Labdarai – pelėsio dozė

Jis

Jis portretas
Liūdna, bet šiais laikais aš asmeniškai nepasitikiu jokiais "labdaros" fondais ar labdaros tarpininkais- kuriems žmonės iš gailesčio ir atviros širdies suneša, o jie įtariu ne viską atiduoda. spaudoje visai nesenai nuskambėjo viena tokių "labdaringų" organizacijų Lietuvoje kuri dalį gaunamo turto švelniai sakant pasisavindavo

Algimantas.

Algimantas. portretas
Klaipėdos maisto bankui reikalingas pilnas auditas. Kokių dalykų paaiškėtu - nustebtumėte.

Anonimas

Anonimas portretas
kiek galima visus maitinti,žinau vieną tokią,kuri valgo labdaros valgyklose,o sūnui mašinai pinigus taupo ir ne viena tokia turbūt ten valganti

mmm

mmm portretas
aferistu gauja galimai...gimines tai jau tikrai nebadauja, o ubagams tik liekanos ,deja..

Savanorė

Savanorė portretas
"Partnerystė" = užsmauk visus partnerius ir gali tvarkytis kaip tinkamas, imituodamas veiklą.

Anonimas

Anonimas portretas
uz gerus darbus ismete is kunigu. dabar is vadovo pareigu reikia mesti neturi sazines ponai

varelalidia79@gmail.com

varelalidia79@gmail.com portretas
Ar jums reikia paskolą pasiruošti naujųjų metų?; jūsų vaikams ir jūsų šeimai? el. paštas: varelalidia79@gmail.com Mes siūlome paskola nuo 1000 € iki 850.000 € ir daugiau, mūsų palūkanų norma yra 2% per metus. Jei esate tikrai domina, prašome susisiekti su mumis el. paštu Čia yra mūsų el. paštas: varelalidia79@gmail.com

o su prekybcentreis kitaip yra

o su prekybcentreis kitaip yra portretas
klups ant keliu kalsis i save nekaltuciu vistiek bus sventasis kada tokie tariami verslininkai buvo kalti

kreivų veidrodžių karalystė ?

kreivų veidrodžių karalystė ? portretas
mes eiliniai Lietuvos gyventojai remiame savus vargetas , o Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 50 tūkstančių eurų humanitarinei pagalbai Ukrainai ? 2017 metais Lietuvos užsienio reikalų ministerija jau skyrė 280 tūkstančių eurų humanitarinei pagalbai teikti nukentėjusiems nuo konfliktų ir stichinių nelaimių Ukrainoje, Sirijoje, Irake, Jemene, Pietų Sudane, Somalyje, Nigerijoje, Malyje, Šri Lankoje, Siera Leonėje ir Dominikoje, Palestinos pabėgėliams Artimuosiuose Rytuose ir Mianmaro pabėgėliams------ A.KUBILIUS rado būdą, kaip Lietuva galėtų 300 milijonų eurų atiduoti Ukrainai--Pasak KONSERVATORIAUS , „Lietuvai tai reikš­tų, kad nuo da­bar­ti­nių tu­ri­mų maždaug 10 mlrd. eu­rų su­mos mes ati­duo­tu­me apie 300 milijonų“. Ma­nau, kad TIKRAI IŠGYVENTUME ---- ----

Vanda

Vanda portretas
Labai džiugu, kad pagaliau paviešino šito bordelio veiklą. Nevyksta jokiu apskaitu ir niekam neidomu ką pasiekia produktai. Tik akių dumimas. Kas suaukojama ta ir išsidalina patys. Didžiulė gėda tokiems ,Veltėdžiams'

Veterinarijos ir maisto kontrolės

Veterinarijos ir maisto kontrolės portretas
tarnybą - prie sienos!Visai nikuja nedirb..Paskui prie tos sienos eilės tvarka-kitas sumautu tikrintuoju tarnybas

Aš portretas
Mielas Advente ir kiti komentatoriai noriu Jūsų paklausti ar apie žmogų, jo darbus sprendžiate iš išvaizdos? Manau, neteisinga apkalbėti kitą perskaičiusi žurnalistų straipsnį. Visi gi žino, kad žurnalistai stengiasi kuo daugiau viską sutirštinti, jie visada perdeda taip, kad būtų idomiau skaityti. Bet ar kas pasigilina į tai jog ne viskas ką sako yra tiesa? Žinoma ne, geriausia teisti ir smerkti. Gaila, kad mūsų visuomenė yra tokia nesupratinga.. Ir dar norisi pasakyti visiems, kurie kalba nežinodami, kalba susidarydami pirmą nuomonę - Žmonės, mes ne Dievai kad teistumėme kitus.

Adventas

Adventas portretas
Nežinau, kaip Jums, bet man to visos Lietuvos maisto banko vadovas, Klaipėdos padalinio vadovas- tokie sultingi , įmitę vyrai nekelia jokio pasitikėjimo.... Ar nėra jiems kitų , geriau apmokamų darbų, ar jie nepajėgūs užsidirbti ant "geresnių "automobilių?Daug metų pažįstu gerbimą lietuvininkę Magdaleną Piklaps. Perduosiu jos laišką Vokietijos organizacijoms, su įspūdingomis pelėsių nuotraukomis. Laikykitės, gerbiama Magdute. Apkabinu Jus. Pagarba visuomeninkui Aurimui Mockui...

Eglė

Eglė portretas
Viena moteris buvo nuėjusi kaip savanorė padirbti į "Maisto banką", tai pakraupo tuo, ką pamatė. Geriausi produktai išvežami tikrai ne labdarai. Įtardami, kad ji tą užmatė ir gal paviešins, skambinėjo jai po to dar savaitę, prašė, kad neviešintų nieko. Žodžiu neverta pasitikėti "Maisto banku", galvoti, kad ką suaukojote bus labdarai.

Niekada daugiau,nei euro neaukosiu

Niekada daugiau,nei euro neaukosiu portretas
Noriu nusikeikti,tara rai,juk gerai gyvenantis neis į tą labdaros valgyklą,reikia dar džiaugtis,kad kas užsiima tokia veikla,o ne trukdyti.Žmonės aukoja,tai kokią teisę turi nusipenėję Maisto banko vadovai nutraukti ar ne duoti produktų.Kas čia per pasakymas gėda gauti 600 eurų,tai kodėl tas vyras neina kito darbo dirbti,kur moka daugiau,kas per įžūlumas jam mašina per prasta,tai užsidirbti reikia.Šitiek tūkstančių suaukojo žmonės,kur pinigai?

Vanda

Vanda portretas
Nesuprantu negi Veterinarijos tarnyba nemato ka jie išdarinėja? Tai biznis atliekom ir dar pelnosi, ne Maisto bankas. Surūgusias mišraines ir pasmirdusius produktus siunčia vaiku namams. Ir dar gauna finansavima. Turėkit gėdos gerb. Ponai... Instituciju daug, betvarkė totali.

Neaukoju visokiems maisto bankams, nes

Neaukoju visokiems maisto bankams, nes portretas
kaip ir bankais nepasitikiu jais. As ramia sazine duodu keleta centu prasanciams ismaldos, nors ir tai nera geriausias sprendimas padeti skurstanciams.

Keleivis

Keleivis portretas
Maisto bankui paaukoti labai didelė suma eur.o jie giriasi,kad nusipirko nauju mašinų,o kur maistas?Juk aukojome maistui,o ne mašinom???

To deja

To deja portretas
Sveikintinas Jūsų noras. Jei galite padėti maistu Jums tereikia adresu Turgaus g. 35 "Sandora" (šalia Jono kalnelio) nuvežti savo pagalbą, paskambinti šalia durų esančiu skambučiu (nes durys laikomos dažnai, iki maitinimo valabdų užrakintos) ir tam kas atidarys duris persuoti savo auką.

Lupikautojai

Lupikautojai portretas
Ir aš nepasitikiu jais.Tik ir matom per televiziją,paramos telefonų numerius ir eurus.Naudojasi žmonių gerumu.O ką gero valdžia paaukoja.Tegul nors kartą metuose paaukoja kokią dalį savo pajamų. Kai matai konkrečiai suteiktą pagalbą,tai džiugu dėl tų žmonių.Bet labai daug aferos tame "biznyje".

deja

deja portretas
aš taip pat jau neremiu maisto banko . Galiu paremti konkrečius žmones ar valgyklą .

GĖDA

GĖDA portretas
Gėda rietis ir dar Advento metu

Romas

Romas portretas
Kasdien į el. paštą gaunam visokių prašymų padėti, šelpti ir pan. Bet kai užduodi konkretų kausimą - kam konkrečiai ir ko reikia, patys nupirksim, nuvešim , padovanosim. Dažnai pradeda aiškinti, kad jie patys padarys viską tik pinigų duokit.

Apostal

Apostal portretas
Ar ne per geros p. Danupo vežėčios 2005 m. Už tokį atlyginimą

Jurka

Jurka portretas
O ka bedziams bananu ir saldainiu duoti?Vat jus kai mokat mokescius vel verkiat .,kad jie nemoka mokesciu ir gauna padalpas

Danas

Danas portretas
Maisto bankas yra mafija kur žmonės suaukoja pinigėlius tai jų išlaikymui,o jus bedžiai valgykite supelyjusia duoną

negi

negi portretas
dar yra naivuoliu kurie aukoja ir tiki tokiu organizaciju sazininga veikla? keistuoliai

Reketininkai

Reketininkai portretas
Maisto bankui neaukoju nieko, nes šios įstaigos veiklos metodai man nepriimtini.Jie panašesni į reketininkus, negu į labdaros teikėjus.

Jam

Jam portretas
Geda kaip vyrui gauti 600 eurų algą? Nieko nedarant , miegant naktimis? Visai geri pinigai.

Irma

Irma portretas
Maisto bankas drabuziu nepriimineja.Uzteks cia mela skleisti.Neduosit nieko, nes niekada ir nesat nieko dave

Nebeduosiu nieko Maisto bankui

Nebeduosiu nieko Maisto bankui portretas
"Turiu 2005 metų automobilį"- ir KĄ? Tūkstančiai žmonių turi dar senesnius automobilius ir nieko. Tūkstančiai žmonių jų visai neturi. Jau seniai girdėjau kad ten ne viskas "švaru". Draugės man sakė kad vaikiškų ir savo rūbų ten negalima atiduoti, nes pirma tarpusavyje išdalina, o kas lieka daugiavaikiams šeimom atiduoda.

Irma

Irma portretas
Ko cia burnuojates! Kas zada nieko Maisto bankui nieko ne duoti, tas niekada nera nieko ir daves.Geriau eikite savonoriauti tada ir pamatyrite kiek zmoniu gauna parama

Maisto banko gen. direktorius

Maisto banko gen. direktorius portretas
Uzsiciaupkit ziopliai! Vistiek nesit, vargselems nera ko valgyti, o as sunui Mercedesa AMG pazadejau! Todel uzsiciaupkit ir tylekit, gaidziai!

Edita

Edita portretas
Aš apie Maisto banką esu prastos nuomonės, tačiau ir šios valgyklos vadovų žodžiai skamba keistai: "Ar turi teisę tikrinti vokiečių išlaikomą valgyklą". Tai jei jie išlaiko, kaip ir nereikia nieko daugiau iš kitų.

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas. Ačiū už info. Maisto bankas iš manęs nieko negaus. Sukčių lizdai, taip išeina.

Jojo

Jojo portretas
Grynas melas tenka matit kaip biednaigyvena maisto banko vadovai .ten senai reikia audito.sandelei pilni produktu kurie skirti ne vargstantiems o giminems ir draugams.

R

R portretas
Kazkuom nustebe? As jau nesistebiu niekuom. Paklauskit, kuris is Maisto banko darbuotoju eina i parduotuve ilgiau negendanciu produktu pirkti. Gal praeis noras tiem sukciams kisenes pildyti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Klaipėdietė pasiekė pasaulio rekordą
  Klaipėdietė pasiekė pasaulio rekordą

  Klaipėdietė penkiametė Sabina Petrauskaitė ilgiausių plaukų savininkių konkurse nuskynė pasaulio rekordą savo amžiaus grupėje. Mergaitės kasa siekia net 80 cm. ...

  2
 • Prie Klaipėdos eglutės kvepėjo žuviene ir koše
  Prie Klaipėdos eglutės kvepėjo žuviene ir koše

  Šeštadieni vidurdienį Klaipėdoje merkė lietus, tačiau Teatro aikštėje buvo daugiau nei įprasta žmonių. Aikštė kvepėjo krosnimi, būrys žmonių šildėsi srėbdami žuvienę ir valgydami sodrią košę, kurią ...

  1
 • Ligoninės ir dailininkų draugystė pradėjo trečią dešimtmetį
  Ligoninės ir dailininkų draugystė pradėjo trečią dešimtmetį

  Klaipėdos jūrininkų ligoninė ir Lietuvos dailininkų Klaipėdos skyrius tęsia jau du dešimtmečius puoselėjamą bendrystės tradiciją. Šiemet menininkai į ligoninę vėl sugūžėjo nešini savo darbus, kurių namai nuo šio b...

  1
 • Lengviausia rasti dovanų „Mėmelio mugėje“
  Lengviausia rasti dovanų „Mėmelio mugėje“

  Paskutinė savaitė prieš Kalėdas sukelia stresą iš anksto neapsirūpinusiems dovanomis. Apsilankymas Naujajame turguje iki pat gruodžio 23 dienos išspręs šį galvos sopulį. Mugėje „Mėmelio Kalėdos“ galima rasti ...

  1
 • „Moteris turi būti moteriška“
  „Moteris turi būti moteriška“

  Sporto trenerė Lina Jančauskaitė įsitikinusi, kad moters žavesį ir laimės jausmą lemia ne rodmenys svarstyklėse, o pasitikėjimas savimi. Maža to, Lina griežtai nusiteikusi prieš bet kokias dietas. Jos manymu, pasiekti idealią figūrą pad...

  12
 • Gamta dar pažers išdaigų
  Gamta dar pažers išdaigų

  Neįprasti orai ir kritulių negailinti gamta nesiliauja stebinti. Dėl šiltų orų pajūryje vis dar pastebimi itin gausūs į pietus neišskridusių paukščių pulkai. Iš Palangos į Klaipėdą važinėjantys žmonės jau pusę m...

 • Klaipėdiečiams sniego nežada
  Klaipėdiečiams sniego nežada

  Panašu, kad ruduo pamiršo išeiti, o žiema neranda į pajūrį kelio. Savaitgalį ir kitą savaitę orai vis dar primins vėlų rudenį. ...

  1
 • Pradėjo tiltelio remontą
  Pradėjo tiltelio remontą

  Į Jono kalnelį ves atnaujintas tiltelis. Statinio remonto ėmėsi nekilnojamojo turto vystytojai, netoliese statę gyvenamuosius namus. ...

 • Uždarys eismą Jūrininkų prospekto ruože
  Uždarys eismą Jūrininkų prospekto ruože

  Uostamiesčio vairuotojų laukia nauji iššūkiai. Savaitei bus sudarytas eismas Jūrininkų prospekto dalyje nuo Šilutės plento iki Bandužių gatvės. Labiausiai šie apribojimai palies į uostą ir iš jo vykstantį sunkiasv...

  10
 • Atsinaujinęs Naujasis turgus startuoja rekordine muge
  Atsinaujinęs Naujasis turgus startuoja rekordine muge

  Jau rytoj, šeštadienį, nuo 11 valandos atnaujintoje Naujojo turgaus aikštėje, Taikos pr. 80, prasidės Kalėdinė mugė, kurioje visai savaitei įsikurs daugiau nei pusė šimto prekybininkų.  ...

  5
Daugiau straipsnių