„Neptūnas“ įveikė „Sakalų“ krepšininkus

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Klaipėdos "Neptūno" (9 ir 11) ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 86:76 (19:13, 18:26, 24:22, 25:15) nugalėjo Vilniaus "Sakalus" (6 ir 15), kurie prarado galimybes patekti į ketvirtfinalį.

Dar įpusėjus mačui vilniečiai buvo priekyje – 39:37. Po didžiosios pertraukos Rūtenio Paulausko auklėtiniai toliau nežymiai pirmavo ir vienu metu turėjo 7 taškų persvarą (56:49), tačiau paskutines minutes sėkmingiau sužaidė klaipėdiečiai ir rezultatas po trisdešimties žaidimo minučių buvo lygus – 61:61.

Ketvirtąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo galingai ir laimėjęs atkarpą 14:3, sužaidus 5 minutes susikrovė dviženklį pranašumą (75:64), kurį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

„Neptūnas“: Mantas Ruikis 18 (3/7 tritaškiai, 8 atk. kam.), Julius Žurna 14, Valdas Vasylius 13 (7 atk. kam.), Arturas Bruninis ir Martynas Mažeika po 12.

„Sakalai“: Edvinas Jezukevičius 13 (8 atk. kam.), Arvydas Gydra ir Virginijus Sirvydis (1/6 tritaškiai, 6 atk. kam.) po 11, Evaldas Baniulis 9, Rolandas Matulis ir Mantas Kadzevičius po 7.

Šiame straipsnyje: Klaipėdos Neptūnas