„Klaipėdos keliai“ išparduoda savo turtą

Restruktūrizuojama privati bendrovė „Klaipėdos keliai“ paskelbė apie įmonės nekilnojamojo turto pardavimą. Už beveik 6 mln. litų tikimasi parduoti administracinį pastatą Rusnės gatvėje.

Komercinė paslaptis?

Pernai mėginant gelbėti į skolas įklimpusią bendrovę „Klaipėdos keliai“, nuo 2012 m. rugsėjo 24 d. nuspręsta ją restruktūrizuoti.

Praėjus aštuoniems mėnesiams, „Klaipėdos keliai“ paskelbė, kad išparduoda savo turtą – administracinės ir gamybinės paskirties statinius Rusnės g. 4, kurių bendras plotas – daugiau nei 6 tūkst. kv. m.

Parduodamos ir turtinės teisės į 2,7 ha kitos paskirties teritoriją šalia pastatų su esama elektros, vandentiekio, nuotekų, lietaus kanalizacija, miesto centrinio šildymo infrastruktūra ir greta nutiesto dujotakio.

Skelbime pabrėžiama, jog parduodamas turtas ribojasi su uosto teritorija ir geležinkeliu. O pradinė šio turto pardavimo kaina – beveik 6 mln. litų.

„Negaliu atsakyti, kas bus, jeigu parduosime. O koks jūsų interesas? Mes bandome mažinti išlaidas. Kur išsikels administracija, – komercinė paslaptis“, – bendrovės „Klaipėdos keliai“ generalinis direktorius Saulius Sustavičius buvo nekalbus.

Bendrovė taip pat parduoda sandėlį prie jūros Melnragėje, Vėtros g. 7A. Atkreipiamas dėmesys, kad parduodamas turtas turi priėjimą prie jūros.

Sandėlio bendras plotas – 534 kv. m, su juo parduodama ir kitos paskirties 0,3 ha teritorija.

Pradinė minėto turto pardavimo kaina – 520 tūkst. litų.

Aiškiau bus spalį

„Įmonė turi restruktūrizuojamos bendrovės statusą. Kreditorių plane yra patvirtinta, kad tas turtas, kuris šiandien parduodamas, turi būti parduotas. Bendrovės bazė bus kitoje vietoje, Lypkių g. 16. Tokie planai“, – pabrėžė bendrovės „Klaipėdos keliai“ bankroto administratorius Antanas Rimkus.

Pasak A.Rimkaus, įmonė praėjusių metų įsipareigojimus pagal restruktūrizavimo planą yra įvykdžiusi.

Šiandien bendrovėje dirba apie 80 darbuotojų. Įsiskolinimai „Sodrai“ nuo šių metų gegužės 17 d. buvo 140 tūkst. litų. Pasak fizinio bankroto administratoriaus, tai – tik einamieji mokėjimai.

„Darbuotojams įsiskolinimas yra už du mėnesius. Ar pavyks įmonei išbristi iš sudėtingos situacijos, pamatysime spalį, kai ateis laikas atsiskaityti už pirmuosius restruktūrizavimo metus. Juk žiemą bendrovė nedirbo. Veiklą pradėjo tik balandžio mėnesį. Užsakymų yra“, – tikino A.Rimkus.

Įmonei esą duoti ketveri metai atsistoti ant kojų. 2012 m. rugsėjo 24-osios teismo sprendimu restruktūrizuojama įmonė „Klaipėdos keliai“ vienam bankui buvo skolinga 10 mln. litų, kreditoriams, o jų – beveik 200, skola siekė per 8 mln. litų.

Įmonė turi užsakymų

Įmonės tinklalapyje rašoma, jog šiuo metu bendrovė vykdo lietaus ir ūkio nuotekų tinklų įrengimo bei kelio dangų Melnragėje (Kopų, Aušros, Vaivos, Vienybės ir Ruonių gatvių) rekonstrukcijos darbus, Klaipėdos daugiafunkcio sporto ir pramogų komplekso Dubysos g. 10 teritorijos tvarkymo darbus bei atlieka Dubysos gatvės ruožo nuo Taikos prospekto iki Minijos gatvės rekonstrukciją.

Įmonės gamybiniai pastatai išdėstyti dviejose teritorijose: administracija ir mechanizacijos padalinys įsikūrę Rusnės g. 4, netoli Smiltelės upės ir Kuršių marių (būtent šiuos pastatus dabar nuspręsta parduoti) ir asfaltbetonio gamykla, kuri yra Lypkių g. 16.

2004 m. „Klaipėdos keliai“ buvo privatizuoti. Už 70 proc. privatizuojamos įmonės akcijų Pranciškaus Jurgučio valdomas „Pajūrio investicijų centras“ Klaipėdos savivaldybei tada sumokėjo 8,26 mln. litų.

Pernai įmonę perpirko kiti savininkai.

Bendrovė „Klaipėdos keliai“ įkurta pokario metais. Pradžioje tai buvo įvairias ūkines paslaugas miestui teikusi organizacija. Po keleto pertvarkymų ji specializavosi ir nuo 1965 m. jos pagrindinė veiklos kryptis – kelių ir gatvių statyba, eksploatacija ir remontas.NAUJAUSI KOMENTARAI

emigrant

emigrant portretas
Uz tokius pinigus sala vidurzemio juroje galima nupirkti.... Klounai jus :)))))

Buvęs

Buvęs portretas
Visi tie darbai, kur skelbiami šiame straipsnyje senai atlikti, nieko jie neturi jokių užsakymų. senai numirusi kontora.Paskutiniai atodūsiai.

a

a portretas
klaunai tie, kurie leidžia tokioms įmonėms išmirti, o ne tie kurie pinigėlius susišlemščia į savo kišenes. Jie gudresni. Kam reikia pirkti įmonę už tokius pinigus ir dar su tokiom skolom? Čia kam nors neaišku?
VISI KOMENTARAI 6

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Klaipėdos savivaldybės senjorams – naujos galimybės
  Klaipėdos savivaldybės senjorams – naujos galimybės

  Nuo kitų metų pradžios Klaipėdos savivaldybės darbuotojai – valstybės tarnautojai, sulaukę 65-erių, jei tik pageidaus, nebebus palydimi į pensiją, kaip iki šiol, bet galės toliau darbuotis pagal darbo sutartis. Tokia galimybė atsiras ...

  20
 • Pajūrio gelbėtojams rūpesčių netrūksta
  Pajūrio gelbėtojams rūpesčių netrūksta

  Neblaivūs poilsiautojai, paplūdimiuose neprižiūrimi vaikai ir neatsakingi jų tėvai, persikaitinę senjorai – visi jie pajūrio gelbėtojų rūpestis. Pastarieji džiaugiasi, kad šią vasarą jūros vanduo dar neįšilęs ir bent kol ka...

  7
 • Suvienodins viešųjų tualetų kainas
  Suvienodins viešųjų tualetų kainas

  Tualetai nuolat kelia žmonių aistras – vieni pyksta, kad jų per mažai, kitus stebina mokestis už paslaugą. Nuo šiol Klaipėdoje tvarka visur bus tokia pati. Už pasinaudojimą išviete teks sukrapštyti 30 centų. ...

  10
 • Priekulėje – žirgų sporto ir miesto šventė
  Priekulėje – žirgų sporto ir miesto šventė

  Klaipėdos rajone, Priekulėje, šeštadienį vyksta tradicinė miestelio ir žirginio sporto šventė. Pagrindinis jos akcentas – sportinio jojimo varžybos – konkūras. ...

  4
 • Klaipėdietės kraują kaitina bangų medžioklė
  Klaipėdietės kraują kaitina bangų medžioklė

  Veržliai Baltijos bangas Melnragėje skrodžiantys banglentininkai jau tarsi tapo neatsiejama šios vietos peizažo dalimi. Lietuvoje vis labiau populiarėjančio sporto entuziastai, patvirtindami populiarų posakį apie tai, jog nėra prasto oro, smals...

  8
 • Palangoje sutvarkytas vandens išplautas kopagūbris
  Palangoje sutvarkytas vandens išplautas kopagūbris

  Palangoje baigti vandens išplauto kopagūbrio stabilizavimo darbai. ...

 • Tėvus siutina darželio remontas
  Tėvus siutina darželio remontas

  Lopšelinukų tėvus supykdė lopšelyje-darželyje "Liepaitė" vykstantis remotas. Vienas tėvų net išreiškė nuogąstavimą, ar sunkiasvorė darbininkų technika nekelia grėsmės jo atžalai? ...

  17
 • Prognozė pajūryje: sausa, karšta, giedra
  Prognozė pajūryje: sausa, karšta, giedra

  Artimiausią savaitę pajūryje karaliaus tropinė vasara, lengviau atsikvėpti nebus progų net naktimis. Sinoptikai prognozuoja, kad gali būti fiksuotas net stichinis karštis. ...

 • S. Gentvilas meta iššūkį V. Grubliauskui Klaipėdos mero rinkimuose
  S. Gentvilas meta iššūkį V. Grubliauskui Klaipėdos mero rinkimuose

  Seimo narys Simonas Gentvilas meta iššūkį Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui ir sieks tapti liberalų kandidatu į uostamiesčio vadovus, penktadienį pranešė vietos žiniasklaida. ...

  49
 • Palangoje atidarytas Moldovos garbės konsulatas
  Palangoje atidarytas Moldovos garbės konsulatas

  Palangoje penktadienį oficialiai atidarytas Moldovos Respublikos garbės konsulatas, kuriam vadovauja profesorius, habilituotas daktaras Valdemaras Razumas, pranešė Užsienio reikalų ministerija. ...

Daugiau straipsnių