Klaipėdos areštinės viršininkui - ir vėl tarptautinių varžybų auksas

Areštinės viršininkas Sigitas Bulovas ir vėl laimėjo sunkių ir sudėtingų tarptautinių varžybų auksą.

Lenkijoje, Gdynės apylinkėse, vyko baidarių irklavimo krosas, kurio 40 km distanciją dviviečių baidarių grupėje greičiausiai įveikė Sigitas Bulovas su Juozu Gurevičium, dalyvavę šiose varžybose pirmąjį kartą.

Sigitas Bulovas pasakojo, kad irkluoti 100 km buvę lengviau, nei šiuos 40, mat Lenkijos baidarių krose reikėjo ne tik irtis, bet ir perbėgti kemsynus, pelkes, arimus. Būta ir pasiklydusių varžybų dalyvių.

Nežiūrint sunkumų, niekas neprilygo nepaprastai patyrusiam baidarių sporte Klaipėdos aps. VPK areštinės viršininkui. Jis su kolega antrosios vietos laimėtojus aplenkė bemaž pusvalandžiu ir finišavo po 3 val. 37  min.

Priminsime, kad balandžio 24 d. už indėlį į baidarių ir kanojų sporto plėtrą Lietuvoje Sigitas Bulovas apdovanotas valstybiniu sidabro medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“.