„Muzikuojantis keltas“ plukdys į marias (programa)

Jau kitą šeštadienį penktąjį vasaros sezoną į Kuršių marias išplauks klaipėdiečių ir miesto svečių pamėgtas „Muzikuojantis keltas 2011“.

Uostamiestį reprezentuojantis vienintelis festivalis ant vandens 10 šeštadienio vakarų kviečia pasiklausyti muzikos netradicinėje erdvėje.

Festivalio organizatorius bendrovė „Promo plius“ šiais metais publikai pateiks ir staigmenų.

Viena jų – šį sezoną festivalis grįžta į keltą „Nida“, kuris yra daug erdvesnis už senuką „Kintai“, nes turi du denius bei puikias technines galimybes. Šis sugrįžimas festivalio klausytojams suteiks progą vėl ties Kiaulės Nugara grožėtis užburiančiu kelto valsu bei neužmirštamais saulėlydžiais prie jūros vartų.

„Atkreipiame dėmesį, kad šiemet „Muzikuojantis keltas“ išplauks iš Šiaurės rago, kuriame įsikuria ir senoji Smiltynės perkėla“, – akcentavo „Promo plius“ vadovė Vilija Kaušpėdienė.

Kaip kasmet, festivalis savo gerbėjams dosnus muzikinių stilių įvairove – nuo operinio žanro iki romansų, todėl kiekvienas ras širdžiai artimiausią koncertą, įsitikinę organizatoriai.

Šiemet festivalį dainuojamosios poezijos vakaru pradės jame kiekvienais metais jame dalyvaujantys aktoriai bardai Kostas Smoriginas ir Olegas Ditkovskis. Rengėjų žodžiais, šis koncertas – tarsi atlygis pernai tokiame koncerte planavusiems dalyvauti „Muzikuojančio kelto“ keleiviams, iš kurių šią galimybę atėmė netikėtai užklupęs štormas.

Vienintelį savo koncertą kelte surengs seniai matyta TV numylėtinė Inga Jankauskaitė, kuri klausytojams žada atnaujintą romansų programą – pilną slaviško ilgesio, kankinamos ir palaimingos meilės, švelnumo bei jausmų audrų...

„Muzikuojančiame kelte“ bus išskirtinė galimybė išgirsti ir retai bekoncertuojančios Ingos Valinskienės atliekamas meilės dainas. Šis romantiškas vakaras, anot rengėjų, – simbolinė dovana Klaipėdai Jūros šventės proga. Įdomu, kad pirmieji festivalio bilietai buvo nupirkti būtent į šios atlikėjos koncertą.

Ne ką mažiau džiugi naujiena – scenoje ant vandens pasirodysianti legendinė grupė „Antis“, nepaisant sudėtingų techninių sąlygų, sutikusi dalyvauti festivalyje „Muzikuojantis keltas“.

Festivalį vainikuos dar viena staigmena – ant jo denio vienam vakarui persikels Klaipėdos muzikinio teatro rengiamas XIV tarptautinis operos ir simfoninės muzikos festivalis „Muzikinis rugpjūtis“. Jis pakvies į neapolietiškų dainų vakarą.

„Muzikuojantis keltas 2011“ kviečia 10 vasaros šeštadienio vakarų romantiškai praleisti besigrožint saulėlydžio spalvomis muzikos garsų apsuptyje ir linki klausytojams geros muzikinės kelionės bei malonių įspūdžių.

Programa

Birželio 18 d. 20 val. – dainuojamosios poezijos vakaras su Kostu Smoriginu ir Olegu Ditkovskiu.

Bilietai – po 60 Lt.

Birželio 25 d. 20 val. – aktoriaus Vytauto Šapranausko muzikinis šou. Bilietai – po 60 Lt.

Liepos 2 d. 20 val.  – geriausios legendinės grupės „Antis“ dainos. Bilietai – po 70 Lt.

Liepos 9 d. 20 val. – čigoniškų aistrų vakaras su „Sare Roma“. Bilietai – po 60 Lt.

Liepos 16 d. 20 val. –  Marius Jampolskis su Irūna, grupė „Studentės“ ir Paulius. Bilietai – po 70 Lt.

Liepos 23 d. 20 val. – populiariosios muzikos vakaras: Merūno vokalo perlai. Bilietai – po 50 Lt.

Liepos 30 d. 20 val. – romantiškas vakaras: išskirtinis Ingos Valinskienės koncertas. Bilietai – po 70 Lt.

Rugpjūčio 6 d. 20 val.  – šokių vakaras su M.Jampolskiu, R.Rudoku ir Stano. Bilietai – po 70 Lt.

Rugpjūčio 13 d. 20 val. – romansų vakaras su aktore bei dainininke Inga Jankauskaite ir gitaristu Aurelijumi Globiu. Bilietai – po 70 Lt.

Rugpjūčio 20 d. 20 val. – XIV tarptautinis operos ir simfoninės muzikos festivalis „Muzikinis rugpjūtis“: neapolietiškų dainų vakaras „ O sole mio!“. Bilietai – po 50 Lt.

Festivalio keltas „Nida“ šiemet išplauks iš Šiaurės rago, ties Kiaulės Nugara. Bilietus į muzikinius pasiplaukiojimus jūra platina „Bilietų pasaulis“, dvi valandos prieš koncertus jie bus parduodami mobilioje kasoje Šiaurės rage.NAUJAUSI KOMENTARAI

vidma

vidma portretas
buvom , verta kikvieno isleiso lito ....:)))

rasa

rasa portretas
Tikrai negaila nepigių bilietų. Džiugu, kad Promo Plius neapleidžia puikaus, dar Audronės Nekrošienės sugalvoto projekto.Šaunuolė Vilija Kaušpedienė

romas

romas portretas
klausykit kainos tai.... kaip singapuro dangoraiziai, na vienas pats sau dar gali isspausti o jei su seima 4 asmenys?.... Bananu ir kosmonautu salys...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių