Muzikinio teatro rekonstrukcijos konkursas lieka sustabdytas

kada baigsis liberalų savivalė

kada baigsis liberalų savivalė portretas
Visa ši nesąmonė – klaikaus monstro gaivinimas ir pan. vyksta dėl pinigų (kai kam). Teatras turi būti statomas naujas. Prie Dangės upės, prie telekomo. Taip buvo numatyta. bet liberalai turi kitų "svajonių", tad kiša nereikalingą tiltą ir žlugdo kultūrą muzikinio teatro pavidalu.

Nei žinot-nei kalbėkit

Nei žinot-nei kalbėkit portretas
Naujas muzikinis teatras(80mln.Lt) Klaipėdai buvo pažadėtas už tai, kad Mariose stovės labai valdžiukų tuo metu trokštamas ir ypač pavojingas miestui objektas SDT+užgarantuota naujas baseinas,bei moderniai sutvarkytas Baltijos prospektas nuo Šilutės pl.iki Minijos g.Muzikiniam teatrui buvo numatytos 2 vietos:Šiaurės rage ant Marių kranto ir Danės g.skvero gale prieš Laivų skersgatvį...Iš puikių pažadų liko vien baseino statymas ir traškanti dabartinio senojo muzikinio teatro rekonstrukcija. Kuri tikriausiai tesis tol, kol teatras radės griūti pats.

Numui

Numui portretas
Padėkok Bastionu tiltui kad prie buvusio telekomo naujas muzteatras nestovi

RK.

RK. portretas
Kadangi tik chruščiovkių renovavimas gali pritraukti lėšų, o ne jų griovimas, tai paskelbkime chruščiovkes saugotinomis vertybėmis. Muzikinio teatro fasadas yra tragiškas ir darko miestą. To nesuprasti gali tik miesto priešas.

"miestą mylinčiam" RK :))))

"miestą mylinčiam" RK :)))) portretas
Kadangi 33 metrų teatro bokštas yra įvardijamas kaip saugotina vertybė , pastato nugriovimo klausimu aiškią poziciją yra išreiškęs ir Kultūros paveldo departamentas . P.S. kaip gerai , kad Klaipėdos paveldosaugininkai įvardijo bokštą kaip saugotina vertybę , nes TIK rekonstrukcija gali pritraukti finansavimo lėšų !!!!! Tai kas iš tiesų myli miestą ? Anot paties - Puteikis ?

tam RK

tam RK portretas
P.S. kaip aš suprantu Klaipėdos paveldosaugininkai pasielgė labai išmintingai ir manau tikrai suprato ką daro :) PAGARBA . O pačiam per sudėtinga tai suprasti ar tyčia klaidini miestiečius ? Klaipėdos muzikinio teatro atgimimas – ant senųjų pamatų .2015-04-29 „Lietuvos paminklų „ vadovas V.Drumsta atkreipė dėmesį , kad būtent REKONSTRUKCIJA , o NE NAUJO PASTATO STATYBOS leidžia tikėtis PRITRAUKTI atitinkamų FINANSAVIMO ŠALTINIŲ LĖŠŲ . Apie 5 mln. eurų tikimasi gauti iš 2014-2020 metų Kultūros projektų aktualizavimo programos , apie 1,7 mln eurų iš 2014-2020 metų Europos fondų priemonės „Energijos vartojimo efektyvumo didinimas viešojoje infrastruktūroje „ .... Info iš ----- //sa.lt/klaipedos-muzikinio-teatro-atgimimas-ant-senuju-pamatu/2/

RK'ui

RK'ui portretas
Ačiū, kad neliepi "dėkoti" Puteikiui.

RK.

RK. portretas
Puiki nuotrauka. Pasigrožėkite architektūrine vertybe. Klaipėdos paveldosaugininkų sprendimu šis fasadas yra vertybė ir privalo būti išsaugotas.

Numas

Numas portretas
Griauti reikia ir statyti nauja, saugiau bus ir pigiau kainuos.

>

> portretas
Kiek pamenu,tai buves "Kulturnamis" su koncertu-sokiu sale.Dabar "jame-joje" isikures "Muzikinis teatras",ka ten "rekonstruoti",matyt vieni "veikejai" tezino,suprantama uz musu ,ne uz savo gi,pinigus? Tokiu saliu,kiek pamenu,buvo bent kelios "Statybos tresto","Juru prekybos uosto","Trinyciu" ... Bemaz visos "imones" turejo "sales".Tai negi dabar,"veikejai",jas visas, "rekonstruos",jei taip ,"kusas" nusimato neblogas,verta pasibilineti ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių