Maudynių jūroje metu dingo vyras (papildyta)

Šventojoje dingo jūroje prie pat kranto žmonos akivaizdoje besimaudęs vyras. Kartu buvęs svainis tik spėjo pamatyti, kaip Vilniaus rajono gyventoją pasiglemžė banga.

Žmonos fotografavo

Nelaimė paplūdimyje ties Kuršių take esančiu sveikatingumo centru įvyko antradienį apie 16 valandą. Buvo pranešta, kad į jūrą nuėjo maudytis ir dingo 28 metų Vilniaus rajono Nemėžio kaimo gyventojas.

Pliaže vyras poilsiavo su savo ir svainio šeimomis. Jie nuėjo nusimaudyti prie mažojo molo, kur yra neoficialus paplūdimys.

Grįždami iš vandens vyrai ėjo apie penkių metrų atstumu vienas nuo kito.

Liudininkų teigimu, ant kranto likusios žmonos juos fotografavo.

Gelbėtojams dingusiojo artimieji pasakojo, kad, likus apie 10 metrų iki kranto, abu vyrus užliejo banga. Išniręs svainis giminaičio jau nebepamatė. Jis dingo ir iš krante buvusių žmonų akiračio.

Dingusiojo svainis taip pat negalėjo pats grįžti į krantą. Buvo didelė srovė ir bangavimas, jam tik pavyko užsikabinti už polių. Policijos pareigūnams vyras tvirtino, jog atsisukęs dar akimirką pastebėjo, kaip vandenyje tolsta jo giminaitis.

Nurodė kitą vietą

Pamačiusios, kad vyrai pateko į nelaimę, žmonos telefonu puolė kviesti pagalbą. Jos pranešė, kad prie vadinamojo beždžionių tilto žmogų nunešė srovė.

Atvykus gelbėtojams, buvo patikslinta, kad vyras nuskendo Baltijos jūroje, o ne Šventosios upėje.

Į įvykio vietą atvyko ir Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai. Tačiau gelbėjimo darbai jūroje negalėjo vykti, nes buvo stiprus bangavimas ir srovės.

Dingusio Vilniaus rajono gyventojo Šventosios upėje valtimi ieškojo Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai.

„Vieta, kur įvyko nelaimė, yra netoli Šventosios upės žiočių. Jį galėjo nunešti ir į vieną, ir kitą pusę. Ieškojome upėje, bet rasti nepavyko“, – aiškino Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Vidmantas Jarulis.

Išgelbėjo vandens motociklu

Į įvykio vietą atskubėjo ir Šventosios gelbėtojai. Jie vandens motociklu pargabeno dingusiojo svainį į krantą. Buvo iškviesti ir greitosios pagalbos medikai, policija.

„Viskas įvyko staiga. Keista, kad taip greitai jis dingo. Kol nėra kūno, nieko negaliu daugiau pasakyti“, – tvirtino Palangos ir Šventosios gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas.

Anot jo, tą dieną oficialiuose paplūdimiuose kabėjo raudona – maudytis draudžianti – vėliava. Bangavimas siekė tris balus. Pūtė stiprus šiaurės vėjas.

„Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai bandė nerti, bet sunkiai galėjo išplaukti. Su jūra negalima juokauti“, – tvirtino J.Pirožnikas.

Ant abiejų rankų – žiedai

Šventosios gelbėtojai vakar toliau ieškojo dingusiojo, tačiau iki pietų jis nebuvo rastas.

Vilniaus rajono gyventojas – tamsių plaukų, vidutinio kūno sudėjimo. Jo akys rudos. Ūgis – 182 centimetrai. Vyras vilkėjo juodas glaudes su baltomis juostomis.

Ant kaklo buvo auksinė grandinėlė, o ant dešinės rankos piršto mūvėjo vestuvinį žiedą su užrašu ,,Ramunė 2007 09 29“, ant kairės – auksinį žiedą.

Į Šventąją atvyko ir Vilniaus rajono gyventojo tėvai. Artimieji nuolat bendrauja su gelbėtojais.

Tą dieną Palangoje ir Šventojoje skendo aštuoni žmonės, bet medikų pagalbos prireikė tik dingusiojo svainiui. Gelbėtojai iš vandens ištraukė ir du neblaivius asmenis. Anot J.Pirožniko, išprašant juos iš paplūdimio teko į pagalbą pasitelkti policiją.NAUJAUSI KOMENTARAI

procc

procc portretas
Beprasme mirtis.

uz

uz portretas
Uzuojauta....idomu kokia mirtis buna su prasme,visos jos beprasmes....

nieko keisto

nieko keisto portretas
dazniausiai nevietiniai atvykeliai prisijuokauja su jura
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Lapų valytojams gresia baudos
  Lapų valytojams gresia baudos

  Patikrinimą, kaip mieste valomi lapai, surengę kontrolieriai priekaištų negailėjo nei valytojams, nei vežėjams. Vieniems surašyti reikalavimai žaliąsias atliekas tvarkyti pagal taisykles, kitiems skirtos nuobaudos už pažeidimus. ...

 • Klaipėda bandys vėl prisivilioti burlaivius
  Klaipėda bandys vėl prisivilioti burlaivius

  Klaipėda vėl bandys tapti didžiųjų burlaivių regatos „The Tall Ships Races“ uostu. Pabrėžiama, kad šis renginys sulaukia didelio miestiečių susidomėjimo, pritraukia daug svečių, padeda puoselėti mieste jūrinę kultūrą. ...

 • Klaipėdiečiai kviečiami nemokamai pasitikrinti akumuliatorius
  Klaipėdiečiai kviečiami nemokamai pasitikrinti akumuliatorius

  Artėjantis žiemos sezonas automobilių savininkams kelia nerimą. ...

 • Miesto biudžetas bus pilnesnis
  Miesto biudžetas bus pilnesnis

  Klaipėdos taryba patikslino miesto biudžetą. Jis padidės beveik 1,15 mln. eurų. Patikslintos ir tam tikrų programų priemonės, kurios bus įgyvendintos. ...

  1
 • Nustatys pabėgėlių kvotą
  Nustatys pabėgėlių kvotą

  Klaipėdos socialinės paramos centras toliau rūpinsis prieglobstį gavusių užsieniečių integracija. Įstaigai prašoma nustatyti tokią pat kvotą, kuri buvo ir praėjusiais metais. ...

  3
 • Po tvano – kova dėl pinigų
  Po tvano – kova dėl pinigų

  Išbandymų dėl potvynio išgyvenusiems uostamiesčio ir Klaipėdos rajono gyventojams – antras smūgis. Prabilta apie nekilnojamojo turto vertės kitimą uostamiesčio prieigose esančiose gyvenvietėse. Paaiškėjo, jog draudikai nek...

  6
 • Nuo sausio brangs vanduo ir nuotekos
  Nuo sausio brangs vanduo ir nuotekos

  Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija vienašališkai patvirtino naujas vandens ir nuotekų tvarkymo kainas Klaipėdos miesto ir rajono gyventojams. Planuojama, kad jos įsigalios nuo kitų metų pradžios. ...

  28
 • Šuo išgelbėjo lapei gyvybę
  Šuo išgelbėjo lapei gyvybę

  Vokiečių ir škotų aviganių mišrūnė išgelbėjo gyvybę į šulinį įkritusiai lapei. Laukinis gyvūnas įkrito į spąstus prie Vasaros estrados, kur ją aptiko su šeimininke pasivaikščioti išėjusi kalyt...

  1
 • Vėl bandys išjudinti apsileidėlius
  Vėl bandys išjudinti apsileidėlius

  Klaipėdos valdžia bandys vėl išjudinti miesto vaizdą darkančių griuvenų savininkus imtis darbų. Maksimalus žemės mokestis grės ir tiems, kurių sklypuose stovi ilgą laiką nenaudojami pastatai. ...

  14
 • V. Sinkevičius: uosto plėtra privalo išlikti tarp valstybės prioritetų
  V. Sinkevičius: uosto plėtra privalo išlikti tarp valstybės prioritetų

  LR Seimo Ekonomikos komiteto vadovas Virginijus Sinkevičius teigia, kad rekordiniai Klaipėdos uosto rezultatai ir gaunama nauda valstybei rodo, jog valstybė turi siekti, kad uostas būtų maksimaliai plėtojamas. Šiandien Klaipėdos valstybinio jūr...

  3
Daugiau straipsnių