„Neptūnas“ namie nušlavė „Kauno Triobet“ komandą

Įspūdingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) šį vakarą iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai savo aikštelėje net 37 taškų skirtumu 109:72 (25:27, 28:13, 29:11, 27:21) sutriuškino „Kauno Triobet“ komandą.

Atitrūkti klaipėdiečiams pavyko antrojo kėlinio pabaigoje. 18-ąją minutę komandas skyrė 5 taškai (43:38), tačiau kėlinį „Neptūnas“ užbaigė spurtu 11:2 ir ilsėtis išėjo turėdami dviženklį pranašumą (54:40).

Savo spurtą uostamiesčio krepšininkai tęsė ir po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo 22:3 ir skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis (76:43).

Šiame mače klaipėdiečiai fantastiškai metė tritaškius. Iš 24 tolimų metimų tikslą pasiekė net 16 šeimininkų tritaškių (67 proc. taiklumas).

„Neptūnas“: Marius Kasiulevičius 25 (6/8 tritaškių), Martynas Mažeika 21, Arvydas Eitutavičius 16, Valdas Vasylius 11, Deivydas Gailius 11, Paulius Morkeliūnas 9 (11 atk. kam.), Osvaldas Kurauskas 8.

„Kaunas Triobet“: Vytenis Lipkevičius 17, Siim-Sanderis Vene 17, Vytenis Jasikevičius 7, Adas Juškevičius 7.

Šiame straipsnyje: Neptūnastriobet