Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo pergalę prieš Kazachstano klubą „Astana“

  • Teksto dydis:

Antrą pergalę aštuntose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dešimties ekipų A grupės autsaideris Klaipėdos "Neptūnas", sekmadienį svečiuose 84:82 (20:17, 18:22, 26:20, 20:23) nugalėjęs penktą nesėkmę per septynis mačus patyrusius bei į devintą vietą nukritusius Astanos "Astana" (Kazachstanas) krepšininkus.

29 taškus nugalėtojams pelnė Vytautas Šarakauskas, 19 - Martynas Mažeika, 11 - Justas Sinica, 8 - Edgaras Ulanovas.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Olasenis Lawalis (20 tšk.), Lionnielis Rushas (16 tšk.) bei Jerry'is Johnsonas (14 taškų).

Vienvaldžiu B grupės lyderiu po šeštosios iš eilės pergalės tapo Rusijos čempionas Maskvos CSKA klubas, sekmadienį svečiuose 67:50 (14:10, 21:12, 13:17, 19:11) įveikęs penktojoje pozicijoje esančius Samaros "Krasnyje Krylja" (3/4) krepšininkus.

Antrą vietą grupėje užima Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities "Chimki" (5/0) ekipa, trečioje pozicijoje - Donaldo Kairio vadovaujama Minsko "Cmoki-Minsk" (4/2) komanda.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos CSKA (Rusija)                           6  6  0  100
2. Maskvos srities "Chimki" (Rusija)               5  5  0  100
3. Minsko "Cmoki-Minsk" (Baltarusija)              6  4  2   66,7
4. Rygos VEF (Latvija)                             8  4  4   50
5. Samaros "Krasnyje Krylja" (Rusija)              7  3  4   42,9
6. Liubercų "Triumf" (Rusija)                      7  3  4   42,9
7. Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija)           7  3  4   42,9
8. Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina)                  7  2  5   28,6
9. Astanos "Astana" (Kazachstanas)                 7  2  5   28,6
10.Klaipėdos "Neptūnas"                            8  2  6   25
  
A grupėje pirmauja Kazanės "Uniks" (5/1) lenkiantis Vilniaus "Lietuvos ryto" (5/2) ir Kransnodaro "Lokomotiv-Kuban" (4/2).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):
1. Kazanės "Uniks" (Rusija)                        6  5  1   83,3
2. Vilniaus "Lietuvos rytas"                       7  5  2   71,4
3. Kransnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija)          6  4  2   66,7
4. Donecko "Doneck" (Ukraina)                      6  4  2   66,7
5. Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (Rusija)   6  3  3   50
6. Zgoželeco "Turow" (Lenkija)                     5  2  3   40
7. Talino "Kalev-Cramo" (Estija)                   5  2  3   40
8. Nimburko ČEZ (Čekija)                           6  2  4   33,3
9. Sankt Peterburgo "Spartak" (Rusija)             5  1  4   20
10.Krasnojarsko "Jenisej" (Rusija)                 6  1  5   16,7
  
Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.



NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių