Mokytojai širsta: progimnazijos direktorė draudžia streikuoti?

Mikas

Mikas portretas
.Tinginiai visada rekia ,kad labai sunku,kai reikia dirbti.Streikuotojai ,streikuokit po pamoku,nes jusu pareiga -mokyti vaikus,o dabar savo pavyzdziu mokote juos tinginiauti.Tai nusikaltimas.

Robertas Ivanauskas

Robertas Ivanauskas portretas
Nieko tokio. Pagal įstatymus-jei ką-spręs teismas. Užteks mulkintis,yra aiškūs reikalavimai,kaip turi vykti neterminuoti streikai.Galų gale-tik nereikia mūsų gąsdinti.

Anonimas

Anonimas portretas
Palaikau S.Dacho direktorę. Labiausiai pyksta tie, kurie nieko nedirbo. Atėjo vadovas kuris reiklus sau ir kitiems, o tai ir yra pagrindinė šios akcijos, nukreiptos prieš ją, priežastis.Gėda. S. Dacho mokytoja

daug metų dirbanti mokytoja

daug metų dirbanti mokytoja portretas
Direktorė labai rūpestinga, apgalvojanti kelis žingsnius ir klausimus į priekį. Negaili savo laiko norėdama mokyklai ir vaikams tik gero ir reikalingo. Gaila, kad mes, nusivylę ubagyste, kaltinam mūsų labui ir ateičiai dirbantį puikų profesionalą. Nejaugi negali būti pranašu savo žemėje. Reikia nuoširdžiai dirbti savo darbą ir stengtis žengti į koją su laikmečiu,o ne specialiai iškraipyti vadovų žodžius. Būkime inteligentais, o ne šmeižikais.

Bet juk tai tikras melas!

Bet juk tai tikras melas! portretas
Kažkaip nė vienas nešauna į galvą, kuris buvo stropus ir geras. To iūdna - neslepiama arogancija niekam niekad nebuvo į sveikatą.

Kaisiado

Kaisiado portretas
kaisiadoris irgi pries liberalu direktore stos

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Nematėt? Ministrė kiekvieną dieną lankosi mokykloje. Negirdėjot? Visi bijo eit į Dachą. ( Nors eilės į mokyklą naktimis stovi ir mokykloje apie 1000 vaikų). Nesupratot? Ten dirba baisiausi vadovai ( Nor mpkykloje atidarytos novatoriškos klasės ir mokykla inovatuvi. Ir tai direktorės nuopelnas). Atsipekėkit, tai tikrai supper mokykla su puikiai ir DIRBANČIAIS vadovais. Gaila tėvų, kurie atidavė vaikus į "TOKIĄ" mokyklą. Pasirinkit kitą. Niekas jūsų nelaiko. Gaila kad tiek negatyvo tikrai ant geros mokyklos.

buvusi mokytoja Aistrė

buvusi mokytoja Aistrė portretas
Klaipėdoje mokyklų direktoriai ir jų pavaduotojai tapo nepajudinamais carais. Gobšumas ir sązinės stoka sukūrė tragiška situacija.

Įdomu

Įdomu portretas
Su "etatiniu" direktoriai įgijo daugiau galių:vieni mokytojai įvarytį į kampą, o kiti - aukštumoje ir nemato jokios bėdos. Kolektyvas su ir supriešintas tai matyti iš komentarų. Dacho progimnazijos mokytojai - vienykitės ir streikuokite. Tkiu būdu ir dirktorę palaikysite - niekas nedtrįs pasakyti, kad jums buvo uždrausta. Įdomu ar Dachas streikuos?

Liūdna...

Liūdna... portretas
Tie, kas nenori dirbti, garsiausiai rėkia. Gaila, kad susiklostė tokia situacija. Gaila direktorės, tikiuosi, kad ji atlaikys tokius nepagrįstus kaltinimus jai. Keista skaityti komentarus, kur teigiama, kad tiek daug gerų mokytojų pabėgo iš šios mokyklos. Kažkaip nė vienas nešauna į galvą, kuris buvo stropus ir geras. Taip, išėjo daug mokytojų, tačiau jie išėjo į pensiją, nes jiems jau buvo laikas. Reikia užleisti vietas jauniems mokytojams, o ne sėdėti darbe ištisą amžinybę.

Jūs bleee

Jūs bleee portretas
geriau susivienikit su profsajungom su medikais ir kitais katriems nėr kur dingti. Dabar rodo pasauliui visam grasiojasi reikalauja lyg kiti 'Lithuibananijoj' geriau gyventu. Pažiurėket bent karta kam ein Valstibės pinigas kam nedirb pruokuroriai ir kap nieko niekad už baisius nuostolius Valstibei nesodina(Kubilas Šimonkė Vasiliauskas+compani_ mgbaltik šutvė su Masiolu priešaki ir kiti) Kai reikia balsuot tai balsuojat už tuos pačius liberastkonservantus ir sosdemonus katri apiplėšė nubankrotino ir išvarė šali von i usieni.O kai jau pačiu pinigines liečia tai oi oi oi pasaulio pabaiga ir duokit mums šen didesnes algas.Dar karbauskio trašas apkaltinkit ka blogai gyvenat

Apie kokiį mokyklos pagražėjimą kalbate?

Apie kokiį mokyklos pagražėjimą kalbate? portretas
Nueikite ir pažiūrėkite bent į pagrindinį, reprezentacinį fasadą...Pastatas gyvas pūna. Ką šiuo klausimu daro mokyklos administracija?

Palaikau nuomone

Palaikau nuomone portretas
Palaikau nuomone , jog žiniasklaida turėtų padaryti kruopštesnį tyrimą. Ir gal gi dar ne viena „bombikė“ spragtelėtų susijusi su šios mokyklos vadovės vadovavimo metodu. Ką gali žinoti? Direktorė teigia: "Belieka tik apgailestauti. Tai išgirdus kyla daug klausimų dėl bendruomenės vidinės būsenos. „ O kas sukūrė tokią bendruomenės vidinę būseną? Ar ne vadovas? Ne ji pati? Bus proga direktorei D. Marozienei pavaikščioti prie jūros ir pamąstyti, kodėl ji buvo kolektyvo blogai suprasta. Taip , direktorė yra darboholikė. Mokykla pagražėjo , pamodernėjo. Bet kas už to spindesio?

kolega

kolega portretas
Šią direktorę tikrai reikia keisti!!!

palaikau nuomonę, kad

palaikau nuomonę, kad portretas
žiniasklaida tampa propaganda . Jokio aiškinimosi , anonimas pasiskundė "nepriklausomai žurnalistei " , ji įkalė antraštę ir ....... Siaubas ima kaip paskaitai ką sau leidžia "nepriklausomi " ir jokios atsakomybės ir per žiniasklaidą ir per TV . Man įdomu ar streike dalyvaus ir privačių mokyklų mokytojai ? Gal nenorintys būti profesionalais valstybinėse mokyklose pabandytų padirbti pas A.Landsbergienę , įdomu ar galėtume net svarstyti apie streiką trunkantį mėnesį ar pusę metų ar kalbėti apie reiklumą . Palaikydavau mokytojus , bet kai paskaičiau interviu su ponia Laima ( nepamenu pavardės ) streiko koordinatore , man pasišiaušė plaukai ,mokinių ugdymas jiems nesvarbu , o streikas skirtas ir mokinių tėvams , maždaug mes pamokų nevesime , o tėvai tegul pasirūpina kur dėti vaikus , močiučių prašyti arba tegul su mumis spaudžia valdžią . Gerai, kad kovojate , bet kodėl kitų sąskaita ? Ir dar norite pagarbos ? O ką gerbiate jūs , ponai pedagogai ?

Dacho bendruomenei

Dacho bendruomenei portretas
Džiaukitės, kad turite tokią Direktorę, kuri yra profesionali, puiki ir reikli vadovė. Vaikus turi mokyti geriausi, tad nepykit, kad esate nuolat skatinami tobulėti.

Mokytojas

Mokytojas portretas
Daiva yra puikus mokyklos vadovas. Griežta, reikli, dirbanti daug pati ir reikalaujanti iš kitų. Gal kam mokykloje ji dėl šių savybių ir nepatinka. Ji tik supažindino, kas yra streikas ir ko reikia tikėtis.

Iš šalies stebint

Iš šalies stebint portretas
Perskaičius straipsnį ir komentarus pasidarė baisu, kur ritasi visuomenė. Anonimai gali rašyti bet ką ir jų rašliavos spausdinamos dienraštyje, apkalbos platinamos viešoje erdvėje. Aš manau, kad reikėjo išsamiai ištirti šiuos faktus, nesiremti tik žodiniu direktorės ir profsąjungos pirmininkės komentaru, įsigilinti, ar iš tiesų Marozienė darė spaudimą, ar tikrai ministrės giminaitė. Nejau žurnalistika tapo tokia geltona, kad ieškodami sensacijų pilame purvą neįsigilinę į situaciją? Be tyrimo tokie straipsneliai tik rodo, kad "Klaipėdos" dienraštis yra pigus bulvaras, ir ne daugiau. Siūlyčiau būtent direktorei kreiptis į teismą dėl garbės ir orumo žeminimo. Laikai, kai anonimo pranešimai buvo laikomi vertingais faktais, turėtų būti užmiršti. Norite skelbti "gerąją" naujieną, atlikite namų darbus, gerbiami žurnalistai. Kitaip jūs tik žurnaliūgos - visokio plauko atmatų pagalbininkai.

Liudytojas

Liudytojas portretas
Mano vaikai eina į šią progimnazija, tad tikrai žinau kokia ten situacija....O ji tragiška. Mokytojai paniškai bijo direktorės, visi bijo jai išsakyti savo nuomonę, matomas akivaizdus direktores nusiteikimas prieš mokytojus, tėvus, mokinius. Tikrai reiktų patikrint jos darbą, jis tikrai nešvarus. Per šiuos mokslo metus tikrai, kokius 5 kart. mačiau mokykloje švietimo ministrę - taip kad tikrai bent jau draugės yra.

Zo

Zo portretas
Daiva Marozienė yra tikrai puiki vadovė, tėvai yra ja labai patenkinti. Ji visada konstruktyvi, sprendžianti problemas. O jei kokie nors prasčiau dirbantys mokytojai (o tokių šioje mokykloje tikrai yra) yra dėl pagrįstų pastabų įsiskaudinę, tai tik jų problema.

Užjučianti, mokytojus.

Užjučianti, mokytojus. portretas
Mokykloje, ivesta tikrai baimine situacija. Puola ant mokytoju,nezinau ar ant visu, bet tikrai puola. Kur mokytojas buna niekuom detas, o konfliktus kelia kaikurie tevai.Gaila kad tuo metu pasidaro atpirkimo oziu, MOKYTOJAS. Jau ne vienas mokytojas yra isejes del (direktores kaltes) is darbo kur pradirba 20 metu. Net ta pati direktore M....... , nusistacius jau is anksto pries kai kuriuos tevus. 100% geriau buvo p. Blažienė. Labiau stengesi dėl savo darbotoju , vaiku ir bendravimas buvo žymiai malonesnis su ja, nei su dabartine direktore.

Assai

Assai portretas
Tai papasakokite kuo ypatingas tas prisistatymas buvo. Smalsu.

GRYNA TEISYBĖ

GRYNA TEISYBĖ portretas
Ypatingai užgujami menų mokytojai, su jais ji bendrauja kaip su beteiseisiais. O KOKIE BUVO GERI MOKYTOJAI ANKSCIAU, O DABAR.....LIKO TIE KURIE BIJO JAI PRIEŠINTIS, ARBA JOS SUBINLAIŽIAI

Progimnazijos mokytoja

Progimnazijos mokytoja portretas
Na, tikrai direktorė laaaabai engia tuos mokytojus kurie dirba mokykloje jau nuo. tada kai dar ji nedirbo, tačiau draugauja su savo priimtais, na o jos priimt kažkaip dažnai būna jos giminaičiai.

Dacho mokytoja

Dacho mokytoja portretas
Turime puikią direktorę, kuri per vasarą padarė viską, kad galėtumėm dirbti be streso. Bet visvien esame pasipiktinę Švietimo ministerijos įvestu etatiniu apmokėjimu. Norim streikuojam ne prieš direktorę, o prieš ministeriją. O Direktorė laiške nieko neparašė, kas buvo parašyta straipsnyje. Be galo nemalonu skaityti, kaip viešai juodinama direktorė.

Praeivis palaikantis streikuojancius

Praeivis palaikantis streikuojancius portretas
Austėja Landsbergiene per LRT televizija išdrįso pasakyti, kad švietimo Lietuvoje 28 metus nebuvo ir mokytojų kvalifikacija tragiška, atseit tik ji viena yra tinkama. Streikuokite įzeistieji mokytojai.

Assa

Assa portretas
Gaila mokyklos... o viskas taip gražiai su kapitono kepurėle prasidėjo... kai papasakojau apie atmarozkės prisistatymą kolektyvui, nieks negalėjo patikėt. Gaila, nepagalvojau pafilmuot. :) Bet piarintis ji moka.

Kliudziau

Kliudziau portretas
Dziaukites gerb.mokytojai,kad su sunim jusu nepasitinka ir nesaugo, kad neduok die prisesit,ar nusi...ciaudesit.ir i tualeta jusu dar nepalydi. Laikykites

Tas kuriam rūpi

Tas kuriam rūpi portretas
Tik išsilavinimo stokojantis asmuo , tinginys, kuris nieko negeba pats, ieško kaltų, kaltina ir šmežia aktyviai dirbantįjį, pvydi ir lieja tulžį ant kiekvieno, kuris už jį pranašesnis. Menka ir žema .... Direktorė yra nuostabi pedagogė, kolegė ir ypatingas žmogus.

To dvineja

To dvineja portretas
Šventa teisybė.-...,kiek gerų mokytojų jau pabego is tos m-los.

Mokytoja

Mokytoja portretas
Taip, tai buvo labai gera mokykla, tačiau kas dabar ten vyksta yra baisu. Direktorės diktatūra.....

S. Dacho mokytoja

S. Dacho mokytoja portretas
Taip, situacija labai liūdna, direktorė su mokytojai bendrauja iš aukšto, nesileidžia į diskusijas, mane pačią norėjo išmest lauk, gerai, kad profsajunga apgynė... LABAI REIKIA KEIST DIREKTORĘ

Levas

Levas portretas
Tiems, kas nežino. 7 vidurinė - pirmoji mokykla, kurios moksleivių galvose buvo išugdyta tiek laisvos Lietuvos, tiek laisvo žmogaus samprata. Tikriausiai tai vienintelė mokykla, kurios direktorius 1988 metais buvo išrinktas laisvai balsuojant mokytojams ir mokinių atstovams, o nenuleistas švietimo skyriaus ar miesto vykdomojo komiteto. Daugelis prisimena šias permainas atnešusius mokytojus: Raudį bei R. Ulevičių. Todėl netikiu, kad mokykloje, kur užgimė "Laisvė" vėl atėjo tamsūs "baudžiavos" laikai

Anonimas

Anonimas portretas
Aš už direktorę. Normalios mokytojų algos, tik kvalifikacija tragiška. Kaip galima taip palikti vaikus, kur juos dėti tėvams? kaip ugdymo procesas? Galima ir kitomis priemonėmis pasiekti tikslą. Streikas tai tikrai žemo lygio šantažas.

mokytojai pletkina ? prisigyvenome ..

mokytojai pletkina ? prisigyvenome .. portretas
KAIP SUPRANTU, direktorė pasielgė labai pagarbiai mokytojų atžvilgiu , kad nebūtų suklaidinti ir suprastų savo atsakomybę , išsiuntė teisininko , darbo kodekso ir kitus išaiškinimus . KAS NEGERAI ? KO NESUPRATO mokytojai ? Nesistebiu , kad vaikai lieka beraščiais po tokių "mokytojų " ---"Pagal įstatymą nė negalėčiau to daryti. Keista, kad kažkas tvirtina priešingai. Tikrai negrasinu, tik išsiunčiau žmonėms teisininko išaiškinimą, Darbo kodekso reikalavimus dėl to, kokia yra padėtis, ką turi nuveikti streiko komitetas, kokios jo narių prievolės ir tiek. Nėra nė vieno žodžio, kad aš prieštarauju ar grasinu", – stebėjosi D. Marozienė. Esą kolegos, priekaištaudami dėl giminystės ryšių su ministre, stipriai perlenkė lazdą. “

pagarba Kelmano komentarui.

pagarba Kelmano komentarui. portretas
Liberalu gauja jų statytiniu ir giminiu klanai kaip vėzys ėda mokytojus. Vergais paversti mokytojai ugdo bailiu karta, prapuolusi ir nusivylusi Lietuva.

<< Anonimas

&lt;&lt; Anonimas portretas
Klaipėdoje visur klesti korupcija ir tai prakeiktų savivaldybės liberalų kaltė. Širstantys mokytojai savo pavyzdziu pabudins nusivylusius Klaipėdiečius.

mokytoja

mokytoja portretas
Marozienė jau seniai įvedusi savo diktatūrą, taip kad tai nenuostabu.

Kelmanas

Kelmanas portretas
Giminių klanai kaip vėžys ėda mokyklas. daugelis mokyklų vadovų jaučiasi , kaip vergvaldžiai. Nustokime būti vergais. Mokytojas VERGAS iš ugdo VERGU KARTĄ.

dvineja

dvineja portretas
tokia direktore senai laikas ismesti,per dau sau leidzia,kiek mokytoju jau pabego is tos m-los.

Rapolas

Rapolas portretas
Cia kas, kareivines, kad direktore gali uzdrausti streikuoti?!

Jau senai

Jau senai portretas
Aiškūs nešvarūs direktorės darbai, problemų nesprendžia, direktorė su pavaduotojom atskirų respublikų, vieni kitiems prieštarauja. Mokyklos prestižas tik išpūstas burbulas, o viduj tvarkos nėra jau kelinti metai. Tikrai ne vaikų labui dirba.

Heras

Heras portretas
O direktorė korumpuota,o už grasinimus direktore į cype

mokytojai sirsta

mokytojai sirsta portretas
dirbkit kurvos, kokie dar streikai ? maziau romanu skaitykit.

7 vidurinė

7 vidurinė portretas
Ducho progimnazija ir jos vadė otmarozė

Anonimas

Anonimas portretas
Direktoriai tikrai PAGEREJO tai ir DRAUDZIA streikuoti

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipėdos švietime klesti kyšininkavimas ir ,, svainių" klanai...

NEGAILA debilu Lietuvos

NEGAILA debilu Lietuvos portretas
Jeigu draudzia tada PRIVALO moketi gera atlyginima ir maziau vogti mokytoju pinigus. Ka tokie debilai mokytojai gali ismokinti? Sliauzioti ant kelienu ir laizyti direktoriui ir vagiu valdziai apzelusia subine. Liudna moksleiviu ateitis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių