Klaipėdos „Sadvitą“ supančiojo latviškas „Zig Zagas“

Latvijos Liepojos miesto atvirajame čempionate dalyvaujanti Klaipėdos „Sadvita“ uostamiestyje patyrė apmaudų pralaimėjimą, rezultatu 3:4 (2:0, 1:1, 0:2, 0:1) pralaimėjusi Liepojos „Zig Zag“ komandai.

Klaipėdos komanda keturių ekipų Liepojos čempionato „A“ grupėje iki dvikovos žengė paskutinė, savo sąskaitoje turėdama 4 taškus. Tačiau pergalė galėjo „Sadvitą“ pakelti į antrąją vietą.

Uostamiesčio ekipa buvo arčiau pergalės, kai pirmavo rezultatu 2:0, o trečiojo kėlinio viduryje – 3:1. Tuomet už ataką į varžovo galvą 5 plius 20 minučių baudą užsidirbo klaipėdietis Valdas Gailius ir buvo pašalintas iki rungtynių pabaigos.

Latviai net penkias minutes turėjo kiekybinę persvarą aikštelėje ir per tokį ilgą laiko tarpą pelnė du įvarčius ir išlygino rezultatą.

Po dvikovos sekę baudiniai po trijų bandymų nugalėtojo neišaiškino. Ketvirtasis Jurijaus Merkutovo smūgis buvo netaiklus, o latvis Guntis Pujatsas išplėšė komandai pergalę rezultatu 4:3.

„Sadvita“ liko paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau neatsisveikino su šansais iškovoti medalius.