„Lietuvos rytas“ parklupdė „Neptūną“

Keturioliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) penktadienį iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. Vilniečiai išvykoje 93:72 įveikė Klaipėdos „Neptūną“, praneša basketnews.lt.

Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi tikrosios rungtynių eigos. Triuškinantį pranašumą sostinės krepšininkai susikrovė per paskutiniąją mačo minutę, kurią „Lietuvos rytas“ laimėjo 11:0.

36-ąją rungtynių minutę Deivydas Gailius buvo priartinęs „Neptūno“ komandą iki 6 taškų (74:68), tačiau tada po tritaškį pataikė Martynas Gecevičius bei Chuckas Eidsonas ir svečiai atitrūko (80:68).

„Lietuvos rytas“: Marijonas Petravičius 24 (15 atk. kam.), Justinas Sinica 12, Steponas Babrauskas 12, Donatas Zavackas 9, Chuckas Eidsonas 9, Milko Bjelica 9, Artūras Jomantas 9.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 21, Martynas Mažeika 15, Deivydas Gailius 14, Paulius Morkeliūnas 10, Arvydas Eitutavičius 9.

Rimas Kurtinaitis („Lietuvos ryto“ vyr. treneris): „Noriu pagirti „Neptūno“ komandą. Jie šiandien žaidė puikiai ir pridarė mums daug problemų. Turėjome didžiąją rungtynių dalį žaisti su pagrindiniais krepšininkais, nors važiuodami į Klaipėdą planavome pagrindiniams žaidėjams duoti šiek tiek poilsio. Visgi teko žaisti su pagrindu, nes atitrūkti pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje“.

Paulius Juodis („Neptūno“ trenerio asistentas): „Jeigu ne ta paskutinė rungtynių minutė, viskas būtų buvę gerai. Vyrai parodė charakterį, o pačioje mačo pabaigoje mums pritrūko fizinės jėgos. „Lietuvos rytas“ yra tokia komanda, kuri už menkiausią klaidą varžovus baudžia taškais“.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasNeptūnas