„Lemminkainen“ - trečioje vietoje

Klaipėdos "Lemminkainen" iškovojo 16-ą pergalę ir įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Uostamiesčio krepšininkės savo aikštėje nesunkiai įveikė Šiaulių "Rūtą" rezultatu 82:57.

Klaipėdietės rungtynes laimėjo jau pirmajame kėlinuke, kuriame tiesiog nokautavo savo mažiau patyrusias varžoves iš Šiaulių - 35:5. Antrajame ketvirtyje aikštelėje pasirodžius mažiau laiko rungtyniaujančioms krepšininkėms, žaidimas išsilygino. Sužaidus 5 minutes, komandas skyrė tie patys 30 taškų - 43:13. Prieš didžiąją pertrauką "Lemminkainen" spurtavo 8:0 ir padidino atotrūkį iki 40 taškų (55:15), tačiau jo neišlaikė - 55:21.

Po didžiosios pertraukos komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis. Antroje kėlinuko pusėje abi komandos ėmė klysti, metimai retai pasiekdavo tikslą. Po J.Šliažaitės dvitaškio komandas skyrė 31 taškas - 68:37. Paskutinį ketvirtį "Rūta" pradėjo B.Dominauskaitės tolimu metimu.

Šiaulietės perėmė iniciatyvą ir sumažino atsilikimą iki 21 taško - 73:52. "Lemminkainen" paprašyta minutės pertraukėlė vėl sustygavo uostamiesčio krepšininkių veiksmus. Nors po I.Kazlauskaitės tolimo metimo skirtumas sumažėjo iki 20 (75:55), "Lemminkainen" per likusį laiką nebeleido "Rūtai" nebeleido priartėti dar labiau - 82:57.

"Lemminkainen" komandoje rezultatyviausiai žaidė E.Šikšniūtė, pelniusi 17 taškų. M.Solopova ir I.Visgaudaitė pridėjo, atitinkamai, 14 ir 13 taškų.

"Rūtai" I.Kazlauskaitė pelnė 17, B.Dominauskaitė - 15, G.Gutkauskaitė - 11 taškų.

Šiame straipsnyje: leminkainen krepšininkės