LCC pusfinalyje nežais

Šiauliuose vietos universitetas (ŠU) tik pirmajame kėlinuke vargo su Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu (LCC). Vėliau šeimininkai įgijo neginčijamą pranašumą ir sutriuškino varžovus rezultatu 114:83 (24:21, 33:19, 32:21, 25:22).

Į Šiaulius po ilgokos pertraukos sugrįžusios LSKL atkrintamosios rungtynės tapo švente. Sirgaliai ginkluoti būgnais, trimitais ir vėliavomis rinkosi į universiteto salę, o vietos krepšininkai neturėjo teisės nuvilti gerbėjų. Juo labiau, kad komandos krepšininkus akylai stebėjo „Šiaulių“ klubo štabas su vyriausiuoju treneriu Antanu Sireika priešakyje.

ŠU krepšininkai padirbėjo iš peties ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo net 21:7. Tačiau svečiai sugebėjo susikaupti spurtui ir po šuolio 14:0 išlygino rezultatą 21:21. Tiesa, jėgų užteko tik vienai gerai sužaistai atkarpai. Pirmąjį kėlinuką laimėjo šeimininkai 3 taškų skirtumu.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 10:0 ir nuo šio momento šiauliečiai tvirtai laikė rungtynių vadžias savo rankose. ŠU krepšininkai nuolat didino rezultatą ir intrigos rungtynėse nebeliko . ŠU komanda laimėjo ir antrąsias tarpusavio rungtynes ir žengė į pusfinalį.

„Nors ir pralaimėjome, smagu buvo žaisti tokioje atmosferoje, kurią sukūrė gausūs vietos sirgaliai. Mes neturėjome jokių vilčių prieš taip gerai puolančią komandą“, - dėl pralaimėjimo nenusiminė LCC vyriausiasis treneris Marius Tamolis.

„Vyrams pasakiau, ką apie juos prieš dvikovą rašė internete. Daugiau nieko nereikėjo sakyti - krepšininkai puikiai suprato mano užuominą ir viską padarė taip kaip reikia“,- internete pasirodžiusias prognozes, jog šiauliečiai pralaimėtų tik tuo atveju, jei žaistų norėdami pasirodyti savo merginoms, pakomentavo ŠU vyriausiasis treneris Rolandas Vaičiūnas.

Šiame straipsnyje: studentų lyga