Klaipėdos valdžia kraustosi į buvusią rotušę (papildyta)

Po daugiau nei pusšimčio metų uostamiesčio vadovai įsikurs buvusios rotušės pastate. Darbą meras, jo pavaduotojai, patarėjas ir miesto tarybos sekretoriatas naujoje vietoje pradės pirmadienį.

Nespėjo nieko užgyventi

Penktadienį darbui rotušės pastate viskas buvo paruošta. Darbo dienos pabaigoje meras Vytautas Grubliauskas, jo pavaduotojai ir patarėjas nešėsi daiktus į naująją darbo vietą.

Uostamiesčio vadovas tvirtino, jog dėl persikėlimo rūpesčių nekilo: „Daug daiktų nespėjau užgyventi. Užteko vieno nešimo“, – tvirtino miesto vadovas.

V.Grubliauskas į naująjį savo kabinetą nesiims mero svetainėje į spintą sudėtų įvairių dovanų miestui.

Knygos, nuo kurių lūžta lentynos, bus perduotos I.Simonaitytės bibliotekai, kad visi miestiečiai jomis galėtų naudotis. Suvenyrai liks mero svetainėje.

„Su džiaugsmu palieku viską, ką galiu. Būtų keistoka, jei viską susišluotume, išsineštume ir paliktume tuščias erdves. Viskas yra užgyvenama, įgyjama. Bus naujų suvenyrų“, – pasakojo meras.

Dėl kraustimosi galvos nesuko ir mero pavaduotojas Artūras Šulcas: „Viskas tilps į vieną dėžutę“. Daugiau rūpesčių sukėlė sekretoriato dokumentų pervežimas. Vien mero dokumentams prireikė 20 dėžių.

Pasikabino šeimos nuotrauką

Rotušės pastate meras, jo pavaduotojai, patarėjas ir tarybos sekretoriatas įsikūrė antrame aukšte.

V.Grubliauskas dirbs buvusio Klaipėdos apskrities viršininko Arūno Burkšo kabinete. Vakar jis susirinko ir išsivežė likusius savo daiktus. Į naująjį kabinetą atėjęs V.Grubliauskas pirmiausia ant sienos pakabino savo šeimos nuotrauką. Meras tvirtino, jog trimito čia nelaikys – jį vežiojasi mašinoje.

Pirmadienį rotušės pastate pradės virti darbas. Bus priimami gyventojai, vyks susitikimas su savivaldybės administracijos vadovais.

„Be abejo iš pradžių nesusipratimų neišvengsime. Ypač organizuojant susitikimus su gyventojais“, – tvirtino V.Grubliauskas. Jis pabrėžė, kad gyventojų registravimosi tvarka išliks tokia kaip iki šiol. Klaipėdiečiai priėmimui pas merą registruosis savivaldybės pastate, esančiame Liepų gatvėje.

Niekas nevarys ir asmenų, kurie ateis užsiregistruoti į Danės gatvę. Registracijos duomenys bus suderinti. Bus darbuotojas, kuris rūpinsis korespondencija ir vežios ją iš vieno pastato į kitą.

Parastai patekti nepavyks

Interesantai po rotušės pastatą negalės vaikščioti paprastai kaip Liepų gatvėje. Pirmame aukšte dirbs žmogus, kuris reguliuos srautus ir nukreips juo ten, kur reikia.

„Vyks elementarus registravimas. Ateiname ne į tuščią rotušę. Čia veikia apie dešimt institucijų. Tokių žmonių srautų anksčiau šiame pastate nebuvo. Institucijos nebūtų laimingos, kad pas juos klaidžiotų ne jų interesantai. Natūralu, kad reikalinga informacinė sklaida. Žmonėms kils klausimų. Pirmame aukšte sėdinčiam darbuotojui jie galės palikti raštus, suteiks informaciją“, – aiškino A.Šulcas.

Rotušės pastate vyks ir komitetų posėdžiai. Vietą priimti interesantus turės ir tarybos nariai, opozicija. Ateityje bus siekiama, kad čia būtų organizuojami ir miesto tarybos posėdžiai. Taip pat, bėgant laikui, čia turėtų įsikurti ir dalis administracijos darbuotojų.

„Nebijome, jog pereinamojo laikotarpio metu reikės kelis kartus sulakstyti iš Danės į Liepų gatvę. Tačiau ateis laikas, kai daugumos dokumentų derinimas bus perkeltas į elektroninę erdvę“, – teigė meras.

Buvusiame mero kabinete Liepų gatvėje įsikurs Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė, vicemerų – jos pavaduotojai.

Persikraustymas atsiėjo apie 40000 tūkst. litų. Iš jų:

3500 litų – kosmetiniams remontui

11000 litų – baldų įsigijimui

25500 litų – kontrolės ir registracijos sistemos įvedimuiNAUJAUSI KOMENTARAI

emigrant

emigrant portretas
Jiems ne i rotuse, o po tiltu krausytis reiketu))))

zirzalinė

zirzalinė portretas
kas pasikeitė ,vieni išėjo, kiti atėjo, iššvaistytos baldams ir t.t. lėšos.........kaži kodėl neįtinka valdžioms net kėdės, gal pasėdėjus kitam ant jos lieka neigiama energija?

taip

taip portretas
sutinku su zirzaline, tikriausiai kėdėse lieka jau niekuomet neišvėdinama "energija"
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Turistus po Klaipėdą „vedžioja“ istorinė asmenybė
  Turistus po Klaipėdą „vedžioja“ istorinė asmenybė

  Uosto direkcija Klaipėdos miestui pateikė dar vieną dovaną – gražų pristatymą svečiams apie Klaipėdą. ...

 • Vaikams, kurie nematė jūros – išskirtinė dovana
  Vaikams, kurie nematė jūros – išskirtinė dovana

  Liepos 27-29 d. Smiltynės jachtklube vyks renginys „INREAL vasara vaikams Smiltynės jachtklube“. Renginį jau antrus metus organizuojama „Smiltynės jachtklubo regata. Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas“ bei Lietuvos Respu...

 • Uostamiestyje atnaujinama fachverkinė architektūra
  Uostamiestyje atnaujinama fachverkinė architektūra

  Pirmadienį oficialiai pasirašyta fachverkinės architektūros pastatų komplekso tvarkybos darbų rangos sutartis. Parašus padėjo Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas bei rangovo – bendrovės „Pamario...

 • Jūros šventė 2018: senamiesčio erdvės kiekvienam skoniui <span style=color:red;>(programa)</span>
  Jūros šventė 2018: senamiesčio erdvės kiekvienam skoniui (programa)

  Klaipėda jau gyvena 59-osios Jūros šventės nuojauta. Liepos 27–29 dienomis daugiau nei pusę milijono šventės svečių pasitiks senamiesčio erdvių transformacijos, netikėti atradimai, kokybiškos pramogos kiekvieno skoniui. Per...

  2
 • Naujas estakados Klaipėdoje projektas – labiau atitinkantis ekonomines realijas
  Naujas estakados Klaipėdoje projektas – labiau atitinkantis ekonomines realijas

  Dienraštis "Klaipėda" tęsia rubriką "Klausk Klaipėdos valdžios drąsiai", kur tradiciškai skelbia Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko ir savivaldybės administracijos atsakymus į skaitytojų klausimus. Šį ...

  7
 • V. Titovo atkirtis: demokratinei valstybei – galas?
  V. Titovo atkirtis: demokratinei valstybei – galas?

  Klaipėdos miesto tarybos nario Viačeslavo Titovo elgesys, kai šis purvais apdrabstė partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago atminimą, sulaukė rimto atgarsio. Klaipėdos apygardos prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešų pol...

  64
 • Fontanų vandenyje slypi užkratai?
  Fontanų vandenyje slypi užkratai?

  Įkaitus orams, klaipėdiečiai suabejojo, ar miesto fontanų vanduo tikrai yra saugus. Nemažai žmonių ir patys nevengia juose atsigaivinti. Nors fontanuose neretai braido šunys ar prausiasi benamiai, regis, jų vandens kokybė mieste nėra tiriama. ...

  1
 • Klaipėdos savivaldybės senjorams – naujos galimybės
  Klaipėdos savivaldybės senjorams – naujos galimybės

  Nuo kitų metų pradžios Klaipėdos savivaldybės darbuotojai – valstybės tarnautojai, sulaukę 65-erių, jei tik pageidaus, nebebus palydimi į pensiją, kaip iki šiol, bet galės toliau darbuotis pagal darbo sutartis. Tokia galimybė atsiras ...

  25
 • Pajūrio gelbėtojams rūpesčių netrūksta
  Pajūrio gelbėtojams rūpesčių netrūksta

  Neblaivūs poilsiautojai, paplūdimiuose neprižiūrimi vaikai ir neatsakingi jų tėvai, persikaitinę senjorai – visi jie pajūrio gelbėtojų rūpestis. Pastarieji džiaugiasi, kad šią vasarą jūros vanduo dar neįšilęs ir bent kol ka...

  7
 • Suvienodins viešųjų tualetų kainas
  Suvienodins viešųjų tualetų kainas

  Tualetai nuolat kelia žmonių aistras – vieni pyksta, kad jų per mažai, kitus stebina mokestis už paslaugą. Nuo šiol Klaipėdoje tvarka visur bus tokia pati. Už pasinaudojimą išviete teks sukrapštyti 30 centų. ...

  10
Daugiau straipsnių