„Neptūnas“ antrąjį SEB BBL etapą pradėjo nesėkme

Pralaimėjimu SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės antrąjį etapą pradėjo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai išvykoje 85:92 (12:24, 23:21, 28:26, 22:21) nusileido Rygos VEF krepšininkams.

Šeimininkai jau rungtynių pradžioje šovė į priekį ir sužaidus 6 su puse minutės latviai buvo priekyje - 19:3. Tačiau įsibėgėjusius varžovus „Neptūnas“ sustabdyti sugebėjo.

Svečiai 24-ąją minutę buvo priartėję iki 6 taškų 51:45). Visgi į šį klaipėdiečių mėginimą priartėti latviai atsakė 8 taškais be atsako ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą (59:45).

Likus žaisti pusę minutės Arvydas Eitutavičius taikliu dvitaškiu buvo priartinęs uostamiesčio ekipą iki 4 taškų (89:85). Visgi kitoje atakoje latvis realizavo baudą, o tas pats Eitutavičius prametė iš po krepšio. Vėliau abi baudas sumetęs Luke'as Cooperis įtvirtino VEF pergalę.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 26 (6 rez. perd.), Arvydas Eitutavičius 18, Deivydas Gailius 17, Marius Kasiulevičius 9, Martynas Mažeika 9 (3/13 metimų).

VEF: Jevgenijus Kolesnikovas 27, Edgaras Jeromanovas 22, Jurijus Aleksejevas 20 (9 atk. kam.), Luke'as Cooperis 8.

Šiame straipsnyje: Neptūnasvef