„Neptūno“ pergalingą žygį nutraukė „Sakalai“

Itin skaudų triuškinantį pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurėje šį vakarą patyrė Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai išvykoje net 39 taškų skirtumu 67:106 (12:27, 21:24, 18:25, 16:30) pralaimėjo Vilniaus „Sakalams“.

Klaipėdiečiai šiame mače trumpai pirmavo tik pirmojo ketvirčio pradžioje (4:2), tačiau jau tada šeimininkai surengė spurtą 12:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (14:4), kuris po dviejų kėliniu jau siekė 18 taškų (51:33).

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pertraukos. Vilniečiai tik dar labiau padidino savo atotrūkį ir iškovojo įspūdingą pergalę.

Šiose rungtynėse „Neptūnas“ neprilygo varžovams kovoje dėl atšokusių kamuolių. Šeimininkai atkovojo net 50 kamuolių, tuo tarpu svečiai tik 29.

„Neptūnas“: Remigijus Trakimas 16, Valdas Vasylius 9, Paulius Morkeliūnas 8, Arvydas Eitutavičius 8.

„Sakalai“: Arnas Labuckas 21, Vytautas Šarakauskas 18 (9 atk. kam.), Rokas Ūzas 14, Rolandas Matulis 13, Arvydas Šikšnius 13 (8 rez. perd.), Laurynas Samėnas 9, Nerijus Strazdauskas 9.

Šiame straipsnyje: NeptūnasSakalai