„Lemminkainen“ baigė kovą dėl LKF taurės

Klaipėdos „Lemminkainen“ moterų krepšinio komanda suklupo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės pusfinalyje.

Klaipėdietės penktadienio vakarą pusfinalyje Garliavoje 72:81 (13:20, 28:13, 14:28, 17:20) nusileido Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ krepšininkėms.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo klaipėdietės (0:2), tačiau tada dvylika taškų be atsako pelnė „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda (12:2).

Antro kėlinio pradžioje ir toliau žaidimą savo rankose laikė „Kibirkšties-Tichės-IKI“  ekipa (28:19). Tačiau pasiekusios trisdešimtes taškų ribą Vilniaus krepšininkės sustojo. Likus žaisti trims minutėms iki kėlinio pabaigos klaipėdietės persvėrė rezultatą (30:31).

Po dviejų kėlinių „Lemminkainen“ pirmavo aštuoniais taškais (33:41).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda (41:45). Vilniaus klubas sugebėjo ne tik išlyginti, tačiau ir persverti rezultatą (51:49).

Ketvirto kėlinio pradžioje sostinės komanda spurtavo 5:0 ir įgijo dešimties taškų pranašumą (65:55). Vilniaus ekipa toliau nemažino apsukų ir netrukus susikrovė aštuoniolikos taškų pranašumą (81:63). Rungtynių pabaigoje skirtumas šiek tiek sumažėjo, tačiau užtikrintą pergalę šventė Vilniaus ekipa (81:72).

„Lemminkainen“ komandoje Monika Grigalauskytė pelnė 22 taškus, Inesa Visgaudaitė surinko 16, o Gabrielė Gutkauskaitė – 12.

Finale šeštadienį „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda susitiks su Kauno „Viči-Aisčių“ ekipa.