukinis žvėrelis, įsitaisęs po terminalo aikštės stendais, smaguriavo žvejų sugautomis žuvimis, šmiri...

  5
Daugiau straipsnių