Klaipėdietės slauga virto kriminalu

R

R portretas
JAV turi valstybinį įsakymą, kuris vadinasi "Eldery abuse" (Senų žmonių išnaudojimas). Išnaudotojais dažnai būna slaugai, o kartais ir vaikai, kurie senatvėje "išmelžiz" senolių sąskaitas, persirašo arba persidovanoja butus, o senoliai lieka tuščiom kišenėm ir be stogo. Visos oficialios tarnybos (bankai, daktarai, bendruomenė) yra įpareigoti stebėti vienišus senolius, ar prie jų neprisitaisė kokia "globėja" ir nedelsiant raportuoti institucijoms. Nustačius kaltuosius jie gali būti nubausti ne tik materialiai, bet ir belange. Šiuo atveju akivaizdu, kad slaugytoja pasinaudojo senole. Jei gu buvo perrašytas testamentas, reikškia senolė buvo veiksni, testamentas kiek žinau įsigalioja tik po mirties. Taigi, senolė, jeigu ji ir dabar yra veiksni, turi pilną teisę jį perrašyti, o įgaliojimas taip pat yra ne pastovus dokumentas, o gali būti pakeičiamas. JAV šiai slaugytojai atsirūgtų, ji turėtų viską sugrąžinti. Įdomu, kaip notarė, kaip oficialus žmogus,vienas ant vieno su senolenepasikalbėjo

Rapolas

Rapolas portretas
Anonime, kiek mediniu rubliu gavai?

Anonimas

Anonimas portretas
Anksciau lietuviai senus tevus isvezdavo i miska. Geriausia ziema ant roguciu. Taip zmoniskiau nes sako zmogus susala nejausdamas skausmo. Vot kokie mes geri lietuviai - HUMANISKI. Siais laikais zmones suzverejo tai yra pasidare DEMOKRATISKI. Kol numarins jaucia dideli malonuma ziureti kaip senas zmogus kankinasi. Acha, dvigubas malonumas: I - malonu ziureti kaip kankinasi ir II- malonu kad neigalus senelis NEDUOS galvon uz tai. Lietuva issigimeliu tauta.

Tu debile

Tu debile portretas
Su mokesčiais paskiačiuok kiek kartų yra viskas apmokestinta? Paprastas pavyzdys į kuro kainą yra štrauktas akcizas, moki už ji PVM, ir dar prašau jūridiniai asmenys moka už kelius. Super. Jeigu pratęs gyventi baudžiavoje, tai bent kitų nemokink ir akių nedumk. Dar davai ir pensininkus be pensiju palikime, jug vaikai turi išlaikyti. Idiotai.

tam to "Kvailas"

tam to "Kvailas" portretas
Tik nereikia,asmeniškai žinau atvejį Šilutėje kur notarė sudalyvavo va tokio testamento surašyme su senu žmogumi,kuris net nesuvokė ką pasirašo,senoliui buvo pakišta jauna moteris kaip panelė.Bet giminaičiai tai įrodė ir atsikovojo.

To Kas tau keista?

To Kas tau keista? portretas
Nemokek nieko, be tada nevazinek is tu mokesciu nutiestomis gatvemis, nevaiksciok takeliais, nesikreipk i policija, kai tave apvogs ir nekviesk gaisrines jei mazu tavo namas degs, nesikreipk i gydytojus, kai sirgsi, nevesk savo vaiku, jei ju turi, i darzelius ir mokyklas,?o jei ju neturi, bet ateityje zadi tureti, tai nevaziuok i gimdymo namus ir t. t. ir panasiai - nes visa tai islaikoma is mokesciu moketoju pinigu, jei tavo kvaila makaule tokiu elementariu dalyku nesupranta.

mano nuomonė

mano nuomonė portretas
Čia gera gyvenimo pamoka gyvenantiems - dėl vaikų. Užauga vaikai ir nebereikalingi tėvai. Reikia vaikams padėti, bet gyventi reikia - dėl savęs paties. Iš anksto pasirūpinti senatve ir pinigais . O vaikai patys savimi pasirūpins.

Kvailas

Kvailas portretas
Straipsnis. Testamentas dar nėra turtas. Močiutė buvo adekvati , kai tvarkė dokumentus pas notarą, kitaip jis atsisakytų teikti paslaugą. Kadangi butas šeimininkės vardų, patekus į globos namus , būtina primokėti mažiausiai 200 €. Tam nuompinigiai turbut ir ėjo. Gal dėl to ir išteisino prokuratūros darbuotojai.

Kas tau keista?

Kas tau keista? portretas
Sutinku išlaikyti savo tevus, galite jiems net pensijos nemoketi, tik iš manes jokių mokesčių valstybei. Nei vieno cento. Pradedant nuo pajamų mokesčių, socialinių įmokų ir baigiant akcizais ir PVM. Kad nei vieno cento iš manęs neimtumet. Dėl tokių debilų, kuriems yra keista valstybės pareiga išlaikyti savo piliečius (kurie visą gyvenimą išdirbo valstybės labui, mokėjo mokesčius į bergždžiai juos švaiščiusius socilainius fondus, ale "SODRA"), mes gyvename šiknoje. Yra vaikų pareiga padėti gyventi tevams senatvėje, ir aš jos neneigiu. Tik galbut ta pagalba būtu skirta gyvenimo sąlygų pagerinimui, kad ir papildomų vitaminių, skanesnės duonytės ar kokio kelialapio į sanatorija pirkimui. O ne esminęs valstybinės funkcijos atlikimui. Taip kad tylek nevisproti.

Keista

Keista portretas
kada senatveje turintys vaikus zmones yra islaikomi is valstybes biudzeto.Ar nera istatymo ,kad vaikai teismo nurodymu ,turi moketi vadinamus alimentus tevams.Dabar parodaksali situacija dirba uzsienyje ,aisku ten algos didesnes nei Lietuvoje ir nieko neskiria savo tevu islaikymui.Dar graziau kabutese,valstybe turi tuos ju tevus islaikyti globos namuose ,rupinasi socialiniai darbuotojai ir kt.Dar ir tarybiniais laikais tevai duodavo savo vaikus i teisma ,kad jie skirtu lesu ju islaikymui.O pas mus emigrantai uzkrauna ir sia finansine nasta valstybei.Idomu ka sako istatymai.

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Kam ir už kiek "dirba" prokurorai? Kodėl jie be pavardžių, kodėl juos nedemaskavus? Jie baisesni už slaugę. Gerb. A.D, imki bikį už ragų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių