„Neptūnas“ sutriuškintas Švedijoje

Itin skaudžiu pralaimėjimu SEB BBL Iššūkio taurės atkrintamąsias varžybas pradėjo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai išvykoje net 35 taškų skirtumu 67:102 (17:24, 16:20, 17:21, 17:37) nusileido Norčiopingo „Dolphins“ komandai.

Klaipėdiečiai švedams atitrūkti leido dar iki ilgosios pertraukos, kai „Dolphins“ komanda baigiantis antrajam ketvirčiui įgijo dviženklį pranašumą (44:33).

22-ąją mačo minutę Deivydas Gailius tolimu metimu buvo sumažinęs „Neptūno“ atsilikimą iki 6 taškų (46:40), bet tada šeimininkai surengė solidų spurtą 14:0, kuris šiose rungtynėse ir buvo lemiamas.

Nors baigiantis trečiajam kėliniui uostamiesčio krepšininkai buvo kiek priartėję (63:50), bet paskutiniame kėlinyje Norčiopingo klubas dar kartą spurtavo ir iškovojo įspūdingą pergalę.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais sekmadienį Klaipėdoje. Į finalinį ketvertą pateks ta ekipa, kuri turės geresnį abiejų rungtynių taškų santykį.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 20, Deivydas Gailius 12 (11 atk. kam.), Valdas Vasylius 11, Arvydas Eitutavičius 10 (8 rez. perd.).

„Dolphins“: George'as Gervinas 28, Kenny Grantas 17, Andrew Pleickas 17, Oladupo Ayuba 12 (8 atk. kam.), Joakimas Kjellbomas 12.