Klaipėdoje įamžintas prancūzmetis

paskutiniam

paskutiniam portretas
kaip suprast Rusija buvo mažyte? buvo daug kunigaikštysčių, kurios pavienios buvo skriaudžiamos ir totorių ir tų pačių lietuvių, kol nesusivienyjo. O tai kad vardą pakeitė, tai jau ir nebe dukra? :) tai kame melas , troli tu ? :)

Anonimas

Anonimas portretas
ko meluoji ,rusija buvo labai mazyte , skaityk senaja istorija,VYtauto dukters vardas po vestuviu buvo pakeistas,,daug ka primeluota troliu salis,,,,,,

įamžintas prancūzmetis Lietuvoj :)

įamžintas prancūzmetis Lietuvoj :) portretas
na krva klumpės jau nebežino, Napoleoną įamžinkit :)

tai taip

tai taip portretas
ten pat rasi ir apie įamžinimą, jeigu užteks pastangų :)

tam komentatorius

tam komentatorius portretas
manes paklausė, atsakiau, kas tamstai neaišku? ar prasukt komentus įsitikinimai neleidžia?

komentatorius

komentatorius portretas
Kalbam įamžintas prancūzmetis.o prie ko senoji, tikroji Rusija yra ten kur ir buvo, už kurios vado Maskvos kunigaikščio Vasilijaus Vytautas didysis atidavė vienintelę savo dukrą Sofiją. O dabartinę Rusiją gali pavezėti žemėlapyje!!???debilai ka daugiau pasakyt...

ir dar prie to paties

ir dar prie to paties portretas
užteks gyventi iš baudų- pinigų, jau pripratot, teks patiems dabar indus plaut, broliukai :)

paskutiniam atlėpausiui

paskutiniam atlėpausiui portretas
senoji, tikroji Rusija yra ten kur ir buvo, už kurios vado Maskvos kunigaikščio Vasilijaus Vytautas didysis atidavė vienintelę savo dukrą Sofiją. O dabartinę Rusiją gali pavezėti žemėlapyje, tik neužmiršk pasikeist mastelio, isterike :)

Anonimas

Anonimas portretas
oi kokie jus zinantis istorija ,,gal kas pasakys kur yra senoji ,tikroji rusija,,,,,,matosi rusu trolininkai perdirba savo ietorija,,,,,ko ir tikietis ,,,,,,melagiu gauja ,,,,,slykstu ir skaityti mela ,,,reikia saugoma pajudinti ,,,,bus baudu ,,,,pinigu,,,,,,

o kas dėl

o kas dėl portretas
Kurilų salų ir kitų Rusijos-Japonijos santykių, tai galėtumet patalkininkauti ir patarti Sindzu Abui, nes jis tik važinėja pas Putiną, šypsosi, dovanoja šuniukus ir laukia malonės, tai jūs nuo Lietuvos kaip nors jau patarkit jam , kažką ne taip jis daro, jūs geriau žinot :)) o vokieąiams parašykit, kad rusai jiems skolingi jūsų Karaliaučių :))

tam Makas

tam Makas portretas
mauniesi klumpes ir droži link Kowno, ten tavo buveinė, ten kiaulėms gali dėstyt kaip tu patarnaudavai naciams ir pan., o šitas žemes atkariavo sovietinis karys. ar pasakiau suprantama tau kalba, makaka? Šiap tai nieko nuostabaus, tai standartinė ir gan logiška diskusijos pabaiga,, kai ale patriotai prirtukę argumentacijos susikiša sau liežuvius į šiknas ir nuo to pradeda smirdėti, vargšai nuskriaustieji paršai.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip vad Lietuva PRIVALO TYLETI subine itraukus. Po Vokietijos susijungimo jau nera ir NEGALIOJA jokie susitarumai del sienu. Bet kuriuo metu Lietuva kaipo tokia GALI ISNYKTI is zemelapiu nes tokios NERA. Tai dirbtinis darinys kadangi visokie landzbergBYBIAI padare ta taip vad. lietuva uz tvartuko pagal kuriuos ta suraityta lietuva NETURI JOKIU RYSIU su LDK tai ir jokiu juridiniu teisiu i buvusias LDK teritorijas NETURI. Dabar taip vad. lietuva tai ZEMAITIJA su juostele Lietuvos provincijos. Drebekit landzbergBYBIAI ateina jusu isnykimas.

Makas

Makas portretas
Asile (apacioje), nusipirk nauja fufaike ir varyk i savo placiaja tevyne. Savo prosovietine propaganda ten galesi skleisti.

tam Nezabitauskui

tam Nezabitauskui portretas
man tai kilo porą klausimų 1. Ar tamsta nežinot, kas susrtabdė Lenkiją 1923m. nuo įsikišimo kai jūs, lietuviai užpuolėt prancūzų valdomą Klaipėdą? Lenkai turėjo ateit į pagalbą prancūzams. Kas juos sustabdė. A? proto bokšte? Jeigu ka, tai buvo Raudonoji Armija. 2. Jokios Lietuvos, kaip valstybės nebuvo tarp šalių, nugalėtojų 2 Pasaul. kare. Tai, ką jums priskyrė, tai buvo dovana jums, tas pats ,kaip ir kitoms valstybėms. Iš kur paties tokia nuostata, kad jums kažkas kažką TURĖJO gražint? Jeigu nepatinka šios dovanos, prašom atiduot Memel vokieąiams, Wilno - lenkams, o jau paskui iš jų kažką pereikalaut, juk jūs didingi lietuviai, jūsų tikrai klausys :) 3. Taip, rusų valdžia daug ką pripažino, bet ir daug į ką užmerkdavo akis. Neužmirškit, kad lietuviai per kelis metus išžudė apie 200 tūkst. čia gyvenusių žydų. Palyginus, į Sibirą buvo išvežti apie 130 tūkst. lietuvių, iš kurių 80 tūkst. paskui sugrižo į Lietuvą, dalis asimiliavosi su vietiniais, buvo ir žuvusių. Palyginot?

to Nezabitauskas

to Nezabitauskas portretas
Teritorijos,kurias Hitleris aneksavo,grąžintos toms valstybėms,kurioms jos priklausė iki 1938 metų. Klaipėdos kraštas iki 1938 metų priklausė Lietuvai,todėl nė klausimo nekilo,kam jis turi būti grąžintas- kartojamas primityvus melas.Potsdamo konferencijoje jokios Lietuvos nebuvo tik Sovietų Sąjunga ir visos teritorijos atiteko jai.Naujosios Rusijos valdžios 1991 m sutarties terminas pasibaige 2003 m.O dabartinė Rusijos valdžia kelia Klaipėdos priklausomybės klausimą.Klastoti istoriją-tokia jo tarnyba.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Anonimui gal ir pačiam jau įkyrėjo jo kartojamas primityvus melas, bet ką darys - tokia jo tarnyba. O istorija tokia. Teritorijos, kurias Hitleris aneksavo, grąžintos toms valstybėms, kurioms jos priklausė iki 1938 metų. Klaipėdos kraštas iki 1938 metų priklausė Lietuvai, todėl nė klausimo nekilo, kam jis turi būti grąžintas. Žinoma, pati Lietuva tuomet buvo okupuota Rusijos (oficialiai vadintos Tarybų Sąjunga). Imperijai byrant, naujoji Rusijos valdžia pripažino Lietuvos nepriklausomybę su visa buvusios Lietuvos TSR teritorija. Klaipėdos priklausomybės klausimo nekelia nė dabartinė Rusijos valdžia, išskyrus visokius rusofašistus kaip Žirinovskį ir jo vieną kitą pasekėją rusakalbėje Klaipėdos publikoje.

to paskutiniam

to paskutiniam portretas
1.Nebuvo jokios Vokietijos 1252 buvo Ordinas,kuris atejes i kursiu zemes atnese ir krykscionybe .2Taigi cia kursiu teritorija ne lietuviu, ir Memel,Dange,Smeltale ir t.t yra kursiskos kilmes,kuria lietuviai baigia sunaikinti.3.1923 m kovo 15 Ambasadoriu konferencija pripazino de Jure ir de Fakto Vilniaus krasta Lenkijai,bet kas gudresnis to ir teisybe-Stalinas atkure istorine tiesa grazino Lietuvai.Geriau neiskraipykim istorijos ir gyvenime draugiskai...

Anonimas

Anonimas portretas
Joooo, labusai Stalinui rankas ir kojas PRIVALO buciuoti uz Wilno Krasta ir kad negrazino Prusijai (po 1948 metu Kaliningrado sritis) Memelio Krasto. Bet sis klausimas dar NETURI galutinio sprendimo. Istorija klostosi taip kad Memelio Krastas SUGRYS tikriesiems seiminikams ...... zinoma kad NE Vokietijai. 95% Prusijai Rusijos Imperijos sudetyje (taip pat kartu su Lenkijai ,,padovanuta,, pietine Prusijos dalimi.) Lenkija uz tai gaus Lvovo ir dar tris taip vad Ukrainos sritis. Lietuvai, deja, NEBUS kompensuota NIEKUO ir patys zinot kodel.

Lietuviai! Jus-ciudai!!

Lietuviai! Jus-ciudai!! portretas
Neputokites del prancuzu! Geriau, pasakykik ACIU gruzinui(sarkatvelui) Dzugasviliui, kad jis, po karo, prijunge Memel-Klaipeda prie..LTSR, o ne prie Kaliningrado srities!!:)))

Anonimui

Anonimui portretas
atsiprašau, ne taip supratau Jus. Savo komentarą peradresuoju putkino subinlaižiams :)

Anonimas

Anonimas portretas
as ne putnikogerbejas tu idemiai skaityk,,,,cia rasau VIETINUI PUTINO GARBINTOJAMS kurie kelia sirsula klaipedoje ,,,,atskirk mintys ,,,,,,,

troliui anonimui

troliui anonimui portretas
O tu savo putkino paklausk, kodėl jis japonams negrąžina okupuotų jų salų :)

Anonimas

Anonimas portretas
jus tokie geri istorikai ateiviai ,kodel negrazinate Japonijos salas --japonams o isteigete karines bazes jug ieskot teisybes pas mus viskas tvarkoje su istorija ,,,ojus taip ir neatiduodate zemes okupave is svetimu tautu o cia vaidinate teisuoliais per amzius irodinejat savo suklastota mela ,,,slykstu,,,,,kam;kam,bet jums geriau tyleti del isrorijos,,,,,

paskutiniam

paskutiniam portretas
1. Kada Vokietijai iki 1252 m. priklausė baltų, šiuo atveju - kuršių, teritorija? 2. Antantės vardu pranzūcai ne valdo, o tik ADMINISTRUOJA, (t.y. tik prižiūri vietinę tvarką, kuri jiems visiškai dzin buvo ir jie patys dorai nesuprato ką čia veikia) Klaipėdos kraštą. 3. 1923 m. įvykis - kas gudresnis, to ir teisybė. Vokiečiai patys kalti, kad susišiko per I p.k. ir prašiko Klaipėdos kraštą. Istorinė teisybė nugalėjo - Klaipėda vėl baltų :)

to Teisybe, spaudžiu dešinę!!!kiršintojui ir provokatoriui

to Teisybe, spaudžiu dešinę!!!kiršintojui ir provokatoriui portretas
1.Kada Lietuvai iki 1923 m priklause Vokietijos(Prusijos) teritorija?2.Antantes vardu,pagal Versalio sutarti ja valdo prancuzai,kokie jie okupantai?3.1923 m LR karine padetis ir organizuojamas karinis krasto prijungimas LR kariuomenes pagalba.

Teisybe, spaudžiu dešinę!!!

Teisybe, spaudžiu dešinę!!! portretas
O kiršintoju ir provokatoriumi "vietinis" turėtų susidomėti saugumo tarnybos.

Teisybe

Teisybe portretas
O kodel prie sio namo nera pakabinta lenta, jog is sio namo, lietuviskos kariuomenes deka, buvo isvyti Antantes okupantai ir Klaipedos Krastas visiems laikams grazintas Baltams, kam jis ir priklause, pries germanu antpludi?

Anonimas

Anonimas portretas
jeigu lietuviai iseis tai tu VIETINIS pirmas isciuosi is Klaipedos ,,,,

Anonimas

Anonimas portretas
tada rusams reikes palikti karaliauciu ar ne rusaiti---ar tu zinai kas buvo prusai istirijos ben kiek graibai ,,

vietinis

vietinis portretas
Prusija labai gerai susitvarke su okupantais prancuzais. Dykai nesere. Tiktai prie ko cia Lietuva ir koks jos reikalas del kazkokiu prancuzpalaikiu? Memelis - neatskiriama Prusijos dalis, o lietuvai anksciau ar veliau REIKES palikti aneksuota Krasta.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių