Maudynių jūroje metu dingo vyras (papildyta)

Šventojoje dingo jūroje prie pat kranto žmonos akivaizdoje besimaudęs vyras. Kartu buvęs svainis tik spėjo pamatyti, kaip Vilniaus rajono gyventoją pasiglemžė banga.

Žmonos fotografavo

Nelaimė paplūdimyje ties Kuršių take esančiu sveikatingumo centru įvyko antradienį apie 16 valandą. Buvo pranešta, kad į jūrą nuėjo maudytis ir dingo 28 metų Vilniaus rajono Nemėžio kaimo gyventojas.

Pliaže vyras poilsiavo su savo ir svainio šeimomis. Jie nuėjo nusimaudyti prie mažojo molo, kur yra neoficialus paplūdimys.

Grįždami iš vandens vyrai ėjo apie penkių metrų atstumu vienas nuo kito.

Liudininkų teigimu, ant kranto likusios žmonos juos fotografavo.

Gelbėtojams dingusiojo artimieji pasakojo, kad, likus apie 10 metrų iki kranto, abu vyrus užliejo banga. Išniręs svainis giminaičio jau nebepamatė. Jis dingo ir iš krante buvusių žmonų akiračio.

Dingusiojo svainis taip pat negalėjo pats grįžti į krantą. Buvo didelė srovė ir bangavimas, jam tik pavyko užsikabinti už polių. Policijos pareigūnams vyras tvirtino, jog atsisukęs dar akimirką pastebėjo, kaip vandenyje tolsta jo giminaitis.

Nurodė kitą vietą

Pamačiusios, kad vyrai pateko į nelaimę, žmonos telefonu puolė kviesti pagalbą. Jos pranešė, kad prie vadinamojo beždžionių tilto žmogų nunešė srovė.

Atvykus gelbėtojams, buvo patikslinta, kad vyras nuskendo Baltijos jūroje, o ne Šventosios upėje.

Į įvykio vietą atvyko ir Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai. Tačiau gelbėjimo darbai jūroje negalėjo vykti, nes buvo stiprus bangavimas ir srovės.

Dingusio Vilniaus rajono gyventojo Šventosios upėje valtimi ieškojo Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai.

„Vieta, kur įvyko nelaimė, yra netoli Šventosios upės žiočių. Jį galėjo nunešti ir į vieną, ir kitą pusę. Ieškojome upėje, bet rasti nepavyko“, – aiškino Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Vidmantas Jarulis.

Išgelbėjo vandens motociklu

Į įvykio vietą atskubėjo ir Šventosios gelbėtojai. Jie vandens motociklu pargabeno dingusiojo svainį į krantą. Buvo iškviesti ir greitosios pagalbos medikai, policija.

„Viskas įvyko staiga. Keista, kad taip greitai jis dingo. Kol nėra kūno, nieko negaliu daugiau pasakyti“, – tvirtino Palangos ir Šventosios gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas.

Anot jo, tą dieną oficialiuose paplūdimiuose kabėjo raudona – maudytis draudžianti – vėliava. Bangavimas siekė tris balus. Pūtė stiprus šiaurės vėjas.

„Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai bandė nerti, bet sunkiai galėjo išplaukti. Su jūra negalima juokauti“, – tvirtino J.Pirožnikas.

Ant abiejų rankų – žiedai

Šventosios gelbėtojai vakar toliau ieškojo dingusiojo, tačiau iki pietų jis nebuvo rastas.

Vilniaus rajono gyventojas – tamsių plaukų, vidutinio kūno sudėjimo. Jo akys rudos. Ūgis – 182 centimetrai. Vyras vilkėjo juodas glaudes su baltomis juostomis.

Ant kaklo buvo auksinė grandinėlė, o ant dešinės rankos piršto mūvėjo vestuvinį žiedą su užrašu ,,Ramunė 2007 09 29“, ant kairės – auksinį žiedą.

Į Šventąją atvyko ir Vilniaus rajono gyventojo tėvai. Artimieji nuolat bendrauja su gelbėtojais.

Tą dieną Palangoje ir Šventojoje skendo aštuoni žmonės, bet medikų pagalbos prireikė tik dingusiojo svainiui. Gelbėtojai iš vandens ištraukė ir du neblaivius asmenis. Anot J.Pirožniko, išprašant juos iš paplūdimio teko į pagalbą pasitelkti policiją.NAUJAUSI KOMENTARAI

procc

procc portretas
Beprasme mirtis.

uz

uz portretas
Uzuojauta....idomu kokia mirtis buna su prasme,visos jos beprasmes....

nieko keisto

nieko keisto portretas
dazniausiai nevietiniai atvykeliai prisijuokauja su jura
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Klaipėdos „Neptūnas“ rado naują generalinį rėmėją
  Klaipėdos „Neptūnas“ rado naują generalinį rėmėją

  Krepšinis Klaipėdoje sulaukia vis daugiau kraštiečių dėmesio, todėl vietos verslas džiaugiasi galėdamas prisidėti prie krepšinio klubo veiklos. Klaipėdos „Neptūno“ komanda sulaukė dar vieno rėmėjo. ...

  1
 • Kur R. Karbauskio tautiniai kostiumai?
  Kur R. Karbauskio tautiniai kostiumai?

  Dovanotam arkliui į dantis nežiūri. Taip būtų galima apibūdinti Seimo nario Ramūno Karbauskio iniciatyva pasiūtus ir valstybiniams vaikų darželiams išdalytus stilizuotus tautinius kostiumus. Įstaigų vadovės nedrįsta kritikuoti dovanos, nor...

  26
 • Klaipėdoje įamžins kariuomenės šimtmetį
  Klaipėdoje įamžins kariuomenės šimtmetį

  Minint Lietuvos valstybės ir kariuomenės šimtmetį, valdininkai nutarė kariuomenės ženklą pastatyti Šiaurės rage. Kur atsiras karininkų uostamiesčiui dovanotas stiebas su istorine vėliava, vis dar neaišku. ...

  1
 • Pilies tilto nebekels iki pavasario
  Pilies tilto nebekels iki pavasario

  Pilies tiltas turėjo būti keliamas kasdien po du kartus iki spalio pabaigos. Tačiau šį procesą nuspręsta nutraukti anksčiau. Pokyčius nulėmė ne tik menkas tilto kilnojimo poreikis, bet ir prieš dvi savaites pajūryje praūžusi audra. ...

 • Paskutinė kruizinio sezono kregždė
  Paskutinė kruizinio sezono kregždė

  Penktadienį savo viešnage Klaipėdoje kruizinį sezoną turėtų pabaigti čia atplauksiantis laivas "Marco Polo". Skaičiuojama, jog Klaipėdą šią vasarą aplankė apie 70 tūkst. turistų, kuriuos atplukdė 60 keleivinių laineri...

 • Gyventojai – prieš eismą Melnragėje
  Gyventojai – prieš eismą Melnragėje

  Melnragės gyventojai išreiškė norą kai kuriose gyvenvietės gatvėse numatytu laiku riboti motorinių transporto priemonių eismą. Žmonės piktinasi, kad automobilių ir motociklų skleidžiamas triukšmas vakarais drumsčia vietinių ...

  20
 • Klaipėdos autobusų parkas didina atlyginimus
  Klaipėdos autobusų parkas didina atlyginimus

  Pasikeitus apmokėjimo sąlygoms „Klaipėdos autobusų parko“ vairuotojai uždirbs daugiau. ...

 • Įvažiavimas į Klaipėdą ketvirtadienį buvo paralyžiuotas
  Įvažiavimas į Klaipėdą ketvirtadienį buvo paralyžiuotas

  Ketvirtadienio rytas važiuojantiems į Klaipėdą per Jakų transporto žiedą prailgo – automobilių susidūrimas Vilniaus plente sustabdė mašinų srautą. ...

  14
 • Klaipėdoje pareigūnai mokysis suvaldyti incidentą SGD terminale
  Klaipėdoje pareigūnai mokysis suvaldyti incidentą SGD terminale

  Įvairių institucijų pareigūnai Klaipėdoje treniruosis suvaldyti incidentą suskystintųjų gamtinių dujų terminale. ...

  8
 • Klaipėdoje nesuveikė keturi pavojaus įrenginiai
  Klaipėdoje nesuveikė keturi pavojaus įrenginiai

  Trečiadienio vidurdienį uostamiestyje užkaukusios sirenos išgąsdino nedaugelį. Tuo metu, kai aidėjo pavojaus signalas, žmonės skubėjo pietų ir nė neabejojo, kad jų gyvybėms negresia joks pavojus. ...

  8
Daugiau straipsnių