Laivininkystės privatizacija: piketuotojai reikalauja E.Masiulio galvos

Į piketą antradienio vidurdienį susirinkusi saujelė klaipėdiečių reikalavo susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio atsistatydinimo.

Septyni piketuotojai tokiu būdu reiškė protestą prieš valstybės turto išpardavimą ir Lietuvos jūrų laivininkystės privatizavimą.

„Jei parduosime paskutinius laivus, tai kokia Lietuva bebus jūrinė valstybė. Be to, tuomet reikėtų naikinti ir jūrininkus rengiančias mokyklas. Ketinimai privatizuoti darbuotojams jau įvarė baimės dėl darbo vietos. Kaip žmonės gali našiai dirbti, kai tokios nuotaikos?“ - retoriškai klausė piketo organizatorius, Lietuvos piliečių sąjungos pirmininkas Dionyzas Varkalis.

Piketuotojai buvo įsitikinę, jog dėl visko yra kalčiausias susisiekimo ministras E.Masiulis. „Reikalaujame, kad jis atsistatydintų ar būtų atstatydintas. Žmonės už jį balsavo, o jis visus nuvylė. Nesuprantama, kaip ministras, kuris pats yra klaipėdietis, gali kalbėti apie Lietuvos laivų išpardavimą“, - pyko viena iš piketuotojų Virginija Jurgelevičienė.

Piketas vyko prie Klaipėdos apskrities viršininko administracijos pastato, kuriame yra įsikūrusi ir Vyriausybės atstovo Klaipėdos apskrityje tarnyba.

Piketuotojai teigė, kad mitinguoti jie norėjo prie Liberalų sąjūdžio partijos, kurios pirmininku ir yra E.Masiulis, būstinės Klaipėdoje. Tačiau tokio sumanymo atsisakyta, nes būstinė yra tolėliau nuo miesto centro.

„Šituose rūmuose sėdi E.Masiulio bendrapartietis, Klaipėdos apskrities viršininko pavaduotojas Artūras Šulcas. Todėl tikimės, kad jis išeis pasikalbėti, dėmesį atkreips ir Vyriausybės vadovai“, - tikino V.Jurgelevičienė.

Beje, antradienį, tuo metu, kai vyko piketas, Klaipėdos apskrities viršininko administracijoje viešėjo E.Masiulio pavaduotojas, susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas.

Tačiau jei jis, nei A.Šulcas su piketuotojais iki mitingo vidurio pasikalbėti neišėjo.

Su piketuotojais susitiko tik Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Kristina Vintilaitė.

Mitingai, kuriuose bus priešinamasi Lietuvos jūrų laivininkystės privatizavimui, vyks visą šią savaitę - kasdien nuo 12 iki 13 valandos.

„Jei reikės, piketuosime ir ilgiau, kad tik atkreiptume dėmesį, jog valdžia turi vykdyti tautos išlikimo programą, o ne išparduoti valstybės turtą“, - ryžtą demonstravo piketuotojai.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių