Kviečia paremti skurstančius mokyklinukus

Ka padare

Ka padare portretas
liberai del tobulesnes socialines sistemos?

Galetu

Galetu portretas
labiau pasirupinti vienisais tevais.

N. Puteikienė

N. Puteikienė portretas
Atsiprašau - internetas pavedė - N. - tai maoi komentaras. Ir dar - suklydau: pernai liko savivaldybės biudžete daugiau nei 10 MLN Eur.

Rašančiam apie svetimas akis

Rašančiam apie svetimas akis portretas
Skystoki Jūsų pasiteisinimai. gal galite bent ką nors konkrečiau ?

skurdzius

skurdzius portretas
skurdziai skurdzius remia !

to ..............

to .............. portretas
Taip, svetimoj aky ir krislą pastebėsi, o savoj net rąsto nepamatysi

to Nu

to Nu portretas
Iš kur jūs žinote ką tas Liekis nuveikė gero ar blogo. Reklamuoja savo darbus blogai, nesireklamuoja sako kad nieko nenuveikė. Jei jo rajono žmonės jį gerbia vadinasi yra už ką

Gėras .

Gėras . portretas
Į koki postą stumia ,paloja paloja žiuri ir postas.

................

................ portretas
Taip, algas jiems moka už komentarų rašymą, už raginimus dalintis vieni su kitais, už jų reklamines fotosesijas dienraštyje. Taip, už viską jiems moka, ir už tą nedaromą darbą. Jeigu dienraštis būtų objektyvus, galėtų padaryti fotosesiją ant to minėto keliuko - Grubliauskas, Liesytė, Liekis (kostiumuoti ir gražūs) su sukumpusiu tėvu stumiančiu per skaldą invalido vežimėlį su vaiku. Būtų puikus reklaminis plakatas ateinantiems savivaldos rinkimams.

Nu

Nu portretas
Vienintelis Liekio nuveiktas darbas per tuos 3 metus miesto taryboje ir bus drabužių dalinimosi akcijų organizavimas. Šiaip tik rankeles kilnoja per posėdžius...

P

P portretas
Juokingas to N Anonimo darbas, sėdėti šiltai valdžios kėdėje ir rašinėti komentarus laikraščiuose. Tai už kokį darbą ponia N mes jums mokame ? Už rašinėjimą komentarų skiltyse ?

N

N portretas
Atsiprašau, nespėjau pasirašyti - ankstesnis komentaras yra mano.

Anonimas

Anonimas portretas
Pernai Klaipėdos biudžete liko daugiau nei 10 tūkst. nepanaudotų Eur. Pagal socialinių lėšų skirstymą Klaipėda pirmauja Lietuvoje pagal taupumą. Todėl tie pinigai skiriami pvz. savivaldybės paskoloms dengti. Soc. reikmėms panaudojama apie 40 proc. Kažkaip galai su galais nesueina: pinigai neskiriami skurstančioms šeimoms, o vietoj to daroma sąsiuvinukų rinkimo akcija. Begėdiškas mielaširdystės imitavimas.Duodantis te tyli. Taip yra išminties knygose parašyta.

Jo

Jo portretas
Jau ką, ką, bet lietuviai kritikuoti sugeba pirmiausiai....ech....

Neviltis

Neviltis portretas
Būtent, kaip paprastas žmogus, esu buves su pagalba globos įstaigoje, nepraeinu jei matau gulintį žmogų, man ne vistiek. Bet nė kiek tuom nesididžiuoju. Ir pagalba mano kukli - aš neskirstau visuomenės lėšų. Man pikta, kada žmonės, kurie išrinkti tų pačių varguolių, imituoja veiklą. Norite pvz. ? Prašau - Debreceno gatvėje yra bendruomenės namai. Ten yra neįgalių vaikų dienos centras, šeimos gerovės centras. Norint prie jo privažiuoti, reikia pravažiuoti pro "plytą" arba kulniuoti per 50 m duobėtą, skalda užpiltą keliuką. Nešant kuklų labdaros maišiuką, pusė bėdos. Bet kikvieną rytą invalido vežimėliu ridenti vaiką... Tuo keliu į tas globos įstaigas važiavo ir Liesytė, ir Grubliauskas, ir Liekis, ir.... ir...... Ne vieni metai jie "sprendžia" Galiausiai vienas jų nusprendė PADIRBETI - paskelbti akciją vaikams paremti. Nereikia tų imitacijų, yra pas mus gerų paprastų žmonių, kuriems nereikia raginimų ir viešų pagyrų. O tie, kuriems suteikti įgaliojimai, galėtų pradėti dirbti savo darbą.

Anonimas

Anonimas portretas
Įdomumo dėlei,ar pati esi ką nors davus,pagelbejus,padejus kitam.ar tik moki kritikuot.

Neviltis

Neviltis portretas
Agailėtina!!! Valdžioje sėdintys žmonės organizuoja labdaros akcijas - skatina bėdžius dalintis vieni su kitais. Vietoj to, kad duota valdžia spręstų socialines problemas, jie geba tik dejuoti ir puikuotis sugalvoję "puikią akciją" - patalynės keitimas: pirmas barakas keičiasi patalyne su antru. Ir tai pradedant grybauskaite ir baigiant savivaldybes švonderiais. Ar tai jūsų darbas, ar tik tiek ir sugebat? Apgailėtina, kvepia visiška dvasios ubagyste. Įdomu, kiek tankų išeitų pardavus tuos suaukotus sąsiuvinius ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių