Klaipėdos savivaldybės administracijos vadovas vėl turi du pavaduotojus

Skiriant Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojus politikams užkliuvo ne personalijos, o joms numatyti priedai prie algų.

Prieš savaitę Klaipėdos savivaldybės administracijos direktore tapusi Judita Simonavičiūtė ketvirtadienį vykstančiame miesto tarybos posėdyje politikų paprašė pakeisti savivaldybės administracijos struktūrą – patvirtinti naują antrojo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo etatą.

J.Simonavičiūtė tokį prašymą motyvavo tuo, jog savivaldybė šiuo metu įgyvendina apie 70 projektų, finansuojamų ES lėšomis.

„Ateina dar didesnių projektų, todėl ir kyla klausimas, ar esame pajėgūs juos įgyvendinti. Be to, departamento direktorius nėra tas žmogus, kuris galėtų derėtis su ministerijomis, reikia direktoriaus lygio, todėl ir būtinas dar vienas pavaduotojas“, - aiškino J.Simonavičiūtė.

Ji tvirtino, jog naujų etatų nekuriama, nes šiuo metu savivaldybėje yra 11 neužimtų kėdžių, tad pinigai antrojo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo algai bus skiriami iš vidinių rezervų.

Opozicija pasiskelbusių konservatorių atstovus labiausiai papiktino ne noras patvirtinti naują savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo etatą, o ketinimai skirti priedus prie algos.

„Kokie gali būti priedai už įprastą darbo veiklą viršijantį krūvį savivaldybės administracijos direktorei, jei ji gaus antrą pavaduotoją. Jei didiname etatų skaičių, jokių priedų būti negali“, - įsitikinusi miesto tarybos narė Zita Šličytė.

Jai antrino Vytautas Lupeika, kuris reikalavo atleisti vieno departamento direktorių, jei jau dirbs antrasis savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas.

Nepaisant priekaištų, naujoji savivaldybės administracijos struktūra, kurioje numatyti du J.Simonavičiūtės pavaduotojai, balsų dauguma buvo patvirtinta.

J.Simonavičiūtė paprašė jos pavaduotojais skirti Viačeslavą Karmanovą ir Aliną Velykienė. Pirmasis kuruotų miesto ūkį, o antroji – investicijas.

V.Karmanovui po jo prisistatymo politikai klausimų beveik neturėjo. A.Velykienės retoriškai buvo paklausta, ar ji dirbti savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja eina todėl, kad vyras neteko darbo.

„Mano vyras išeina tėvystės atostogų“, - teigė A.Velykienė.

V.Karmanovo kandidatūrai slaptame balsavime pritarė 22 miesto tarybos nariai, o 8 buvo prieš. A.Velykienę palaikė 20 politikų, 10 buvo prieš.

Savivaldybės administracijos direktoriams taip pat nustatyta alga – apie 3900 litų neatskaičius mokesčių. Jiems taip pat patvirtintas ir 30 proc. algos dydžio priedas.

Ir A.Velykienė, ir V.Karmanovas pradės dirbti nuo gegužės 4-osios, nes jiems dar reikia atsisakyti miesto tarybos nario mandato.

A.Velykienę miesto taryboje turėtų pakeisti Rolandas Bražinskas, o V.Karmanovą – Aleksandras Michailovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Gal kas gali paaiškinti, už ką valdininkams mokami priedai prie atlyginimo. Įmonių specialistams už nenormuotą darbo dieną niekas nemoka. Kodėl yra lygesni už lygiuosius?

oh

oh portretas
Trūksta žodžių.Pinigų nėra, visi kiek įmanoma -taupo o savivaldybės etatai pučiasi ,kaip koks balionas.

Whauu

Whauu portretas
Super, gera zinia ,tokiu sviesiu zmoniu kaip Alina kad ir 1000 galetu peiimti ,ju tikrai per daug nebutu. Sveikinu Jus.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Klaipėda neteko mažųjų našlaičių angelo – mirė I. Genytė
  Klaipėda neteko mažųjų našlaičių angelo – mirė I. Genytė

  Šeštadienį po ilgos ligos mirė gydytoja, ilgametė Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų vadovė Irena Genytė. Beveik du dešimtmečius ji savo širdies šilumą dalino tėvų pamestiems, paliktiems, niekam nereikal...

  1
 • Visuomeninės pareigos klaipėdiečių nevilioja
  Visuomeninės pareigos klaipėdiečių nevilioja

  Nors dabartinių uostamiesčio seniūnaičių kadencija baigsis jau kitais metais, daugiau nei pusė Klaipėdos seniūnaitijų gyventojų tokių savo atstovų vis dar neturi. Tiesa, šią savaitę Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktori...

  3
 • Į Klaipėdą atplaukė Danijos karinis laivas
  Į Klaipėdą atplaukė Danijos karinis laivas

  Šeštadienį į Klaipėdos uostą įplauks Danijos štabo ir aprūpinimo laivas ,,Niels Juel“ F-363. ...

  1
 • Atsistatydina Neringos vicemeras D. Mikelis, į jo vietą siūlomas N. Lendraitis
  Atsistatydina Neringos vicemeras D. Mikelis, į jo vietą siūlomas N. Lendraitis

  Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis siūlys tarybai iš jo pavaduotojo pareigų atleisti bendrapartietį socialdemokratą Dovydą Mikelį jo paties prašymu. ...

  6
 • Palangoje – ekstremali situacija
  Palangoje – ekstremali situacija

  Klaipėdos universiteto mokslininkai pasisakė kategoriškai – iki kurortinio sezono pradžios Palangos pajūrio dalį šiauriau jūros tilto būtina pamaitinti smėliu. Priešingu atveju apsauginė kopa nugrius. ...

  8
 • Gyventojai praras valandą miego
  Gyventojai praras valandą miego

  Lietuvoje vėl bus įvestas vasaros laikas. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 3 val., laikrodžio rodykles teks pasukti viena valanda į priekį. Teigiama, kad dėl tokių pokyčių ne tik bus sunkiau keltis, bet gali sumažėti darbin...

  26
 • Gyvenimas lėmė būti laiminga
  Gyvenimas lėmė būti laiminga

  Metų klaipėdiete šiemet tapusi Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studijos "Varsa" vadovė Loreta Laurinavičienė jau skina daugiau nei trijų dešimtmečių darbo su piešiančiais vaikais vaisius. Mokytoja n...

  3
 • Laukia išbandymai vėjais
  Laukia išbandymai vėjais

  Sinoptikai prognozuoja šiltą ir saulėtą savaitgalį, tačiau kitos savaitės viduryje pajūryje siautės ciklonas, atnešiantis vėjuotus orus ir žvarbą. ...

 • Žlugęs Klaipėdos užgrobimas
  Žlugęs Klaipėdos užgrobimas

  Klaipėda tik per laimingą atsitiktinumą netapo bandomuoju dabartinio Donecko analogu. Nepraėjus nė metams po nepriklausomybės paskelbimo, Maskvoje susizgribta, kad Klaipėdą reikėtų prisijungti prie Kaliningrado srities. Suformuota speciali komanda, k...

  32
 • Jauna mama – 15 ir 50 metų
  Jauna mama – 15 ir 50 metų

  Šių metų pradžioje Lietuvoje pagimdė jauniausia mama – jai tebuvo vos 12. Klaipėdos apskrityje jaunų gimdyvių iki 15 metų būna pavieniai atvejai. Pasak uostamiesčio gydytojų, labiau nei jaunos gimdyvės neramina tos, kurios motinystę a...

Daugiau straipsnių