Labdarai – pelėsio dozė

Jis

Jis portretas
Liūdna, bet šiais laikais aš asmeniškai nepasitikiu jokiais "labdaros" fondais ar labdaros tarpininkais- kuriems žmonės iš gailesčio ir atviros širdies suneša, o jie įtariu ne viską atiduoda. spaudoje visai nesenai nuskambėjo viena tokių "labdaringų" organizacijų Lietuvoje kuri dalį gaunamo turto švelniai sakant pasisavindavo

Algimantas.

Algimantas. portretas
Klaipėdos maisto bankui reikalingas pilnas auditas. Kokių dalykų paaiškėtu - nustebtumėte.

Anonimas

Anonimas portretas
kiek galima visus maitinti,žinau vieną tokią,kuri valgo labdaros valgyklose,o sūnui mašinai pinigus taupo ir ne viena tokia turbūt ten valganti

mmm

mmm portretas
aferistu gauja galimai...gimines tai jau tikrai nebadauja, o ubagams tik liekanos ,deja..

Savanorė

Savanorė portretas
"Partnerystė" = užsmauk visus partnerius ir gali tvarkytis kaip tinkamas, imituodamas veiklą.

Anonimas

Anonimas portretas
uz gerus darbus ismete is kunigu. dabar is vadovo pareigu reikia mesti neturi sazines ponai

varelalidia79@gmail.com

varelalidia79@gmail.com portretas
Ar jums reikia paskolą pasiruošti naujųjų metų?; jūsų vaikams ir jūsų šeimai? el. paštas: varelalidia79@gmail.com Mes siūlome paskola nuo 1000 € iki 850.000 € ir daugiau, mūsų palūkanų norma yra 2% per metus. Jei esate tikrai domina, prašome susisiekti su mumis el. paštu Čia yra mūsų el. paštas: varelalidia79@gmail.com

o su prekybcentreis kitaip yra

o su prekybcentreis kitaip yra portretas
klups ant keliu kalsis i save nekaltuciu vistiek bus sventasis kada tokie tariami verslininkai buvo kalti

kreivų veidrodžių karalystė ?

kreivų veidrodžių karalystė ? portretas
mes eiliniai Lietuvos gyventojai remiame savus vargetas , o Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 50 tūkstančių eurų humanitarinei pagalbai Ukrainai ? 2017 metais Lietuvos užsienio reikalų ministerija jau skyrė 280 tūkstančių eurų humanitarinei pagalbai teikti nukentėjusiems nuo konfliktų ir stichinių nelaimių Ukrainoje, Sirijoje, Irake, Jemene, Pietų Sudane, Somalyje, Nigerijoje, Malyje, Šri Lankoje, Siera Leonėje ir Dominikoje, Palestinos pabėgėliams Artimuosiuose Rytuose ir Mianmaro pabėgėliams------ A.KUBILIUS rado būdą, kaip Lietuva galėtų 300 milijonų eurų atiduoti Ukrainai--Pasak KONSERVATORIAUS , „Lietuvai tai reikš­tų, kad nuo da­bar­ti­nių tu­ri­mų maždaug 10 mlrd. eu­rų su­mos mes ati­duo­tu­me apie 300 milijonų“. Ma­nau, kad TIKRAI IŠGYVENTUME ---- ----

Vanda

Vanda portretas
Labai džiugu, kad pagaliau paviešino šito bordelio veiklą. Nevyksta jokiu apskaitu ir niekam neidomu ką pasiekia produktai. Tik akių dumimas. Kas suaukojama ta ir išsidalina patys. Didžiulė gėda tokiems ,Veltėdžiams'

Veterinarijos ir maisto kontrolės

Veterinarijos ir maisto kontrolės portretas
tarnybą - prie sienos!Visai nikuja nedirb..Paskui prie tos sienos eilės tvarka-kitas sumautu tikrintuoju tarnybas

Aš portretas
Mielas Advente ir kiti komentatoriai noriu Jūsų paklausti ar apie žmogų, jo darbus sprendžiate iš išvaizdos? Manau, neteisinga apkalbėti kitą perskaičiusi žurnalistų straipsnį. Visi gi žino, kad žurnalistai stengiasi kuo daugiau viską sutirštinti, jie visada perdeda taip, kad būtų idomiau skaityti. Bet ar kas pasigilina į tai jog ne viskas ką sako yra tiesa? Žinoma ne, geriausia teisti ir smerkti. Gaila, kad mūsų visuomenė yra tokia nesupratinga.. Ir dar norisi pasakyti visiems, kurie kalba nežinodami, kalba susidarydami pirmą nuomonę - Žmonės, mes ne Dievai kad teistumėme kitus.

Adventas

Adventas portretas
Nežinau, kaip Jums, bet man to visos Lietuvos maisto banko vadovas, Klaipėdos padalinio vadovas- tokie sultingi , įmitę vyrai nekelia jokio pasitikėjimo.... Ar nėra jiems kitų , geriau apmokamų darbų, ar jie nepajėgūs užsidirbti ant "geresnių "automobilių?Daug metų pažįstu gerbimą lietuvininkę Magdaleną Piklaps. Perduosiu jos laišką Vokietijos organizacijoms, su įspūdingomis pelėsių nuotraukomis. Laikykitės, gerbiama Magdute. Apkabinu Jus. Pagarba visuomeninkui Aurimui Mockui...

Eglė

Eglė portretas
Viena moteris buvo nuėjusi kaip savanorė padirbti į "Maisto banką", tai pakraupo tuo, ką pamatė. Geriausi produktai išvežami tikrai ne labdarai. Įtardami, kad ji tą užmatė ir gal paviešins, skambinėjo jai po to dar savaitę, prašė, kad neviešintų nieko. Žodžiu neverta pasitikėti "Maisto banku", galvoti, kad ką suaukojote bus labdarai.

Niekada daugiau,nei euro neaukosiu

Niekada daugiau,nei euro neaukosiu portretas
Noriu nusikeikti,tara rai,juk gerai gyvenantis neis į tą labdaros valgyklą,reikia dar džiaugtis,kad kas užsiima tokia veikla,o ne trukdyti.Žmonės aukoja,tai kokią teisę turi nusipenėję Maisto banko vadovai nutraukti ar ne duoti produktų.Kas čia per pasakymas gėda gauti 600 eurų,tai kodėl tas vyras neina kito darbo dirbti,kur moka daugiau,kas per įžūlumas jam mašina per prasta,tai užsidirbti reikia.Šitiek tūkstančių suaukojo žmonės,kur pinigai?

Vanda

Vanda portretas
Nesuprantu negi Veterinarijos tarnyba nemato ka jie išdarinėja? Tai biznis atliekom ir dar pelnosi, ne Maisto bankas. Surūgusias mišraines ir pasmirdusius produktus siunčia vaiku namams. Ir dar gauna finansavima. Turėkit gėdos gerb. Ponai... Instituciju daug, betvarkė totali.

Neaukoju visokiems maisto bankams, nes

Neaukoju visokiems maisto bankams, nes portretas
kaip ir bankais nepasitikiu jais. As ramia sazine duodu keleta centu prasanciams ismaldos, nors ir tai nera geriausias sprendimas padeti skurstanciams.

Keleivis

Keleivis portretas
Maisto bankui paaukoti labai didelė suma eur.o jie giriasi,kad nusipirko nauju mašinų,o kur maistas?Juk aukojome maistui,o ne mašinom???

To deja

To deja portretas
Sveikintinas Jūsų noras. Jei galite padėti maistu Jums tereikia adresu Turgaus g. 35 "Sandora" (šalia Jono kalnelio) nuvežti savo pagalbą, paskambinti šalia durų esančiu skambučiu (nes durys laikomos dažnai, iki maitinimo valabdų užrakintos) ir tam kas atidarys duris persuoti savo auką.

Lupikautojai

Lupikautojai portretas
Ir aš nepasitikiu jais.Tik ir matom per televiziją,paramos telefonų numerius ir eurus.Naudojasi žmonių gerumu.O ką gero valdžia paaukoja.Tegul nors kartą metuose paaukoja kokią dalį savo pajamų. Kai matai konkrečiai suteiktą pagalbą,tai džiugu dėl tų žmonių.Bet labai daug aferos tame "biznyje".

deja

deja portretas
aš taip pat jau neremiu maisto banko . Galiu paremti konkrečius žmones ar valgyklą .

GĖDA

GĖDA portretas
Gėda rietis ir dar Advento metu

Romas

Romas portretas
Kasdien į el. paštą gaunam visokių prašymų padėti, šelpti ir pan. Bet kai užduodi konkretų kausimą - kam konkrečiai ir ko reikia, patys nupirksim, nuvešim , padovanosim. Dažnai pradeda aiškinti, kad jie patys padarys viską tik pinigų duokit.

Apostal

Apostal portretas
Ar ne per geros p. Danupo vežėčios 2005 m. Už tokį atlyginimą

Jurka

Jurka portretas
O ka bedziams bananu ir saldainiu duoti?Vat jus kai mokat mokescius vel verkiat .,kad jie nemoka mokesciu ir gauna padalpas

Danas

Danas portretas
Maisto bankas yra mafija kur žmonės suaukoja pinigėlius tai jų išlaikymui,o jus bedžiai valgykite supelyjusia duoną

negi

negi portretas
dar yra naivuoliu kurie aukoja ir tiki tokiu organizaciju sazininga veikla? keistuoliai

Reketininkai

Reketininkai portretas
Maisto bankui neaukoju nieko, nes šios įstaigos veiklos metodai man nepriimtini.Jie panašesni į reketininkus, negu į labdaros teikėjus.

Jam

Jam portretas
Geda kaip vyrui gauti 600 eurų algą? Nieko nedarant , miegant naktimis? Visai geri pinigai.

Irma

Irma portretas
Maisto bankas drabuziu nepriimineja.Uzteks cia mela skleisti.Neduosit nieko, nes niekada ir nesat nieko dave

Nebeduosiu nieko Maisto bankui

Nebeduosiu nieko Maisto bankui portretas
"Turiu 2005 metų automobilį"- ir KĄ? Tūkstančiai žmonių turi dar senesnius automobilius ir nieko. Tūkstančiai žmonių jų visai neturi. Jau seniai girdėjau kad ten ne viskas "švaru". Draugės man sakė kad vaikiškų ir savo rūbų ten negalima atiduoti, nes pirma tarpusavyje išdalina, o kas lieka daugiavaikiams šeimom atiduoda.

Irma

Irma portretas
Ko cia burnuojates! Kas zada nieko Maisto bankui nieko ne duoti, tas niekada nera nieko ir daves.Geriau eikite savonoriauti tada ir pamatyrite kiek zmoniu gauna parama

Maisto banko gen. direktorius

Maisto banko gen. direktorius portretas
Uzsiciaupkit ziopliai! Vistiek nesit, vargselems nera ko valgyti, o as sunui Mercedesa AMG pazadejau! Todel uzsiciaupkit ir tylekit, gaidziai!

Edita

Edita portretas
Aš apie Maisto banką esu prastos nuomonės, tačiau ir šios valgyklos vadovų žodžiai skamba keistai: "Ar turi teisę tikrinti vokiečių išlaikomą valgyklą". Tai jei jie išlaiko, kaip ir nereikia nieko daugiau iš kitų.

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas. Ačiū už info. Maisto bankas iš manęs nieko negaus. Sukčių lizdai, taip išeina.

Jojo

Jojo portretas
Grynas melas tenka matit kaip biednaigyvena maisto banko vadovai .ten senai reikia audito.sandelei pilni produktu kurie skirti ne vargstantiems o giminems ir draugams.

R

R portretas
Kazkuom nustebe? As jau nesistebiu niekuom. Paklauskit, kuris is Maisto banko darbuotoju eina i parduotuve ilgiau negendanciu produktu pirkti. Gal praeis noras tiem sukciams kisenes pildyti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Balis: čia leidžiama neskubėti
  Balis: čia leidžiama neskubėti

  Kai suprato, jog po pigių skrydžių bilietų medžioklės teks krautis kuprines į Balį, klaipėdietė Loreta Tallat-Kelpšienė itin netryško entuziazmu. Regis, kokių dar intrigų gali pateikti ši turistų skersai išilgai i&scar...

 • Žiema spustelės dar smarkiau
  Žiema spustelės dar smarkiau

  Šią savaitę žiema dar neketina trauktis. Klaipėdiečiai pajus ypač aštrius jos dantis, nes jutiminė temperatūra bus kur kas žemesnė nei rodys termometrai. Džiaugsis tik poledinės žūklės mėgėjai. ...

 • Kretinga kai kurias vietoves sieks įteisinti kaip kurortus
  Kretinga kai kurias vietoves sieks įteisinti kaip kurortus

  Kretingos rajono savivaldybė sieks oficialaus kurortinės teritorijos statuso kai kuriose jos vietovėse, šeštadienį pranešė dienraštis „Lietuvos žinios“. ...

 • Klimato kaitos miražai
  Klimato kaitos miražai

  Audros, uraganai, potvyniai ir liūtys – anaiptol ne tik šių laikų pasaulinio atšilimo padariniai, kaip bando įtikinti kai kurie klimatologai. Pavarčius XX a. pradžios spaudą matyti, jog pasitaikydavo metų, kai visą gruodį Klaipėd...

  3
 • Uostamiesčiui – LKL vadovo padėka
  Uostamiesčiui – LKL vadovo padėka

  Sporto metai uostamiestyje įsibėgėja. Klaipėdos savivaldybė gavo oficialią padėką už bendradarbiavimą rengiant SIL-Karaliaus Mindaugo taurės krepšinio turnyrą. „Bendradarbiavimas su Jumis mums padeda sukurti renginį, kuris įvardijama...

  2
 • Darželyje „Klevelis“ – kiauros sienos
  Darželyje „Klevelis“ – kiauros sienos

  Lopšelį-darželį "Klevelis" lankantiems mažiesiems klaipėdiečiams ir įstaigos darbuotojams galbūt jau kitąmet bus šilčiau. Miesto savivaldybė rengia projektą, susijusį su patalpų apšiltinimu ir atnaujinimu. ...

  6
 • Atvers žvalgybinių nuotraukų archyvą
  Atvers žvalgybinių nuotraukų archyvą

  Daugiau nei 17,5 tūkst. Lietuvos teritorijos, taip pat ir pajūrio fotografijų iš oro, užfiksuotų Antrojo pasaulinio karo metais, bus eksponuojama virtualioje erdvėje. Šias unikalias nuotraukas Lietuva gavo iš JAV nacionalinio archyvo...

  2
 • Želdiniams – dar daugiau lėšų
  Želdiniams – dar daugiau lėšų

  Miestas šiemet skirs apie 600 tūkst. eurų šešiolikai aplinkosauginių priemonių įgyvendinti. Tam pritarė ir miesto taryba. ...

  2
 • Į banką – velionio pinigų
  Į banką – velionio pinigų

  Kas pasinaudojo mirusio vyro banko sąskaitoje buvusiais pinigais? Atsakymo į šį klausimą ieško Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai. ...

  3
 • L. Vitkevičienė: visi vaikai yra geri
  L. Vitkevičienė: visi vaikai yra geri

  Laisvalaikio klubo "Aerobikos uostas" direktorės ir trenerės Loretos Vitkevičienės misija – labai subtili. Jos manymu, visi vaikai yra talentingi ir unikalūs, tačiau tam, kad tai pamatytume, reikia suteikti jiems galimybę save realizuoti...

  3
Daugiau straipsnių