„Neptūno“ komanda pralaimėjo ir trečiąsias VTB Vieningosios krepšinio lygos rungtynes

Trečiąją nesėkmę iš eilės 2013-2014 metų VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei dešimties komandų B grupės autsaideriu tapo Klaipėdos

"Neptūnas", sekmadienį svečiuose 56:73 (7:15, 12:20, 21:17, 16:21) pralaimėjęs Maskvos srities "Chimki" (Rusija) krepšininkams, kuriuos treniruoja Rimas Kurtinaitis.

15 taškų uostamiesčio ekipai pelnė Justas Sinica, po 11 - Martynas Mažeika ir Mindaugas Girdžiūnas.
Nugalėtojų gretose išsiskyrė Mickaelis Gelabale'is (18 tšk.), Petteris Koponenas (14 tšk.) ir Marko Popovičius (13 taškų).

Iškovojusi trečiąją pergalę iš eilės "Chimki" ekipa pavijo B grupėje pirmaujantį bei čempiono titulą ginantį Maskvos CSKA (Rusija) klubą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos CSKA (Rusija)                           3  3  0  100
2. Maskvos srities "Chimki" (Rusija)               3  3  0  100
3. Minsko "Cmoki-Minsk" (Baltarusija)              3  2  1   66,7
4. Astanos "Astana" (Kazachstanas)                 3  2  1   66,7
5. Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija)           2  1  1   50
6. Samaros "Krasnyje Krylja" (Rusija)              3  1  2   33,3
7. Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina)                  3  1  2   33,3
8. Rygos VEF (Latvija)                             3  1  2   33,3
9. Liubercų "Triumf" (Rusija)                      2  0  2    0
10.Klaipėdos "Neptūnas"                            3  0  3    0
  
A grupėje pirmauja visus tris susitikimus laimėję Kazanės "Uniks" (Rusija) krepšininkai.
A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):
1. Kazanės "Uniks" (Rusija)                        3  3  0  100
2. Donecko "Doneck" (Ukraina)                      2  2  0  100
3. Vilniaus "Lietuvos rytas"                       3  2  1   66,7
4. Kransnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija)          3  2  1   66,7
5. Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (Rusija)   2  1  1   50
6. Zgoželeco "Turow" (Lenkija)                     2  1  1   50
7. Nimburko ČEZ (Čekija)                           2  1  1   50
8. Krasnojarsko "Jenisej" (Rusija)                 2  0  2    0
9. Talino "Kalev-Cramo" (Estija)                   3  0  3    0
10.Sankt Peterburgo "Spartak" (Rusija)             2  0  2    0
  
Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.



NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių