„Neptūnas“ namuose pralaimėjo „Rūdupiui“

Penkioliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo ir trečiąją vietą reguliariajame sezone užsitikrino Prienų "Rūdupio" (15/6) klubas, kuris sečiuose 89:74 (21:24, 25:21, 16:16, 27:13) įveikė vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas dar nepraradusią Klaipėdos "Neptūno" komandą.

Svečiai lemiamą pranašumą šiose rungtynėse įgijo tik ketvirtajame kėlinyje. Po trijų ketvirčių "Rūdupio" komanda dar turėjo vos minimalią persvarą (62:61), tačiau ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo atkarpa 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą - 71:61. Per likusį laiką aikštės šeimininkams pasivyti varžovų jau nepavyko ir Prienų komanda iškovojo pergalę rezultatu

"Neptūnas": A.Bruninšas ir V.Vasylius (dvitaškiai 4/4) - po 12, L.Bonneris, D.Heimanas ir J.Žurna - po 9, M.Stašys 8.

"Rūdupis": G.Jankauskas 25 (dvitaškiai 10/17), J.Sinica 16 (tritaškiai 4/8), A.Juškevičius 13, R.Bitinas 8.