Miesto širdyje – šiukšlynas

Miesto centre gyvenantys klaipėdiečiai jau pavargo kovoti, kad būtų panaikintas jų kieme nuolat atsirandantis šiukšlynas. Klaipėdiečiai neteko amo pamatę, kad jame užsiveisė ir žiurkių.
Šiukšlynas nuolat atsiranda J.Karoso gatvės 14, 16 ir M.Mažvydo alėjos 13 namų bendrame kieme. Jo viduryje yra pastatyti du buitinių atliekų konteineriai.

J.Karoso gatvės gyventojams jau koktu nuo vaizdo, kurį mato pro savo butų langus. Konteineriai nuolat apkraunami visokiomis atliekomis, rakandais. Didžiausia netvarka prie konteinerių būna po savaitgalio.

„Gyvename miesto širdyje, o čia tokia netvarka. Kiemai nevalomi, šiukšlės vežamos per retai – baisu žiūrėti“, – piktinosi klaipėdiečiai.

Viena moteris pasakojo, kad prieš kelias dienas, su dukrele einant pro konteinerius, vos ne per kojas prabėgo apie 15 centimetrų dydžio žiurkė.

„Pakraupau nuo tokio vaizdo. Vaikas manęs paklausė, kas čia? Katė? Nesugalvojau net ką atsakyti“, – kraupo gyventoja.

Gyventojai pasakojo, kad po šio įvyko iškart parašė laišką savivaldybei ir įmonei, kuri veža šiukšles. Jie prašė, kad konteineriai būtų perkelti į kitą, mažiau matomą vietą, o ne stovėtų kiemo viduryje.

J.Karoso gatvės gyventojai patys ne kartą buvo perstatę konteinerius, bet atliekų vežėjai juos vėl sugrąžindavo atgal, nes taip esą numatyta schemoje.

Gyventojai tvirtino, jog šiukšlynas prie konteinerių susidaro tikrai ne dėl žmonių. Konteinerių tiesiog yra per mažai – du penkiems namams.

„Žinome, kad konteineriai yra skirti trims namams, tačiau šiukšles čia neša iš dar dviejų, esančių S.Daukanto gatvėje. Reikėtų pastatyti daugiau konteinerių arba dažniau išvežti atliekas“, – išeitį nurodė klaipėdiečiai.

Klaipėdos savivaldybės Aplinkos kokybės skyriaus vedėja Daiva Berankienė pasakojo, kad specialistai buvo nuvykę į J.Karoso gatvės 14, 16 ir M.Mažvydo alėjos 13 namų kiemą.

„Padėtis tikrai nebuvo baisi, prie konteinerių radome tik šakų.  Blogai, kad žmonės jas paliko ne taip, kaip reikalauja taisyklės, nesupjaustytas. Dėl to vežėjai jų ir nepaėmė. Tačiau sutarėme, kad vežėjas susmulkins ir paims tas šakas. Neberodysime principų“, – pabrėžė vedėja.

Pamačiusi prieš kelias dienas nufotografuotus konteinerius, kai prie jų buvo netvarka, D.Berankienė pritarė, jog vaizdas tikrai baisus ir taip neturėtų būti.

„Didžiosios atliekos išvežamos ketvirtadieniais. Jas prie konteinerių reikia palikti vežimo dieną arba išvakarėse. Nežinau, kodėl žmonės to nepaiso. Krauna didžiąsias atliekas bet kada, tai žiurkės ir laksto“, – tvirtino vedėja.

D.Berankienė aiškino, kad konteineriai J.Karoso gatvės 14, 16 ir M.Mažvydo alėjos 13 namų kieme stovi taip, kaip numatyta schemoje. Anot vedėjos, perkelti juos į kitą vietą nėra galimybių.

„O kur patrauksi tuos konteinerius? Gyventojai juos buvo patys perkėlę į kitą vietą, tada iškart gavome skundą iš šalia esančios gydymo įstaigos. Šalia vietos, kur gyventojai buvo pastatę konteinerius, yra ligoninės sandėliukai, gal juose saugomi maisto produktai. Konteineriai buvo grąžinti į numatytą vietą“, – komentavo vedėja.NAUJAUSI KOMENTARAI

JMB

JMB portretas
Taip, -žmonės nekalti, kad patys stambiagabarites šiukšles neša lauk.... juos sąžiningai kiekvieną savaitgalį tai verčia daryti didysis baubas savimeilė... Tas baubas per prievartą žmones verčia palikti daiktus netvarkingai, juk reikia greitai.... Aišku, šiukšlininkai neatsilieka, juk esmė ne tame, kad šiukšles reikia išvežti, o tame, kaip šiukšlės atrodo.... ar tinkamai jos paruoštos išvežimui... Palaukit, ar atliekas išvežančios įmonės darbuotojų tiesioginės pareigos vertinti atliekų būklę, ar visgi rūpintis atliekų išvežimu? už ką tautą Jiems algas moka? Tai jei atliekų tvarkytojai rodo principus, ir leidžia sau nedirbti tiesioginio savo darbo, tai gal ir algų jiems iš principo nereikia?

miestietis

miestietis portretas
o dar ketina šiukšlių mokesčius didinti...

klaikuma

klaikuma portretas
totalus bardakas, reikia tik pagalvoti, šitaip Lietuva aplipusi žiurkemis! GĖDA valdžiažmogiams!!!
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Klaipėdos „Neptūnas“ rado naują generalinį rėmėją
  Klaipėdos „Neptūnas“ rado naują generalinį rėmėją

  Krepšinis Klaipėdoje sulaukia vis daugiau kraštiečių dėmesio, todėl vietos verslas džiaugiasi galėdamas prisidėti prie krepšinio klubo veiklos. Klaipėdos „Neptūno“ komanda sulaukė dar vieno rėmėjo. ...

  1
 • Klaipėdoje įamžins kariuomenės šimtmetį
  Klaipėdoje įamžins kariuomenės šimtmetį

  Minint Lietuvos valstybės ir kariuomenės šimtmetį, valdininkai nutarė kariuomenės ženklą pastatyti Šiaurės rage. Kur atsiras karininkų uostamiesčiui dovanotas stiebas su istorine vėliava, vis dar neaišku. ...

  1
 • Pilies tilto nebekels iki pavasario
  Pilies tilto nebekels iki pavasario

  Pilies tiltas turėjo būti keliamas kasdien po du kartus iki spalio pabaigos. Tačiau šį procesą nuspręsta nutraukti anksčiau. Pokyčius nulėmė ne tik menkas tilto kilnojimo poreikis, bet ir prieš dvi savaites pajūryje praūžusi audra. ...

 • Paskutinė kruizinio sezono kregždė
  Paskutinė kruizinio sezono kregždė

  Penktadienį savo viešnage Klaipėdoje kruizinį sezoną turėtų pabaigti čia atplauksiantis laivas "Marco Polo". Skaičiuojama, jog Klaipėdą šią vasarą aplankė apie 70 tūkst. turistų, kuriuos atplukdė 60 keleivinių laineri...

 • Gyventojai – prieš eismą Melnragėje
  Gyventojai – prieš eismą Melnragėje

  Melnragės gyventojai išreiškė norą kai kuriose gyvenvietės gatvėse numatytu laiku riboti motorinių transporto priemonių eismą. Žmonės piktinasi, kad automobilių ir motociklų skleidžiamas triukšmas vakarais drumsčia vietinių ...

  15
 • Įvažiavimas į Klaipėdą ketvirtadienį buvo paralyžiuotas
  Įvažiavimas į Klaipėdą ketvirtadienį buvo paralyžiuotas

  Ketvirtadienio rytas važiuojantiems į Klaipėdą per Jakų transporto žiedą prailgo – automobilių susidūrimas Vilniaus plente sustabdė mašinų srautą. ...

  12
 • Klaipėdoje pareigūnai mokysis suvaldyti incidentą SGD terminale
  Klaipėdoje pareigūnai mokysis suvaldyti incidentą SGD terminale

  Įvairių institucijų pareigūnai Klaipėdoje treniruosis suvaldyti incidentą suskystintųjų gamtinių dujų terminale. ...

  7
 • Klaipėdoje nesuveikė keturi pavojaus įrenginiai
  Klaipėdoje nesuveikė keturi pavojaus įrenginiai

  Trečiadienio vidurdienį uostamiestyje užkaukusios sirenos išgąsdino nedaugelį. Tuo metu, kai aidėjo pavojaus signalas, žmonės skubėjo pietų ir nė neabejojo, kad jų gyvybėms negresia joks pavojus. ...

  8
 • Bankai jau ima valdžią?
  Bankai jau ima valdžią?

  Vienos Klaipėdos įmonės vadovas nustėro, kai išėmus palyginti nedidelę grynųjų sumą bankas blokavo bendrovės sąskaitą. Apie šį ketinimą nė nebuvo pranešta telefonu. Kraštutinėmis priemonėmis komerciniai bankai teigi...

  22
 • KU rektoriaus rinkimai – lyg ant ledo lyties
  KU rektoriaus rinkimai – lyg ant ledo lyties

  Vienas Klaipėdos universiteto steigėjų, uostamiesčio politikas Vytautas Čepas po rektoriaus rinkimų išreiškė apgailestavimą, kad įstaigos vadovas nebuvo išrinktas iš karto. Esant tokiai sudėtingai universiteto situacijai, ...

  8
Daugiau straipsnių