Maudynių jūroje metu dingo vyras (papildyta)

Šventojoje dingo jūroje prie pat kranto žmonos akivaizdoje besimaudęs vyras. Kartu buvęs svainis tik spėjo pamatyti, kaip Vilniaus rajono gyventoją pasiglemžė banga.

Žmonos fotografavo

Nelaimė paplūdimyje ties Kuršių take esančiu sveikatingumo centru įvyko antradienį apie 16 valandą. Buvo pranešta, kad į jūrą nuėjo maudytis ir dingo 28 metų Vilniaus rajono Nemėžio kaimo gyventojas.

Pliaže vyras poilsiavo su savo ir svainio šeimomis. Jie nuėjo nusimaudyti prie mažojo molo, kur yra neoficialus paplūdimys.

Grįždami iš vandens vyrai ėjo apie penkių metrų atstumu vienas nuo kito.

Liudininkų teigimu, ant kranto likusios žmonos juos fotografavo.

Gelbėtojams dingusiojo artimieji pasakojo, kad, likus apie 10 metrų iki kranto, abu vyrus užliejo banga. Išniręs svainis giminaičio jau nebepamatė. Jis dingo ir iš krante buvusių žmonų akiračio.

Dingusiojo svainis taip pat negalėjo pats grįžti į krantą. Buvo didelė srovė ir bangavimas, jam tik pavyko užsikabinti už polių. Policijos pareigūnams vyras tvirtino, jog atsisukęs dar akimirką pastebėjo, kaip vandenyje tolsta jo giminaitis.

Nurodė kitą vietą

Pamačiusios, kad vyrai pateko į nelaimę, žmonos telefonu puolė kviesti pagalbą. Jos pranešė, kad prie vadinamojo beždžionių tilto žmogų nunešė srovė.

Atvykus gelbėtojams, buvo patikslinta, kad vyras nuskendo Baltijos jūroje, o ne Šventosios upėje.

Į įvykio vietą atvyko ir Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai. Tačiau gelbėjimo darbai jūroje negalėjo vykti, nes buvo stiprus bangavimas ir srovės.

Dingusio Vilniaus rajono gyventojo Šventosios upėje valtimi ieškojo Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai.

„Vieta, kur įvyko nelaimė, yra netoli Šventosios upės žiočių. Jį galėjo nunešti ir į vieną, ir kitą pusę. Ieškojome upėje, bet rasti nepavyko“, – aiškino Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Vidmantas Jarulis.

Išgelbėjo vandens motociklu

Į įvykio vietą atskubėjo ir Šventosios gelbėtojai. Jie vandens motociklu pargabeno dingusiojo svainį į krantą. Buvo iškviesti ir greitosios pagalbos medikai, policija.

„Viskas įvyko staiga. Keista, kad taip greitai jis dingo. Kol nėra kūno, nieko negaliu daugiau pasakyti“, – tvirtino Palangos ir Šventosios gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas.

Anot jo, tą dieną oficialiuose paplūdimiuose kabėjo raudona – maudytis draudžianti – vėliava. Bangavimas siekė tris balus. Pūtė stiprus šiaurės vėjas.

„Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai bandė nerti, bet sunkiai galėjo išplaukti. Su jūra negalima juokauti“, – tvirtino J.Pirožnikas.

Ant abiejų rankų – žiedai

Šventosios gelbėtojai vakar toliau ieškojo dingusiojo, tačiau iki pietų jis nebuvo rastas.

Vilniaus rajono gyventojas – tamsių plaukų, vidutinio kūno sudėjimo. Jo akys rudos. Ūgis – 182 centimetrai. Vyras vilkėjo juodas glaudes su baltomis juostomis.

Ant kaklo buvo auksinė grandinėlė, o ant dešinės rankos piršto mūvėjo vestuvinį žiedą su užrašu ,,Ramunė 2007 09 29“, ant kairės – auksinį žiedą.

Į Šventąją atvyko ir Vilniaus rajono gyventojo tėvai. Artimieji nuolat bendrauja su gelbėtojais.

Tą dieną Palangoje ir Šventojoje skendo aštuoni žmonės, bet medikų pagalbos prireikė tik dingusiojo svainiui. Gelbėtojai iš vandens ištraukė ir du neblaivius asmenis. Anot J.Pirožniko, išprašant juos iš paplūdimio teko į pagalbą pasitelkti policiją.NAUJAUSI KOMENTARAI

procc

procc portretas
Beprasme mirtis.

uz

uz portretas
Uzuojauta....idomu kokia mirtis buna su prasme,visos jos beprasmes....

nieko keisto

nieko keisto portretas
dazniausiai nevietiniai atvykeliai prisijuokauja su jura
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Pagalbos šauksmas – iš Amerikos
  Pagalbos šauksmas – iš Amerikos

  Amerikoje viešinti klaipėdietė neatsigina minčių, kad grįžusi į uostamiestį namuose negalės džiaugtis saulės šviesa ir spinduliais, kuriuos užstoja prie buto lango augantis medis. Gyventojai siekia, kad būtų sutvarkyti šalia ...

  3
 • Siekti tikslo lietuvaičius moko pasaulyje populiari programa
  Siekti tikslo lietuvaičius moko pasaulyje populiari programa

  Paskatinti jaunus žmones siekti tikslo, kasdien tikslingai tobulėti, įveikti asmeninius iššūkius, mokytis drąsiai ir atsakingai imtis darbų, kurie ugdo asmenines savybes – to siekiama įtraukiant jaunus žmones į Lietuvoje veikianči...

 • Jono kalnelį užims statybininkai
  Jono kalnelį užims statybininkai

  Artimiausiomis savaitėmis prasidės Jono kalnelio ir jo prieigų tvarkymo darbai. Pirmiausia numatyta pašalinti senus ir išsikerojusius želdinius. Pradėta svarstyti, kaip, vykstant darbams, bus su šioje vietoje organizuojamais renginiai...

  18
 • Kaip sveikai ir teisingai paruošti kūną aktyviam laisvalaikiui atšilus orams?
  Kaip sveikai ir teisingai paruošti kūną aktyviam laisvalaikiui atšilus orams?

  Pavasariški orai greitai kvies pradėti dviračių, riedučių, bėgimo ir kitų lauko sporto pramogų sezoną. Ilgą laiką nesitreniravus, ypač po žiemos, kūnas yra sustingęs, sveikatingumo specialistai rekomenduoja pradėti nuo ramesnio tempo gru...

  2
 • Kormoranai kuriasi ir Klaipėdos uoste
  Kormoranai kuriasi ir Klaipėdos uoste

  Kaskart pavasarį prasideda kalbos apie kormoranų naudą ir žalą – naikinti juos ar ne? ...

  3
 • Pasiruošimas vasaros sezonui įsibėgėja
  Pasiruošimas vasaros sezonui įsibėgėja

  Paplūdimių prižiūrėtojai rengiasi artėjančiam vasaros sezonui. Gelbėtojams gaminami nauji postai, dažomas pliažų inventorius, tvarkomi į pajūrį vedantys laiptai bei takai. Poilsiautojams bus pateikta ir staigmenų. ...

  1
 • Nušvis istoriniai miesto pastatai
  Nušvis istoriniai miesto pastatai

  Tamsiuoju paros metu uostamiestyje atsiras daugiau šviesos. Planuojama apšviesti istorinių pastatų fasadus ir taip papuošti miestą. Pabrėžiama, kad didelių investicijų tam neprireiks, o vaizdas trauks ir miestiečių, ir turistų ak...

 • Kariuomenės atstovai įspėja nelipti ant Kuršių marių ledo
  Kariuomenės atstovai įspėja nelipti ant Kuršių marių ledo

  Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras įspėja, kad vyraujant teigiamai oro temperatūrai, Kuršių marių ledas darosi nestabilus ir ant jo nereikėtų lipti. ...

 • Išorinio uosto raktą nukals Vilniuje
  Išorinio uosto raktą nukals Vilniuje

  Vyriausybės lygiu startavo procesas, kurio taip laukė ir Klaipėdos uostas, ir miestas. ...

  13
 • Kiemuose – tūkstantis vietų mašinoms
  Kiemuose – tūkstantis vietų mašinoms

  Automobilių perpildytuose daugiabučių kiemuose dar šiemet bus pradėtos rengti naujos jų stovėjimo aikštelės. Iš viso projektuojama tūkstantis naujų vietų gyventojų mašinoms. ...

  19
Daugiau straipsnių