Miesto širdyje – šiukšlynas

Miesto centre gyvenantys klaipėdiečiai jau pavargo kovoti, kad būtų panaikintas jų kieme nuolat atsirandantis šiukšlynas. Klaipėdiečiai neteko amo pamatę, kad jame užsiveisė ir žiurkių.
Šiukšlynas nuolat atsiranda J.Karoso gatvės 14, 16 ir M.Mažvydo alėjos 13 namų bendrame kieme. Jo viduryje yra pastatyti du buitinių atliekų konteineriai.

J.Karoso gatvės gyventojams jau koktu nuo vaizdo, kurį mato pro savo butų langus. Konteineriai nuolat apkraunami visokiomis atliekomis, rakandais. Didžiausia netvarka prie konteinerių būna po savaitgalio.

„Gyvename miesto širdyje, o čia tokia netvarka. Kiemai nevalomi, šiukšlės vežamos per retai – baisu žiūrėti“, – piktinosi klaipėdiečiai.

Viena moteris pasakojo, kad prieš kelias dienas, su dukrele einant pro konteinerius, vos ne per kojas prabėgo apie 15 centimetrų dydžio žiurkė.

„Pakraupau nuo tokio vaizdo. Vaikas manęs paklausė, kas čia? Katė? Nesugalvojau net ką atsakyti“, – kraupo gyventoja.

Gyventojai pasakojo, kad po šio įvyko iškart parašė laišką savivaldybei ir įmonei, kuri veža šiukšles. Jie prašė, kad konteineriai būtų perkelti į kitą, mažiau matomą vietą, o ne stovėtų kiemo viduryje.

J.Karoso gatvės gyventojai patys ne kartą buvo perstatę konteinerius, bet atliekų vežėjai juos vėl sugrąžindavo atgal, nes taip esą numatyta schemoje.

Gyventojai tvirtino, jog šiukšlynas prie konteinerių susidaro tikrai ne dėl žmonių. Konteinerių tiesiog yra per mažai – du penkiems namams.

„Žinome, kad konteineriai yra skirti trims namams, tačiau šiukšles čia neša iš dar dviejų, esančių S.Daukanto gatvėje. Reikėtų pastatyti daugiau konteinerių arba dažniau išvežti atliekas“, – išeitį nurodė klaipėdiečiai.

Klaipėdos savivaldybės Aplinkos kokybės skyriaus vedėja Daiva Berankienė pasakojo, kad specialistai buvo nuvykę į J.Karoso gatvės 14, 16 ir M.Mažvydo alėjos 13 namų kiemą.

„Padėtis tikrai nebuvo baisi, prie konteinerių radome tik šakų.  Blogai, kad žmonės jas paliko ne taip, kaip reikalauja taisyklės, nesupjaustytas. Dėl to vežėjai jų ir nepaėmė. Tačiau sutarėme, kad vežėjas susmulkins ir paims tas šakas. Neberodysime principų“, – pabrėžė vedėja.

Pamačiusi prieš kelias dienas nufotografuotus konteinerius, kai prie jų buvo netvarka, D.Berankienė pritarė, jog vaizdas tikrai baisus ir taip neturėtų būti.

„Didžiosios atliekos išvežamos ketvirtadieniais. Jas prie konteinerių reikia palikti vežimo dieną arba išvakarėse. Nežinau, kodėl žmonės to nepaiso. Krauna didžiąsias atliekas bet kada, tai žiurkės ir laksto“, – tvirtino vedėja.

D.Berankienė aiškino, kad konteineriai J.Karoso gatvės 14, 16 ir M.Mažvydo alėjos 13 namų kieme stovi taip, kaip numatyta schemoje. Anot vedėjos, perkelti juos į kitą vietą nėra galimybių.

„O kur patrauksi tuos konteinerius? Gyventojai juos buvo patys perkėlę į kitą vietą, tada iškart gavome skundą iš šalia esančios gydymo įstaigos. Šalia vietos, kur gyventojai buvo pastatę konteinerius, yra ligoninės sandėliukai, gal juose saugomi maisto produktai. Konteineriai buvo grąžinti į numatytą vietą“, – komentavo vedėja.NAUJAUSI KOMENTARAI

JMB

JMB portretas
Taip, -žmonės nekalti, kad patys stambiagabarites šiukšles neša lauk.... juos sąžiningai kiekvieną savaitgalį tai verčia daryti didysis baubas savimeilė... Tas baubas per prievartą žmones verčia palikti daiktus netvarkingai, juk reikia greitai.... Aišku, šiukšlininkai neatsilieka, juk esmė ne tame, kad šiukšles reikia išvežti, o tame, kaip šiukšlės atrodo.... ar tinkamai jos paruoštos išvežimui... Palaukit, ar atliekas išvežančios įmonės darbuotojų tiesioginės pareigos vertinti atliekų būklę, ar visgi rūpintis atliekų išvežimu? už ką tautą Jiems algas moka? Tai jei atliekų tvarkytojai rodo principus, ir leidžia sau nedirbti tiesioginio savo darbo, tai gal ir algų jiems iš principo nereikia?

miestietis

miestietis portretas
o dar ketina šiukšlių mokesčius didinti...

klaikuma

klaikuma portretas
totalus bardakas, reikia tik pagalvoti, šitaip Lietuva aplipusi žiurkemis! GĖDA valdžiažmogiams!!!
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Žiemiški pajūrio vaizdai užbūrė klaipėdiečius
  Žiemiški pajūrio vaizdai užbūrė klaipėdiečius

  Pasigrožėti žiemos sukurtu stebuklu klaipėdiečiai skubėjo į pajūrį. Anot paplūdimio lankytojų, puriu sniegu pasidengę Pirmosios Melnragės paplūdimiai, molas priminė vaizdą iš atvirutės ar menininko kruopščiai nutapyto vaizdingo ...

  1
 • Sukilėlių keliais žengė tūkstantinė minia
  Sukilėlių keliais žengė tūkstantinė minia

  Vėlų penktadienio vakarą Kretingos Rotušėje zujo tūkstančiai Klaipėdos sukilėlių keliais pasirengusių žygiuoti žmonių. ...

  7
 • Mero posto vėl siekiantis V. Grubliauskas kandidatus pakvietė kovoti garbingai
  Mero posto vėl siekiantis V. Grubliauskas kandidatus pakvietė kovoti garbingai

  Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, kuris siekia trečios miesto vadovo kadencijos, visus kandidatus į Klaipėdos mero postą pakvietė į garbingą kovą. ...

  31
 • Parduos bendrabučių kambarius uostamiestyje
  Parduos bendrabučių kambarius uostamiestyje

  Klaipėdos savivaldybė aukcione ketina parduoti kelias dešimtis bendrabučių kambarių. Šios patalpos esą netinkamos naudoti ne tik dėl techninės būklės, bet ir dėl nesaugios kaimynystės. Pernai miestas pardavė keturis tokius kambarius....

  5
 • Klaipėdietei T. Vasičkinai vestuvės – kasdienybė
  Klaipėdietei T. Vasičkinai vestuvės – kasdienybė

  Skrupulingai, net menkiausias vestuvių smulkmenas apgalvojanti ir tobulą šventę kitiems sukurti padedanti klaipėdietė Tatjana Vasičkina apie savo darbą itin taisyklinga lietuvių kalba gali pasakoti nesustodama. Be vestuvių planavimo, ji taip pa...

  3
 • Sniegą pajūryje keis šaltis
  Sniegą pajūryje keis šaltis

  Sinoptikų teigimu, artėjančią savaitę sniegą keis šaltis. Šį savaitgalį ir kitos savaitės pradžioje temperatūra dar bus gana švelni, tačiau nuo trečiadienio prognozuojamas žvarbaus oro įsiveržimas. ...

  5
 • Klaipėdos savivaldybė skaidriausia tarp didmiesčių
  Klaipėdos savivaldybė skaidriausia tarp didmiesčių

  Pasaulinės nevyriausybinės organizacijos, tiriančios įvairaus pobūdžio korupciją, "Transparency International" Lietuvos skyrius pateikė naujausią savivaldybių skaidrumo tyrimą. Pagal jo rezultatus, iš 60-ies savivaldybių Klaipėda ...

  9
 • Uostamiesčio gatvėse daugėja duobių
  Uostamiesčio gatvėse daugėja duobių

  Atšalus orams kelininkams tenka plušėti tvarkant duobėtus uostamiesčio kelius, mat klaipėdiečiai lieja pyktį dėl keliuose atsivėrusių naujų įlūžų. Didžiulės duobės žioji Joniškio ir Priestočio gatvėse. ...

  5
 • Paaiškėjo, kas laikinai pavaduos uosto vadovą A. Vaitkų
  Paaiškėjo, kas laikinai pavaduos uosto vadovą A. Vaitkų

  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) vadovui Arvydui Vaitkui nusprendus dalyvauti šio miesto mero rinkimuose, jį laikinai pavaduos infrastruktūros direktorius Vidmantas Paukštė. A. Vaitkus atostogaus iki pat rinkimų, kurie v...

  3
 • Svarbiausi Didžiojo elingo metų akcentai
  Svarbiausi Didžiojo elingo metų akcentai

  Netrukus turėtų būti priimtas sprendimas, 2019-uosius Klaipėdoje paskelbti Didžiojo elingo metais. ...

  1
Daugiau straipsnių