Klaipėdos valdžia kraustosi į buvusią rotušę (papildyta)

Po daugiau nei pusšimčio metų uostamiesčio vadovai įsikurs buvusios rotušės pastate. Darbą meras, jo pavaduotojai, patarėjas ir miesto tarybos sekretoriatas naujoje vietoje pradės pirmadienį.

Nespėjo nieko užgyventi

Penktadienį darbui rotušės pastate viskas buvo paruošta. Darbo dienos pabaigoje meras Vytautas Grubliauskas, jo pavaduotojai ir patarėjas nešėsi daiktus į naująją darbo vietą.

Uostamiesčio vadovas tvirtino, jog dėl persikėlimo rūpesčių nekilo: „Daug daiktų nespėjau užgyventi. Užteko vieno nešimo“, – tvirtino miesto vadovas.

V.Grubliauskas į naująjį savo kabinetą nesiims mero svetainėje į spintą sudėtų įvairių dovanų miestui.

Knygos, nuo kurių lūžta lentynos, bus perduotos I.Simonaitytės bibliotekai, kad visi miestiečiai jomis galėtų naudotis. Suvenyrai liks mero svetainėje.

„Su džiaugsmu palieku viską, ką galiu. Būtų keistoka, jei viską susišluotume, išsineštume ir paliktume tuščias erdves. Viskas yra užgyvenama, įgyjama. Bus naujų suvenyrų“, – pasakojo meras.

Dėl kraustimosi galvos nesuko ir mero pavaduotojas Artūras Šulcas: „Viskas tilps į vieną dėžutę“. Daugiau rūpesčių sukėlė sekretoriato dokumentų pervežimas. Vien mero dokumentams prireikė 20 dėžių.

Pasikabino šeimos nuotrauką

Rotušės pastate meras, jo pavaduotojai, patarėjas ir tarybos sekretoriatas įsikūrė antrame aukšte.

V.Grubliauskas dirbs buvusio Klaipėdos apskrities viršininko Arūno Burkšo kabinete. Vakar jis susirinko ir išsivežė likusius savo daiktus. Į naująjį kabinetą atėjęs V.Grubliauskas pirmiausia ant sienos pakabino savo šeimos nuotrauką. Meras tvirtino, jog trimito čia nelaikys – jį vežiojasi mašinoje.

Pirmadienį rotušės pastate pradės virti darbas. Bus priimami gyventojai, vyks susitikimas su savivaldybės administracijos vadovais.

„Be abejo iš pradžių nesusipratimų neišvengsime. Ypač organizuojant susitikimus su gyventojais“, – tvirtino V.Grubliauskas. Jis pabrėžė, kad gyventojų registravimosi tvarka išliks tokia kaip iki šiol. Klaipėdiečiai priėmimui pas merą registruosis savivaldybės pastate, esančiame Liepų gatvėje.

Niekas nevarys ir asmenų, kurie ateis užsiregistruoti į Danės gatvę. Registracijos duomenys bus suderinti. Bus darbuotojas, kuris rūpinsis korespondencija ir vežios ją iš vieno pastato į kitą.

Parastai patekti nepavyks

Interesantai po rotušės pastatą negalės vaikščioti paprastai kaip Liepų gatvėje. Pirmame aukšte dirbs žmogus, kuris reguliuos srautus ir nukreips juo ten, kur reikia.

„Vyks elementarus registravimas. Ateiname ne į tuščią rotušę. Čia veikia apie dešimt institucijų. Tokių žmonių srautų anksčiau šiame pastate nebuvo. Institucijos nebūtų laimingos, kad pas juos klaidžiotų ne jų interesantai. Natūralu, kad reikalinga informacinė sklaida. Žmonėms kils klausimų. Pirmame aukšte sėdinčiam darbuotojui jie galės palikti raštus, suteiks informaciją“, – aiškino A.Šulcas.

Rotušės pastate vyks ir komitetų posėdžiai. Vietą priimti interesantus turės ir tarybos nariai, opozicija. Ateityje bus siekiama, kad čia būtų organizuojami ir miesto tarybos posėdžiai. Taip pat, bėgant laikui, čia turėtų įsikurti ir dalis administracijos darbuotojų.

„Nebijome, jog pereinamojo laikotarpio metu reikės kelis kartus sulakstyti iš Danės į Liepų gatvę. Tačiau ateis laikas, kai daugumos dokumentų derinimas bus perkeltas į elektroninę erdvę“, – teigė meras.

Buvusiame mero kabinete Liepų gatvėje įsikurs Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė, vicemerų – jos pavaduotojai.

Persikraustymas atsiėjo apie 40000 tūkst. litų. Iš jų:

3500 litų – kosmetiniams remontui

11000 litų – baldų įsigijimui

25500 litų – kontrolės ir registracijos sistemos įvedimuiNAUJAUSI KOMENTARAI

emigrant

emigrant portretas
Jiems ne i rotuse, o po tiltu krausytis reiketu))))

zirzalinė

zirzalinė portretas
kas pasikeitė ,vieni išėjo, kiti atėjo, iššvaistytos baldams ir t.t. lėšos.........kaži kodėl neįtinka valdžioms net kėdės, gal pasėdėjus kitam ant jos lieka neigiama energija?

taip

taip portretas
sutinku su zirzaline, tikriausiai kėdėse lieka jau niekuomet neišvėdinama "energija"
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Įspėjimas: sparčiai kyla Danės vanduo
  Įspėjimas: sparčiai kyla Danės vanduo

  Klaipėdos savivaldybė pirmadienio vakarą perspėja uostamiesčio gyventojus, kad sparčiai kyla Danės vanduo. ...

  4
 • Bendruomenės pasidalino lėšas: pinigus paleis vėjais?
  Bendruomenės pasidalino lėšas: pinigus paleis vėjais?

  Klaipėdos bendruomenės ir nevyriausybinės organizacijos savo veikloms gavo beveik 100 tūkst. eurų, kuriuos turi suskubti išleisti per likusias šešias šių metų savaites. Jei to padaryti nespės, pinigus teks grąžinti į vals...

  4
 • Laukiama verdikto Paukščių takui
  Laukiama verdikto Paukščių takui

  Idėja pastatyti medinį tiltą paplūdimyje ir taip sujungti Pirmąją ir Antrąją Melnrages įgyja pagreitį. Uostamiesčio savivaldybė kreipėsi į Aplinkos ministeriją, siekdama išsiaiškinti, ar galima įrengti tokį objektą. ...

  1
 • Klaipėdiečiai apie tvarką vaistinėse: tai – absurdas
  Klaipėdiečiai apie tvarką vaistinėse: tai – absurdas

  Vaistų karštinė pasiekė ir pajūrį. Anksčiau be receptų vaistinėse reikiamų medikamentų galėję įsigyti klaipėdiečiai netveria pykčiu apsilankę pas vaistininkus. Pasikeitusia tvarka piktinasi ne tik gyventojai, bet ir medikai, kurie jau...

  26
 • Įrengs dar vieną apžvalgos aikštelę
  Įrengs dar vieną apžvalgos aikštelę

  Uostamiesčio paplūdimiuose atsiras dar viena apžvalgos aikštelė. Ji statoma Antrosios Melnragės paplūdimyje, prie centrinės gelbėjimo stoties. ...

  6
 • Dėl griovio Melnragėje – detektyvas
  Dėl griovio Melnragėje – detektyvas

  Akylas klaipėdietis, aptikęs netoli jūros, Melnragėje, iškastą dviejų metrų griovį, skundais užbombardavo visas instancijas. ...

  2
 • Vėl atsirita potvynio banga
  Vėl atsirita potvynio banga

  Praėjus lygiai savaitei po nelemtos lapkričio 13-osios liūties, uostamiestis naktį į pirmadienį praleido budėdamas. Kelionę į Briuselį Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas iškeitė į naktinius braidymus po uostamiesčio balas. ...

  14
 • Teatro aikštei išrinko puošmeną
  Teatro aikštei išrinko puošmeną

  Klaipėda jau turi pagrindinį Kalėdų simbolį. Pirmadienį išrinkta eglė, kuri papuoš Teatro aikštę. Pagrindinės konkurentės buvo dvi žaliaskarės, kurios turi savo istorijas ir buvo užaugintos su meile. ...

  5
 • Karo laivas „Kuršis“ atitinka NATO reikalavimus dalyvauti operacijose
  Karo laivas „Kuršis“ atitinka NATO reikalavimus dalyvauti operacijose

  Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų minų paieškos ir neutralizavimo laivas „Kuršis“ (M54) ir jo įgula atitinka visus keliamus reikalavimus ir yra pasiruošę dalyvauti NATO laivų junginių veikloje. Tokią i&scaron...

  1
 • Žvejus stebės naktinio vaizdo registratoriais
  Žvejus stebės naktinio vaizdo registratoriais

  Baltijos jūros žvejybos inspektoriai bus aprūpinti naktinio vaizdo fiksavimo įranga. Ji reikalinga gaudyti brakonieriams ir stebėti, ar žvejai verslininkai nedaro kokių nors nusižengimų. ...

  5
Daugiau straipsnių