Metų klaipėdietė – L. Laurinavičienė

Gerdas

Gerdas portretas
teisus.O kokia Klaipėda - tokia ir metų moteris.Link pensijos plaukianti niekuo be darbo su mokiniais, nepasižymėjusi storulė(pardon, bet turiu pasakyti).Miesto veidas, a'ne?

to Gerdui

to Gerdui portretas
Galite nuomonę reikšti, bet redakcija pati nusprendžia ką skelbti, o ką ne. Šeimininkaukite savo namuose, susikurkite savo interneto svetainę ir rašykite ką tik norite :)

Galina

Galina portretas
Visos moterys buvo vertos metų klaipėdietės titulo. Bet laimėjo viena. Nepavydekite puikiai moteriai, o pasidomekite jos darbais. I ta pacia Klaipeda ar Vakaru ekspresa iveskite jos pavarde ar jos studija varsas ir pamatysite, kad jokia kita nera tokia verta sio vardo

Nepatenkintiems

Nepatenkintiems portretas
Nepatinka, kad mokytoja metų klaipėdietė? Manot, kad kad čia per prastai? Atsibuskite! Mokytojų sparčiai mažėja ir dėl mokinių niekas nebesistengia. O ponia Loreta eina, verčiasi per galvą, kabina pilnas sales mokinių darbų, siunčia po visų pasaulio šalių konkursus ir motyvuoja savo mokinius atlikti daugiau, geriau, geriau išmokti ir tobulėti toliau. Manot, jai kas nors moka, už tai kad kiekvieną mėnesį organizuoja vaikų parodas? Kad rengia ir personalines geriausių mokinių parodas? ir taip jau 30 metu! Mano dukra taip pas ją lankė iki dešimtos klasės - laimingesnės jos nemačiau. Nuolat įkvėpta, išmokytą naujų dalykų, darbai parodose. Nuo to, kokia atėjo ir kokią ją išugdė kaip diena ir naktis. Ir to negali padaryti kiekvienas mokytojas. Tokie šviesuliai kaip Loreta privalo būti iškelti ir pagerbti. Priešingu atveju patys turėsime mokyti savo vaikus. O pagal tai, kokių komentatorių čia dauguma susirinkę , tai gaila vaikų...

Gerdui

Gerdui portretas
tikrai manote , kad skaitote redaktoriaus svetainę ? :) Aš skaitau dienraštį , kurį remia ir savivaldybė iš biudžeto , todėl nuomonę, kuri nepažeidžia Lietuvos įstatymų , gali reikšti visi . Gerai , kad išmanote apie marškinius skirtus peteliškei , bet gal reikėtų pasidomėti ir ką skaitote ? :)))

Gerdas

Gerdas portretas
Nori redaktorius ir trina, nes čia jo svetainė. Norite reikšti savo nuomones laisvai - eikite į socialinius tinklus. Bet o tačiau vis dėlto "Klaipėdos" lygis apgailėtinas. Koks redaktorius (mužikas), toks ir laikraštis. Koks direktorius (nevykėlis - pažiūrėkite į jo marškinius nuotraukose, jie skirti peteliškei, o ne kaklaraiščiui) - toks ir renginys ir požiūris į renginį. Rimti žmonės ir net buvusios metų klaipėdietės nebeateina.

palyginimas

palyginimas portretas
Bandžiau palyginti šias gražias nuotraukas su Kaunietės rinkimais. Jos su statulėlėmis, o mūsų su maišiukais. Va tau ir lygis...

Apmaudu

Apmaudu portretas
Apmaudu, kad tokio, šimtmečio minėjimo metais esančio renginio komentarus bei pastebėjimus paprasčiausiai trynė. Štai tau ir Nepriklausomos Lietuvėlės šimtmetis .

Kodel tryne komentarus?

Kodel tryne komentarus? portretas
Kodel tryne siandien ir butent siu apdovanojimu komentarus? Kas galetu atsakyti? Nenori tiesos, o ji astroka.......

Žiūrovas

Žiūrovas portretas
Jis netrina, jis koreguoja, o dabar jau jis miega. Kai atsibus - ištrins.

Redaktoriui

Redaktoriui portretas
Tenka Jums priminti LR Konstitucijos 25straipsni,nes pažeidžiama žmogaus teisė turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.Jus trinate nepatinkancius komentarus,tai labai nedemokratiska .

Džiaugiamės kad

Džiaugiamės kad portretas
yra tokiu moterų.Bet tokių yra dauguma.Todėl puiku kad mūsų tautos neva silpnoji lytis iš tikrųjų verta pasaulinio dėmesio.Deja Klaipėdos miesto mastu kad išsiskirti iš tos gabios daugumos reikia kažko ypač išskitinio.Nominacija tai gerai sugalvota.Gaila kad nuvertejo

Dalia

Dalia portretas
Kas jums visiems yra ?

to Tikrai

to Tikrai portretas
tu durnas ar tik apsimeti?

Anonimas

Anonimas portretas
Manau, kad Jūs šimtmečio Klaipėdos moteris, nes tokių mokytojų daug, tik kažkodėl buvo iškelta būtent ši ponia.

Anonimas

Anonimas portretas
Mano jau 4 komentarus ištrynė. Nesuprantu, ar jau ir savo nuomonės apie renginius negalime išsakyti? Ar turime tik lankstytis ir sakyti, kad viskas nuostabu? Kai salėje buvo tik pusę žiūrovų, o bilietai išpirkti. Tai normalu? Kai niekas iš mūsų miesto valdžios atstovų , švietimo skyriaus neatėjo pagerbti metų klaipėdietės rinkimų tai normalu? Nedrįskit trinti

Aš labai

Aš labai portretas
gerai atlieku ,,vieno langelio"sistemos man paskirtą darbą savivaldybės administracijoje(pirmam aukšte).Tuo pačiu neoficialiai suteikiu psichologinę pagalbą(kokių tik neateina psixu...), esu draugiška ir netgi aristokratė.Be to, atrodo, kad myliu visus žmones(gal čia daugiau-bėda?:/)Tarp aršiųjų miesto visuomenininkų-marginalų turiu gerą vadą,nes esu drąsi, virtuoziškai pastatau bet ką į vietą, atkakliai išaiškinu kada...kaip čia pasakius..jie yra debilai ir neleidžiu be reikalo malti sudo.Todėl susierzinę, bet dėl profesionalaus mano darbo tie ,,žvėrys' manim susižavėję..:).KLAUSIMAS:Kokio velnio aš dar iki šiol ne Klaipėdos Metų Moteris?AŠ-KLAIPĖDOS DEŠIMTMEČIO MOTERIS!

Tikrai

Tikrai portretas
...trinami komentarai...o kam ?

Reikia

Reikia portretas
sugebėti patyčias atskirti nuo kritinio mastymo ir ironijos

Čia

Čia portretas
Tik vyr.redaktorius turi teisę rašyti ir tyčiotis iš kitų skaitytojų nuomonės.Isitikinta ne kartą.

Net azarta pagavau

Net azarta pagavau portretas
sekdamas kap Klaipėdos laikrastis čia trina jiems nepatinkančius komentarus.Trečią karta sakau:KOKIA KLAIPĖDA TOKS IR TOS METU MOTERS KONKURSAS.PROVINCIJA YRA PROVINCIJA.Už gerai atliekamą darbą mokytojai įteiktas garbės prizas:DD)).O trinami komentarai tik patvirtina kad apgavystė bujoja ne tik portaluose, bet ir tokiuose a'lia konkursuose.Jeigu ir 3-čią kart ištrinsite, aš eisiu į tam tikras institucijas su pareiškimu(savo komentarų jūsų portale paskelbimų kuopijas turiu)

Sveikinam

Sveikinam portretas
gerbiama Loretą Laurinavičienę. Dabar bus dvi metų klaipėdietės Loretos - ji ir Loreta Bosienė.

Sveikinu

Sveikinu portretas
Metų klaipediete ir linkiu sėkmės,o kad yra nepatenkintų,tai jų visada bus.Kazkada dainininkė Džordana Butkutė yra pasakiusi kad,, aš ne doleris,kad visiems patikciau,,. Labai dziaugiausi,kai Metų klaipediete tapo klasioke Dalia Kancleryte,toks nuostabus ir šiltas žmogus.Sekmes ir geros sveikatos visoms Metų klaipedietems ! Klaipėdoje yra daug puikių moterų, vertų šio vardo!

Manau

Manau portretas
Šakinytė tikrai verta irgi buvo. Ir Kochanskytė.

Ats

Ats portretas
Meras komandiruotėje.

Anonimas

Anonimas portretas
Sveikiname gerbiamą Loretą Laurinavičienę ir linkime tolimesnės sėkmės. Nekreipkit dėmesio į pavyduolius, jų visada buvo ir bus, darykite ir toliau gerus darbus,nes jie labai reikalingi klaipėdiečiams ir pirmiausia vaikams.

To stebėtoja

To stebėtoja portretas
Pritariu jums šimtu procentų, labai teisingai viską pastebėjote.

Irena

Irena portretas
Visos kandidatės labai šaunios ir vertos Metų klaipėdietės vardo: Laima Pačebutienė - visoj Lietuvoj žinomos Jos organizuojamos Klaipėdos knygų mugės... Kristina Buslajeva – pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentė, aktyvivi visuomenininkė... Jelena Butkevičienė - puoselėja uostamiestyje gyvenančių tautinių mažumų kultūrą ir tradicijas... Bet, pamačiusi Loretos Laurinavičienės vaikų darbus, susižavėjau Jos gebėjimu matyti ir kurti grožį, tai perduoti vaikams ir mažuosiuose atrasti dideles talentų gelmes.

Stebėtoja

Stebėtoja portretas
Peržiūrėjau nuotraukas ir turiu pasakyti, jog gražūs tie uostamiesčio veidai. Smagu juos matyti, gal kiek ir pasikeitusius per tiek metų, bet jie visi – tai šių laikų Klaipėda. Po dešimtmečio bus kiti. Kiekvienas jų tam miestui kažką davė. Jolanta J., Arūnas L., Jolanta (kita pakeitusi pavardę), Saulius J.ir net Rimantas T., kitas Rimantas C. ir visas būrys kitų, kurie kur kas daugiau dirbo ir stengėsi šio miesto vardan, nei tie, kurie dažniausiai tik lieja pyktį komentaruose. Šių metų nominantė taip pat dirbo ir tikiu, jog nuoširdžiai, todėl ir buvo išrinkta Metų klaipėdiete. Kiekviena tokia nominacija tik pagausina šių visų žmonių, uostamiesčiui ypatingų, būrį. Sveikinu ne tik nugalėtoją, bet visus, prisidėjusius prie šios šventės. Džiaugiuosi susirinkusiais.

Manau

Manau portretas
visos šios mielos moterys buvo vertos metų klaipėdietės vardo. Ir Butkevičienė, ir Kochanskytė, ir Šakinytė, ir Pačebutienė ir Vitkevičienė. Labai šauniai atrodė Buslajeva. Puiku, kad yra tokių šaunių mūsų miesto atstovių, kurios dirba žmonėms.

O.R.

O.R. portretas
Puiki moteris, tikrai verta šito apdovanojimo!

Anonimas

Anonimas portretas
O tai kur Meras? Kur miesto šviesuliai? Jiems neverta net pasidomėti kaip vyksta renginiai?

Mokine

Mokine portretas
Mokytoja ir zmogus ir didziosios raides! Aciu

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Nemokame džiaugtis savo miesto žmonėmis - tikri lietuviai!

Rasa

Rasa portretas
Mokytoja, kurios mokiniai garsina Lietuvà ir Klaipėdá tarptautiniuose konkursuose, neverta tokio titulo? Tikrai apgailėtina! Tai nuostabus žmogus vertas šio apdovanojimo!

Neptunas

Neptunas portretas
Sveikinam moteru laimetoja! Dabar laikas ir kas metu Klaipedieti. Viskas ju turi buti vienodai be diskriminacijos.

Sveikinu

Sveikinu portretas
Puiku. Dideli sveikinimai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Palangoje snigo „Gintarinėmis snaigėmis“
  Palangoje snigo „Gintarinėmis snaigėmis“

  Šeštadienį vakare Palangos koncertų salė atvėrė duris visiems, kas norėjo pabūti kartu ir pasidžiaugti septyniais vietos bendruomenės pamatytais ypatingais žmonėmis. ...

 • Palanga pasipuošė nauju paminklu ir Signatarų alėja
  Palanga pasipuošė nauju paminklu ir Signatarų alėja

  Palangoje iškilmingai atidengtas paminklas, priminsiantis ateities kartoms apie Lietuvos nepriklausomybės akto signatarus, čia lankiusius gimnaziją, bei jiems atminti skirta alėja. ...

  12
 • Klaipėdiečiams – apie Atgimimo aikštės praeitį
  Klaipėdiečiams – apie Atgimimo aikštės praeitį

  Penktadienio vakarą kelios dešimtys Klaipėdos praeitimi besidominčių žmonių rinkosi prie uostamiesčio Biržos tilto. Čia prasidėjo neįprasta ekskursija aplink Atgimimo aikštę. Išnykusio miesto pėdsakais susirinkusiuosius vedė ...

  18
 • Res­pub­li­ki­nė Klai­pė­dos li­go­ni­nė pa­cien­tams grą­ži­na svei­ka­tą
  Res­pub­li­ki­nė Klai­pė­dos li­go­ni­nė pa­cien­tams grą­ži­na svei­ka­tą

  Ar­tė­jant me­tų san­dū­rai įpras­ta ap­žvelg­ti nuei­nan­čius me­tus, pa­si­džiaug­ti nu­veik­tais dar­bais ir įver­tin­ti gal­būt net il­ges­nio įdir­bio pa...

  19
 • Miesto žemėlapį perkels į 3D erdvę
  Miesto žemėlapį perkels į 3D erdvę

  Klaipėdiečiai miesto žemėlapį netrukus stebės trimatėje erdvėje. Skaitmeniniame miesto modelyje miestiečiai matys ne tik uostamiesčio gatves, pastatus, bet ir saulės energijos pasiskirstymo bei šešėlių analizes aplink visus gyvenamuo...

 • Kas mokės algas mokytojams?
  Kas mokės algas mokytojams?

  Už streiko dienas mokytojams atlyginimai mokami nebus. Dalį negautų pajamų jiems nusiteikusi kompensuoti pedagogų profesinė sąjunga, tačiau turimų pinigų veikiausiai nepakaks. ...

  39
 • Dailininko mūzai jos lėlės – lyg vaikai
  Dailininko mūzai jos lėlės – lyg vaikai

  Kol uostamiesčio dailininkas Vladimiras Bogatyriovas stovi prie molberto, kitame to paties buto kambaryje jo žmona Natalija gamina lėles. Moters pasaulis kupinas spalvotų minkštų siūlų bei medžiagų atraižų. Pripažintas dailininkas savo žmon...

 • E. receptas – tarsi prievolė
  E. receptas – tarsi prievolė

  Nuo kovo pradžios gydytojai vaistų receptus privalo išrašyti elektroniniu būdu, tačiau ši naujovė uostamiesčio vaistinėse vis dar kelia sumaištį. Nors e. sveikatos sistemos projektas jau pareikalavo dešimčių milijon...

  5
 • Orai klaipėdiečių nedžiugins
  Orai klaipėdiečių nedžiugins

  Uostamiestyje ir toliau vyraus permainingi orai – krituliai ir teigiama temperatūra. Bent jau kol kas šilti orai labiau primins rudenį nei žiemą. ...

 • Apleisti automobiliai – ilgapirščių taikiklyje
  Apleisti automobiliai – ilgapirščių taikiklyje

  Klaipėdiečiai skundžiasi dėl jau ne vienerius metus daugiabučių namų kiemuose paliktų transporto priemonių. Gyventojai nepatenkinti, jog savininkų pamiršti ir niekam nereikalingi automobiliai užima stovėjimo vietas, kurių ir taip stinga. ...

  6
Daugiau straipsnių