Klaipėdoje duris atvers „Baltijos verslo centras“

Planuojama, kad šiais metais naujų B klasės biuro patalpų pasiūla Klaipėdoje augs apie 14 proc. Šią pasiūlą net 2300 kv. m jau spalį padidins „Baltijos verslo centras“.

Jame dar nesibaigus statybos darbams rezervuota apie 70 procentų patalpų.  

„Baltijos verslo centre“ įsikurs baldais prekiaujanti bendrogvė „Meškos baldai“, apdailos prekių parduotuvė „Neida“, savo ofisus čia turės geležinkelių transporto paslaugas teikianti „Cis-Cargo“, architektų biuras „A22“, „Lamberta“ ir kitos įmonės, kurios darbą naujajame verslo centre pradės jau po mėnesio.

Verslo centrą statančios įmonių grupės „Eika“ atstovai sėkmingų pardavimų priežastimis įvardija siūlomų patalpų tinkamumą uostamiesčio rinkos poreikiams bei lanksčias biurų įsigijimo sąlygas. 

„Uostamiestyje visuomet buvo jaučiamas mažesnių biurų poreikis. Juk Klaipėdoje net tos pačios kompanijos darbuotojų skaičius yra vidutiniškai beveik penkis kartus mažesnis nei Vilniuje. Natūralu, kad verslininkai čia linkę rinktis patogius, kokybiškai įrengtus, bet mažesnius, iki 100 kvadratinių metrų, biurus“, - sako „Eika“ komercinių projektų skyriaus vadovė Viktorija Venclovaitė.

Tokių biurų paklausa ypač padidėjo sunkmečiu - įmonėse sumažėjus darbuotojų skaičiui ar joms ėmus taupyti patalpų sąskaita. Tačiau naujų nedidelių biurų pasiūla uostamiestyje augo nežymiai, nors, kaip rodo „Baltijos verslo centro“ statytojų patirtis, dar nuo statybų pradžios klientai - daugiausia smulkaus ir vidutinio verslo atstovai - labiausiai domėjosi 30-50 kvadratinių metrų dydžio patalpomis. 

Kita sėkmingų pardavimų priežastis, anot specialistės, yra nekilnojamojo turto vystytojų lankstumas. Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas įsikurti nedideliuose biuruose, „Eika“ įmonėms ne tik suteikė galimybę pirkti ar nuomotis patalpas, bet ir pasiūlė naujovę Lietuvoje - išperkamąją komercinės paskirties patalpų nuomą. Šiuo metu Klaipėdoje tokią alternatyvą siūlo bene vienintelis „Baltijos verslo centras“. 

„Lietuviai iš prigimties labiau linkę tapti patalpų savininkais, o ne jas nuomotis, todėl išperkamoji nuoma - puiki alternatyva ir išeitis ekonomikos sunkmečiu“, - tikina V.Venclovaitė. 

Pasirašę išperkamosios nuomos sutartį, nuomos laikotarpiu, paprastai apie porą metų, klientai moka nuomos mokestį, o jam pasibaigus, gali patalpas išpirkti ir visi pinigai, sumokėti už nuomą, bus įskaičiuoti kaip pradinis įnašas už patalpas. Tokiu būdu, visiškai atsiskaičius su vystytoju, biuras tampa kliento nuosavybe.


Šiame straipsnyje: baltijos verslo centrasbiurai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių