Klaipėdos savivaldybės administracijos vadovas vėl turi du pavaduotojus

Skiriant Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojus politikams užkliuvo ne personalijos, o joms numatyti priedai prie algų.

Prieš savaitę Klaipėdos savivaldybės administracijos direktore tapusi Judita Simonavičiūtė ketvirtadienį vykstančiame miesto tarybos posėdyje politikų paprašė pakeisti savivaldybės administracijos struktūrą – patvirtinti naują antrojo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo etatą.

J.Simonavičiūtė tokį prašymą motyvavo tuo, jog savivaldybė šiuo metu įgyvendina apie 70 projektų, finansuojamų ES lėšomis.

„Ateina dar didesnių projektų, todėl ir kyla klausimas, ar esame pajėgūs juos įgyvendinti. Be to, departamento direktorius nėra tas žmogus, kuris galėtų derėtis su ministerijomis, reikia direktoriaus lygio, todėl ir būtinas dar vienas pavaduotojas“, - aiškino J.Simonavičiūtė.

Ji tvirtino, jog naujų etatų nekuriama, nes šiuo metu savivaldybėje yra 11 neužimtų kėdžių, tad pinigai antrojo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo algai bus skiriami iš vidinių rezervų.

Opozicija pasiskelbusių konservatorių atstovus labiausiai papiktino ne noras patvirtinti naują savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo etatą, o ketinimai skirti priedus prie algos.

„Kokie gali būti priedai už įprastą darbo veiklą viršijantį krūvį savivaldybės administracijos direktorei, jei ji gaus antrą pavaduotoją. Jei didiname etatų skaičių, jokių priedų būti negali“, - įsitikinusi miesto tarybos narė Zita Šličytė.

Jai antrino Vytautas Lupeika, kuris reikalavo atleisti vieno departamento direktorių, jei jau dirbs antrasis savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas.

Nepaisant priekaištų, naujoji savivaldybės administracijos struktūra, kurioje numatyti du J.Simonavičiūtės pavaduotojai, balsų dauguma buvo patvirtinta.

J.Simonavičiūtė paprašė jos pavaduotojais skirti Viačeslavą Karmanovą ir Aliną Velykienė. Pirmasis kuruotų miesto ūkį, o antroji – investicijas.

V.Karmanovui po jo prisistatymo politikai klausimų beveik neturėjo. A.Velykienės retoriškai buvo paklausta, ar ji dirbti savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja eina todėl, kad vyras neteko darbo.

„Mano vyras išeina tėvystės atostogų“, - teigė A.Velykienė.

V.Karmanovo kandidatūrai slaptame balsavime pritarė 22 miesto tarybos nariai, o 8 buvo prieš. A.Velykienę palaikė 20 politikų, 10 buvo prieš.

Savivaldybės administracijos direktoriams taip pat nustatyta alga – apie 3900 litų neatskaičius mokesčių. Jiems taip pat patvirtintas ir 30 proc. algos dydžio priedas.

Ir A.Velykienė, ir V.Karmanovas pradės dirbti nuo gegužės 4-osios, nes jiems dar reikia atsisakyti miesto tarybos nario mandato.

A.Velykienę miesto taryboje turėtų pakeisti Rolandas Bražinskas, o V.Karmanovą – Aleksandras Michailovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Gal kas gali paaiškinti, už ką valdininkams mokami priedai prie atlyginimo. Įmonių specialistams už nenormuotą darbo dieną niekas nemoka. Kodėl yra lygesni už lygiuosius?

oh

oh portretas
Trūksta žodžių.Pinigų nėra, visi kiek įmanoma -taupo o savivaldybės etatai pučiasi ,kaip koks balionas.

Whauu

Whauu portretas
Super, gera zinia ,tokiu sviesiu zmoniu kaip Alina kad ir 1000 galetu peiimti ,ju tikrai per daug nebutu. Sveikinu Jus.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Atnaujintas eismas kelyje Šilutė – Rusnė
  Atnaujintas eismas kelyje Šilutė – Rusnė

  Penktadienio vakarą nuslūgus vandeniui, atnaujintas eismas kelyje Šilutė – Rusnė. ...

 • Rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą išliks mažesnė
  Rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą išliks mažesnė

  Klaipėdiečiams toliau bus taikoma 5 proc. nuolaida rinkliavai už atliekų surinkimą ir tvarkymą. Svarstant šį klausimą, atsirado siūlymų ne tik mokestį sumažinti dar labiau, bet ir peržiūrėti tarifus. ...

  1
 • Tilžės gatvės rekonstrukcija – pigesnė nei planuota
  Tilžės gatvės rekonstrukcija – pigesnė nei planuota

  Tilžės gatvės dalies nuo geležinkelio pervažos ir šios arterijos žiedinės sankryžos su Šilutės plentu bei Mokyklos gatve rekonstrukcija atsieis pigiau nei planuota. Darbai startuos pavasarį. ...

  7
 • Klaipėdos žaliaskarė atkeliavo į Teatro aikštę
  Klaipėdos žaliaskarė atkeliavo į Teatro aikštę

  Nuo pat ankstaus penktadienio ryto Upelio gatvėje vyko didelis sujudimas. Čia darbininkai pjovė ir transportavimui parengė daugiau kaip dvi tonas sveriančią eglutę. Pastaroji namo šeimininkų kiemą puošė 32-ejus metus. Dabar ja džiaugsi...

  12
 • Prasibrauti į Etikos komisiją vėl nepavyko
  Prasibrauti į Etikos komisiją vėl nepavyko

  Tarybos narei Ninai Puteikienei vėl nepavyko papildyti etikos sergėtojų gretų – tapti Etikos komisijos nare. Jos kandidatūra atmesta antrą kartą. ...

  1
 • Finansavimas kultūrai įplieskė ginčus
  Finansavimas kultūrai įplieskė ginčus

  Finansavimas kultūrai įplieskė ginčus tarp miesto valdžios atstovų. Vienų manymu, prieš dvejus metus duotas pažadas padvigubinti finansavimą šiai sričiai įvykdytas, kiti įsitikinę, kad šis rodiklis dar nepasiektas. ...

  7
 • Kas mokės kompensacijas už Kuršių nerijoje nugriautus pastatus?
  Kas mokės kompensacijas už Kuršių nerijoje nugriautus pastatus?

  Kuršių nerijoje esančių statinių savininkai ruošiasi teismams. Vyriausybei nutraukus Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo plano pakeitimų derinimą, teks vykdyti teismų sprendimus – griauti pastatus, o išlaidas ir...

  8
 • ES medaliai – misijos „Sophia“ kariams
  ES medaliai – misijos „Sophia“ kariams

  Klaipėdoje iškilmingoje Karo laivų flotilės rikiuotėje įteikti Europos Sąjungos medaliai šiemet tarptautinėje operacijoje Viduržemio jūroje „Sophia“ dalyvavusiems kariams. ...

 • Karklės senbuviai atkovojo protėvių keliuką
  Karklės senbuviai atkovojo protėvių keliuką

  Karklės kelio remontas apkarto šio Klaipėdos priemiesčio senbuviams. Dviejų Plazės gatvės sodybų gyventojams grasinta panaikinti įvažas į jų sodybas. Nepaisant sveiko proto kriterijaus, esą taip buvo numatyta renovuojamo plento teritoriniuos...

  10
 • Verslo liudijimai būstų nuomotojams brangs
  Verslo liudijimai būstų nuomotojams brangs

  Būstų nuomotojams verslo liudijimas kitąmet atsieis gerokai brangiau. Po ilgų diskusijų miesto taryba panaikino lengvatinį euro mokestį, kuris šiemet buvo taikomas šios paslaugos teikėjams. Už verslo liudijimą jiems teks mokėti 209 eur...

  9
Daugiau straipsnių