Klaipėdos valdžia kraustosi į buvusią rotušę (papildyta)

Po daugiau nei pusšimčio metų uostamiesčio vadovai įsikurs buvusios rotušės pastate. Darbą meras, jo pavaduotojai, patarėjas ir miesto tarybos sekretoriatas naujoje vietoje pradės pirmadienį.

Nespėjo nieko užgyventi

Penktadienį darbui rotušės pastate viskas buvo paruošta. Darbo dienos pabaigoje meras Vytautas Grubliauskas, jo pavaduotojai ir patarėjas nešėsi daiktus į naująją darbo vietą.

Uostamiesčio vadovas tvirtino, jog dėl persikėlimo rūpesčių nekilo: „Daug daiktų nespėjau užgyventi. Užteko vieno nešimo“, – tvirtino miesto vadovas.

V.Grubliauskas į naująjį savo kabinetą nesiims mero svetainėje į spintą sudėtų įvairių dovanų miestui.

Knygos, nuo kurių lūžta lentynos, bus perduotos I.Simonaitytės bibliotekai, kad visi miestiečiai jomis galėtų naudotis. Suvenyrai liks mero svetainėje.

„Su džiaugsmu palieku viską, ką galiu. Būtų keistoka, jei viską susišluotume, išsineštume ir paliktume tuščias erdves. Viskas yra užgyvenama, įgyjama. Bus naujų suvenyrų“, – pasakojo meras.

Dėl kraustimosi galvos nesuko ir mero pavaduotojas Artūras Šulcas: „Viskas tilps į vieną dėžutę“. Daugiau rūpesčių sukėlė sekretoriato dokumentų pervežimas. Vien mero dokumentams prireikė 20 dėžių.

Pasikabino šeimos nuotrauką

Rotušės pastate meras, jo pavaduotojai, patarėjas ir tarybos sekretoriatas įsikūrė antrame aukšte.

V.Grubliauskas dirbs buvusio Klaipėdos apskrities viršininko Arūno Burkšo kabinete. Vakar jis susirinko ir išsivežė likusius savo daiktus. Į naująjį kabinetą atėjęs V.Grubliauskas pirmiausia ant sienos pakabino savo šeimos nuotrauką. Meras tvirtino, jog trimito čia nelaikys – jį vežiojasi mašinoje.

Pirmadienį rotušės pastate pradės virti darbas. Bus priimami gyventojai, vyks susitikimas su savivaldybės administracijos vadovais.

„Be abejo iš pradžių nesusipratimų neišvengsime. Ypač organizuojant susitikimus su gyventojais“, – tvirtino V.Grubliauskas. Jis pabrėžė, kad gyventojų registravimosi tvarka išliks tokia kaip iki šiol. Klaipėdiečiai priėmimui pas merą registruosis savivaldybės pastate, esančiame Liepų gatvėje.

Niekas nevarys ir asmenų, kurie ateis užsiregistruoti į Danės gatvę. Registracijos duomenys bus suderinti. Bus darbuotojas, kuris rūpinsis korespondencija ir vežios ją iš vieno pastato į kitą.

Parastai patekti nepavyks

Interesantai po rotušės pastatą negalės vaikščioti paprastai kaip Liepų gatvėje. Pirmame aukšte dirbs žmogus, kuris reguliuos srautus ir nukreips juo ten, kur reikia.

„Vyks elementarus registravimas. Ateiname ne į tuščią rotušę. Čia veikia apie dešimt institucijų. Tokių žmonių srautų anksčiau šiame pastate nebuvo. Institucijos nebūtų laimingos, kad pas juos klaidžiotų ne jų interesantai. Natūralu, kad reikalinga informacinė sklaida. Žmonėms kils klausimų. Pirmame aukšte sėdinčiam darbuotojui jie galės palikti raštus, suteiks informaciją“, – aiškino A.Šulcas.

Rotušės pastate vyks ir komitetų posėdžiai. Vietą priimti interesantus turės ir tarybos nariai, opozicija. Ateityje bus siekiama, kad čia būtų organizuojami ir miesto tarybos posėdžiai. Taip pat, bėgant laikui, čia turėtų įsikurti ir dalis administracijos darbuotojų.

„Nebijome, jog pereinamojo laikotarpio metu reikės kelis kartus sulakstyti iš Danės į Liepų gatvę. Tačiau ateis laikas, kai daugumos dokumentų derinimas bus perkeltas į elektroninę erdvę“, – teigė meras.

Buvusiame mero kabinete Liepų gatvėje įsikurs Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė, vicemerų – jos pavaduotojai.

Persikraustymas atsiėjo apie 40000 tūkst. litų. Iš jų:

3500 litų – kosmetiniams remontui

11000 litų – baldų įsigijimui

25500 litų – kontrolės ir registracijos sistemos įvedimuiNAUJAUSI KOMENTARAI

emigrant

emigrant portretas
Jiems ne i rotuse, o po tiltu krausytis reiketu))))

zirzalinė

zirzalinė portretas
kas pasikeitė ,vieni išėjo, kiti atėjo, iššvaistytos baldams ir t.t. lėšos.........kaži kodėl neįtinka valdžioms net kėdės, gal pasėdėjus kitam ant jos lieka neigiama energija?

taip

taip portretas
sutinku su zirzaline, tikriausiai kėdėse lieka jau niekuomet neišvėdinama "energija"
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Sporto metai išjudino sporto bazių tvarkymą
  Sporto metai išjudino sporto bazių tvarkymą

  Dienraštis "Klaipėda" tęsia rubriką "Klausk Klaipėdos valdžios drąsiai", kur tradiciškai skelbia miesto mero Vytauto Grubliausko ir savivaldybės administracijos atsakymus į skaitytojų klausimus. Šį kartą į s...

  4
 • Uosto direkcijai socialiniai reikalai neberūpės
  Uosto direkcijai socialiniai reikalai neberūpės

  Vyriausybėje svarstytas įstatymų paketas dėl dalies valstybės įmonių, tarp jų ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, pertvarkymo į akcines bendroves. ...

  6
 • Uostamiesčio kapinėse – konteinerių ralis
  Uostamiesčio kapinėse – konteinerių ralis

  Klaipėdiečiai ir aplinkinių miestų gyventojai jau gerą savaitę traukia į uostamiesčio kapines tvarkyti artimųjų kapų. Uostamiesčio savivaldybės Kapinių priežiūros skyrius perspėja gyventojus, jog lapkričio 1-ąją, Visų šventųjų die...

  5
 • Lietuvius vilioja darbas prestižiniuose laivuose
  Lietuvius vilioja darbas prestižiniuose laivuose

  Užsienyje atsiveria naujos galimybės Lietuvos verslui ir atsakingiems žmonėms. ...

  5
 • Klaipėda neteks ES paramos?
  Klaipėda neteks ES paramos?

  Po susitikimo su vidaus reikalų viceministru Dariumi Urbonu Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas liko sukrėstas. Pasirodo, ES projektams įgyvendinti skirtos lėšos vis dar neįsisavintos, o uostamiesčiui iškilo reali grėsmė netekti paramo...

  104
 • Klaipėdoje pradedamas šildymo sezonas
  Klaipėdoje pradedamas šildymo sezonas

  Klaipėdoje pradeda šilti ir gyventojų radiatoriai. Savivaldybės administracijai paskelbus apie oficialią šildymo sezono pradžią prižiūrėtojai šilumą daugiabučiuose namuose paprastai įjungia per vieną ar dvi dienas. ...

  38
 • Kruiziniai laivai atsisveikino su Klaipėda
  Kruiziniai laivai atsisveikino su Klaipėda

  Paskutinio kruizinio laivo „Marco Polo“ apsilankymu penktadienį Klaipėdoje uždarytas 2018 m. kruizinių laivų turizmo sezonas. ...

  5
 • Gatvės lenktynes nutraukė lietus
  Gatvės lenktynes nutraukė lietus

  Šeštadienį Taikos prospekte, netoli prekybos centro "BIG", grėsmingai riaumojo motociklų ir automobilių varikliai, garsiai cypė padangos. Paskutinį kartą šiais metais vyko gatvės automobilių lenktynės, kurias užbaigti ...

  7
 • „Sodo diena“ suvienijo Priekulės bendruomenę
  „Sodo diena“ suvienijo Priekulės bendruomenę

  Šeštadienį Priekulės kultūros centre vyko sodo dienai paminėti skirtas renginys, kurio metu gyventojai įsigijo įmantrių veislių obelų ir paragavo 16 skirtingų rūšių obuolių. ...

  3
 • Kruiziniame terminale – audinės šou
  Kruiziniame terminale – audinės šou

  Klaipėdiečiai ir miesto svečiai visą pusdienį stebėjo Kruizinių laivų terminale apsigyvenusios kanadinės audinės kasdienybę. Laukinis žvėrelis, įsitaisęs po terminalo aikštės stendais, smaguriavo žvejų sugautomis žuvimis, šmiri...

  5
Daugiau straipsnių