„Neptūnas“ rungtynėse su „Perlu“ lemiamu momentu pralaimėjo

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Klaipėdos „Neptūnas“ išvykoje patytė pralaimėjimą prieš Vilniaus „Perlo“ ekipą 71:77 (25:21;13:16; 17:19; 25:15).

Visą susitikimą aikštelėje vyko atkakli kovą. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po E. Kairio dėjimo 3-iąją minutę įsiveržė į priekį 9:4. Tačiau „Neptūnas“ „Perlui“ neleido atitrūkti bei kėlinio viduryje deficitą sumažino iki 2-ų taškų 12:10. Kėlinio pabaigą geriau sužaidę sostinės ekipos krepšininkai po M. Mažeikos 1 taiklaus baudos metimo turėjo 4-ių taškų persvarą 25:21.

Antrąjį ketvirtį dvitaškiu pradėjo M. Mažeika, tačiau apsiginti uostamiesčio klubo žaidėjams nepavyko. V. Dilys po varžovo pražangos sumetė abu baudos metimus, o po L. Bonnerio klaidos dvitaškį įmetė E. Bendžius (29:23). Du baudos metimus pataikė ir „Neptūno“ legionierius D. Heimanas, tačiau Ž. Kelys kitoje atakoje smeigė tritaškį bei neleido svečiams priartėti. Iki didžiosios pertraukos likus vienai sekundei D. Heimanas dvitaškiu deficitą sumažino iki minimumo 37:38.

Taškas į tašką kova vyko ir po didžiosios pertraukos. Ekipos apsikeitinėjo taikliomis atakomis, tačiau žaidimą kontroliavo vilniečiai, kurie ir pirmavo didžiąją dalį laiko. A. Bruninso ir V. Vasyliaus taiklūs dvitaškiai ketvirčio viduryje buvo išvedę klaipėdiečius į priekį 50:47. „Neptūno“ pervarą dvitaškiu kėlinio pabaigoje iki minimumo sumažino E. Bendžiaus taiklus dvitaškis – 55:56.

Rungtynių baigtis bei nugalėtojas sprendėsi lemiamajame ketvirtyje. L. Samėnas  išvedė savo ekipą į priekį (58:56), tačiau jau netrukus rezultatą išlygino M. Mažeika – 60:60. „Perlas“ spurtavo 4:0, tačiau visą jų darbą „panaikino“ taiklus tolimas M. Stašio metimas, palikdamas „Neptūnui“ vieno taško deficitą 64:63.

Iki kėlinio pabaigos likus 2 min. 50 sek. pražangą užsidirbo M. Mažeika, o abu baudų metimus sumetęs E. Kairys savo komandos persvarą padidino iki 3-ų taškų 68:65. Puolime tolimas M. Ruikio metimas skriejo pro šalį, o A. Šikšnius atsakė efektingu dėjimu – 70:65. Klaipėdos „Neptūno“ ekipa bandė gelbėtis pražangomis, tačiau varžovai taikliai realizavo baudos metimus bei iškovojo pergalę šešių taškų skirtumu rezultatu 77:71.

Rezultatyviausiai „Perlo“ gretose rungtyniavo A. Šikšnius – 15 (6 atk. kam.), E. Kairys – 14 (6 atk. kam.), 12 pridėjo V. Dilys, 11 – L. Samėnas (7 atk. kam.), 10 – A. Viskontas (5 rez. perd.).

„Neptūno“ ekipoje po 13 taškų surinko M. Mažeika (4 rez. perd.) ir V. Vasylius, 9 – L. Bonneris, po 7 – M. Ruikis (7 atk. kam.) ir D. Heimanas.

Šiame straipsnyje: Klaipėdos Neptūnas

rommas

rommas portretas
gėda klaipėdos funkcionieriams-nei futbolo,nei krepšio.Utena,marijampolė,pakruojis,net gargždai neša klaipėdą.Gėda...

tomas

tomas portretas
Tikra tiesa Romka, man tai Neptunas mokyklinio lygio komanda, galiu garantuoti, kad jeigu ir toliau taip rungtyniaus, tai i ta musu nauja statoma arena niekas neateis paziureti, kaip atsikaurna malku nuo "ZYBANCIU PERLU" ...