Maudynių jūroje metu dingo vyras (papildyta)

Šventojoje dingo jūroje prie pat kranto žmonos akivaizdoje besimaudęs vyras. Kartu buvęs svainis tik spėjo pamatyti, kaip Vilniaus rajono gyventoją pasiglemžė banga.

Žmonos fotografavo

Nelaimė paplūdimyje ties Kuršių take esančiu sveikatingumo centru įvyko antradienį apie 16 valandą. Buvo pranešta, kad į jūrą nuėjo maudytis ir dingo 28 metų Vilniaus rajono Nemėžio kaimo gyventojas.

Pliaže vyras poilsiavo su savo ir svainio šeimomis. Jie nuėjo nusimaudyti prie mažojo molo, kur yra neoficialus paplūdimys.

Grįždami iš vandens vyrai ėjo apie penkių metrų atstumu vienas nuo kito.

Liudininkų teigimu, ant kranto likusios žmonos juos fotografavo.

Gelbėtojams dingusiojo artimieji pasakojo, kad, likus apie 10 metrų iki kranto, abu vyrus užliejo banga. Išniręs svainis giminaičio jau nebepamatė. Jis dingo ir iš krante buvusių žmonų akiračio.

Dingusiojo svainis taip pat negalėjo pats grįžti į krantą. Buvo didelė srovė ir bangavimas, jam tik pavyko užsikabinti už polių. Policijos pareigūnams vyras tvirtino, jog atsisukęs dar akimirką pastebėjo, kaip vandenyje tolsta jo giminaitis.

Nurodė kitą vietą

Pamačiusios, kad vyrai pateko į nelaimę, žmonos telefonu puolė kviesti pagalbą. Jos pranešė, kad prie vadinamojo beždžionių tilto žmogų nunešė srovė.

Atvykus gelbėtojams, buvo patikslinta, kad vyras nuskendo Baltijos jūroje, o ne Šventosios upėje.

Į įvykio vietą atvyko ir Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai. Tačiau gelbėjimo darbai jūroje negalėjo vykti, nes buvo stiprus bangavimas ir srovės.

Dingusio Vilniaus rajono gyventojo Šventosios upėje valtimi ieškojo Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai.

„Vieta, kur įvyko nelaimė, yra netoli Šventosios upės žiočių. Jį galėjo nunešti ir į vieną, ir kitą pusę. Ieškojome upėje, bet rasti nepavyko“, – aiškino Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Vidmantas Jarulis.

Išgelbėjo vandens motociklu

Į įvykio vietą atskubėjo ir Šventosios gelbėtojai. Jie vandens motociklu pargabeno dingusiojo svainį į krantą. Buvo iškviesti ir greitosios pagalbos medikai, policija.

„Viskas įvyko staiga. Keista, kad taip greitai jis dingo. Kol nėra kūno, nieko negaliu daugiau pasakyti“, – tvirtino Palangos ir Šventosios gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas.

Anot jo, tą dieną oficialiuose paplūdimiuose kabėjo raudona – maudytis draudžianti – vėliava. Bangavimas siekė tris balus. Pūtė stiprus šiaurės vėjas.

„Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai bandė nerti, bet sunkiai galėjo išplaukti. Su jūra negalima juokauti“, – tvirtino J.Pirožnikas.

Ant abiejų rankų – žiedai

Šventosios gelbėtojai vakar toliau ieškojo dingusiojo, tačiau iki pietų jis nebuvo rastas.

Vilniaus rajono gyventojas – tamsių plaukų, vidutinio kūno sudėjimo. Jo akys rudos. Ūgis – 182 centimetrai. Vyras vilkėjo juodas glaudes su baltomis juostomis.

Ant kaklo buvo auksinė grandinėlė, o ant dešinės rankos piršto mūvėjo vestuvinį žiedą su užrašu ,,Ramunė 2007 09 29“, ant kairės – auksinį žiedą.

Į Šventąją atvyko ir Vilniaus rajono gyventojo tėvai. Artimieji nuolat bendrauja su gelbėtojais.

Tą dieną Palangoje ir Šventojoje skendo aštuoni žmonės, bet medikų pagalbos prireikė tik dingusiojo svainiui. Gelbėtojai iš vandens ištraukė ir du neblaivius asmenis. Anot J.Pirožniko, išprašant juos iš paplūdimio teko į pagalbą pasitelkti policiją.NAUJAUSI KOMENTARAI

procc

procc portretas
Beprasme mirtis.

uz

uz portretas
Uzuojauta....idomu kokia mirtis buna su prasme,visos jos beprasmes....

nieko keisto

nieko keisto portretas
dazniausiai nevietiniai atvykeliai prisijuokauja su jura
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Klaipėdos universitetas ieško rektoriaus
  Klaipėdos universitetas ieško rektoriaus

  Klaipėdos universitetas (KU) ieško naujo rektoriaus. ...

 • Šventę Palangoje sužlugdė pinigai?
  Šventę Palangoje sužlugdė pinigai?

  Palangos gimnazistai sukilo prieš kurorte įsivyravusias taisykles ir nusprendė boikotuoti abejotinas tradicijas. Primygtini siūlymai brandos atestatų šventės vakarėlį brangiai surengti tik "Auskos" viloje dalį gimnazistų įsiut...

  11
 • Kas teršia Pilies uostelį?
  Kas teršia Pilies uostelį?

  Jachtas ir mažuosius laivelius Pilies uostelyje laikantys laivininkai pastebėjo, jog po kiekvieno lietaus vanduo pasidengia naftos produktų plėvele. Įtariama, jog teršalai į vandenį patenka iš šalia esančios naujos automobilių sto...

  1
 • Dėl priaugintų nagų – pykčio audra Klaipėdoje
  Dėl priaugintų nagų – pykčio audra Klaipėdoje

  Grožio procedūros ne visada suteikia laimę. Tuo įsitikino ilgų nagų pirmą kartą įsigeidusi jauna mergina, kuri po prastai atlikto darbo pareikalavo gražinti pinigus, o jų neatgavusi paviešino istoriją feisbuke. Pati nagų meistrė vadino tai...

  27
 • Naujasis Klaipėdos logotipas sukėlė sumaištį
  Naujasis Klaipėdos logotipas sukėlė sumaištį

  Visą praeitą savaitę uostamiesčio visuomenė ūžė po to, kai buvo pristatytas naujasis Klaipėdos miesto ženklas. Žmones piktino ne tik jo kaina, bet ir dizainas, kuris esą nėra originalus. Valdininkų teigimu, palyginti su kitų miestų savivaldyb...

  12
 • Prasideda Irklavimo bazės modernizavimo darbai
  Prasideda Irklavimo bazės modernizavimo darbai

  Pirmadienį, liepos 16 d., pasirašyta rangos sutartis, pagal kurią bus modernizuojama Irklavimo bazė Klaipėdoje. Darbus, kurių metu bus atnaujinti administracinis ir gamybinis pastatai, juos pritaikant sporto paskirčiai, numatyta pradėti jau &scar...

  1
 • Ant dujų fabriko nusileido 15 tonų sveriantis stogas
  Ant dujų fabriko nusileido 15 tonų sveriantis stogas

  Liepų gatvėje esantis dujų fabrikas jau turi stogo konstruktyvą, kuris ant pastato buvo užkeltas ir pritvirtintas specialiu kranu. Kiek vėliau ant 15 tonų sveriančio pagrindo atsiras ir cinkuota skarda. ...

  5
 • Palanga ruošiasi įrengti miesto ženklą
  Palanga ruošiasi įrengti miesto ženklą

  Palanga ruošiasi įsigyti miesto ženklą: reprezentatyvus simbolis su miesto pavadinimu atsirastų naujai įrengiamoje sankryžoje. ...

  4
 • Dėl saugotinų medžių ir krūmų – nauji kriterijai
  Dėl saugotinų medžių ir krūmų – nauji kriterijai

  Ką privalėtų žinoti kiekvienas, panoręs savo privačiame ar daugiabučio kieme kirsti ar persodinti medžius? Nuo šių metų liepos 1-osios įsigaliojo nauja tvarka, sugriežtinusi medžių kirtimo reglamentavimą privačiose valdose. Vyriausybės ...

 • Dujų fabrike – ypatinga operacija
  Dujų fabrike – ypatinga operacija

  Atgimsta Liepų gatvėje esantis dujų fabrikas. Šiandien rangovams teks imtis sudėtingos užduoties – ketinama specialiu kranu užkelti pusiau sumontuotą stogą, kurio svoris siekia 15 tonų. ...

  6
Daugiau straipsnių