„Neptūnas“ nukovė „Juventus“ krepšininkus

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ šeštadienį namuose nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus rezultatu 88:69.

„Švyturio“ arenoje vykusi rungtynių pradžia buvo atkakli, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje neptūniečiams, vedamiems Lauryno Mikalausko, pavyko šoktelėti į priekį - 25:19.

Antrąjį kėlinį klaipėdiečiai žaidė jau gerokai kiečiau - į aikštę išbėgę Mantas Ruikis ir latvis Arturs Brunins, kuris žiūrovus džiugino taikliais tritaškiais, savo komandos pranašumą padidino iki dviženklės persvaros - 34:22.

Neptūniečiai antrajame kėlinyje vienu metu sužaidė įspūdingą atkarpą 16:5 ir atitrūko 21 taško skirtumu - 51:30.

Dar po kelių akimirkų aikštės šeimininkai pranašumas buvo dar ryškesnis - 62:39.

Tiesa, varžovai trečiajame kėlinyje dar buvo skirtumą sumažinę iki 16 taškų, tačiau trečiojo kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai taikliu tolimu šūviu skirtumą vėl padidino ir sirgalius iš tribūnų pakilti privertė „Neptūno“ žaidėjas Mindaugas Girdžiūnas - 73:54.

Per likusias dešimt minučių uteniškiams pakeisti įvykių eigos savo naudai nebepavyko.