Klaipėdos „Granito“ futbolininkai neįveikė autsaiderių

Lietuvos futbolo I lygoje tvirtas lyderių pozicijas užsiėmę Klaipėdos „Granito“ futbolininkai savaitgalį vakarų Lietuvos derbyje nesugebėjo įveikti palangiškių.

Varžybose, vykusios Palangoje, baigėsi lygiosiomis – 2:2 (2:2).

Pirmieji jau 7 minutę į priekį išsiveržė „Granito“ futbolininkai – pasižymėjo E.Mastianica. Tačiau palangiškiai 13 minutę ne tik išlygino rezultatą, kai įvartį pelnė J.Abreu, bet dar po 11 minučių sugebėjo jį persverti. Po A.Bačanskio įvarčio 24 minutę „Palanga“ pirmavo 2:1.

Rezultatą dar pirmajame kėlinyje klaipėdiečiai spėjo išlyginti – 41 minutę taikliai į palangiškių vartus smūgiavo E.Lukoševičius.

Antrąjį kėlinį taikliais spyriais nepavyko pasižymėti nė vienam futbolininkui, todėl varžybos ir baigėsi rezultatu 2:2.

Rungtynės išsiskyrė tuo, kad jose žaidėjams buvo parodyta daugybė geltonų kortelių. Įspėti trys „Palangos“ ir net šeši „Granito“ futbolininkai.

Po šių varžybų Klaipėdos komanda ir toliau išlieka Lietuvos futbolo I lygos lydere, o „Palanga“ turnyrinėje lentelėje užima paskutinę vietą.

„Granito“ futbolininkų netrukus laukia mūšis Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro 3-iajame etape. Varžovai – taip pat I lygoje rungtyniaujantys „Šilutės“ futbolininkai.
Šio etapo varžybos turi būti sužaistos iki rugsėjo 25 dienos.