„Neptūnas“ BBL sezoną pradėjo nesėkme

Pralaimėjimu Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyrą pradėjo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai išvykoje 71:81 (16:26, 30:21, 12:22, 13:12) nusileido Marijampolės „Sūduvos“ komandai.

Marijampoliečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (26:16). Tačiau svečiai iš uostamiesčio pasiduoti neketino. Aikštėje pasirodė Julius Žurnas pagyvino „Neptūno“ puolimą ir po spurto 10:0 svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (38:35), rašo basketnews.lt.

27-ąją minutę komandas teskyrė taškas (59:58). Visgi tada „Sūduva“ pelnė 10 taškų be atsako ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo dviženklį pranašumą (69:58), kurio per paskutines 10 minučių nebeišvaistė.

„Neptūnas“ Osvaldas Kurauskas 16, Robertas Bitinas 15, Julius Žurna 13, Tomas Vilkius 9, Simas Galdikas 8.

„Sūduva“: Aurimas Kieža 29, Erikas Kaupaitis 10 (9 atk. kam.), Justas Kaziliūnas 9, Aurimas Birgelis 9.