Klaipėdos ritulininkai ant ledo kovojo ir kumščiais

Klaipėdos „Sadvita“ Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono „A“ grupėje pratęsė pergalių seriją iki dešimties, kai rezultatu 7:1 (3:1, 3:0, 1:0) sutriuškino Klaipėdos „Kirus“.

Dvikovoje pirmieji pasižymėjo Klaipėdos „Kirai“, kurie aštuntąją minutę pelnė įvartį. Tai ne juokais supykdė pirmajame NLRL čempionate pralaimėjimo dar nepatyrusius „Sadvitos“ žaidėjus, kurie per 20 sekundžių po nesėkmės atsakė dviem taikliais šūviais ir persvėrė rezultatą.

Vėliau dvikova vyko atkakliai, tačiau įvarčius mušė tik „Sadvita“.

Paskutiniajame kėlinyje aikštelėje kilo muštynės, kuriose dalyvavo visi ant ledo buvę abiejų komandų žaidėjai, o pašalinimus iš aikštelės užsidirbo Maksimas Fediukinas ir net 14 minučių baudos sulaukęs Viktoras Vaičiulionis.

"Sadvitos" ir "Kirų" ledo ritulininkų muštynės:

„Sadvita“: Jurijus Merkutovas 4, Vitas Strazdas, Viktoras Vaičiulionis, Michailas Cvetkovas po 1 įvartį.

„Kirai“: Vilius Kaušys 1 įvartis.

Vakarų diviziono „A“ grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Sadvita“          10 10 0 0 0   75:19  30
2. Šiaulių „Ledo linija“         9  8 0 0 1   75:10  24
3. Klaipėdos „Skatas-95“         9  6 1 0 2   55:33  20
4. Klaipėdos „Kirai“            10  3 2 0 5   43:41  13
5. Plungės LRK                   9  4 0 1 4   41:44  13

Šiame straipsnyje: NLRLSadvitaKirai